I Runda WEST - Kamień Śląski

10.05.2014

Wszystko związane z sezonem 2014 cyklu MiataMiniChallenge

Moderator: Moderatorzy

Jumpman
Donator
Donator
Posty: 3628
Rejestracja: 06 lut 2012, 17:41
Model: NA
Wersja: FL
Lokalizacja: Ruda Śląska

11 maja 2014, 5:07

Ja bylem tylko gościnnie na chwile, ale widać było, ze atmosfera ok i wszyscy dobrze sie bawią. Fajnie było spotkać ponownie kilka znajomych twarzy....a kilka dopasować do nickow i poznać osobiście :)

8-)
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 5:10 przez Jumpman, łącznie zmieniany 1 raz.
Live to ride - ride to live! HD or MX5 or 1302S or 126P ?

Części do NA - rozbiórka czerwonej - kliknij

Moja Lalunia :)
Hantkus
Donator
Donator
Posty: 2803
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:59
Model: NB MSM
Wersja: Szarik
Lokalizacja: Poznań

11 maja 2014, 8:42

majkel pisze:eeee... co Mayk robił w klasie 1.6 NA ? Coś przeoczyłem ? :D


Dobrze że wywołałeś ten temat Michale!
Chłopaki nie dali rady ogarnąć auta Mayka i przyjechali Igora 1,6 jadąc nim na dwie giry.
Wiadomo że Mayk startuje w klasie turbo i w tej klasie winien mieć moim zdaniem zaliczony start(tym bardziej że więcej aut turbo nie było więc nikt nie byłby pokrzywdzony a skoro jechał autem 1,6 z najmocniejszymi to trudno uznać że miał łatwiej...wręcz przeciwnie!) Reszta kolegów z klasy 1,6 też by zyskała jedno miejsce ale Karol się na to nie zgadza :kciukdol:
Szkoda że jednym się idzie na rękę kiedy na fb wytworzą presję a tym którzy tej presji nie tworzą już się na rękę nie idzie :kciukdol:
Rules are made to be broken
Sebof01
Posty: 305
Rejestracja: 24 kwie 2013, 5:54
Lokalizacja: Konin

11 maja 2014, 9:02

Obudziłem się dziś i wszystko mnie boli, ale jestem szczęśliwy jak świnia na Bahamach :twisted: :twisted: :twisted:

:winner: Przede wszystkim wielkie podziękowania dla organizatorów i sponsorów, jesteście WSPANIALI! :winner:

Ja się bardzo dużo nauczyłem, także polecam wszystkim takie doświadczenie (co prawda nie uchroniło mnie to przed coraz większym przeginaniem w zakręcie 90' w prawo i to 3 razy z rzędu :facepalm: , ale co zrobić jak się człowiek za bardzo podjara :twisted: ).

Chciałbym również podziękować matpilch-owi za przejazd instruktażowy i ocenę mojego auta - generalnie ktoś musiał mi pokazać który element auta najbardziej zawodzi: uwaga uwaga to byłem JA :lol: .
Dzięki Tobie będę jeździł szybciej (lub bardziej przeginał :twisted: )

I jeszcze dzięki dla Five-a za trasę tam i z powrotem. Mam nadzieję że dotarliście szczęśliwie i bez przygód. :kciuk:


P.S. Następnym razem to ja Wam wszystkim POKAŻĘ, oczywiście bez spiny :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 11:22 przez Sebof01, łącznie zmieniany 1 raz.
matpilch
Donator
Donator
Posty: 4239
Rejestracja: 10 lut 2010, 18:44
Model: Inny
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

11 maja 2014, 10:15

przyłączam się do podziękowań dla Hella&Harry&reszta ekipy, bezbłędna organizacja w klubowej atmosferze z typowym dla chłopaków wdziękiem :mrgreen:
nie można nie wspomnieć sponsora ratunkowego, Mermaid Properties, oraz pozostałych bez których impreza byłaby niemożliwa, dziękujemy.

