Strona 1 z 1

Błąd katalizatora ?

: 13 lis 2015, 17:31
autor: Azachiel77
Witam Szanownych Kolegów
Od jakiegoś czasu wyskakiwał mi błąd katalizatora. Po wymianie sondy na chwilę przestał świecić ale znowu "wrócił".
Dowiedziałem się że jest jeszcze jedna sonda - szerokopasmowa i oczywiście katalizator. Pytanie czy istnieje jakiś myk ma precyzyjne określenie problemu lub ewentualnie czy macie namiar na dobrych znawców NC na śląsku Opolszczyźnie lub gdziekolwiek.
Pozdrawiam

Re: Błąd katalizatora ?

: 13 lis 2015, 17:47
autor: KrK
Miałem ten sam problem w NBfl. Moim "mykiem" była wymiana sondy bo była tańsza.. Niestety to nic nie dało. Co więcej wymieniłem katalizator i po 3k km znowu świeci się błąd.. Obawiam się niestety, że możesz liczyć tylko na szczęście przy wyborze tego co wymienić.. Choć może się mylę..

Re: Błąd katalizatora ?

: 16 lis 2015, 11:24
autor: grzes
..która sąda rzuca błędem- zakładam ze druga?
Daleko masz do R. Ślaskiej? Czy to ewidentnie sama sonda, czy może kat, możemy powróżyć za pomocą IDS-a podpinając się u mnie pod domem.