RUNDA 4 WEST - Tor Gostyń 20 września

ZAPISY

Wszystko związane z sezonem 2014 cyklu MiataMiniChallenge

Moderator: Moderatorzy

Grup
Posty: 78
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:54
Lokalizacja: Piaski Wlkp

23 wrz 2014, 20:13

zawsze w podświadomości będzie rewalizacja :)
GRUPOL
Awatar użytkownika
Kim Son San
Posty: 2017
Rejestracja: 13 lut 2009, 10:01
Model: ND
Wersja: 200+
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

23 wrz 2014, 20:54

Mam wrażenie, że przyszły sezon będzie spokojniejszy.
ex-NA 1992 1.6 turbo Winning Blue
ex-NA 1994 1.6 turbo Brilliant Black
ND 2015 2.0
Awatar użytkownika
Arturo_tiburon
Posty: 1067
Rejestracja: 06 cze 2011, 16:01
Model: ND
Wersja: Daga spec
Lokalizacja: waw

23 wrz 2014, 23:11

Hantkus pisze:Nie będę się odnosił konkretnie, więc puentując:
Decyzję co do mojego dalszego udziału w mmc już podjąłem, z jaszczompem będzie podobnie.
Możecie sobie to nazywać fochem czy jakkolwiek chcecie, śmieszy mnie to :lol:
Mam ciekawsze rzeczy do roboty w życiu niż słuchanie wiecznych narzekań od ludzi którzy gówno zrobili ale wszystko wiedzą, a dodatkowo od czasu kupna moto Szarik/forum/zloty zeszły na trzeci plan. Jeśli to się utrzyma Mazda również pójdzie pod młotek.
Trochę mi żal osób które naprawdę dobrze się bawiły na moich imprezach a ich krytyka(np. po Bydzi) była KONSTRUKTYWNA a nie wzięta z dupy.
Dlatego też, jeśli coś jeszcze zorganizuję to w zakmniętym lokalnym gronie z kilkoma wyjątkami dla tych którzy sobie na to zasłużyli i im się to należy.

Proszę zakończmy tą dyskusję nie mam nic więcej do dodania.


Hantkus nie po to piję wódkę której nie lubię przy barze żebyś mi walił teksty , ze nie bedziesz sie odnosił konkretnie. Bądź facet i wal z mostu jak już lubisz walić z mostu to dawaj ...kilka razy prosiłem o zrobienie wątku zamkniętego dla organizatorów ale jak mamy dawać na otwartym forum to dajesz Brachu..

Zapewniam Cie, że ważne jest naprawdę posłuchanie feadback'u i odrobinę pokory nikomu jeszcze nie zaszkodziło. Jak piszesz o słuchaniu narzekań od ludzi "którzy gówno zrobili ale wszytko wiedzą" to napisz kogo masz na myśli bardzo bym chciał wiedziec napradę o kim myslisz waląc takie teksty.

Polecam pisanie o konkretach zamiast o ogólnikach "krytyka wzięta z dupy"nic mi nie mówi ja akurat tak mam że uwielbiam krytyke i nawet z dupy bo mi się dobrze kojarzy ;-) Jak mamy tu sobie popisac co nam się nie podoba to piszmy otwartym tekstem a nie na poziomie takich ogólników że nikt nie wie o co chodzi. Ok ja nie wiem o co chodzi a jakoś wydaje mi się ze dość aktywnie biorę udziął w ogarnianiu tych imprez to co mają powiedzieć inni? Dawaj o co chodzi co Cie boli i może coś poradzimy wspólnie na ten temat. Naprawde nie jest w moim stylu proszenie się o konrety ale co poradzisz taka sytacja.

Wszelkie wpisy w tonie "o co wam chodzi" błagam nie wnosza nic do syskusji, pisanie o jakimś jadzie itd też mnie nie zbliża do poznania problemu więc upraszam o zastanowienie się 3 razy a jak mało to 4 zanim się bezrefleksyjnie wypowie ktos znuf ;-)