trasa była wspaniała, szybka, z pełnym ogniem ale trudnych technicznych sekwencji również nie zabrakło. moje opony drastycznie skróciły swój zaplanowany żywot ale warto było, oj warto.
poniżej film z treningu żebyście mogli się zorientować co przegapiliście ;)



pozostałe przejazdy wieczorem.
do zobaczenia w czerwcu :kciuk:
miata lov!
fifomaniak
Posty: 1023
Rejestracja: 01 wrz 2012, 16:53
Lokalizacja: Wrocław

11 maja 2014, 11:31

:poklony: Dzięki za zorganizowanie tego wszystkiego dla Harrego, Helli, Denisa i reszty. Dobrze, że runda jednak się odbyła, mimo wielu problemów. Kto nie był niech żałuje i nawet się nie zastanawiać nad następnymi rundami, tylko przyjeżdżać. :kciuk:

Szybka trasa, z technicznymi momentami, ale też takimi, gdzie prędkości były duże, nie tylko na prostych. Jednocześnie taka, gdzie błąd kończył się najwyżej wypadnięciem w trawę bez konsekwencji - :kciuk: Dlatego nawet jak ktoś miał momenty, to zwiedził trawkę i wrócił spokojnie na trasę, a pan ratownik cały dzień mógł spędzić w aucie :lol:

Pardon, żem się trochę po angielsku zwinął z aftera, ale byłem tak zmęczony, że autentycznie zasypiałem na stojąco. Następnym razem obiecuję poprawę :mrgreen:

Ja też coś tam nagrałem, ale nie wiem co z tego wyszło i sprawdzę później.

A, dzięki Rockatanskiemu za genialną rywalizację i cięcie się o dziesiąte sekund. O to w tym chodzi :winner: Mayk też nie zostawał daleko w tyle :kciuk:

Do następnego!
Obrazek
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5451
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

11 maja 2014, 12:19

Sebof01 pisze:I jeszcze dzięki dla Five-a za trasę tam i z powrotem. Mam nadzieję że dotarliście szczęśliwie i bez przygód. :kciuk:


Tak, dojechalismy o 2 w nocy, ostatnie kilometry byly ciezkie :P Dzieki za udzielona pomoc, gdy stanalem na drodze z pustym bakiem :lol: co to za impreza bez unieruchomionej mojej padaczki :P

Impreza czadowa, proba ekstremalnie szybka i zroznicowana, Hantkus w pieknym stylu odegral sie za kielce.
Nie ogarniam tylko wynikow koncowych - roznica czasow nei byla tak kolosalna jak widnieje na wydruku koncowym! Moge prosic o wyjasnienia? Doliczono mi kare za slupki ktorych nie stracilem (a mijalem takich sporo i wszystkei takei przypadki zglaszalem do obslugi) czy jak?
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
Hantkus
Donator
Donator
Posty: 2803
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:59
Model: NB MSM
Wersja: Szarik
Lokalizacja: Poznań

11 maja 2014, 14:11

Nie tylko my z Five'm wiemy jak bliska była nasza rywalizacja, myślę że każdy kto był na miejscu i obserwował czasy wie że nie jest możliwe abym wygrał z przewagą 10 sekund bo musiałbym na każdej próbie być szybszy o 2,5 s...była tylko jedna taka kiedy to Five poszedł w trawę a ja miałem przejazd na poziomie 1:54...poprosimy o wyniki wszystkich naszych ośmiu przejazdów.
Rules are made to be broken
haryyy
Posty: 560
Rejestracja: 06 wrz 2009, 17:23
Lokalizacja: D(eath)O(r)A(live)

11 maja 2014, 15:40

Sprawne oko Five słusznie zauważyło pomyłkę panów od liczenia czasu. Usiadłem przed chwilą z listami z poszczegolnych przejazdów i policzyłem wszystko. Chłopaki coś mi wspominali, że w klasie "burbo" przez wycofanie Mayka muszą wszystko liczyć "na piechotę" i nie do końca im to wyszło. Reansumując , Hantkus wygrał z Fivem dokładnie o 3.391 s. Na dowód wyniki z najlepszych 4 przejazdów:
Hantkus: 1:54.21, 1:54.928, 1:53.311, 1:54.45
Five: 1:55.53, 1:55.398, 1:54.568, 1:54.794
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 18:59 przez haryyy, łącznie zmieniany 1 raz.
rogI
Posty: 1362
Rejestracja: 12 kwie 2012, 11:05
Lokalizacja: Poznań

