Reakcje ludzi na widok MX’a

Zdarzenia dziwne, szalone i inne

Rozmowy inne, nie koniecznie o MX-5 ... wchodzisz tu na własną odpowiedzialność.

Moderator: Moderatorzy

DEXTER
Posty: 4974
Rejestracja: 24 wrz 2011, 13:17
Model: NA
Lokalizacja: Poznań

28 sie 2015, 7:58

Wczoraj dwóch kolesi w Focusie I, tacy ok 40tki, paczo paczo i pytają:

-Ile to ma koni?
-200
-To zapie*dala!
-Zapie*dala ;)

No i zielone, ogień raz dwa trzy...
Na następnych światłach jak dojechali to mieli banany jakbym ich przewiózł conajmniej :P
Awatar użytkownika
Adam_F
Donator
Donator
Posty: 785
Rejestracja: 08 sie 2013, 21:13
Model: ND
Wersja: SkyPASSION
Lokalizacja: Pyrlandia

30 sie 2015, 12:56

Sytuacje z ostatniego tygodnia powiedzmy :
- Tato tato auto bez dachu
- Tato co to za auto ? Mazda mx5 kochanie !
- Zobacz co jedzie !
- Tato zobacz co ma na tablicy napisane : PO MIATA :) :) :)
- Stoję w korku i w lusterku widzę jak facet z bananem na twarzy robi zdjęcie :) 8-)
- Ogólnie zdjęcia ludzie często sobie robią z mazdą

Pytania ogólnie na temat mazdy :
Sytuacja na stacji benzynowej :
yyy przepraszam co to za mazda szóstka , trójka ? yyy Odpowiadam nie to jest mazda mx5 ,
opowiedz yyy aha fajna ta mx5 pozdrawiam :)

Ile to pali ? ,
Jaka pojemność ? ,
Ile kosztuje ? ,
Nie jest Panu zimno jak pan jeździ bez dachu ? ( pytania najczęściej zadawane jak jest na dworze około 10 stopni :D
Było : nbfl 1.8 , nbfl 1.6 , nc 2.0
Jest : ND :)
logimen
Posty: 1555
Rejestracja: 07 lip 2010, 20:19
Model: NB
Wersja: 3 BK / 10th Anni
Lokalizacja: Piaseczno

30 sie 2015, 20:41

Mnie sie tyle nie przytrafia, ale zdarzaja sie akcje typu:

- Ale bryka....
- Mamo tez chce takie auto (kilkuletnia dziewczynka szla za raczke z mama gdzies w miescie :P)
- Pod motoryzacyjnym w Piesecznie wyjezdzam top down i jakis starszy Pan do mnie: Auto to ma Pan wspaniale :)
- reakcje dzieci: Tato tato ten samochod nie ma dachu, spojrzenia przechodniow obu plci.

A najlepsze jest jak stoi sie w korku i czuje, ze ktos sie gapi na mnie (zazwyczaj facet w aucie obok bo kobitki to rzadko kiedy odwracaja glowe, one widza tylko tunel na wprost siebie), odwracam glowe w jego strone i nagle on tez szybko odwraca udajac, ze wcale nic a nic sie na gapil :ryjezesmiechu: Epickie :mrgreen:
Pozdrawiam, Artur
Ex Madzia
Awatar użytkownika
nick.es
Moderator podróży
Moderator podróży
Posty: 7684
Rejestracja: 11 mar 2014, 10:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Costa Blanca

31 sie 2015, 8:20

Przystojniak z Ciebie - nic na to nie poradzisz :geeejj:

Moja siostrzenica lubi chować się w zakamarkach Miaty. Jak się ma 3 lata, to jest to możliwe, np. przed fotelami, w miejscu na nogi. Mieści się tak, że z zewnątrz jej nie widać. Jeszcze mam na to trochę czasu, ale wiem że nie ominie mnie wydatek na trzecią Miatę, bo siostrzenica wszystkim zawsze powtarza z dumą, że Maciek kupi jej różową. Do osiemnastki jeszcze 14 lat, więc może to będzie ND ;)
Galazka
Donator
Donator
Posty: 1091
Rejestracja: 09 wrz 2014, 10:26
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

