[Rzeszów] i podkarpacie

Dział o spotkaniach regionalnych - planowane spotkania, relacje z minionych spotów.

Moderator: Moderatorzy

kazik_kazik
Donator
Donator
Posty: 400
Rejestracja: 19 sie 2010, 10:12
Model: NB
Wersja: Magic
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

26 maja 2023, 9:11

W Biłgoraju odbywa się zlot pojazdów zabytkowych. Data 18.06.2023

Więcej info tutaj
https://www.facebook.com/profile.php?id=100092778880413
Zdrówko!
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

31 maja 2023, 14:58

kazik_kazik pisze:
26 maja 2023, 9:11
W Biłgoraju odbywa się zlot pojazdów zabytkowych. Data 18.06.2023

Więcej info tutaj
https://www.facebook.com/profile.php?id=100092778880413
Hej - Jest spore prawdopodobieństwo, że tam będę, ale trochę "po niemiecku" podchodzą do tematu ("mocno przepisowo"..) - odpisali mi, że tylko NA wpuszczają i pierwszy rocznik NB - trzeba się zarejestrować... ..Trochę to dla mnie dziwne, że jedna NB może wjechać, a druga identyczna, która zjechała minutę później z linii produkcyjnej już nie może ... :(
- A Ty wybierasz się tam ..???
- Kurcze - samemu mi się nie chce...
- Mam jeszcze dwie NA, ale wątpię bym którąś z nich ogarnął do tego czasu - wtedy mógłbym komuś NA udostępnić...

- A co do wcześniejszych postów - ja też jestem chętny na zloty i przejażdżki jak coś - pod warunkiem, że bym wcześniej wiedział i miał czas w danym terminie, z tym, że do Rzeszowa mam sto kilo, więc też nie na każde wydarzenie pewnie bym się wybrał... ..FB nie mam i nie zamierzam mieć w najbliższej przyszłości, a na forum zaglądam tylko okazyjnie (przeważnie jak ktoś mi da znać, że coś tam jest "ciekawego"..), więc jak coś, to najlepszy kontakt ze mną jest przez SMS - numer do mnie jest choćby tu: viewtopic.php?f=20&t=33442&p=542486#p542486
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

31 maja 2023, 15:40

kazik_kazik pisze:
26 maja 2023, 9:11
W Biłgoraju odbywa się zlot pojazdów zabytkowych. Data 18.06.2023

Więcej info tutaj
https://www.facebook.com/profile.php?id=100092778880413
Hej - Jest spore prawdopodobieństwo, że tam będę, ale trochę "po niemiecku" podchodzą do tematu ("mocno przepisowo"..) - odpisali mi, że tylko NA wpuszczają i pierwszy rocznik NB - trzeba się zarejestrować... ..Trochę to dla mnie dziwne, że jedna NB może wjechać, a druga identyczna, która zjechała minutę później z linii produkcyjnej już nie może ... :(
- A Ty wybierasz się tam ..???
- Kurcze - samemu mi się nie chce...
- Mam jeszcze dwie NA, ale wątpię bym którąś z nich ogarnął do tego czasu - wtedy mógłbym komuś NA udostępnić...

- A co do wcześniejszych postów - ja też jestem chętny na zloty i przejażdżki jak coś - pod warunkiem, że bym wcześniej wiedział i miał czas w danym terminie, z tym, że do Rzeszowa mam sto kilo, więc też nie na każde wydarzenie pewnie bym się wybrał... ..FB nie mam i nie zamierzam mieć w najbliższej przyszłości, a na forum zaglądam tylko okazyjnie (przeważnie jak ktoś mi da znać, że coś tam jest "ciekawego"..), więc jak coś, to najlepszy kontakt ze mną jest przez SMS - numer do mnie jest choćby tu: viewtopic.php?f=20&t=33442&p=542486#p542486
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

31 maja 2023, 15:45

- Ej - coś to forum dziwnie działa - po wysłaniu posta - pojawił się on dwa razy, skasować drugiego się nie da, a też widziałem inne podwójne wpisy ostatnio - coś się chrzani... ..Ciekawe czy teraz też podwójnie wstawi, czy będzie Ok...
kazik_kazik
Donator
Donator
Posty: 400
Rejestracja: 19 sie 2010, 10:12
Model: NB
Wersja: Magic
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

31 maja 2023, 20:40

Odpiszę zbiorowo.

