Czaterya Miategro

czyli pytania, odpowiedzi i luźne gadki o aukcjach ;)

Akcja aukcja ;) Zapraszamy do licytacji!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Karolina
Administrator
Administrator
Posty: 3143
Rejestracja: 24 maja 2008, 19:09
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

12 gru 2014, 10:34

To aukcja charytatywna więc myślę, że każdy może podbijać o tyle ile chce i stosownie do swoich możliwości :)
Jeśli będzie więcej takich głosów jak Twój to przy kolejnej wprowadzimy taką zasadę, nie ma problemu. :D
Jest ryzyko - jest przyjemność
Awatar użytkownika
Karolina
Administrator
Administrator
Posty: 3143
Rejestracja: 24 maja 2008, 19:09
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

13 gru 2014, 10:06

Za chwilę w Miategro pojawi się nowa aukcja :D

Rozpoczynając akcje nie przewidzieliśmy, że ta aukcja się pojawi, dlatego też żeby było sprawiedliwie będzie trwała do 17 grudnia 2014 roku. Dokładna data i godzina zakończenia jest podana w aukcji. :D

Jeśli ktoś chciałaby podarować jakąś usługę/przedmiot na aukcję prosimy o kontakt.

Jest ryzyko - jest przyjemność
Awatar użytkownika
Karolina
Administrator
Administrator
Posty: 3143
Rejestracja: 24 maja 2008, 19:09
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

04 lip 2015, 17:15

Na naszym Miategro pojawiły się nowe aukcje wspierające inicjatywę chłopaków z Krakowa dla domu dziecka Mały Książę.
Zapraszamy do licytacji i liczymy na Waszą hojność :)
Jest ryzyko - jest przyjemność
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5451
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

16 gru 2015, 10:14


Ruszyły aukcje w ramach tegorocznej edycji SRTB dzieciom :) Gorąco zapraszamy do licytacji, mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie :winner:

I Ty zostań Elfem :git:

Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
Psychotulanek
Donator
Donator
Posty: 482
Rejestracja: 07 paź 2015, 7:28
Model: NB
Wersja: Robi się :-D
Lokalizacja: Kraków

15 gru 2016, 14:44

Czy do ceny wylicytowanych przedmiotów należy doliczyć jakieś KW? :mrgreen:

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."
Awatar użytkownika
Karolina
Administrator
Administrator
Posty: 3143
Rejestracja: 24 maja 2008, 19:09
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

19 gru 2016, 20:32

Mili, ja proszę te osoby które wylicytowały przedmioty i nie skontaktowały się z Fajfem lub ze mną o kontakt pilny bardzo. Proszę o kontakt również te osoby które nie podały numerów telefonów do siebie. Bardzo chciałabym wysłać Wam wylicytowane gadżety przed świętami. :D
Jest ryzyko - jest przyjemność
Awatar użytkownika
Karolina
Administrator
Administrator
Posty: 3143
Rejestracja: 24 maja 2008, 19:09
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

19 gru 2016, 20:53

Psychotulanek pisze:Czy do ceny wylicytowanych przedmiotów należy doliczyć jakieś KW? :mrgreen:

T.


Przelewy na akcję idą na konto fundacji a wysyłką zajmujemy się my, tak więc jeśli chcesz nas odciążyć od owych kosztów to wrzuć proszę przelew na konto klubowe :)
Właśnie część paczek została zapakowana i jutro do Was poleci. :D
Jest ryzyko - jest przyjemność
Psychotulanek
Donator
Donator
Posty: 482
Rejestracja: 07 paź 2015, 7:28
Model: NB
Wersja: Robi się :-D
Lokalizacja: Kraków

20 gru 2016, 3:31

Może być na tego Nest-a z wątku o donacji na forum/ramkach w prezencie? Ile przelać za wysyłkę? Przecież nie będę szanownych waszych kieszeni obciążał ;-). Patera swoją karierę zacznie od wigilijnego opłatka :mrgreen:.

T.

EDIT 21 grudnia 2016, godzina 15:00

Dziś doszła moja patera, niestety w takim stanie :o

Obrazek

oczywiście nie oznacza to, że wycofuję się z propozycji opłaty za przesykę, ile kosztowała już wiem (znam cennik DPD :mrgreen:), tylko powiedzcie proszę czy mogę przelać na to konto w Neście ;-). Opłatek będzie musiał znaleźć jakieś inne miejsce... :cry:
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5451
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

21 gru 2016, 18:18

Wysyłke pokrylismy sami wiec bez obaw. Przykro nam co sie stalo z przesyłka, widocznie DPD grało przesyłka w ping ponga, możliwe ze znajdzie sie druga na otarcie łez. Niemniej powinienes zglosic reklamacje do DPD, chocby po to aby popsuc im dobre humory.
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
Psychotulanek
Donator
Donator
Posty: 482
Rejestracja: 07 paź 2015, 7:28
Model: NB
Wersja: Robi się :-D
Lokalizacja: Kraków

22 gru 2016, 0:05

Ale ja się już ugadałem z Karoliną na zwrot kosztów przesyłki, więc proszę mi tu wersji nie zmieniać :-P. Jeśli się znajdzie zastępstwo to super, jeśli nie to mówi się trudno :kciuk:, bo przecież wiadomo że nie o paterę tu chodziło si? ;-). Zgłosiłem reklamację, spisałem z kurierem protokół i zobaczymy co powiedzą. Wszystkie odzyskane od nich środki przekażę oczywiście na konto fundacji, choć obawiam się że nie będzie to tyle za ile wylicytowałem frukta... Niemniej jednak coś bonusowego na pewno wpadnie, więc jednak :winner:.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."
Awatar użytkownika
Wenega
Posty: 233
Rejestracja: 30 maja 2016, 10:21
Model: NB FL
Wersja: Phoenix
Lokalizacja: Oleśnica

19 gru 2017, 11:00

a choć jeden zestaw z kubkiem w tym roku? bo w wyniku brawury mój odszedł do krainy wiecznych zakrętów i bardzo za nim tęsknie ;)
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5451
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

19 gru 2017, 15:25

Wenega pisze:a choć jeden zestaw z kubkiem w tym roku? bo w wyniku brawury mój odszedł do krainy wiecznych zakrętów i bardzo za nim tęsknie ;)

Kubków i filiżanek już niestety nie mamy. Postaramy się pomyśleć o reedycji klubowych kubków i dorzucić je do sklepiku :) a na chwilę obecną do wylicytowania są naprawdę unikatowe (perfumy!) i piękne gadżety :kciuk:
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
ODPOWIEDZ