Poszukujemy grafika i drukarni

W tym oto miejscu wyłaniamy zwycięskie zdjęcia z roku 2017, która posłużą do stworzenia najbardziej przyszłorocznie epickiego kalendarza pod słońcem.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
MichaU
Donator
Donator
Posty: 391
Rejestracja: 29 lis 2014, 6:55
Model: NC FL
Lokalizacja: Warszawa

20 paź 2017, 12:43

Hej,

z racji, że zbliża się koniec roku będziemy musieli pomalutku ogarniać temat składania kalendarza. Może jest na forum ktoś, kto mógłby w wolnym czasie nam pomóc?

Poszukujemy osoby, która wie dlaczego druk offsetowy jest lepszy od cyfrowego i potrafi przygotować pod niego materiał. Idealny kandydat powinien mieć w małym palcu programy graficzne, w dużym palcu zmysł estetyczny, a w głowie trochę pomysłów :D

Dodatkowo jeśli ktoś ma kontakt do dobrej i taniej (wiem, że to niełatwe) drukarni offsetowej to również byłbym wdzięczny za kontakt.

W ramach wynagrodzenia jesteśmy w stanie zaoferować dozgonną wdzięczność przyszłych właścicieli kalendarza,a pewnie jakiś Mazdowy gadżecik tez się znajdzie.

Pozdrawiam i czekam na CV :P
Awatar użytkownika
MichaU
Donator
Donator
Posty: 391
Rejestracja: 29 lis 2014, 6:55
Model: NC FL
Lokalizacja: Warszawa

25 paź 2017, 15:57

Rozumiem, że zgłaszasz się na ochotnika :D :senkju:
Awatar użytkownika
nick.es
Moderator podróży
Moderator podróży
Posty: 7684
Rejestracja: 11 mar 2014, 10:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Costa Blanca

25 paź 2017, 16:04

Nie wiem, czy będę miał kiedy to zrobić. Szukaj dalej. Jak nie znajdziesz to się ponaginam.
Awatar użytkownika
ACID
Posty: 94
Rejestracja: 13 lip 2017, 16:11
Model: ND
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

31 paź 2017, 16:36

Mogę się podjąć składu i przygotowania do druku,
jeśli nie będzie propozycji na drukarnię to coś znajdę ale raczej pracuję z tymi droższymi = lepszymi a nie tańszymi = nie wiadomo jakimi ;]

Jeśli potrzebne jakieś rekomendacje... hmm no mogę podesłać listę klientów na priv :D :ryjezesmiechu:


basia
:D ND 2.0 2017
RIP ND 2.0 2017
Awatar użytkownika
nick.es
Moderator podróży
Moderator podróży
Posty: 7684
Rejestracja: 11 mar 2014, 10:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Costa Blanca

31 paź 2017, 18:43

Super, Basiu, ja się boję, że obiecam, a potem się nie wywiążę z braku czasu.

Co do samego kalendarza, nasz kalendarz z 2016 był nieźle wydrukowany. Można sprawdzić, która drukarnia to realizowała i spytać o cenę dla stałych klientów.
Awatar użytkownika
MichaU
Donator
Donator
Posty: 391
Rejestracja: 29 lis 2014, 6:55
Model: NC FL
Lokalizacja: Warszawa

31 paź 2017, 22:34

ACID pisze:Mogę się podjąć składu i przygotowania do druku,
jeśli nie będzie propozycji na drukarnię to coś znajdę ale raczej pracuję z tymi droższymi = lepszymi a nie tańszymi = nie wiadomo jakimi ;]

Jeśli potrzebne jakieś rekomendacje... hmm no mogę podesłać listę klientów na priv :D :ryjezesmiechu:


basia


Super :) dzięki za chęć wsparcia :senkju: Automatycznie zostałaś przyjęta. Gratulacje :winner:

Odezwę sie już w PW i ustalimy co i jak.

