Warszawa Lomza

Po druga szczepionke

Dział dedykowany wszelkim wyjazdom w krajou jak i za granicę. Najlepsze trasy, miejsca, porady i rekomendacje.

Moderatorzy: nick.es, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Wojtek Wawa
Donator
Donator
Posty: 2138
Rejestracja: 06 paź 2015, 11:29
Model: ND
Wersja: freedom+bilstein
Lokalizacja: Warszawa

11 maja 2021, 13:35

Jakies rady jak poleciec top down? Wzialem dzien wolny, szczepienie mam w Lomzy o 13 w czwartek - ma nie padac. Musze wrocic przed 17 (Warszawa Wlochy, wiec z drugiej strony). Wiec dopuszczam mozliwosc, ze powrot ekspresowka.

Jazda puszka byla prosta - ekspresowka, tempomat aktywny i po 75 minutach bylem na miejscu. Tym razem planuje wolny criusing ND i jak mozecie cos polecic, to bedzie super. Pamietam czasy budowy ekspresowki, wtedy jezdzilem bocznymi drogami - Jadow/Brok itp. Nie bylo zle, a nawet super (jazda przez pachnace lasy to jest cos, a tam troche tego bylo).

Czekam na inspiracje, a tak o 9 rano w czwartek temat do skasowania.
Awatar użytkownika
polokokt
Donator
Donator
Posty: 1234
Rejestracja: 23 maja 2012, 8:42
Model: NC FL
Wersja: 2.0 Sport
Lokalizacja: WL

11 maja 2021, 14:18

Nie wiem jak to czasowo by wyszło ale może: Nasielsk - Nowe Miasto - Jakoś do Ciechanowa - Chorzele - Myszyniec - Łomża .
Czyli takim łukiem . Szczególnie tam już za Przasnyszem na Myszyniec są już ładne lasy, pola, łąki.... ja jeszcze odbiłem łukiem od głównej drogi 614 na miejscowość Czarnia k. Myszynca . I w tej miejscowości od razu w prawo żeby wrócić znów na 614 . Tam jest rezerwat i fajna droga . Mi się w każdym razie podobała :)
Awatar użytkownika
Wojtek Wawa
Donator
Donator
Posty: 2138
Rejestracja: 06 paź 2015, 11:29
Model: ND
Wersja: freedom+bilstein
Lokalizacja: Warszawa

11 maja 2021, 15:26

Dzieki!
LikelyJupiter8

11 maja 2021, 15:54

Ja często jeżdżę w okolice Łochów/Jadów. Testuje różne drogi. Ostatnio jechałem S8 do zjazdu na Wołomin i później jak na załączonej mapie. Piękne rejony.
W Jadowie obowiązkowo lody (tylko śmietankowe dla mnie od > 30 lat).
Później kierunek Urle (bo z Jadowa do 50 są remonty mostów) - przed Urlami w prawo na Zawiszyn - później kierunek Łochów i kierunek Brok. W Broku na głównym można odbić w prawo jakieś 500m na rybę do smażalni. Pycha.
A później to już prosto na Ostrów - Łomża.

Z Łomży można wrócić Ostrołęka - Różan - później w kierunku Ostrowi Maz. zjazd na Długosiodło. Przepiękna droga. I wybijasz przed Wyszkowem na S8. I później rura do domu.

Ale chyba masz mało czasu. Czwartek ostatni dzień upału.
Załączniki
screenshoteasy (1).png
screenshoteasy (1).png (159.33 KiB) Przejrzano 731 razy
screenshoteasy.png
screenshoteasy.png (807.59 KiB) Przejrzano 731 razy
ODPOWIEDZ