Gdzie można się poślizgać w Warszawie?

Rozmowy inne, nie koniecznie o MX-5 ... wchodzisz tu na własną odpowiedzialność.

Moderator: Moderatorzy

tunix
Posty: 169
Rejestracja: 11 lut 2006, 10:36

15 lis 2006, 20:46

Dzisiaj miałem przyjemność trochę poszaleć na Bemowie. Świetna sprawa. Nie sądziłem, że zwykły slalom może dać tyle frajdy. Niestety tam można wjechać jedynie z instruktorem, a chciałbym sam trochę poćwiczyć przed kolejną lekcją. Czy ktoś orientuje się gdzie w okolicach Warszawy można znaleźć plac na któym możnaby w miarę spokojnie i bezpiecznie pokręcić kilka kółek?

tx
Awatar użytkownika
Konrad
Posty: 516
Rejestracja: 23 mar 2006, 10:39
Model: NA
Wersja: BRG TAN
Lokalizacja: Boat City
Kontakt:

16 lis 2006, 6:28

tunix pisze:Dzisiaj miałem przyjemność trochę poszaleć na Bemowie. Świetna sprawa. Nie sądziłem, że zwykły slalom może dać tyle frajdy. Niestety tam można wjechać jedynie z instruktorem, a chciałbym sam trochę poćwiczyć przed kolejną lekcją. Czy ktoś orientuje się gdzie w okolicach Warszawy można znaleźć plac na któym możnaby w miarę spokojnie i bezpiecznie pokręcić kilka kółek?

tx

Pisz od razu z kim masz lekcje, czego Cię uczy i za ile;)
Ja niezależnie od miasta driftuję pod marketami. Czas ograniczony szybkością reakcji ochrony. Raz przepędzała mnie policja, ale w nastrojach zgodnych - sami byśmy pośmigali, ale nam nie wolno;)
ALWAYS BLUE SKY !!!
2004-2019 1.6 NB '99 Bandit
2019- NA'92 BRG TAN
tunix
Posty: 169
Rejestracja: 11 lut 2006, 10:36

16 lis 2006, 10:07

Konrad pisze:Pisz od razu z kim masz lekcje, czego Cię uczy i za ile;)
Ja niezależnie od miasta driftuję pod marketami. Czas ograniczony szybkością reakcji ochrony. Raz przepędzała mnie policja, ale w nastrojach zgodnych - sami byśmy pośmigali, ale nam nie wolno;)


Adam Tuszynski z Auto GT. Nie wiem za ile, dostalem kurs w prezencie slubnym od kumpli :) Bylem na pierwszej lekcji i poki co uczyl mnie podstaw - szybkiego operowania kierownica, slalomu, kontrowania. Fajnie bylo, kilka razy solidnie mnie poobracało :)

tx
Awatar użytkownika
LeszekMX5
Moderator
Moderator
Posty: 799
Rejestracja: 04 sie 2006, 22:27
Model: NC
Wersja: 3RD
Lokalizacja: Leszno

16 lis 2006, 20:46

Za moich czasów nie dawali takich prezentów.
Swietny pomysł.
Pozdrów kumpli.
"Z wiatrem w zawody" - pozdrawiamy - Leszek i Lidka
NA & NC
archiwum foto: https://picasaweb.google.com/112926031581487386687?noredirect=1
foto z kolejnych zlotów tylko w indywidualnych linkach
jmk
Posty: 328
Rejestracja: 14 lis 2006, 3:33
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

17 lis 2006, 18:12

tunix pisze:
Konrad pisze:Pisz od razu z kim masz lekcje, czego Cię uczy i za ile;)
Ja niezależnie od miasta driftuję pod marketami. Czas ograniczony szybkością reakcji ochrony. Raz przepędzała mnie policja, ale w nastrojach zgodnych - sami byśmy pośmigali, ale nam nie wolno;)


Adam Tuszynski z Auto GT. Nie wiem za ile, dostalem kurs w prezencie slubnym od kumpli :) Bylem na pierwszej lekcji i poki co uczyl mnie podstaw - szybkiego operowania kierownica, slalomu, kontrowania. Fajnie bylo, kilka razy solidnie mnie poobracało :)

tx



o - to widzę, że jeździmy w tej samej szkole jazdy :))
Z tym, że ja częściej z Marcinem Turskim.
Co ciekawe - ja dostałem taki prezent od swojej połówki na urodziny rok temu... No i jakoś mi tak zostało ;)

PS. Adam ma świetne podejście... Jest bardzo OK :)
Awatar użytkownika
Konrad
Posty: 516
Rejestracja: 23 mar 2006, 10:39
Model: NA
Wersja: BRG TAN
Lokalizacja: Boat City
Kontakt:

18 lis 2006, 14:40

Chyba się ożenię. Albo przynajmniej nadzieję zrobię...
ALWAYS BLUE SKY !!!
2004-2019 1.6 NB '99 Bandit
2019- NA'92 BRG TAN
tunix
Posty: 169
Rejestracja: 11 lut 2006, 10:36

19 lis 2006, 16:46

Konrad pisze:Chyba się ożenię. Albo przynajmniej nadzieję zrobię...


Ponoć warto. Statystycznie żonaci mężczyźni żyją dłużej i mają więcej pieniędzy. Statystycznie też gość z psem na spacerze mają po trzy nogi ;)

BTW - dzień przed ślubem pojechałem autem do myjni i mówię, że ma się błyszczeć bo do ślubu jedzie. Gość wypucował auto z zewnątrz otwiera drzwi i z wielkim zdziwieniem pyta mnie gdzie ja zmieszczę młodych skoro są tylko dwa siedzenia :)

tx
karol
Posty: 577
Rejestracja: 24 sie 2005, 12:50
Lokalizacja: Warszawa

20 lis 2006, 7:15

Miataka zaczyna się robić autkem ślubnym :grin:
Kulki w Tequilli
Petrinos w Swince (?)
My w Zabie,
no a teraz i Wy :grin: :grin: :grin:

PS. statystykami główy bym sobie nie zawracał ... można nimi lawirować wedle upodobania :wink:
Karol B.
Ongiś ciemnozielona Żabusia NB 1.8. oraz
Czerwony Kapturek NC 20th Anniversary Edition 1.8 nr 1217/2000
ODPOWIEDZ