Reakcje ludzi na widok MX’a

Zdarzenia dziwne, szalone i inne

Rozmowy inne, nie koniecznie o MX-5 ... wchodzisz tu na własną odpowiedzialność.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krzemol
Posty: 45
Rejestracja: 08 sie 2018, 13:26
Model: NB
Wersja: 1.6 110KM '00r
Lokalizacja: Ruda Śląska

04 sty 2021, 14:45

No dzisiaj też sobie śmignąłem bez dachu. Jakiś dureń wsiadający do swojego paskudnego suva nie mógł się powstrzymać i ewidentnie podniesionym głosem tak abym usłyszał skomentował "NO POJEBANY". Brawa dla niego :)
Suzuki Swift 1.0 53KM '99r (05.12 - 05.14)
Suzuki Swift 1.3 68KM '99r (05.14 - 09.16)
Alfa Romeo 166 3.2 V6 240KM '04r (09.16 - 11.20)
Mitsubishi Colt 1.3 75KM '00r (01.18 - 08.18)
Mazda5 2.0 143KM '06r (05.18)
Mazda MX-5 1.6 110KM '00r (09.20)
Awatar użytkownika
Arvi
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 2909
Rejestracja: 25 lip 2013, 11:01
Model: NA
Wersja: Tiny Tina Edition
Lokalizacja: Warszawa - Stare Włochy

05 sty 2021, 7:49

Może pojebany, ale chociaż nie wydłuża sobie przyrodzenia dużym samochodem... zawsze warto rozważyć, by odpowiedzieć :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Wojtek Wawa
Donator
Donator
Posty: 2137
Rejestracja: 06 paź 2015, 11:29
Model: ND
Wersja: freedom+bilstein
Lokalizacja: Warszawa

02 mar 2021, 10:36

Wyjezdzajac z osiedla mijalem 3 robotnikow budowlanych. Poczulem sie jak Hamilton wygrywajacy kolejny wyscig - pierwszy raz slyszalem owacje i krzyki aplauzu. To naprawde bylo mile (wspomnienie sprzed 2 tygodni, jak sobie driftowalem po bialym).

Tydzien wczesniej, jak w kazda wolna chwile, krecilem sobie na sniegu baczki. Zauwazylem, ze zbliza sie z jednej strony volvo, wiec oczywiscie przestalem i chcialem wjechac w jedna z 4 uliczek na skrzyzowaniu ktorych sie bawilem. I tu zaskoczenie, bo jednak kola trafily na czysciutenki lod. Nie moglem ruszyc i od razu poczulem sie strasznie glupio, w koncu zamiast efektownego wyjazdu ze skrzyzowaniu bokiem (przy predkosci 8 kmh:) to skrzyzowanie zwyczajnie zastawilem na samym jego srodku stajac w poprzek.
I wiecie co zrobil pan w srednim wieku z volvo kombi? podjechal z boku, otworzyl szybke i powiedzial "ale super, trzeba korzystac z zycia". Ja odparlem, ze przepraszam i glupia sprawa, ale samochod nie chce teraz ruszyc, to pan zaproponowal, ze popchnie. Ale na szczescie 2 cm wtyl, 5 cm w przod i tak udalo sie rozbujac, ze wyjechalem.

W tym samym okresie podszedl rano sasiad i zapytal, czy mi nie wieje w zimie i to przy jezdzie z podniesionym dachem, bo cale zycie sie nad tym zastanawial! - bardzo sie zdziwil, gdy my wytlumaczylem, ze to najcieplejszy samochod w zimie, jakim jezdzilem w zyciu.

A jeszcze wczesniej podeszla do mnie dziewczynka lat moze 7 i mi powiedziala, ze mam super samochod.