i jeszcze raz z uporem maniaka powiem, nie wiedze uzasadnienia do strzelania focha na jatrząb all *** i jeśli uważasz , że bez West ta impreza się nie odbędzie to jesteś w mylnym błędzie. Po raz kolejny wyciągam dłoń i mówię daj spokój i bawmy się razem na zamknięcie sezonu jak wolisz stzrelic focha to jest Twoja decyzja nadal w dość specyficzny sposób będe Cię lubił ale nie będe rozumiał zupłęnie decyzji. Wiem ,że ciągniesz grupę za sobą ale zrozum ,że z przestzrelonym kolanem albo i dwoma do czołgamy tą impezę i żal będzie bawić się bez Ciebie i całego WEST które robi robotę. Tak jest mi żal że walimy na forum takie teksty ale widocznie nie da się inaczej i z mojej perspetywy mozna nastawiać drugi policzek ale to jest ogarniczone jakąś realna sytacją i na siłe nikt nie będzie prosił nie bawimy się razem ok potrafimy się bawić bez. Ja osobiście kocham WEST i chłopaków którzy oganiają tematy, uwielbiam before and after we WRO czy Bydgosczy czy POZ i nie po to dymam te setki kilometów żeby czytać że nie będziesz się odnosił konkretnie do tego co piszę. Wiesz że Cię lubie mimo że jesteś totalnie z innej bajki więc przez chwilę ogarnij temat ile ludzi liczy na Ciebie i widzimy się na Jatrzębiu żeby poganiac się i pokazać że można ;-)
Dobra obiecuję , ze pije to co lubisz.

Dla nie wtajemniczonych w/w opisy sytacji nie mają nic wspólnego z rzeczywistoscią i sa wyłacznie wytworem mojej wyobraźni ;-)
uczestnik wszystkich rund MC do 03' 2020
II vice MC'18 , mistrz MC '17, IV MC'16 , I miejsce Sud WIR'15 , II vice MC'15, mistrz MC'14 WEST, II vice ALL STAR'14 , II vice MC'13. daily mazda od 08 6, cx7, cx5 NBFL->NC->ND > emeryt
matusz
Donator
Donator
Posty: 1246
Rejestracja: 21 maja 2012, 22:06
Model: NB
Wersja: 1.8
Lokalizacja: Poznań

24 wrz 2014, 0:34

Nadzieja umiera ostatnia...
była czerwona NA 1.6 -> II wice mistrz MMC West 2014 w klasie 1.6
Hantkus
Donator
Donator
Posty: 2803
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:59
Model: NB MSM
Wersja: Szarik
Lokalizacja: Poznań

24 wrz 2014, 7:34

Artur temat jest zamknięty.
Moja decyzja jest moją decyzją, reszta WEST jest ode mnie niezależna i nie widzę powodu dla którego miała by nie jechać(zapewniam Cię że kto może/chce tam pojedzie).
Ja mam w tym czasie inne plany więc naprawdę zakończmy ten temat.
Rules are made to be broken
Mayk
Posty: 2345
Rejestracja: 10 sty 2008, 9:21
Model: NB FL
Wersja: 1.6T
Lokalizacja: Poznań

24 wrz 2014, 9:06

Hejka.

Zmieniając nieco ton wypowiedzi w wątku chciałbym podziękować za rewelacyjną imprezę w Gostyniu.

10 mierzonych przejazdów to chyba rekord i po prostu jestem niesamowicie zadowolony, że wyglądało to jak wyglądało.
Także ogromne podziękowania dla organizatorów oraz wszystkich uczestników!

Peace and love :kciuk:
110@???KM
134@???Nm
prex
Posty: 873
Rejestracja: 21 paź 2009, 18:37
Model: NB
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

24 wrz 2014, 11:08

Mayk pisze:Hejka.

Zmieniając nieco ton wypowiedzi w wątku chciałbym podziękować za rewelacyjną imprezę w Gostyniu.

10 mierzonych przejazdów to chyba rekord i po prostu jestem niesamowicie zadowolony, że wyglądało to jak wyglądało.
Także ogromne podziękowania dla organizatorów oraz wszystkich uczestników!

Peace and love :kciuk:

My również podpinamy się pod temat z podziękowaniami!!
Począwszy od pogody, poprzez organizację, pomiary, obsługę, obiadek, wolne jazdy kończąc na afterze, wszystko było przezajebiste!!
Pomimo nie małej odległości do przejechania, warto było i nie żałujemy ani jednego kilometra przejechanego!!

