Regulowane łączniki stabilizatorów

Dział wnikający w techniczne niuanse generacji NA i NB

Moderatorzy: pirul, Moderatorzy

Kacper
Posty: 32
Rejestracja: 26 sie 2019, 13:13
Model: NB FL
Wersja: Sportive
Lokalizacja: Lubin

11 mar 2022, 20:02

Cześć

Kupiłem grubsze stabilizatory z możliwością regulacji napięcia(kilka otworów). Przyszedł czas nabyć łączniki stabilizatorów. Widzę, że kmparts ma w ofercie jakieś łączniki regulowane za 399zł od osi, czytałem też o jakiś patentach z przecinaniem oryginalnych łączników, gwintowaniem i łączeniem nakrętką.

Jestem ciekaw jakie łączniki ujeżdżacie, co się sprawdza.
mutra
Donator
Donator
Posty: 3662
Rejestracja: 13 mar 2016, 15:50
Model: ND
Wersja: GT Sport nav+
Lokalizacja: Nottinghamshire

11 mar 2022, 20:16

Kacper pisze:
11 mar 2022, 20:02
Cześć

Kupiłem grubsze stabilizatory z możliwością regulacji napięcia(kilka otworów). Przyszedł czas nabyć łączniki stabilizatorów. Widzę, że kmparts ma w ofercie jakieś łączniki regulowane za 399zł od osi, czytałem też o jakiś patentach z przecinaniem oryginalnych łączników, gwintowaniem i łączeniem nakrętką.

Jestem ciekaw jakie łączniki ujeżdżacie, co się sprawdza.
Ludzie robią z cięgien maszynowych. Zapytaj na grupie mc driver na fejsie - sporo ludzi miało ten patent u siebie
Kacper
Posty: 32
Rejestracja: 26 sie 2019, 13:13
Model: NB FL
Wersja: Sportive
Lokalizacja: Lubin

15 mar 2022, 13:42

mutra pisze:
11 mar 2022, 20:16
Kacper pisze:
11 mar 2022, 20:02
Cześć

Kupiłem grubsze stabilizatory z możliwością regulacji napięcia(kilka otworów). Przyszedł czas nabyć łączniki stabilizatorów. Widzę, że kmparts ma w ofercie jakieś łączniki regulowane za 399zł od osi, czytałem też o jakiś patentach z przecinaniem oryginalnych łączników, gwintowaniem i łączeniem nakrętką.

Jestem ciekaw jakie łączniki ujeżdżacie, co się sprawdza.
Ludzie robią z cięgien maszynowych. Zapytaj na grupie mc driver na fejsie - sporo ludzi miało ten patent u siebie
Mógłbyś tutaj opisać ten patent? Na fb grupa zamknięta i nie widzę.
mutra
Donator
Donator
Posty: 3662
Rejestracja: 13 mar 2016, 15:50
Model: ND
Wersja: GT Sport nav+
Lokalizacja: Nottinghamshire

15 mar 2022, 15:00

Szczegółów ci nie podam bo nie robiłem tego u siebie i nie znam wymiarów itd ale generalnie zasada jest taka że kupujesz dwie główki cięgna takie jak to
https://images.app.goo.gl/72NjqhuPaafj6Nnd9
Łączysz je gwintowanym prętem którego długość sobie możesz dobrać zgodnie z potrzebą. Na koniec taki pręt z dwiema główkami mocujesz tak jak fabryczny łącznik przy pomocy odpowiedniej śruby.
ODPOWIEDZ