Nie planowałem wjeżdzać Miatą jako auto do ogladania, raczej pojechać pooglądać. Natomiast u mnie temat jest rozwojowy ponieważ w terminie 12-16.06 nie ma mnie w PL. Najważniejsze jednak jest to, że nie wiem czy zdąże do 18.06 z końcówką prac nad autem.

Liczę na dobre wiatry i na to, że prace zepną się i zakończą 17.06. Ale jak wiemy z dopieszczaniem auta bywa różnie.

Możemy komunikację ogarnąć na priv.
Zdrówko!
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

04 cze 2023, 23:20

- Mam chyba numer 86, a jeszcze zapisy się nie skończyły, więc trochę pojazdów powinno być.. :)
- Jeśli twoja Miata sprawna i jeżdżąca, to i niedopieszczoną możesz przyjechać ;) ...
- Moja raczej będzie mocno niedopieszczona - przyjeżdżam NA, którą mam do ciuchrania - rdza ładnie pokazuje, że autko ma swoje latka, trochę poobijana i podrapana, z tyłu blenda od innej Miaty w innym kolorze, bo Marcin się ociąga z oddaniem mi mojej oryginalnej, ale obiecali, że wpuszczą taką .. :)
- Na priv u mnie komunikacja, to trochę lipka - rzadko na forum zaglądam, a też skrzynkę na priv mam zapchaną - najlepsze SMS'y - numer jak pisałem - w podlinkowanym poście - zaraz pod listą uczestników - odsyłam tam , zamiast pisać tu, żeby boty za często na niego nie wpadały ;)..
kazik_kazik
Donator
Donator
Posty: 400
Rejestracja: 19 sie 2010, 10:12
Model: NB
Wersja: Magic
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

08 cze 2023, 15:45

Auto będzie gotowe. Jak tylko nie będzie padać pojawię się na Classic Moto Show. Numer telefonu mam z innego postu.
Zdrówko!
kazik_kazik
Donator
Donator
Posty: 400
Rejestracja: 19 sie 2010, 10:12
Model: NB
Wersja: Magic
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

08 cze 2023, 15:55

Informacyjnie. Rzeszowskie Klasyki Nocą. Odbywają się co czwartek.

Dzisiejsze spotkanei
https://www.facebook.com/events/9344935 ... f=newsfeed

FB
https://www.facebook.com/profile.php?id=100064279376284
Zdrówko!
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

11 cze 2023, 23:50

kazik_kazik pisze:
08 cze 2023, 15:55
Informacyjnie. Rzeszowskie Klasyki Nocą. Odbywają się co czwartek.
- Łoo - trza będzie się kiedyś na to wybrać :) ..
- A nie wiesz czy wpuszczają tam NB ..???
- Bo w sumie NB, biorąc pod uwagę rok puszczenia na rynek, to łapie się na klasyka, a poza tym jej zasługi, rekordy Guinnessa, "klasyczny" styl itd.., i na niektóre zloty klasyków normalnie NB bez problemu przyjmują (np. niedługo ma być w Ostrowcu duży (kilkudniowy) zlot klasyków, i jak pytałem, to mówili, że bez problemu NB można dołączyć.., także w Stalowej na cyklicznym zlocie klasyków bez problemów byłem NB..), a na niektóre wpuszczają tylko NB z pierwszego rocznika (w tym roku) - np. na ten zlot w Biłgoraju - czyli dwie identyczne NB - jedna wyjechała z fabryki dzień później - i już nie może wjechać jako "eksponat"...
- W Biłgoraju mam być pordzewiałą i poobijaną NA, którą mam do wariowania...
Screenshot_20210220-044246.png
Screenshot_20210220-044246.png (462.43 KiB) Przejrzano 1628 razy
- Jakbyś chciał dzwonić do mnie, to puść jakiegoś SMS'a, że to Ty, bo baaaaaaaaaardzo rzadko odbieram, jeśli kogoś nie mam w kontaktach... :)
- A widziałem, że byłeś zapisany na zlot w Radomiu - też tam się wybieram w sobotę, tylko na razie nie mogę Mariusza złapać na telefon, żeby ustalić szczegóły - więc do końca nie wiem co z tego wyjdzie...
kazik_kazik
Donator
Donator
Posty: 400
Rejestracja: 19 sie 2010, 10:12
Model: NB
Wersja: Magic
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

