węże sylikonowe Stoney Racing

komplety węży do chłodzenia i odmy

Moderator: Moderatorzy

Koyo
Posty: 45
Rejestracja: 24 cze 2015, 7:00
Model: NA
Wersja: 1.6 96r.
Lokalizacja: Kozienice/Lublin

24 mar 2021, 21:36

Cześć wszystkim, przymierzam się do zakupu takiego zestawu do mojej mazdy :
https://shop.stoneyracing.com/mazda-mx5-mk1-na-1-6-silicone-coolant-breather-hose-kit/
po rozmowie z przedstawicielem firmy udało mi się dowiedzieć że obecnie biedne stany magazynowe mają być w najbliższym czasie uzupełnione
oraz że można liczyć na delikatny rabat w przypadku większego zamówienia , -15% w przypadku zakupu +5 zestawów oraz -20% przy +10.
płacimy cenę bez VATu (cena podana na stronie (Ex VAT) ) pomniejszoną o Rabat , transport to około 20-35£ dodatkowo po przybyciu węży do PL dochodzi koszt odprawy celnej (1-4% wartości) oraz VAT polski (23% od zapłaconej kwoty łącznie z przesyłką).
proszę w wpisywanie się chętnych w komentarzach, format : nr Nick, kolor, auto, jaka opcja zacisków
wstępne zapisy do 31.03, otwieram listę

1. Koyo , czarne, NA 1,6 spring clamps
Awatar użytkownika
pirul
Moderator techniczny
Moderator techniczny
Posty: 2308
Rejestracja: 30 cze 2017, 12:11
Model: Inny
Wersja: RX-7 FB2 '83
Lokalizacja: Kraków

24 mar 2021, 22:14

Nie chcę nikogo zniechęcać na wstępie ale to samo jest do kupienia na ali za stówkę z przesyłką, różnić się może nadrukowanym przez chińczyka logo. Do tego zawsze kilka węży nie pasuje albo kształtem albo średnicą, bo są np zbyt grube i nie mieszczą się na króćcach jeden nad drugim. Lepiej wymienić zużyte przewody na nowe OE, cenowo wyjdzie podobnie jak w tej ofercie. Do tego na zdjęciach w tym linku najtańsze możliwe obejmy zrywające się przy byle okazji.

Nie hejtuję, doradzam w oparciu o własne doświadczenie.
Koyo
Posty: 45
Rejestracja: 24 cze 2015, 7:00
Model: NA
Wersja: 1.6 96r.
Lokalizacja: Kozienice/Lublin

25 mar 2021, 6:27

pirul pisze:
24 mar 2021, 22:14
Nie chcę nikogo zniechęcać na wstępie ale to samo jest do kupienia na ali za stówkę z przesyłką, różnić się może nadrukowanym przez chińczyka logo. Do tego zawsze kilka węży nie pasuje albo kształtem albo średnicą, bo są np zbyt grube i nie mieszczą się na króćcach jeden nad drugim. Lepiej wymienić zużyte przewody na nowe OE, cenowo wyjdzie podobnie jak w tej ofercie. Do tego na zdjęciach w tym linku najtańsze możliwe obejmy zrywające się przy byle okazji.

Nie hejtuję, doradzam w oparciu o własne doświadczenie.
poruszałem temat wcześniej na FB odnośnie tych z Ali , komentarze były różne ale przeważały te negatywne, na stoney naprowadził mnie jeden z kolegów z grupy który już je u siebie montował i był zadowolony z jakości i dopasowania
Awatar użytkownika
pirul
Moderator techniczny
Moderator techniczny
Posty: 2308
Rejestracja: 30 cze 2017, 12:11
Model: Inny
Wersja: RX-7 FB2 '83
Lokalizacja: Kraków

25 mar 2021, 7:58

Ale to wszystko jest to samo :) No nic, udanych zakupów wobec tego.
ODPOWIEDZ