Regulamin

Kalendarz MX-5 Klub Polska 2016

W tym oto miejscu wyłaniamy zwycięskie zdjęcia, która posłużą do stworzenia najbardziej epickiego kalendarza pod słońcem.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Karolina
Administrator
Administrator
Posty: 3141
Rejestracja: 24 maja 2008, 19:09
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

08 sty 2015, 19:48

Regulamin konkursu fotograficznego

I. Terminy:

1. Zgłaszacie zdjęcia w okresach dwumiesięcznych. Okresy dwumiesięczne kończą się z końcem drugiego miesiąca z wyjątkiem ostatniego okresu, czyli tak:

- styczeń - luty - deadline zgłoszeń 28 lutego 2015
- marzec - kwiecień - deadline zgłoszeń 30 kwietnia 2015 roku
- maj - czerwiec - deadline złoszeń 30 czerwca 2015 roku
- lipiec - sierpień - deadline zgłoszeń 31 sierpnia 2015 roku
- wrzesień - październik - deadline zgłoszeń 31 październik 2015 roku
- listopad - grudzień - wyjątkowo zgłoszenia składamy od 15 października do 15 listopada 2015 roku

2. Dla każdego z okresów zostanie utworzony oddzielny wątek do zgłaszania zdjęć.
3. Po każdym zakończonym okresie rozpoczyna się trwająca 7 dni ankieta, w której to Wy zdecydujecie które zdjęcia podobają się Wam najbardziej. :D

II. Zasady:
1. Zdjęcia powinny być tematycznie związane z porą roku dla której są zgłaszane. Fajnie jeśli będziecie przesyłać zdjęcia z klubowych imprez :D
2. Na każdym zdjęciu powinna być miata albo jej fragment.
3. Każdy może w każdym z okresów zgłosić maksymalnie 2 zdjęcia. To znaczy każdy może zgłosić 12 zdjęć do kalendarza na rok 2016.
4. Zgłaszamy tylko zdjęcia z 2015 roku.

III. Zwycięzcy konkursu: :winner:
1. W każdym okresie do kalendarza wchodzą 2 zdjęcia, które osiągnęły najwięcej głosów w ankiecie.
2. Pozostałe zgłoszone zdjęcia również mogą zostać wykorzystane w kalendarzu, jako zdjęcia uzupełniające na stronie głównej lub ewentualnie na tylnej stronie.
3. Dyskwalifikacji podlegają zdjęcia, które zostały przesłane w zbyt niskiej rozdzielczości lub przesłane na mail inny niż podany w regulaminie, zdjęcia przesłane bez wymaganej zgody autora (klauzula jak zwykle poniżej), zdjęcia posiadające oznaczenia reklamowe, zdjęcia obrażające różne uczucia :D lub posiadające zbyt intensywny ładunek humorystyczny :D
4. Jeśli czyjeś zdjęcia wygrały już miejsca w dwóch miesiącach kalendarza, koleje propozycje nie będą umieszczane w ankietach, dajmy szanse innym :D . Zdjęcia jednakże przysyłać należy z powodu punktu 2 oraz VII :D .
5. Ogarniający zastrzega, iż samodzielnie wybierze zdjęcia z innych okresów, jeśli w danym okresie nie zostaną nadesłane zdjęcia nadające się do publikacji w kalendarzu lub z powodu braku zgłoszeń niemożliwym będzie przeprowadzenie ankiety.

IV. Tyłówka:
1. Każdy kto ma ochotę może przesłać na podanego niżej maila swoje teksty, dykteryjki, historie miatowe, reportaże, opisy zlotów, swoje zmagania z naprawami, wszystko co Wam w duszy gra. Stwórzmy własną niepowtarzalną kronikę miatowych wydarzeń z roku 2015. :D :D :D

V. Technikalia:
1. Zdjęcia w mniejszej rozdzielczości należy umieszczać w wątkach okresów, dla których zdjęcia są zgłaszane.
2. Zdjęcia w pełnej rozdzielczości nie mniejszej niż 2400px dla szerszego boku/ 200dpi należy przesłać na adres mailowy: kalendarzmx5@gmail.com
3. Zgłaszając zdjęcia każdorazowo należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli:

"Oświadczam, iż jestem autorem załączonych zdjęć lub posiadam prawo do ich rozpowszechniania i powielania. Wyrażam zgodę na wykorzystanie zdjęć w kalendarzu Klubu MX-5 Polska na rok 2016. Wyrażam zgodę obróbkę graficzną przesłanych zdjęć."

4. Pamiętajcie, że zgody na wykorzystanie zdjęcia musi udzielić autor zdjęcia. Prosimy również o informację jak zdjęcia mają być podpisane (nick lub nazwisko oczywiście autora).
5. Szefem projektu Kalendarz Klubu MX-5 2016 jest towarzysz funky. Funky jest również moderatorem tego podforum. :D

VI. Inne:
1. Kalendarz nie jest akcją komercyjną, tak więc zdjęcia nie mogą być opatrzone żadnymi oznaczeniami reklamowymi.
2. Jeśli ktoś chce żeby jego tablice rejestracyjne nie były widoczne powinien sam dokonać stosownych przeróbek zdjęcia.
3. W uzasadnionych przypadkach Regulamin może ulec zmianie.

VII. Nagrody: :winner:
1. Dla każdego ze zwycięzców ankiety na zdjęcie miesiąca (czyli dla zdobywców dwóch pierwszych punktowanych miejsc) przewidzieliśmy nagrody od naszego kalendarzowego sponsora Autoryzowanyego Partnera w Polsce JX Nippon Oil & Energy Europe Limited -JP Oils Sp. z o.o., marki ENEOS.
2. Jeśli ktoś już raz wygrał miejsce w kalendarzu i otrzymał nagrodę, kolejna nagroda, zostanie przekazana do puli nagród do losowania wśród osób, które zdjęcia zgłosiły.
3. Po zakończeniu każdej ankiety wylosujemy dwóch szczęśliwców wśród wszystkich, którzy zgłosili zdjęcia do kalendarza. Pojadą do nich oczywiście nagrody. Mamy nadzieję, że to Was podwójnie zainspiruje do zgłaszania zdjęć w każdym z okresów. :D :D :D
4. Co okres rozlosujemy również dwie nagrody wśród osób, które brały udział w głosowaniu w ankiecie. :D :D :D
Jest ryzyko - jest przyjemność
Zablokowany