16 cze 2023, 12:21

Mnie nie będzie. Upiększanie auta u detailera przedłużyło się.
Zdrówko!
kazik_kazik
Donator
Donator
Posty: 400
Rejestracja: 19 sie 2010, 10:12
Model: NB
Wersja: Magic
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

18 cze 2023, 16:40

Jeśli chodzi o spotkania Rzeszowskie Klasyki Nocą wpuszczają każdego kto przyjedzie. Nie ma ograniczenia wiekowego. Mogę podsumować je jako spotkanie petrolheadów.
Zdrówko!
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

29 cze 2023, 14:45

kazik_kazik pisze:
16 cze 2023, 12:21
Mnie nie będzie. Upiększanie auta u detailera przedłużyło się.
- Słuchaj - jak masz już ogarniętą Miatę, to wrzuciłem do "ogólnopolskich" propozycje trzech różnych imprez na ten weekend ;) ..

- A co do Biłgoraja - fajnie było i pogoda dopisała :)

- Tu filmik z mojej Miaty:

https://youtu.be/S8UOKJ3APJo

:strach:

- A tu ktoś nagrywał i wrzucił na tubę...:

https://youtu.be/P-7XkDumilc?t=62

;)
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

23 sie 2023, 0:53

Hej :)
- Gdyby się komuś nudziło, to w najbliższą niedzielę - czyli 27 sierpnia - jest na podkarpaciu mały zlot czy jak kto woli spot dożynkowy...
- Dyrekcja Gminnego Centrum Kultury w Radomyślu nad Sanem zaprosiła "nas" (czyli użytkowników Miat) na gminne dożynki...
- Miały być Miaty, ale wyszło, że mają być po prostu ciekawe auta.. :)
- Jeśli chodzi o Miaty, to na razie 3 do 5 Miatek ma być z okolic Ostrowca, 2 z moich okolic, a reszty jeszcze nie pytałem...
- Ma być też Linkoln, jakieś kabrio i w sumie nie wiem, bo to nie ja organizuje i nie mam listy :) ...
- Zdjęcia z podobnej imprezy (też zlot dożynkowy organizowany przez tą samą dyrekcję..) - tu: viewtopic.php?f=20&t=33442 - z tym, że tym razem w innej miejscowości (4 kilometry od poprzedniego miejsca...), i tym razem nie sponsoruję pucharków, oraz się mniej udzielam, więc może być trochę biedniej :| ...
- Ale i tak zapraszam - jak coś to kontakt do mnie tylko przez SMS (telefonu nie odbiorę - nie mam w domu zasięgu na rozmowy - za dużo zakłóceń z sieci 5G..) - numer jest na stronie, do której linka podałem...
8-)
Awatar użytkownika
Sandro
Donator
Donator
Posty: 128
Rejestracja: 10 gru 2018, 8:54
Model: NC FL2
Lokalizacja: Rzeszów

23 sie 2023, 14:17

Niestety, nie będzie mnie w Polsce akurat.
ODPOWIEDZ