Ps. Nickesh czy Ty masz zdjęcie mojej Mazdy w avatarze? :D Czy tylko ja mam taki błąd?
Awatar użytkownika
nick.es
Moderator podróży
Moderator podróży
Posty: 7684
Rejestracja: 11 mar 2014, 10:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Costa Blanca

31 paź 2017, 23:36

MichaU pisze:
ACID pisze:Mogę się podjąć składu i przygotowania do druku,
jeśli nie będzie propozycji na drukarnię to coś znajdę ale raczej pracuję z tymi droższymi = lepszymi a nie tańszymi = nie wiadomo jakimi ;]

Jeśli potrzebne jakieś rekomendacje... hmm no mogę podesłać listę klientów na priv :D :ryjezesmiechu:


basia


Super :) dzięki za chęć wsparcia :senkju: Automatycznie zostałaś przyjęta. Gratulacje :winner:

Odezwę sie już w PW i ustalimy co i jak.

Ps. Nickesh czy Ty masz zdjęcie mojej Mazdy w avatarze? :D Czy tylko ja mam taki błąd?
Ano, mam ;)
Jumpman
Donator
Donator
Posty: 3628
Rejestracja: 06 lut 2012, 17:41
Model: NA
Wersja: FL
Lokalizacja: Ruda Śląska

01 lis 2017, 13:08

Ja tam grafikiem nie jestem, ale myślę, że mógłbym coś pokombinować w kwestii drukarni. Jako, że nie jestem z branży, to nie wiem czy z założenia jest tanio czy nie, ale drukowałem tam już wiele rzeczy i jakieś wejścia mam. CUD druk w Rudzie Śląskiej. Jak będą gotowe pliki i wymagane ilości, skalkulować cenę można rach ciach.
Live to ride - ride to live! HD or MX5 or 1302S or 126P ?

Części do NA - rozbiórka czerwonej - kliknij

Moja Lalunia :)
Awatar użytkownika
ACID
Posty: 94
Rejestracja: 13 lip 2017, 16:11
Model: ND
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

02 lis 2017, 8:25

Zastanawiałam się o co kaman z tym zdjęciem: czy macie to auto na spółkę czy Nickesh ma jakieś alter ego na forum :D
:D ND 2.0 2017
RIP ND 2.0 2017
mutra
Donator
Donator
Posty: 3662
Rejestracja: 13 mar 2016, 15:50
Model: ND
Wersja: GT Sport nav+
Lokalizacja: Nottinghamshire

02 lis 2017, 9:35

ACID pisze:Zastanawiałam się o co kaman z tym zdjęciem: czy macie to auto na spółkę czy Nickesh ma jakieś alter ego na forum :D

:ojtam: :geeejj: :mrgreen:
Awatar użytkownika
MichaU
Donator
Donator
Posty: 391
Rejestracja: 29 lis 2014, 6:55
Model: NC FL
Lokalizacja: Warszawa

02 lis 2017, 10:04

Ja właśnie też nie wiem :) Może to delikatna sugestia, że auto powinno zmienić właściciela? Nickesh - dogadamy się :D
Awatar użytkownika
nick.es
Moderator podróży
Moderator podróży
Posty: 7684
Rejestracja: 11 mar 2014, 10:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Costa Blanca

02 lis 2017, 19:07

ACID pisze:Zastanawiałam się o co kaman z tym zdjęciem: czy macie to auto na spółkę czy Nickesh ma jakieś alter ego na forum :D
Bo to jest zajebiście ładny Silver Blues! Zawsze to mówiłem, publicznie, bezwstydnie. Od pierwszego posta, zdjęcia i MMC Rookie 2015 na Bemowie ;)
MichaU pisze:Może to delikatna sugestia, że auto powinno zmienić właściciela? Nickesh - dogadamy się :D
Teraz, jak już mam nagrany szary dach? Phi! Ile razy Cię o nią pytałem? Teraz to już po ptokach ;)
Zablokowany