ZDJĘCIA i FILMY z rund MMC

Wszystko związane z sezonem 2014 cyklu MiataMiniChallenge

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Chalanger
Donator
Donator
Posty: 3024
Rejestracja: 17 kwie 2010, 12:43
Model: Inny
Wersja: Brak zabawki
Lokalizacja: okolice Warszawy
Kontakt:

03 sty 2015, 19:58

Fantastyczny film :winner:
Kupię ładną Mx5
Awatar użytkownika
m1k0
Posty: 505
Rejestracja: 08 lip 2014, 19:05
Model: Inny
Wersja: 370Z Roadster
Lokalizacja: Radom

04 sty 2015, 13:15

Ignacy pisze:Miłego seansu

Finał MMC 2014 ALL STAR TOR JASTRZĄB relacja

https://www.youtube.com/watch?v=mZVQzzf ... cg&index=1


Super się ogląda. Wielkie dzięki!
historycznie: 370Z Roadster, 986 Boxster, NB 1.6
obecnie "bezmiatowy"
remik
Posty: 2477
Rejestracja: 09 lut 2012, 21:12
Model: Inny
Wersja: DC2R K20 inside
Lokalizacja: PZ

04 sty 2015, 21:25

Film mega, technicznie ekstraklasa . Można by się trochę przyczepić do treści (dużo gadaniny, sporo wodzostwa z jednym aktorem ;) ) - ale rozumiem, że bez kilku kamer rozstawionych na trasie - walki , ciekawych incydentów torowych itp po prostu nie było aż tyle w materiale - żeby się tutaj mogły dodatkowo pojawić ...


Ignacy: Ty się profi tym gdzieś zajmujesz, czy typowe amatorsko ?
Ostatnio zmieniony 05 sty 2015, 0:51 przez remik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arturo_tiburon
Posty: 1067
Rejestracja: 06 cze 2011, 16:01
Model: ND
Wersja: Daga spec
Lokalizacja: waw

04 sty 2015, 21:55

remik pisze:Film mega, technicznie ekstraklasa . Można by się trochę przyczepić do treści (dużo gadaniny, sporo wodzostwa z jednym aktorem ) - ale rozumiem, że bez kilku kamer rozstawionych na trasie - walki , ciekawych incydentów torowych itp po prostu nie było aż tyle w materiale - żeby się tutaj mogły dodatkowo pojawić ...


Ignacy: Ty się profi tym gdzieś zajmujesz, czy typowe amatorsko ?


Remik - U make my day, ..hmmm jest czad. Niestety dokładnie było tak jak na filmie, dużo gadaniny , sporo wodzostwa z jednym aktorem :poklony: :poklony: :poklony: Niestety nie dojechał na imprezę Polański choc wszystko było umówione i miał osobiście rezyserować ujęcia ale wiesz nie to żebym się tłumaczył tak tylko mówie jak jest. Po prostu była to taka imprezka wiesz trochę trytytek trochę taśmy, jakiś koleś ogarnoł tor inny zapodał drona i zrobił trochę zdjęć z góry, ktos tam robił jazdy równoległe bo tak tor ustawiony był żeby były ujęcia z boku, ktoś tam zrobil sporo nagród, ktos tam gadał, ktoś tam się pośligał... ale naprawdę przepraszam, że zawiedliśmy Twoje oczekiwania ...szczególnie w stosunku do filmu. Wiesz masz sporo dobrych obserwacji i naprawdę myślę , że już dość tej amatorszczyzny zupełnej dawaj chłopie rób to widze , że masz talent i potencjał ;-)


ps. dla towarzystwa z sylwka na Chopoku które zadawało mi trudne pytania - eny kłeszczon?
uczestnik wszystkich rund MC do 03' 2020
II vice MC'18 , mistrz MC '17, IV MC'16 , I miejsce Sud WIR'15 , II vice MC'15, mistrz MC'14 WEST, II vice ALL STAR'14 , II vice MC'13. daily mazda od 08 6, cx7, cx5 NBFL->NC->ND > emeryt
remik
Posty: 2477
Rejestracja: 09 lut 2012, 21:12
Model: Inny
Wersja: DC2R K20 inside
Lokalizacja: PZ

