Offroad - tuning

Rozmowy inne, nie koniecznie o MX-5 ... wchodzisz tu na własną odpowiedzialność.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Konrad
Posty: 516
Rejestracja: 23 mar 2006, 10:39
Model: NA
Wersja: BRG TAN
Lokalizacja: Boat City
Kontakt:

12 gru 2006, 16:46

Na ulicach Łodzi spotkałem coś, co można nazwać przykładem tuningu bezkompromisowego. Jechałem za jakimś wielkim czołgiem terenowym - Landcruiser lub Patrol. Oprócz standardowego miejskiego wyposażenia w postaci chromowanych progów, listewek itp. auto było wyposażone w saperkę przyczepioną do koła zapasowego na tylnych drzwiach (o, to chyba nie mógł być Landcruiser - ma koło pod autem). Saperka była cała pochromowana...
ALWAYS BLUE SKY !!!
2004-2019 1.6 NB '99 Bandit
2019- NA'92 BRG TAN
Awatar użytkownika
LeszekMX5
Moderator
Moderator
Posty: 799
Rejestracja: 04 sie 2006, 22:27
Model: NC
Wersja: 3RD
Lokalizacja: Leszno

12 gru 2006, 18:30

Konrad pisze:Na ulicach Łodzi spotkałem coś, co można nazwać przykładem tuningu bezkompromisowego. Jechałem za jakimś wielkim czołgiem terenowym - Landcruiser lub Patrol. Oprócz standardowego miejskiego wyposażenia w postaci chromowanych progów, listewek itp. auto było wyposażone w saperkę przyczepioną do koła zapasowego na tylnych drzwiach (o, to chyba nie mógł być Landcruiser - ma koło pod autem). Saperka była cała pochromowana...


Facet z Poznania (producent replik Cobry) montuje we wszystkich autach chromowane gaśnice. Wyglądają super.
"Z wiatrem w zawody" - pozdrawiamy - Leszek i Lidka
NA & NC
archiwum foto: https://picasaweb.google.com/112926031581487386687?noredirect=1
foto z kolejnych zlotów tylko w indywidualnych linkach
marthen
Posty: 170
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:22
Model: NA
Lokalizacja: Tychy

13 gru 2006, 19:04

Konrad pisze:Saperka była cała pochromowana...

Dla fanów Neptuna można zastosować chromowane widły :wink:
ODPOWIEDZ