[NC] DANE TECHNICZNE Z ŻYCIA I INSTRUKCJI

Takie choćby jak wymiary bagażnika.... i tym podobne. Ale i kilka danych z instrukcji, by nie szukać....

Technikalia dotyczące generacji NC / NCFL1 / NCFL1

Moderatorzy: pirul, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2641
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

19 maja 2021, 17:56

Zawsze jak mam się pakować do Miaty, nigdy nie pamiętam jak to jest z tym bagażnikiem. Co i jak mogę zabrać, jakie torby przygotować, lub co wejdzie, a co nie. Dlatego dziś postanowiłem wrzucić już na przyszłość dla siebie i dla innych, znaczy dla potomności jak to powiadają....

A może i Wy macie jakieś dane co przydać się mogą.

Ale i dane z instrukcji, by nie szukać....bo zawsze później szukam książki, a czasem nawet jej przy sobie nie mam. Dlatego taka mała ściąga. Nie znalazłem tego za pomocą lupki - stąd pozwoliłem sobie na stworzenie tej ściągi.

INSTUKCJA OBSŁUGI MAZDA 2014 (ale i pewnie wcześniejsze modele)
Załączniki
ZALECANE OLEJE I PŁYNY MAZDA MX-5 v.2.jpg
ZALECANE OLEJE I PŁYNY MAZDA MX-5 v.2.jpg (184.48 KiB) Przejrzano 447 razy
ZALECANE OLEJE I PŁYNY MAZDA MX-5 v.1.jpg
ZALECANE OLEJE I PŁYNY MAZDA MX-5 v.1.jpg (276.42 KiB) Przejrzano 447 razy
Wymiary bagażnika Mazda MX-5 NC 2014 wanna rzut 2.jpg
Wymiary bagażnika Mazda MX-5 NC 2014 wanna rzut 2.jpg (1022.08 KiB) Przejrzano 447 razy
Wymiary bagażnika Mazda MX-5 NC 2014 rzut 3.jpg
Wymiary bagażnika Mazda MX-5 NC 2014 rzut 3.jpg (1021.79 KiB) Przejrzano 447 razy
Wymiary bagażnika Mazda MX-5 NC 2014 rzut 1.jpg
Wymiary bagażnika Mazda MX-5 NC 2014 rzut 1.jpg (815.67 KiB) Przejrzano 447 razy
Dane techniczne Mazda MX-5 .jpg
Dane techniczne Mazda MX-5 .jpg (1.35 MiB) Przejrzano 447 razy
Awatar użytkownika
irekJ
Donator
Donator
Posty: 2641
Rejestracja: 25 mar 2014, 11:48
Model: ND
Wersja: Mocny Full
Lokalizacja: PL | CH | IT

19 maja 2021, 18:37

Zapomniałeś o otworze w błotniku z prawej strony. Ja zawsze go używam do napchania właśnie żarówek, bezpieczników, haka i innych pierdoletów których mam nadzieję nigdy nie użyć. Wymagana odrobina kreatywności aby się nie tłukło. Ale pojemność zasobnika jest zacna. Zmieszczenie tam trójkąta np znacznie poprawia ergonomię bagażnika.
Użyteczne bywają też otwory w klapie. Zawsze upycham torby na zakupy, jakieś szmatki, worki na śmieci czasem jakieś drobiazgi. Też można zaskakująco sporo zmieścić.
Może błahostki ale wierzcie, że podczas długich podróży każdy skrawek wolnego miejsca się przydaje.
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2641
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

19 maja 2021, 18:49

irekJ pisze:
19 maja 2021, 18:37
Zapomniałeś o otworze w błotniku z prawej strony. Ja zawsze go używam do napchania właśnie żarówek, bezpieczników, haka i innych pierdoletów których mam nadzieję nigdy nie użyć. Wymagana odrobina kreatywności aby się nie tłukło. Ale pojemność zasobnika jest zacna. Zmieszczenie tam trójkąta np znacznie poprawia ergonomię bagażnika.
Użyteczne bywają też otwory w klapie. Zawsze upycham torby na zakupy, jakieś szmatki, worki na śmieci czasem jakieś drobiazgi. Też można zaskakująco sporo zmieścić.
Może błahostki ale wierzcie, że podczas długich podróży każdy skrawek wolnego miejsca się przydaje.
Może nie tyle zapomniałem, co faktycznie nie uwzględniłem w pakowaniu. A wiem, że można tam sporo zamieścić. Jak i w "przestrzeni dachowej" gdy dach w górze. Przetrenowałem na kilku przejazdach zagranicznych na odcinkach gdy wiedziałem, że nie otworzę dachu (nie powinienem otwierać - wtajemniczeni bardzo dobrze wiedzą, o co chodzi...). Bardzo cenne miejsce....
ODPOWIEDZ