05 sty 2015, 0:50

arturo_tiburon pisze:Remik - U make my day, ..hmmm jest czad. Niestety dokładnie było tak jak na filmie, dużo gadaniny , sporo wodzostwa z jednym aktorem :poklony: :poklony: :poklony: Niestety nie dojechał na imprezę Polański choc wszystko było umówione i miał osobiście rezyserować ujęcia ale wiesz nie to żebym się tłumaczył tak tylko mówie jak jest. Po prostu była to taka imprezka wiesz trochę trytytek trochę taśmy, jakiś koleś ogarnoł tor inny zapodał drona i zrobił trochę zdjęć z góry, ktos tam robił jazdy równoległe bo tak tor ustawiony był żeby były ujęcia z boku, ktoś tam zrobil sporo nagród, ktos tam gadał, ktoś tam się pośligał... ale naprawdę przepraszam, że zawiedliśmy Twoje oczekiwania ...szczególnie w stosunku do filmu. Wiesz masz sporo dobrych obserwacji i naprawdę myślę , że już dość tej amatorszczyzny zupełnej dawaj chłopie rób to widze , że masz talent i potencjał ;-)


Dobra riposta arturo :kciuk: Odnośnie samej imprezy , to mimo - że nie mogłem być i ocenić - musiało być tak jak piszesz , żadnych mat do grzania opon , hostess z balonikami sponsora głównego Pirelli - ogólnie amatorka po całości :ryjezesmiechu:

Uzupełniłem mój poprzedni post o emotikonki - jak już sobie tutaj żartujemy , ale znasz moje zdanie , no offence!
Awatar użytkownika
Dżunior
Donator
Donator
Posty: 4106
Rejestracja: 09 lis 2008, 13:42
Model: ND
Wersja: SkyFreedom Recaro
Lokalizacja: Calpe / NDM
Kontakt:

05 sty 2015, 11:42

remik pisze:Ignacy: Ty się profi tym gdzieś zajmujesz, czy typowe amatorsko ?

Podobno handluje hot dogami pod Kwaterą Główną Waltera i podpytuje co lepszych w branży. Ale to skromny chłopak jest więc się nie chwali... ;)
MX-5 ND SkyFreedom 8-)
Elise S2 111R '06 | Boxster 981 GTS '15 | Cayman 981 GT4 '16 | i3 120Ah '18 | Multivan T5 '15 #TriWóz | Taycan GTS Sport Turismo
CE 04 | RnineT
matusz
Donator
Donator
Posty: 1246
Rejestracja: 21 maja 2012, 22:06
Model: NB
Wersja: 1.8
Lokalizacja: Poznań

05 sty 2015, 19:23

Ignacy pisze:Poprawione :)


Filmik nadal mi się podoba, jednak albo ja mam innego YouTubea albo jednak nie trafiłem na pudło....
była czerwona NA 1.6 -> II wice mistrz MMC West 2014 w klasie 1.6
fifomaniak
Posty: 1023
Rejestracja: 01 wrz 2012, 16:53
Lokalizacja: Wrocław

05 sty 2015, 23:39

matusz pisze:
Ignacy pisze:Poprawione :)


Filmik nadal mi się podoba, jednak albo ja mam innego YouTubea albo jednak nie trafiłem na pudło....


Masz innego Jutuba --> wyłączyłeś adnotacje :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Chalanger
Donator
Donator
Posty: 3024
Rejestracja: 17 kwie 2010, 12:43
Model: Inny
Wersja: Brak zabawki
Lokalizacja: okolice Warszawy
Kontakt:

07 sty 2015, 7:28

matusz pisze:Filmik nadal mi się podoba, jednak albo ja mam innego YouTubea albo jednak nie trafiłem na pudło....


EEE TAM-co za róznica - przecie to i tak zabawa-po co Ci to :mrgreen:
Kupię ładną Mx5
matusz
Donator
Donator
Posty: 1246
Rejestracja: 21 maja 2012, 22:06
Model: NB
Wersja: 1.8
Lokalizacja: Poznań

07 sty 2015, 18:08

Zwracam honor! Włączyłem dziś na kompie w pracy i okazało się że nakładka jest. Widocznie coś mam nie włączone u siebie... Teraz już mi się podoba w 100% :D
była czerwona NA 1.6 -> II wice mistrz MMC West 2014 w klasie 1.6
Zablokowany