31 sie 2015, 16:24

Pamietam jak wralismy z Kotliny na ekspresowce z Torpeda i Jarem i ktoś nas wyprzedzil a chwile potem zwolnil na lewym zebysmy go wyprzedzili i kobitka na prawym filmowala miatki :)
Mx-5 NB 1.6 Evolution Orange - Pomarańczka
Mx-5 NB 1.6 MMC Spec - Gruz
Awatar użytkownika
nick.es
Moderator podróży
Moderator podróży
Posty: 7684
Rejestracja: 11 mar 2014, 10:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Costa Blanca

31 sie 2015, 18:01

A ja pamiętam reakcję na widok Miat jednego kolesia z terenówki w Kotlinie. Blokował kolumnę 30 aut z narażeniem życia przez ładnych kilka kilometrów. Jak już udało się go wyprzedzić, krzyczał, klął i groził: "policja już wie o waszych wyczynach!", samemu trzymając telefon przy uchu w czasie jazdy...
:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Galazka
Donator
Donator
Posty: 1091
Rejestracja: 09 wrz 2014, 10:26
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

31 sie 2015, 18:30

hahaha :) no jakby nie patrzeć miata wzbudza skrajne emocje :) choć w większości to sa pozytywne i jak koledzy wsponinali dużo latwiej się wcisnąć w korku albo jak koniec pasa niż w jakims zadaszonym samochodem :)
Mx-5 NB 1.6 Evolution Orange - Pomarańczka
Mx-5 NB 1.6 MMC Spec - Gruz
Awatar użytkownika
Kamien
Donator
Donator
Posty: 967
Rejestracja: 24 mar 2014, 16:09
Model: ND
Wersja: 2.0 Sport
Lokalizacja: Poznań

31 sie 2015, 18:37

nickesh v2.0 pisze:Miat jednego kolesia z terenówki w Kotlinie


To Volvo chyba było... mega zakompleksiony koleś...
Awatar użytkownika
KyRy
Moderator
Moderator
Posty: 3763
Rejestracja: 13 mar 2008, 11:23
Model: NA
Wersja: Chiquita
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka
Kontakt:

02 wrz 2015, 9:52

Ale i tak najsympatyczniejsze są reakcje Czechów ;)
Załączniki
Kotlina Kłodzka Drift 08-014.jpg
Kotlina Kłodzka Drift 08-013.jpg
Są: Chiquita | 93LE | Błękitna Laguna
Były: NA 1.6 92 Blue | NA 1.8 96 Bura | NA 1.6 92 SE | NA 1.6 89 Miata | NA 1.6 93 Smerfeta | NA 1.8 97 Czarna Wdowa | NA 1.6 95 Szczur | NA 1.8 97 Clean Bandit | NA 1.6 96 Merlota | NA 1.6 94 Żaba
calzone
Donator
Donator
Posty: 311
Rejestracja: 06 lis 2014, 12:56
Model: NB FL
Wersja: Phoenix
Lokalizacja: Warszawa

02 wrz 2015, 15:30

wiosną leciałem do roboty, mocno spóźniony, nieuczesany(robię to w pracy), bez dachu i na dodatek goliłem twarz w aucie maszynką elektryczną (ah ta oszczędność czasu). I przy wjeździe na gdański, zajechał mi drogę pordzewiały transporter z budowlańcami na pokładzie, którzy to trzymając w rękach puszki browarów (7:40 rano) prawie jednogłośnie zakrzyczeli "TY KURWA PEDALE" po czym pojechali dalej :mrgreen:

A tak to standardowo - wybieram drogi z dala od podstawówek (mali chłopcy na widok auta szaleją i podbiegają), oraz z dala od gimnazjów (tak panowie, te dziewczyny są jeszcze za młode) :senkju:
rafal87
Posty: 1090
Rejestracja: 07 mar 2014, 21:24
Model: NB FL
Wersja: memories
Lokalizacja: Gdansk

02 wrz 2015, 20:19

zrob brewki, dodaj spoiler, wsadz basowa tube a pedalem byc przestaniesz... albo ch** kup wolcwagena i badz samcem alfa dla typowego polaka...
andi68
Posty: 107
Rejestracja: 03 wrz 2008, 19:12
Lokalizacja: Kraków, Kwaczała

25 wrz 2015, 23:00

Pierwszy raz z reakcją na MX spotkałem się w drodze do domu z Niemiec.
Wracaliśmy z moim Tatą w 2 samochody po kupnie MX w salonie w Monachium.
Krótka drzemka na parkingu już w Polsce, dwie dziewczyny przechodzą obok i słyszę ; popatrz, ale auto.Druga ja pi... ę.
Nie wiem do tej pory czy to podziw czy ... ?

