Marka ENEOS- sponsor nagród konkursowych

Kalendarz MX-5 Klub Polska 2016

W tym oto miejscu wyłaniamy zwycięskie zdjęcia, która posłużą do stworzenia najbardziej epickiego kalendarza pod słońcem.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Karolina
Administrator
Administrator
Posty: 3141
Rejestracja: 24 maja 2008, 19:09
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

08 sty 2015, 18:07

Obrazek

Marka ENEOS od wielu lat funkcjonuje w świecie sportów motorowych. Jest własnością JX Nippon Oil & Energy Corporation. ENEOS stał się synonimem bezkompromisowej jakości i japońskiej przewagi technologicznej.

To największy japoński koncern zajmujący się rafinacją produktów ropopochodnych i dostarczający oleje do samochodów wyścigowych i rajdowych, biorących udział m.in. w rajdzie Paryż-Dakar, światowej klasy wyścigach Super GT, wyścigach Formuły 1 (Honda F1 Team) i wyścigu Le Mans (LEXUS TEAM Le Mans), gdzie duże prędkości i szczytowe osiągi to bezwzględna konieczność.

Środki smarne ENEOS cieszą się wysokim uznaniem japońskich producentów samochodów, motocykli i zaburtowych silników do łodzi, którym koncern JX Nippon Oil & Energy dostarcza oleje na tzw. pierwsze zalanie. Blisko 7 na 10 samochodów japońskich marek zjeżdża z taśmy produkcyjnej z olejem koncernu JX.

Opracowane z wykorzystaniem technologii rajdowej, oleje ENEOS ograniczają tarcie między podzespołami silnika, umożliwiając nie tylko uzyskanie najwyższej z możliwych wydajności silnika, ale także wyższą wydajność paliwa. Dzięki temu, technologie opracowane na potrzeby F1 umożliwiają poprawienie osiągów każdego samochodu przy jednoczesnej dbałości o środowisko i ograniczeniu zużycia paliwa.

http://www.eneosoil.pl/


Obrazek[/color]
Załączniki

[Rozszerzenie pdf zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

Jest ryzyko - jest przyjemność
Zablokowany