11 maja 2014, 17:30

Przyłączam się do podziękowań dla organizatorów i sponsorów :poklony:
A wszystkim uczestnikom i ich towarzyszom dziękuję za świetną atmosferę :kciuk:

Gratulacje dla wszystkich najszybciejszych ;) Szczególnie dla Fifomaniaka, Rockatanskyego i Mayka za świetną walkę i pokazanie jak bardzo 1,6 może dawać radę :mrgreen: Daleko moim czasom do Waszych Panowie :poklony:
dużo nauki przede mną :poslizg:

A poza tym dumny jestem z Zielonej, że z Maykiem za kierownicą wjechała na pudło i nie zawiodła robiąc dwie pojeżdżawki w jeden dzień (ponad 100km wyszło jeśli dobrze liczę).

Do zobaczenia w Bydgoszczy!

edit:

Hantkus pisze:Szkoda że jednym się idzie na rękę kiedy na fb wytworzą presję a tym którzy tej presji nie tworzą już się na rękę nie idzie :kciukdol:

Ano szkoda :kciukdol:
Równie dobrze Mayk mógł wsiąść w Szarika i tempem bulwarowym przetoczyć się od startu do mety aby dostać punkty ale przecież nie o to chodziło...
Hantkus
Donator
Donator
Posty: 2803
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:59
Model: NB MSM
Wersja: Szarik
Lokalizacja: Poznań

11 maja 2014, 17:47

rogI pisze:
Hantkus pisze:Szkoda że jednym się idzie na rękę kiedy na fb wytworzą presję a tym którzy tej presji nie tworzą już się na rękę nie idzie :kciukdol:

Ano szkoda :kciukdol:
Równie dobrze Mayk mógł wsiąść w Szarika i tempem bulwarowym przetoczyć się od startu do mety aby dostać punkty ale przecież nie o to chodziło...


Dokładnie tak!!!
Rules are made to be broken
DEXTER
Posty: 4974
Rejestracja: 24 wrz 2011, 13:17
Model: NA
Lokalizacja: Poznań

11 maja 2014, 18:37

Chyba dalej jest coś nie tak, bo Hantix w ostatnim przejeździe miał mniej niż 1:54, było 1:53:310 bodajże...
Hantkus
Donator
Donator
Posty: 2803
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:59
Model: NB MSM
Wersja: Szarik
Lokalizacja: Poznań

11 maja 2014, 18:58

DEXTER pisze:Chyba dalej jest coś nie tak, bo Hantix w ostatnim przejeździe miał mniej niż 1:54, było 1:53:310 bodajże...


Spoko Haryyy po grubym afterze pomylił 3 z 4 i na fb już się zreflektował ale dobrze że czuwasz :)
Rules are made to be broken
matusz
Donator
Donator
Posty: 1246
Rejestracja: 21 maja 2012, 22:06
Model: NB
Wersja: 1.8
Lokalizacja: Poznań

11 maja 2014, 19:03

Dex ma rację! To był przedostatni przejazd, na bank było 1:53...
była czerwona NA 1.6 -> II wice mistrz MMC West 2014 w klasie 1.6
Kurak
Posty: 3915
Rejestracja: 16 sie 2011, 1:39
Model: NA
Lokalizacja: P-ce
Kontakt:

11 maja 2014, 19:06

Dzięki misiaki za pojeżdżawkę, w szczególności dla naszego wspaniałego sponsora ratunkowego - Mermaid Properties! Trasa fajna, chociaż ja muszę przyznać że bardziej mnie ekscytują bardziej kręte. Ale fajnie też było sobie hamować ze 140 do kilkudziesięciu :)

