Komputer ECU 2.0 NC

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sikorka
Posty: 20
Rejestracja: 17 lip 2020, 15:41
Model: NC
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

05 lis 2022, 19:03

Znalazłem fajne źródło komputerów 2.0 do NC. Chciałbym wiedzieć czy są zainteresowane osoby zakupem grupowym. Wszystkie kompy są oryginalne, świeżo wyciągnięte z auta. Cena komputerów zależy od ilości zakupionych. Cena za ECU dla pojedynczej sztuki to 180$ lecz firma sprzedająca te sterowniki jest w stanie dużo zejść z ceny gdy zdecydujemy się na zakup grupowy :D
Taka luźna propozycja
Dajcie znać co myślicie
Awatar użytkownika
MatNS
Posty: 7
Rejestracja: 27 maja 2021, 13:11
Model: NC
Lokalizacja: Wrocław

06 lis 2022, 16:04

Jestem wstępnie zainteresowany tematem. Tylko jedna sprawa- czy przy zmianie na komputer od 2.0 trzeba dokupić dodatkowe części? Przykładowo czy nie będzie problemu z zaprogramowaniem oryginalnych kluczyków?
Awatar użytkownika
Sikorka
Posty: 20
Rejestracja: 17 lip 2020, 15:41
Model: NC
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

06 lis 2022, 17:14

MatNS pisze:
06 lis 2022, 16:04
Jestem wstępnie zainteresowany tematem. Tylko jedna sprawa- czy przy zmianie na komputer od 2.0 trzeba dokupić dodatkowe części? Przykładowo czy nie będzie problemu z zaprogramowaniem oryginalnych kluczyków?
Jeżeli chcesz to w UK znalazłem komputer od 2.0 ale z wgranym softem Versatune. Kupując to dostajesz kompa, kabel, cały soft versa. Jest troszkę droższy od standardowego ECU
Awatar użytkownika
Alex
Donator
Donator
Posty: 4567
Rejestracja: 29 cze 2013, 20:25
Model: NC
Wersja: Niseko
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

06 lis 2022, 18:31

MatNS pisze:Jestem wstępnie zainteresowany tematem. Tylko jedna sprawa- czy przy zmianie na komputer od 2.0 trzeba dokupić dodatkowe części? Przykładowo czy nie będzie problemu z zaprogramowaniem oryginalnych kluczyków?
Wystarczy wykonać synchronizacje immo w Forscanie ew. można uruchomić immo bypass


pozdrawiam
Alex :-)
były: czarna NC L5 , czerwona NAfL 1.6/90+
jest: Niseko L5/RomDrop 8-)
A forum post should be like a skirt. Long enough to cover the subject material, but short enough to keep things interesting
ODPOWIEDZ