Podczas jazdy po przyjeździe; zachowania dzieci -klasyk jak w poprzednich wpisach.Mylenie z Porsche też.
Z sytuacji wartych odnotowania; stacja benzynowa, zatrzymałem się na szybkie zakupy, wychodzę.
Obok miaty stoi kobieta ok.35-38 lat ze swoim facetem.
Pytanie, czy mogę usiąść za kierownicą.
Pozwalam.Mija kilka minut przymierzania.Kobieta po chwili wysiada z samochodu i głośno oznajmia swojemu mężczyźnie; zawsze takie auto chciałam i masz mi kupić.Mina gościa bezcenna.
Odjechałem ze stacji żegnany ich machaniem .

Stwierdzenia innych kierowców czy nie za zimno przy 20 stopniach nie wspomnę.

Reakcje pasażerek ze stojących obok tzw. konserw były też odmienne;raczej na plus.

Ale opinia mojej koleżanki położyła mnie na glebę.
Zobaczyła mój zakup, stwierdzenie- auto zajebiste , tylko siedzenia się nie rozkładają.
Zażartowała- na masce jest za to dużo miejsca :).
Dodam, że ta koleżanka to nie żadna blondi; po prostu żartowaliśmy sobie na temat.

Wyścigi też, wielu chciało spróbować swoje konie w fordach, oplach, golfach itd,po pierwszym zauroczeniu odpuszczam.

Ogólnie reakcje pozytywne, wyrazy sympatii przeważają zdecydowanie nad negatywami, zdarzają się też frustraci ale ich znajdzie się wszędzie.
Brendon
Posty: 4
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:49
Model: ND
Wersja: 10th

08 lis 2015, 11:04

Frustraci to głównie użytkownicy kanciatych wyrobów samochopodobnych made in Germany ;)
Awatar użytkownika
mike_d
Donator
Donator
Posty: 1173
Rejestracja: 06 cze 2015, 21:18
Model: ND
Wersja: SkyFreedom Karai
Lokalizacja: Poznań

08 lis 2015, 13:21

Sąsiadka (ok, 20 lat) wyprowadzająca psa na spacer, widząc mnie grzebiącego przy hardtopie: "Super bryka, musi mnie pan przewieźć latem".

Cholera, o dobre 10 lat za późno kupiłem Miatę, mając żonę to już nie to samo :D
Awatar użytkownika
rachey
Posty: 786
Rejestracja: 21 lip 2013, 13:18
Model: NB
Wersja: Miracle
Lokalizacja: Gliwice

08 lis 2015, 13:28

Ja mam raczej szczęście do wieku zagrożonego prokuraturą- ostatnio jakaś grupka dziewczyn, na oko gimnazjum, stwierdziła, że "Ładne ma Pan Porsche" :lol:
Soul Red NB- kiedy mózg mówi ND, ale portfel mówi NB
matpilch
Donator
Donator
Posty: 4239
Rejestracja: 10 lut 2010, 18:44
Model: Inny
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

08 lis 2015, 14:16

rachey pisze:"Ładne ma Pan Porsche" :lol:


przyznaj Rodziu, że gorzej ci się zrobiło przez Pan niż przez Porsche :lol:
miata lov!
Awatar użytkownika
rachey
Posty: 786
Rejestracja: 21 lip 2013, 13:18
Model: NB
Wersja: Miracle
Lokalizacja: Gliwice

08 lis 2015, 15:14

matpilch pisze:
rachey pisze:"Ładne ma Pan Porsche" :lol:


przyznaj Rodziu, że gorzej ci się zrobiło przez Pan niż przez Porsche :lol:


Yup, zawsze dziwnie się czuję jak ktoś do mnie per Pan mówi :lol:
Szczególnie, że zawsze stare 911, albo 944 chciałem
Soul Red NB- kiedy mózg mówi ND, ale portfel mówi NB
Imanaos
Posty: 21
Rejestracja: 29 kwie 2013, 16:21
Lokalizacja: Warszawa