Ogolnie w tym roku zauwazylem spory zanik smiechu z jazdy top down, a wiecej smutku w oczach ludzi w wielkich wypasionych furach. Chyba te czasy nauczyly nas doceniac kazda chwile zycia i jazda zlym samochodem, ktory nie pozwala korzystac ze slonca w kazdej wolnej chwili jest tego zaprzeczeniem.
Awatar użytkownika
monkahead
Donator
Donator
Posty: 1378
Rejestracja: 31 gru 2019, 8:56
Model: NC FL
Wersja: Summer Edition '12
Lokalizacja: Sosnowiec

02 mar 2021, 13:40

Z mojego doświadczenia najczęściej na auto zwracają uwagę dzieci do lat 7 oraz dziadki powyżej 60tki. Moja pani, świetnie utrzymana 40tka, woli SUVy, a NCka traktuje jako moją niepraktyczną zabawkę. Natomiast 20tki wolą beemki także panowie, to auto, to w sumie jest dla nas, dużych chłopców, którzy lubią cieszyć się życiem

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
waran
Donator
Donator
Posty: 734
Rejestracja: 04 lut 2017, 10:47
Model: NC FL
Wersja: Sport
Lokalizacja: Warszawa

02 mar 2021, 16:25

Mam wrażenie, że w moim mieście to żeby laska obejrzała się z zainteresowaniem to trzeba jechać Lambo albo innym Ferrari ;)
Ubi bene, ibi patria
Awatar użytkownika
Wojtek Wawa
Donator
Donator
Posty: 2137
Rejestracja: 06 paź 2015, 11:29
Model: ND
Wersja: freedom+bilstein
Lokalizacja: Warszawa

02 mar 2021, 17:25

Nie prawda, nawet jak mijalo mnie 599 GTO (aleje ujazdowskie), to ogladnalem sie tylko ja, a zona zaczepiona odparla "czy chcesz, zebym ci pokazywala drogie buty, albo ubrania?" i sobie zdalem sprawe, ze jestesmy w niszy nisz.
Stad ten watek jest taki fajny.
Awatar użytkownika
Wojtek Wawa
Donator
Donator
Posty: 2137
Rejestracja: 06 paź 2015, 11:29
Model: ND
Wersja: freedom+bilstein
Lokalizacja: Warszawa

07 mar 2021, 21:33

Jadę sobie top down za ślicznym 993. Mijamy chłopaków z hulajnogami. To Warszawa i 911 nawet nie zauważyli. A na mnie patrzą i wszyscy krzyczą WOW.
Śmiałem się na głos, bo dosłownie 10 s wcześniej podjarany moim ulubionym porsche, zrobiłem zdjęcie.
20210306_171206.jpg
20210306_171206.jpg (2.78 MiB) Przejrzano 3835 razy
I szczerze mówiąc dzieci miały rację. Fajniej jechać rwd top down, niż puszką 4x4 o wartości domu.
LikelyJupiter8

07 mar 2021, 21:46

waran pisze:
02 mar 2021, 16:25
Mam wrażenie, że w moim mieście to żeby laska obejrzała się z zainteresowaniem to trzeba jechać Lambo albo innym Ferrari ;)
za mną laski oglądają się nawet jak jadę autobusem
to nie kwestia samochodu
Awatar użytkownika
Hookie
Donator
Donator
Posty: 3401
Rejestracja: 01 gru 2011, 19:22
Model: NB FL
Wersja: 1.8 Memories 2
Lokalizacja: Sosnowiec

08 mar 2021, 5:43

LikelyJupiter8 pisze:
07 mar 2021, 21:46
waran pisze:
02 mar 2021, 16:25
Mam wrażenie, że w moim mieście to żeby laska obejrzała się z zainteresowaniem to trzeba jechać Lambo albo innym Ferrari ;)
za mną laski oglądają się nawet jak jadę autobusem
to nie kwestia samochodu
Zapinaj rozporek jak z domu wychodzisz. xD
2011-12: NB 1.8 '98 10th Anni 2260 - Miatulka
2013: NA 1.6 '90 - Babcia
2015 - 2017: NBfl 1.6 '04 - Furia
2019: NBfl 1.8 '01 - Hejka 2.0
2018 - 2022: ND 2.0 '16 Club - Kocur
Maj 2022: - obecnie: NBfl 1.8 '03 - Żaba
Awatar użytkownika
waran
Donator
Donator
Posty: 734
Rejestracja: 04 lut 2017, 10:47
Model: NC FL
Wersja: Sport
Lokalizacja: Warszawa

08 mar 2021, 11:24

:)
Ubi bene, ibi patria
Awatar użytkownika
maniekott
Donator
Donator
Posty: 517
Rejestracja: 07 sie 2008, 20:46
Model: NB FL
Lokalizacja: Klucze

