Project Camelot - wywiad z Jane Burgermeister

Czyli pewne fakty o nowej szczepionce.

Rozmowy inne, nie koniecznie o MX-5 ... wchodzisz tu na własną odpowiedzialność.

Moderator: Moderatorzy

dirty
Posty: 265
Rejestracja: 08 kwie 2009, 14:12

04 lis 2009, 12:56

Poniżej pierwsza cześć wywiadu.
http://www.youtube.com/watch?v=zzg98Swjz98
Pewnie kilka osób pomyśli, że coś ze mną nie tak skoro daję tutaj coś w rodzaju teorii spiskowych.
Jak wiemy - lub jak możemy przeczytać w Polskich mediach ( gazety, portale itd...) szczepionka nie przeszła badań stąd została zablokowana na Polskę - ten fakt cieszy mnie osobiście. Dlaczego? Wszystko macie powiedziane w wywiadzie. Nie jestem fanem teorii spiskowych, nie wypatruję ufa w nocy.
Natomiast niepokoi mnie masowa chęć szczepienia ludzi przez coś co nie może nawet przejść przez badania.
Może wyda się Wam to śmieszne, ale przypadki śmiertelne zdarzały się przy tej szczepionce ( więc warto?)... poza tym szczepionka osłabia naturalny system obronny człowieka - po co?
Lepiej ludźmi kontroluje się jak żyją w strachu i są uzależnieni od rządów.
Tyle na temat ode mnie.
Kto chce niech sam zobaczy, zapozna się, wyrobi sobie sam zdanie.



edit
Źródło: onet.pl

Pandemia nowej grypy może okazać się największą aferą korupcyjną naszych czasów. Do takiego wniosku doszli dziennikarze duńskiej gazety "Information".
Dziennikarze przeprowadzili śledztwo dotyczące związków ekspertów medycznych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) z największymi firmami farmaceutycznymi, które zarabiają ogromne pieniądze na sprzedaży preparatów przeciwko grypie.

- Wielu naukowców, zasiadających w różnych komitetach WHO, przedstawia się jako niezależni eksperci. W w istocie figurują na liście płac farmaceutycznych gigantów - mówi profesor epidemiologii Tom Jefferson, badacz z Cochrane Center w Rzymie.

Pytani przez duńską gazetę specjaliści mówią, że przyczyną przesadzonej reakcji WHO na wirusa A/H1N1 jest udana kampania PR-owska przeprowadzona przez ekspertów organizacji. Niektórzy z nich są pracownikami kompanii farmaceutycznymi.

Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła stan pandemii pod naciskiem grupy ekspertów, na czele której stoi Albert Osterhaus wirusolog z Erasmus Medical Center w Rotterdamie.

Holenderski rząd prowadzi dochodzenie ws. jego działalności, ponieważ okazało się, że otrzymuje on pieniądze od kilku firm farmaceutycznych produkujących szczepionkę na nową grypę.
ODPOWIEDZ