11 gru 2015, 15:06

Najlepsze wspomnienia tego typu mamy z żoną z wyjazdu do Rosji.
Gdy przejedzie się 1000km na wschód od Moskwy szanse na spotkanie auta bez dachu spadają drastycznie (miasto 500 tyś. mieszkańców... samochody z rozkładanym dachem które tam widziałem to: mercedes (nowy), volvo (nowe).... tyle... przez 3 tygodnie :D ). Ah, było jeszcze parę Wołg z uciętym dachem )
Reakcje tubylców bezcenne:

- oczywiście próby ścigania się (zwykle w przypadku posiadaczy nowiutkich Ład, tylko w przypadku nowiutkich, posiadacze starych zwykle prezentowały uśmiech na widok którego ma się wrażenie że zaraz góra głowy odpadnie do tyłu)
- ściganie się ze świateł w wielu miastach Rosji obecnie wygląda dość komicznie. Pełną parą do 60km/h i starczy. (skutek rozmieszczenia ogromnej ilości fotoradarów które nie są w żaden sposób oznakowane)

- okrzyki Need for Speed na każdym parkingu przed dużymi sklepami.

- próby zakupu od ręki

- pasażer samochodu który nas wyprzedził niemalże wypadający z okna podczas rysowania rękami w powietrzu kształtu ponętnej kobiety.

- rozdziawione i uśmiechnięte twarze policjantów na miejscowych posterunkach (swoją drogą wbrew moim obawom, zatrzymaliśmy się przy nich tylko dwa razy: 1. bo zgubiłem drogę. 2. bo zgubiłem poczucie prędkości, stwierdzili że nie będą zbyt ostrzy dla posiadaczy pięknego samochodu i ograniczą się połową mandatu... poza kasą :lol: ).

- chłopaczek na myjni samochodowej, mył i wycierał samochód w taki sposób że nie wiedziałem czy nie powinienem być zazdrosny :)

- zachwyt wujka spowodował kilkakrotne siłowe przełączenie biegów (zwykle jeździ automatem... i z nadmiaru emocji zapomniał o sprzęgle)

- komentarz sąsiadki dziadków do mojej babci po tym jak go przewiozła moja żona: "Czy u Was wszystko w porządku? Widziałam dziś jak Twój z jakąś młódką sportowym samochodem jechał".

- ehh dużo tego było :D
Psychotulanek
Donator
Donator
Posty: 482
Rejestracja: 07 paź 2015, 7:28
Model: NB
Wersja: Robi się :-D
Lokalizacja: Kraków

21 gru 2015, 12:04

Pierwszy kontakt z Miatą:

Reakcja mojej kobiety - "Już żałuję, że się zgodziłam" :-D. Przejechała się i zmiana na "Będę mogła pożyczać?" :winner:
Reakcja mojej 8-letniej córki- "ŁAAAŁ! Czadowa! Zawieziesz mnie nią do szkoły"?

Efekt taki że dziś myjnia, a jutro mama zawozi do szkoły i w ten sposób 2 pieczenie na jednym ogniu :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."
Awatar użytkownika
turbo pchała
Posty: 4336
Rejestracja: 02 mar 2014, 17:04
Model: NB FL
Wersja: Silver Blues
Lokalizacja: Warszawa

21 gru 2015, 12:05

A ty nie masz auta...:)
"Jeśli po zaparkowaniu nie patrzysz na niego, zanim odejdziesz, to znaczy, że kupiłeś sobie zły samochód."

Moja -> http://www.mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=13537&start=60
Obrazek
Psychotulanek
Donator
Donator
Posty: 482
Rejestracja: 07 paź 2015, 7:28
Model: NB
Wersja: Robi się :-D
Lokalizacja: Kraków

21 gru 2015, 13:38

Serio? Qrde wiesz coś czego ja nie wiem? Zostawiłem naprzeciwko pracy i już mi zajumali? Aż idę sprawdzić ;-).

T.

EDIT- Ufff... stoi :kciuk:
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."
Awatar użytkownika
transporterdriver
Posty: 378
Rejestracja: 02 lip 2009, 0:02
Model: NA
Wersja: 1.6 90km
Lokalizacja: Toruń

22 gru 2015, 11:29

Podjeżdżam topdown pod sklep z częściami, dwóch gości myje karczerem jakieś palety, pytanie: może umyć B-)

Standardowe pytanie, jakie to porsche?

