[NB] Szukam konkretnego mechanika w Krakowie i okolicach

Dział wnikający w techniczne niuanse generacji NA i NB

Moderatorzy: pirul, Moderatorzy

mj12
Posty: 7
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:31
Lokalizacja: Wrocław

09 mar 2023, 8:26

Mam dosyć poważną awarię silnika (brak kompresji) w mojej MX-5 i szukam kogoś, kto mógłby zdiagnozować i naprawić silnik. Kontaktowałem się z paroma zwykłymi warsztatami, ale raczej brakuje im zdolności do takich napraw. Znalazłem w archiwum forum wątek, w którym polecano Top Down Motors. Kontaktowałem się z nimi i możliwe, że będą w stanie podjąć się takiej pracy. Jest tylko jedno "ale": są tak obłożeni pracą, że najwcześniejszy termin wizyty to kwiecień. Czy możecie polecić mi kogoś w okolicach Krakowa, kto mógłby się zająć się poważnym remontem silnika?
polly
Posty: 203
Rejestracja: 22 wrz 2020, 20:38
Model: Inny
Lokalizacja: Kraków

09 mar 2023, 11:59

Z moich doświadczeń wynika, że nikogo lepszego w okolicy nie znajdziesz łatwo. Jak już znajdziesz, to nie z takim doświadczeniem w mx-5.

Serio termin za miesiąc to jest długo dla Ciebie na remont silnika?
Czasem na wymianę oleju trzeba kilka dni poczekać, a tu znany i polecany warsztat za miesiąc ma zrobić grubą robotę.


P.S. polecam powrót z warsztatu pociągiem
Awatar użytkownika
Andrut
Moderator Detalingu
Moderator Detalingu
Posty: 638
Rejestracja: 10 mar 2019, 17:40
Model: NC FL2
Wersja: 2,5L
Lokalizacja: Kraków

09 mar 2023, 12:05

mj12 pisze:
09 mar 2023, 8:26
Mam dosyć poważną awarię silnika (brak kompresji) w mojej MX-5 i szukam kogoś, kto mógłby zdiagnozować i naprawić silnik. Kontaktowałem się z paroma zwykłymi warsztatami, ale raczej brakuje im zdolności do takich napraw. Znalazłem w archiwum forum wątek, w którym polecano Top Down Motors. Kontaktowałem się z nimi i możliwe, że będą w stanie podjąć się takiej pracy. Jest tylko jedno "ale": są tak obłożeni pracą, że najwcześniejszy termin wizyty to kwiecień. Czy możecie polecić mi kogoś w okolicach Krakowa, kto mógłby się zająć się poważnym remontem silnika?
Chłopie jak jest za miesiąc miejsce to rezerwuj termin. Na pierdoły zdarzało się dłużej czekać. Jak ktoś jest dobry to ma co robić i tyle w temacie.
mj12
Posty: 7
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:31
Lokalizacja: Wrocław

09 mar 2023, 16:00

Andrut pisze:
09 mar 2023, 12:05
mj12 pisze:
09 mar 2023, 8:26
Mam dosyć poważną awarię silnika (brak kompresji) w mojej MX-5 i szukam kogoś, kto mógłby zdiagnozować i naprawić silnik. Kontaktowałem się z paroma zwykłymi warsztatami, ale raczej brakuje im zdolności do takich napraw. Znalazłem w archiwum forum wątek, w którym polecano Top Down Motors. Kontaktowałem się z nimi i możliwe, że będą w stanie podjąć się takiej pracy. Jest tylko jedno "ale": są tak obłożeni pracą, że najwcześniejszy termin wizyty to kwiecień. Czy możecie polecić mi kogoś w okolicach Krakowa, kto mógłby się zająć się poważnym remontem silnika?
Chłopie jak jest za miesiąc miejsce to rezerwuj termin. Na pierdoły zdarzało się dłużej czekać. Jak ktoś jest dobry to ma co robić i tyle w temacie.
Jest taka opcja. Trudno mi sobie jednak wyobrazić, żeby szukanie innego miejsca było czymś złym
Awatar użytkownika
Andrut
Moderator Detalingu
Moderator Detalingu
Posty: 638
Rejestracja: 10 mar 2019, 17:40
Model: NC FL2
Wersja: 2,5L
Lokalizacja: Kraków

10 mar 2023, 18:58

złym nie jest tylko byli tu tacy co szukali i potem niestety płacili 2 razy
ODPOWIEDZ