Carnage

Rozmowy inne, nie koniecznie o MX-5 ... wchodzisz tu na własną odpowiedzialność.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Konrad
Posty: 516
Rejestracja: 23 mar 2006, 10:39
Model: NA
Wersja: BRG TAN
Lokalizacja: Boat City
Kontakt:

04 lut 2007, 9:39

W TVN Turbo trafiłem na program Carnage. Nie oglądałem od początku, więc miałem wrażenie zlepka różnych historii bez połączonych bez sensu. Załapałem się na naukę kręcenia bączków i driftu (w zasadzie nic nowego się nie dowiedziałem, ale się utrwaliło), relację z jakiegoś wyścigu na ćwierć wsi z udziałem przepięknej RX-7 i wyścigu Vipera z Ferrari po zwykłej górskiej drodze. Nie jestem znawcą F, więc nie wiem co za model - ładny w każdym razie i nie czerwony, a niebieski. W czasie wyścigu autorzy programu poszli po bandzie, a właściwie poszliby po niej, gdyby była. Viper przepałował i opuścił czarne rolując w przepaść. Igrzysk i chleba!
ALWAYS BLUE SKY !!!
2004-2019 1.6 NB '99 Bandit
2019- NA'92 BRG TAN
Awatar użytkownika
Konrad
Posty: 516
Rejestracja: 23 mar 2006, 10:39
Model: NA
Wersja: BRG TAN
Lokalizacja: Boat City
Kontakt:

08 lut 2007, 16:16

Przemek Vonau pisze:
Konrad pisze:W TVN Turbo trafiłem na program Carnage. Nie oglądałem od początku, więc miałem wrażenie zlepka różnych historii bez połączonych bez sensu. Załapałem się na naukę kręcenia bączków i driftu (w zasadzie nic nowego się nie dowiedziałem, ale się utrwaliło), relację z jakiegoś wyścigu na ćwierć wsi z udziałem przepięknej RX-7 i wyścigu Vipera z Ferrari po zwykłej górskiej drodze. Nie jestem znawcą F, więc nie wiem co za model - ładny w każdym razie i nie czerwony, a niebieski. W czasie wyścigu autorzy programu poszli po bandzie, a właściwie poszliby po niej, gdyby była. Viper przepałował i opuścił czarne rolując w przepaść. Igrzysk i chleba!


W TVN Turbo wkurza mnie ta ich dwulicowość. Czy to jest w końcu stacja dla miłośników motoryzacji? Jeśli tak to niech sobie odpuszczą tego mędzącego wujka dobra rada i wszystkie audycje typu Pirat, Karambol i co tam jeszcze moralizującego mają.

Zdecydowanie najgorszy jest ten program policyjny gdzie wszystkowiedzący narrator robi sobie jaja (niskiego bardzo lotu) z ludzi. No i te laski wieczorem. Pasują poziomem do tego kolesia od spawania i ślusarki. Polski Monster Garage;)
ALWAYS BLUE SKY !!!
2004-2019 1.6 NB '99 Bandit
2019- NA'92 BRG TAN
Rad Mox
Posty: 273
Rejestracja: 25 sty 2007, 19:11
Lokalizacja: Boat City
Kontakt:

09 lut 2007, 14:18

hehe

kolesia od spawarki nawet lubię , pirat mnie dobijaa, a laski wieczorem hmmmm
pozdrawiam
Radek

www.mx5.prv.pl
Miata Klub Polska
ODPOWIEDZ