Wrzucam to co tygrysy lubią najbardziej, czyli zdjęcia! https://www.facebook.com/dawid.adamkiew ... 673&type=3 - następnym razem przyjadę na porządnych oponach i będziemy walczyć :)

Czekam też na wideo, z niecierpliwością! Pozdrawiam z busa z bolidem pędzącego do Rotterdamu.
haryyy
Posty: 560
Rejestracja: 06 wrz 2009, 17:23
Lokalizacja: D(eath)O(r)A(live)

11 maja 2014, 19:19

Jako współorganizator chciałem najmocniej podziękować wszystkim uczestnikom ZA WSZYSTKO!!! Za to , ze dopingowali nas zeby ta impreza mimo wszystko się odbyła, za to ze stworzysliscie tak doskonałą atmosferę, za to że na nic się nie skarżyliście, za wasze opinie i cenne rady dotyczące ustawienia próby, za dodatkowe "datki", za wyborny after we Wrocławiu. Szczegolne podziekowania dla sekcji warszawskiej, za to ze Wam sie chcialo "walic" tyle km. na nie waszą rundę. Dziękuję sponsorom za wspaniałe nagrody i wsparcie materialne. Nie było łatwo zorganizować tej rundy w miejscu bez jakiegokolwiek zaplecza technicznego dostępnego na miejscu, ale udało się. Podczas przygotowań stwierdziliśmy z Hellą, ze 3 runda na torze Rakietowa jest raczej nierealna przy tak mizernym zainteresowaniu...jednak po tym weekendzie uswiadomilem sobie, ze znow staniemy na glowie zeby sie jednak odbyla tylko po to zeby zeby znow sie z wami spotkać, porywalizowac ( bez napinki:) i spedzic genialne chwile.
Hantkus
Donator
Donator
Posty: 2803
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:59
Model: NB MSM
Wersja: Szarik
Lokalizacja: Poznań

11 maja 2014, 19:30

Dacie radę, Poznań na bank do Wrocka przyjedzie, Wawa pewnie też nie zawiedzie, na te 2 miasta jak widać można liczyć :kciuk:
Rules are made to be broken
Kurak
Posty: 3915
Rejestracja: 16 sie 2011, 1:39
Model: NA
Lokalizacja: P-ce
Kontakt:

11 maja 2014, 19:32

Myślę żę Łódź też nie zawiedzie ;)
fifomaniak
Posty: 1023
Rejestracja: 01 wrz 2012, 16:53
Lokalizacja: Wrocław

11 maja 2014, 19:50

To zgadnijcie kto zawiedzie? :lol: Tak, Wrocław. I proszę mi udowodnić 22. czerwca, że jednak jestem w błędzie :P
Obrazek
webim
Posty: 226
Rejestracja: 15 lut 2014, 22:49
Model: NC
Wersja: Takamoya

11 maja 2014, 20:28

rowniez dolaczam sie do podziekowan to byl moj pierwszy raz dziekuje wszystkim zarowno organizatorom jak i uczestnikom runda bardzo mi sie podobala mysle ze relacjie z imprezy przekonaja niedowiarkow ze warto pojechac mam nadzieje ze wroclaw sie odbedzie bo termin juz zarezerwowalem i ze w przyszlym roku odbedzie sie runda w kamieniu slaskim bo byla przefajna
Awatar użytkownika
Dżunior
Donator
Donator
Posty: 4106
Rejestracja: 09 lis 2008, 13:42
Model: ND
Wersja: SkyFreedom Recaro
Lokalizacja: Calpe / NDM
Kontakt:

11 maja 2014, 20:55

Organizatorom dziękuję za możliwość wzięcia udziału w imprezie a uczestnikom za kolejną możliwość torowego poznawania się i bratania. 8-) BTW, to zabawne że trzeba przejechać pół Polski by zobaczyć starych znajomych ze stolycy... :lol:
haryyy, liczę na rewanż w Biłgoraju... :geeejj:
MX-5 ND SkyFreedom 8-)
Elise S2 111R '06 | Boxster 981 GTS '15 | Cayman 981 GT4 '16 | i3 120Ah '18 | Multivan T5 '15 #TriWóz | Taycan GTS Sport Turismo
CE 04 | RnineT
Awatar użytkownika
Rockatansky
Donator
Donator
Posty: 1977
Rejestracja: 06 mar 2012, 13:39
Lokalizacja: W-wa - St.Miłosna