Gość po usłyszenia rocznika auta, myślałem że dostanie zawału, myślał że jest z salonu :-D
Mazda mx-5 1.6 115 km - przeszłość
Mazda mx-5 1.6 90 km - teraz :)
MikeyMike
Donator
Donator
Posty: 353
Rejestracja: 24 sty 2016, 15:54
Model: Inny
Wersja: Bezmiatowy :(
Lokalizacja: Kielce

30 maja 2016, 13:01

Hej,

Odkopuję temat, bo już od kilku miesięcy jeżdże miatką, więc chciałbym podzielić się ciekawymi reakcjami ludzi na widok samochodu.
Ogólnie reakcje są pozytywne, Kielce to małe miasto i niewiele tu fajnych aut (choć są wyjątki).
Raz dziewczyny (huh, dziewczyny, bardziej dzieci) 14-15 lat przechodziły i jedna do drugiej: "patrz jaki fajny samochód" - a tamta "ciiiiicho!" xD nie ogarnęła, że ją słychać ;p
Zmorą są dzieciaki - pokazują palcem, jeden się darł "MAZDAAA! TATA! MAZDA!" - nawet znał znaczek :P
Pytanie czy mi nie zimno bez dachu - standard - nawet teraz w maju takie miałem... a myślałem, że się ugotuję na mieście.
No i chłopaszek na stacji, który mi tankował pyta się: "ile ma koni?". No to ja, że 110, a on że "uuu mało, to mój Gulf ma 101, możemy się ścignąć" - no to się uśmiechnąłem :)
2 razy w galerii jak zaparkowałem miałem gapiów podczas powrotu z zakupami.
No i 2 razy ładny uśmiech od ładnych Pań na światłach dostałem (jedna w Peugeocie CC notabene) :P Ale o tym Ciiii - żeby moja dziewczyna nie wiedziała :P

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
galwani
Posty: 208
Rejestracja: 23 kwie 2016, 20:46
Model: NB FL
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

01 cze 2016, 23:51

5 letni synek sąsiada na widok Miaty "tato tato mini mazda" :-D

A powiedzcie mi ci co im się zdążą dzieci pod szkole odwozic.... bo ja mam wrażenie ze inni tatuskowie to mają jednak lekka zazdrość w oczach.... coś typu "o... to by mnie się przydało. .. a nie 'kup kombi kup kombi bo dzieci trzeba wozic" ;-)

a i tak najlepsza zabawa była jak wiozlem 3 rowery na działkę, w zasadzie z każdego samochodu się pasażerowie przyglądali ;-) w miasteczkach aż się oglądali zobaczyc to dziwadlo ;-)

póki co najmilsza miałem rozmowę ze starszym dziadkiem jak czekałem na kobiete. bardzo mu się miata podobała.

i małe osiągnięcie, w tym sezonie sprowokowalem juz 4 kierowców do zrzucenia dachów w ich cabrio. na światłach podjeżdżam obok, patrzę, on/ona patrzy... ja bez dachu, on/ona z dachem... mój uśmiech numer 8 i zaraz dach się otwiera :-) machu machu i można jechać
Czarna Miata na Facebooku
Czarna Miata na forum

Obrazek
piorę tapicerki samochodowe, meblowe, dywany, wykładziny, czyszcze tapicerki skórzane, i takie tam... :-)
Awatar użytkownika
m1k0
Posty: 505
Rejestracja: 08 lip 2014, 19:05
Model: Inny
Wersja: 370Z Roadster
Lokalizacja: Radom

02 cze 2016, 19:55

Jakoś dziwnie i przez swój pryzmat - również często zauważam kabriolety z dachem zapiętym jak ja jadę topless. Czy Miaty tak już mają ze lubią bez dachu?

Co by nie było off topic to również dodam że dzieciaczki miło reagują na autko. A dość często woziłem swoją córkę do szkoły.
historycznie: 370Z Roadster, 986 Boxster, NB 1.6
obecnie "bezmiatowy"
Awatar użytkownika
polokokt
Donator
Donator
Posty: 1234
Rejestracja: 23 maja 2012, 8:42
Model: NC FL
Wersja: 2.0 Sport
Lokalizacja: WL

