Demontaż panelu środkowego :)

Dział wnikający w techniczne niuanse generacji NA i NB

Moderatorzy: pirul, Moderatorzy

AGENt
Posty: 2019
Rejestracja: 10 lis 2006, 18:52
Model: NA
Wersja: oryginalna
Lokalizacja: Bayern

01 sie 2007, 17:43

Mam pytanie, ponieważ pragnę ściągnąć środkowy panel a nie chcę go uszkodzić (bo szkoda), jak go ściągnąć. Na dole koło lewarka zmiany biegów odkręcić śrubkę, ale co na górze, jak to ściągnąć. czy ktoś już to robił?? Dziękuję z góry za helpa
matthew
Posty: 19
Rejestracja: 03 lip 2007, 17:33
Model: NA
Wersja: 1.6
Lokalizacja: Mikołów / śląskie

01 sie 2007, 23:47

Musisz wyjąć plastiki nawiewów (najlepiej zrobić to cienkimi szczypcami lub delikatnie kombinerkami, nawiewy są na zatrzaskach i raczej nic tam nie można uszkodzić). Pod nimi znajdują się 2 śruby (ułożone od kątem) mocujące panel. Poza tym są jeszcze 2 na dole koło lewarka. Dodatkowo panel ma zatrzaski po bokach - mniej-więcej w połowie wysokości, więc po odkręceniu śrub będzie wyczuwalny jeszcze lekki opór przy wyciąganiu. Zatrzaski są metalowe, więc nie ma obawy że je uszkodzimy.
AGENt
Posty: 2019
Rejestracja: 10 lis 2006, 18:52
Model: NA
Wersja: oryginalna
Lokalizacja: Bayern

02 sie 2007, 6:01

Dziękuję bardzo :mrgreen: , a dla nowych użytkowników forum informacja, że nie ma obowiązku wpisywania tematów podczas odpisywania:)Pozdrawiam :grin:
ODPOWIEDZ