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim organizatorom oraz całej ekipie, dzięki której ta impreza miała właśnie taki klimat :D

Do Zo mam nadzieję Suuuun :)
matpilch
Donator
Donator
Posty: 4239
Rejestracja: 10 lut 2010, 18:44
Model: Inny
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

24 wrz 2014, 21:21

moja relacja z gostynia:
http://podwojnaciagla.blog.pl/2014/09/2 ... n-mmc2014/

zawiera zdjęcia Kidmana i Tiburona, a także filmy z czasówki prexa i treningowe kółka Slevena.
miata lov!
Brat
Posty: 236
Rejestracja: 01 lis 2013, 19:02
Model: NB
Lokalizacja: Wrocław

24 wrz 2014, 21:46

matpilch pisze:moja relacja z gostynia:
http://podwojnaciagla.blog.pl/2014/09/2 ... n-mmc2014/

Jedyne zdjęcie na którym tak wybitnie widać, że nie jest łatwe dobranie lakieru do mojej rudej piękności, a Ty musiałeś akurat je wybrać :/

Jak już się wypowiadam to również, nieco spóźnione, podziękowania dla organizatorów i uczestników (pierwsze MMC i pomimo najgorszego czasu w klasie wyjechałem szczęśliwy). No i nie sposób zapomnieć o załodze czerwonej Miatki - tak długo machali aż w końcu zapaliłem światła - dzięki!
Po co jeździć jak można latać?
Awatar użytkownika
Dziubas
Posty: 1701
Rejestracja: 11 sie 2007, 18:08
Model: NB
Wersja: miatasm.com
Lokalizacja: Warszawa

25 wrz 2014, 0:42

Pytanie w sprawie filmu - z kim gadać w kwestii paru szczegółów (oprawa graficzna, animacja sponsorów, itp.)?
Były: NA 1992 1.6, NA 1996 1.8 NB 2000 1.8 Dzik
Są: Dzik V2 - NB/2000/1.8VVT/ITB/EMU oraz Lifted Kameleon NB/2000/1.8/
http://miatasm.com/kameleon-siodmy-kole ... -w-polsce/
https://www.facebook.com/miatasmcom/
Awatar użytkownika
Chalanger
Donator
Donator
Posty: 3024
Rejestracja: 17 kwie 2010, 12:43
Model: Inny
Wersja: Brak zabawki
Lokalizacja: okolice Warszawy
Kontakt:

25 wrz 2014, 9:22

matpilch pisze:moja relacja z gostynia:
http://podwojnaciagla.blog.pl/2014/09/2 ... n-mmc2014/

zawiera zdjęcia Kidmana i Tiburona, a także filmy z czasówki prexa i treningowe kółka Slevena.


dobry materiał-fajnie poczytać i objerzeć mimo że mnie tam nie było ;)
Kupię ładną Mx5
DEXTER
Posty: 4974
Rejestracja: 24 wrz 2011, 13:17
Model: NA
Lokalizacja: Poznań

25 wrz 2014, 17:06

matpilch pisze:moja relacja z gostynia:
http://podwojnaciagla.blog.pl/2014/09/2 ... n-mmc2014/

zawiera zdjęcia Kidmana i Tiburona, a także filmy z czasówki prexa i treningowe kółka Slevena.


Brawa dla tego pana! Mega fajna relacja!
matpilch
Donator
Donator
Posty: 4239
Rejestracja: 10 lut 2010, 18:44
Model: Inny
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

25 wrz 2014, 20:22

dzięki, dzięki, w takim razie będę to kontynuował na kolejnych rundach :mrgreen:
miata lov!
Awatar użytkownika
Agniess
Posty: 62
Rejestracja: 21 wrz 2014, 10:50
Model: Inny
Kontakt:

21 paź 2014, 16:09

Jeszcze trochę zdjęć ode mnie:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.742436515845753.1073741850.154118641344213&type=1

Zapraszam! ;)
matpilch
Donator
Donator
Posty: 4239
Rejestracja: 10 lut 2010, 18:44
Model: Inny
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

21 paź 2014, 17:45

Dziękujemy ;)
miata lov!
Hantkus
Donator
Donator
Posty: 2803
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:59
Model: NB MSM
Wersja: Szarik
Lokalizacja: Poznań

21 paź 2014, 17:46

Agniess pisze:Jeszcze trochę zdjęć ode mnie:

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 213&type=1

Zapraszam! ;)


Dzięki Agniess :kciuk:
Rules are made to be broken
Zablokowany