02 cze 2016, 20:11

Ja swoją córkę wożę do przedszkola często MXem jak nie pada. I mamy tam już takiego kawalera w grupie... :) ostatnio próbował nas sprowokować stwierdzeniem "A mój tata ma Golfa z otwieranym dachem". Nie daliśmy się jednak tak łatwo podejść :) Ale ogólnie większość dzieciaków pod przedszkolem, nie przechodzi obojętnie obok Miaty.
Z dwa tygodnie temu, na Starym Mieście w Wawie, jak stałem w korku do czerwonego światła, jakiś chłopak około 20-tki krzyczał do mnie z daleka, że ładna Mazda. To samo usłyszałem dzisiaj jak wjeżdzałem do garażu z ulicy u siebie pod domem od jakiegoś gimnazjalisty (na oko).
Na pewno nie ginie się w tłumie aut. Kto tam chociaż trochę auta zauważa, to uwagę zwróci.
Awatar użytkownika
Benoos
Donator
Donator
Posty: 351
Rejestracja: 10 lip 2014, 21:01
Lokalizacja: ~Rybnik

02 cze 2016, 21:22

Ostatnio spotkałem na stacji benzynowej około 70-letniego dziadka w Mazdzie MPV, dla tych co nie wiedzą - to takie bydle pokroju Dodge-a Caravana i jego kuzynów od Chryslera i Plymoutha. Kiedy zobaczył miatę zrobił wielkie oczy, wyskoczył mu banan na twarzy i powedział, że jego Mazda ma śliczną młodszą siostrę :D
MikeyMike
Donator
Donator
Posty: 353
Rejestracja: 24 sty 2016, 15:54
Model: Inny
Wersja: Bezmiatowy :(
Lokalizacja: Kielce

03 cze 2016, 7:15

m1k0 pisze:Jakoś dziwnie i przez swój pryzmat - również często zauważam kabriolety z dachem zapiętym jak ja jadę topless. Czy Miaty tak już mają ze lubią bez dachu?

Bo BMW czy Boxstery jeżdżą topdown w wąskim przedziale temperatur: 24 stopnie za zimno, 26 stopni - już za gorąco ;) Także chyba dlatego ich nie zauważamy topdown.
Awatar użytkownika
KyRy
Moderator
Moderator
Posty: 3763
Rejestracja: 13 mar 2008, 11:23
Model: NA
Wersja: Chiquita
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka
Kontakt:

03 cze 2016, 11:59

Dzisiaj Merlota została pochwalona od starszego małżeństwa, ale przy okazji pojawia się również coraz więcej pytań dotyczących nie samego auta a jego przedniej rejestracji :P
"gdzie Pan ma rejestracje?" "nie zgubił Pan przypadkiem?" "a czy tak można?" "a bo w Niemczech straszne kary za to są" :lol:
Są: Chiquita | 93LE | Błękitna Laguna
Były: NA 1.6 92 Blue | NA 1.8 96 Bura | NA 1.6 92 SE | NA 1.6 89 Miata | NA 1.6 93 Smerfeta | NA 1.8 97 Czarna Wdowa | NA 1.6 95 Szczur | NA 1.8 97 Clean Bandit | NA 1.6 96 Merlota | NA 1.6 94 Żaba
Awatar użytkownika
kammich
Posty: 2925
Rejestracja: 24 lip 2009, 9:55
Model: NA
Lokalizacja: Szczecin

03 cze 2016, 12:55

Kiedyś wracając z pracy żona wracała spacerem z synem ze żłobka. Jakieś 800 metrów od domu syn zauważył mnie na skrzyżowaniu. Zatrzymałem się na pobliskim przystanku. Gdy już odjeżdżałem z synem usłyszałem za sobą jak dziecko idące chodnikiem mówi: "mamo zobacz to ten samochód bez rejestracji" :D

Przed wczoraj dojeżdżając do skrzyżowania zobaczyłem, że aż po horyzont jest korek. Chciałem ominąć skręcając na skrzyżowaniu w prawo. Pan na środkowym pasie puścił mnie z lewego na prawy. Później jechał jedno auto za mną. Ciągle widziałem jak wychyla się i patrzy przed siebie. Gdy dojechaliśmy do zatoru kawałek dalej, zjechałem na lewy pas a on stanął obok mnie. Myślałem, że spyta się czy zrewanżuję się i teraz to ja go wpuszczę. Myliłem się. On zjadał wzrokiem moją miatę, chwilkę pogadaliśmy, popytał o silnik, rollbar itd. Na koniec życzył powodzenia, stwierdził, że to najlepszy roadster świata i się rozjechaliśmy :)
ODPOWIEDZ