Szukam inspiracji na daily

Rozmowy inne, nie koniecznie o MX-5 ... wchodzisz tu na własną odpowiedzialność.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2641
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

20 kwie 2021, 13:56

Tak pomyślałem jeszcze - choć nie wiem, czy takie coś by Cię zainteresowało - ale Toyota Highlander jest dość ciekawym rozwiązaniem jeżeli myślimy o kubaturze.... Taki tapczan i naprawdę wygodny ...
Awatar użytkownika
szy
Donator
Donator
Posty: 741
Rejestracja: 28 maja 2014, 9:39
Model: ND
Wersja: GT-S
Lokalizacja: San Diego

21 kwie 2021, 19:33

pistenbully pisze:
20 kwie 2021, 11:42
szy pisze:
20 kwie 2021, 6:59
Doszliśmy do wniosku, że bardziej zależy nam na bagażniku niż układzie napędowym a nadal nie chcemy SUVa.
Już chciałem napisać, że w takim razie trzeba było udać się po E-Class Wagon (jak to się mówi z zachodnim akcentem), ale zaraz sprawdziłem, że aktualnie mbusa.com oferuje wyłącznie E450 AllTerrain, :facepalm: czyli takiego Outbacka dla par heteroseksualnych. :geeejj:
Także faktycznie, wybór czterocylindrowego Volvo wydaje się uzasadniony... :roll:
Audi Allroad, Mercedes AllTerrain, Volvo CrossCountry - raczej nie, ale więcej ludzi to tutaj kupuje niż zwykłe kombi. Nawet tutejsza Insignia, czyli Buick Regal w wersji kombi tutaj występowała tylko jako TourX. Z całej tej ferajny Outback byłby spoko, gdyby nie CVT.
Peecer pisze:
20 kwie 2021, 13:56
Tak pomyślałem jeszcze - choć nie wiem, czy takie coś by Cię zainteresowało - ale Toyota Highlander jest dość ciekawym rozwiązaniem jeżeli myślimy o kubaturze.... Taki tapczan i naprawdę wygodny ...
Jeśli już miałbym kupić SUVa i miałby to być SUV marki Toyota, to najprawdopodobniej byłby to 4Runner :)
ODPOWIEDZ