Alpy

Włochy, Austria i moze cos jeszcze- 6-7 dni w sierpniu

Dział dedykowany wszelkim wyjazdom w krajou jak i za granicę. Najlepsze trasy, miejsca, porady i rekomendacje.

Moderatorzy: nick.es, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Paffko
Donator
Donator
Posty: 383
Rejestracja: 18 maja 2014, 13:18
Model: ND
Wersja: Deep Crystal Blue
Lokalizacja: Radom

04 lip 2022, 16:46

Z cyklu ogłoszeń parafialnych- wybieram się w Alpy w Sierpniu, docelowo włochy i Stelvio a po drodze Austria i inne ciekawe ścieżki.
Wyjazd 12go sierpnia powrót +/- 18-19

trasa dopiero sięrodzi ale na pewn ochcielibyśmy we Włoszech jakoś 2 dni poleżeć na leżaku i napić sie wina więc ok 5 dni w drodze.

Narazie 1 auto jak ktoś ma ochote dołączyć to jest jeszcze chwila na doprecyzowanie detali
Awatar użytkownika
monkahead
Donator
Donator
Posty: 1378
Rejestracja: 31 gru 2019, 8:56
Model: NC FL
Wersja: Summer Edition '12
Lokalizacja: Sosnowiec

04 lip 2022, 20:09

Jadę 12.08 do Cortina d’Ampezzo, serce mówi żeby jechać MX5 ale rozum żeby nie, bo nic się nam nie zmieści, ani namiot, ani meble na kemping ...

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
irekJ
Donator
Donator
Posty: 2621
Rejestracja: 25 mar 2014, 11:48
Model: ND
Wersja: Mocny Full
Lokalizacja: PL | CH | IT

05 lip 2022, 21:12

@Paffko Ja się kręcę po okolicy cały czas. Sierpień na zaproponowane przełęcze to nie jest najlepszy pomysł, jeśli już to koniecznie poza weekendem. Na pewno dodam daty do kalendarza i postaram się dołączyć na krócej lub dłużej. W razie potrzeby mogę pomóc z trasami.

@monkahead Miata, a już na pewno NC, jest mega pojemne. Jak budka doktora Who, większe w środku niż na zewnątrz. Ja za każdym razem jestem zdumiony jak już po urlopie na raz wypakowuje wszystko z auta. Dla mnie większym problem od miejsca jest waga. Na ostatni urlop wywalaliśmy mniej potrzebne rzeczy które teoretycznie mogły jechać aby nie ciągnąc zderzaka po ziemi i jakiś sensowny balans auta zachować. Także szczerze polecam, jedźcie Miatą!
Awatar użytkownika
Paffko
Donator
Donator
Posty: 383
Rejestracja: 18 maja 2014, 13:18
Model: ND
Wersja: Deep Crystal Blue
Lokalizacja: Radom

06 lip 2022, 6:43

no z mebli kampingowych do miaty to bardziej kieliszki :) ale zgadzam sie teżmyślałem że sie nic nie zmieści aż musiałem spakować sięna mazury i odwieźć kolege na lotnisko z jego kabinówką- weszło wszystko bez problemu.

Irek- na pewno sie odezwe- podeślij jak możesz na priv numer tel. Ja planuje wyjechaz z Polski w sobote 13 lub piątek 12go sierpnia także akurat od poniedziałku 15go byłyby winkle :)
Awatar użytkownika
monkahead
Donator
Donator
Posty: 1378
Rejestracja: 31 gru 2019, 8:56
Model: NC FL
Wersja: Summer Edition '12
Lokalizacja: Sosnowiec

06 lip 2022, 7:11

@irekJ wiem że da się tam coś upchać ale mam namiot 3 osobowy, ten rozkładany automatycznie, średnica chyba z 80cm i składany stolik oraz szafkę turystyczną, też nie za małe. Dzisiaj sprawdzę czy chociaż meble wejdą do bagażnika, bo w piątek jedziemy do Chorwacji ale innym autem bo z dziećmi.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