12 maja 2014, 10:05

Wielkie podziękowania dla Organizatorów za niepowtarzalny klimat.
Wszystkim sponsorom jak zawsze należą się podziękowania.
I Runda West nie odbyłaby się jednak bez wsparcia niezastąpionego Mermaid Properties :winner:
Gratuluję Wszystkim startującym Zawodnikom, szczególnie Fifomaniakowi za wspaniałą,
zdrową rywalizację w klasie 1.6 oraz Matpilchowi, Dżuniorowi i Haryy'emu którzy pokazali, że
nawet na szybkiej próbie można zbliżyć się do wyników mocniejszych uturbionych wyjadaczy.
Uzupełniam magnez i czekam na Biłgoraj ;)
Rockatansky

I miejsce w generalce MMC 2016 klasa 1.8/2.0
I miejsce w generalce MMC 2014 klasa 1.6
IV miejsce w generalce MMC 2013 klasa N/A
Ignacy
Posty: 503
Rejestracja: 12 wrz 2012, 10:54
Model: NC
Wersja: 1.8
Lokalizacja: Warszawa

12 maja 2014, 17:41

Hej, pozbieraliśmy się w końcu po weekendzie i z tego miejsca pragniemy podziękować Haremy, Heli i Tiburonowi za ogarnięcie rundy, szacun i super że się udało :kciuk: Afterek też niczego sobie, cała nasza czwórka bawiła się zacnie ;) Kurcze, ładnie macie na tym Śląsku. Dzięki Boro, Rafał i Leszczu za powrót na rzęsach do Wawy :poklony: jakimś cudem trafiliśmy ;) Gratki dla zwycięzców :kciuk:

TRAILER!!!, ZAJAWKA!!!, ZWIASTUN!!!, BEZNAPINKI!!! :facepalm:
https://vimeo.com/94996357


Prośba do wszystkich, którzy nagrywali video o przesłanie mi materiałów, wetransferem, dropboxem, eftepem, czymkolwiek... na mój adres ignacy.swies@gmail.com. Może uda się coś ciekawszego zmontować niż ten żenujący filmik z linku powyżej :|


Jeszcze raz dzięki do zobaczenia na kolejnych rundach :jupi:
hella_flush
Posty: 1156
Rejestracja: 11 sty 2011, 0:56
Lokalizacja: DW

12 maja 2014, 18:31

Witajcie

Dziękuję wszystkim za przybycie. Runda była cenną lekcją, pionierska impreza na zachodzie i pierwsze ściganie na Kamieniu Sląskim od wielu, wielu lat. Cieszę się, że udało się ja przeprowadzić i co więcej - całkowicie bezpiecznie i w luźnej atmosferze.

Najbardziej na świecie dziękuję MERMAID PROPERTIES Sp. z o.o - bez ich a w zasadzie JEGO wsparcia impreza by się na pewno nie odbyła.

Mam nadzieję, że trasa się podobała, podziękowania dla Michała za cenne uwagi i szybką modyfikację dwóch miejsc.

Do zobaczenia na Rakietowej, gdyż w Bydgoszczy z powodów obiektywnych być nie będę mógł.

Pozdrawiam i przyłączam się do prośby Ignacego.

Ignacy pisze:Prośba do wszystkich, którzy nagrywali video o przesłanie mi materiałów, wetransferem, dropboxem, eftepem, czymkolwiek... na mój adres ignacy.swies@gmail.com. Może uda się coś ciekawszego zmontować niż ten żenujący filmik z linku powyżej :|
Stay Tuned!
Nie ma boga nad JDM a Tsuchiya jest jego prorokiem.
Awatar użytkownika
Dżunior
Donator
Donator
Posty: 4106
Rejestracja: 09 lis 2008, 13:42
Model: ND
Wersja: SkyFreedom Recaro
Lokalizacja: Calpe / NDM
Kontakt:

12 maja 2014, 18:31

Ignacy pisze: TRAILER!!!, ZAJAWKA!!!, ZWIASTUN!!!, BEZNAPINKI!!! :facepalm:
https://vimeo.com/94996357

:ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu:
BTW, celowo nie jadłem na swojej furze a mam surówkę na tylnej klapie. :? Czy ktoś może mi to wyjaśnić? :lol:
MX-5 ND SkyFreedom 8-)
Elise S2 111R '06 | Boxster 981 GTS '15 | Cayman 981 GT4 '16 | i3 120Ah '18 | Multivan T5 '15 #TriWóz | Taycan GTS Sport Turismo
CE 04 | RnineT
Awatar użytkownika
Mac
Posty: 2281
Rejestracja: 04 sty 2013, 22:51
Model: NA
Wersja: Jedyna taka
Lokalizacja: Warszawa

12 maja 2014, 18:35

Ignacy pisze:TRAILER!!!, ZAJAWKA!!!, ZWIASTUN!!!, BEZNAPINKI!!! :facepalm: https://vimeo.com/94996357


:ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu: Ignacy MISTRZOSTWO :D
"Gdyby Bóg lubił przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach"
~Colin McRae

Autopromocja. Zapraszam na foto-fanpage: https://www.facebook.com/Picture68-871358819596568/
Hantkus
Donator
Donator
Posty: 2803
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:59
Model: NB MSM
Wersja: Szarik
Lokalizacja: Poznań

12 maja 2014, 18:38

Mac pisze:
Ignacy pisze:TRAILER!!!, ZAJAWKA!!!, ZWIASTUN!!!, BEZNAPINKI!!! :facepalm: https://vimeo.com/94996357


:ryjezesmiechu: :ryjezesmiechu: Ignacy MISTRZOSTWO :D


Noooo film kozak choć najkrótkimetraż :mrgreen:
Rules are made to be broken
Awatar użytkownika
Mac
Posty: 2281
Rejestracja: 04 sty 2013, 22:51
Model: NA
Wersja: Jedyna taka
Lokalizacja: Warszawa

12 maja 2014, 18:42

Dżunior pisze:Czy ktoś może mi to wyjaśnić? :lol:



00:15 - oglądaj i się dowiesz! (Chyba że to nie Twoja, to wybaczonko :D )
"Gdyby Bóg lubił przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach"
~Colin McRae

Autopromocja. Zapraszam na foto-fanpage: https://www.facebook.com/Picture68-871358819596568/
Awatar użytkownika
Dżunior
Donator
Donator
Posty: 4106
Rejestracja: 09 lis 2008, 13:42
Model: ND
Wersja: SkyFreedom Recaro
Lokalizacja: Calpe / NDM
Kontakt:

12 maja 2014, 19:08

Fuck'tycznie na chwilę rozłożyliśmy się na Szarej, nim nie upatrzyliśmy sobie za stolik Jastrzębia. :facepalm:
MX-5 ND SkyFreedom 8-)
Elise S2 111R '06 | Boxster 981 GTS '15 | Cayman 981 GT4 '16 | i3 120Ah '18 | Multivan T5 '15 #TriWóz | Taycan GTS Sport Turismo
CE 04 | RnineT
haryyy
Posty: 560
Rejestracja: 06 wrz 2009, 17:23
Lokalizacja: D(eath)O(r)A(live)

12 maja 2014, 19:24

Dzunior wiedzialem ze juz cie nie dogonie dlatego wywalilem surowke na twoja mazde...w bagazniku pod dywanikiem masz druga porcje:)
pan_miko
Posty: 181
Rejestracja: 16 maja 2013, 16:01
Model: NC FL
Lokalizacja: Łódź

12 maja 2014, 19:27

Dodatkowe gramy, to wiele wyjaśnia :D
Zablokowany