23 maja 2021, 18:34

Heh, dzisiaj podjechałem z córką pod lodziarnię w rynku. Zaparkowałem i wchodzimy do środka a tu odrazu starsza pani że jakie mam zgrabne - myślałem że nogi 😁🤷‍♂️ a tu dodała, że auto🙆‍♂️
I jeszcze pyta czy ono szybko jeździ i że fajne bo takie kobiece🙃
Lody🍦 były dobre😉
Awatar użytkownika
polokokt
Donator
Donator
Posty: 1234
Rejestracja: 23 maja 2012, 8:42
Model: NC FL
Wersja: 2.0 Sport
Lokalizacja: WL

24 maja 2021, 15:26

A ja dzisiaj miałem dosyć niemiłą reakcję na widok MX'a :(
Pojechałem po syna do szkoły podstawowej. Zaparkowałem blisko bramy, na krawężniku w rzędzie z innymi czekającymi autami. I zostawiając otwarte auto udałem sie kilka kroków w miejsce gdzie się czeka na dzieciaki. I tak sobie zza krzaka obserwuję, że w kierunku auta idzie grupa chłopaków, którzy wyszli chwilę wcześniej. Chwilę popatrzyli... i odchodzą. Ale dwóch postanowiło się wrócić. I jeden odważny napluł do środka. Cóż, nie zastanawiałem się. Gościa dogoniłem niespiesznie, bo też chyba myślał że ktoś zostawił tak auto bez dozoru i po prostu sobie odszedł... Wiek 11 lat. Odwaga grupy była do momentu jak się zjawiłem. Potem sprawca został, reszta się ulotniła (a to oni go podobno napuścili żeby to zrobił - także kiepski dobór kolegów). Ucierpiała czapeczka leżąca na siedzeniu pasażera. Także poprposiłem o wykonanie telefonu do mamy i zaprosiłem mamę pod szkołę. Mama pojawiła się w ciągu kilku minut. Szybka rozmowa. W ramach naprawienia szkody, młodzieniec wypłacił mi z kieszonkowego 100 PLN na nową czapeczkę. Razem z mamą ustailiśmy że bedzie to adekwatna kara.
I nie chodzi o tą czapeczkę. Ale o poszanowanie cudzej własności. Musi wszystko być przypięte łańcuchem, ukryte, dozorowane... bo inaczej to tylko zniszczyć. Mam nadzieję że młodzieniec wyciągnie odpowiednią lekcję i będzie lepiej dobierał sobie kolegów.
Awatar użytkownika
Wojtek Wawa
Donator
Donator
Posty: 2137
Rejestracja: 06 paź 2015, 11:29
Model: ND
Wersja: freedom+bilstein
Lokalizacja: Warszawa

01 cze 2021, 13:09

Swietna reakcja, dobrze zrobiles. Moze dzieki temu chlopak wyrosnie na lepsza osobe.
Awatar użytkownika
monkahead
Donator
Donator
Posty: 1378
Rejestracja: 31 gru 2019, 8:56
Model: NC FL
Wersja: Summer Edition '12
Lokalizacja: Sosnowiec

01 cze 2021, 13:59

polokokt pisze:A ja dzisiaj miałem dosyć niemiłą reakcję na widok MX'a :(
Pojechałem po syna do szkoły podstawowej. Zaparkowałem blisko bramy, na krawężniku w rzędzie z innymi czekającymi autami. I zostawiając otwarte auto udałem sie kilka kroków w miejsce gdzie się czeka na dzieciaki. I tak sobie zza krzaka obserwuję, że w kierunku auta idzie grupa chłopaków, którzy wyszli chwilę wcześniej. Chwilę popatrzyli... i odchodzą. Ale dwóch postanowiło się wrócić. I jeden odważny napluł do środka. Cóż, nie zastanawiałem się. Gościa dogoniłem niespiesznie, bo też chyba myślał że ktoś zostawił tak auto bez dozoru i po prostu sobie odszedł... Wiek 11 lat. Odwaga grupy była do momentu jak się zjawiłem. Potem sprawca został, reszta się ulotniła (a to oni go podobno napuścili żeby to zrobił - także kiepski dobór kolegów). Ucierpiała czapeczka leżąca na siedzeniu pasażera. Także poprposiłem o wykonanie telefonu do mamy i zaprosiłem mamę pod szkołę. Mama pojawiła się w ciągu kilku minut. Szybka rozmowa. W ramach naprawienia szkody, młodzieniec wypłacił mi z kieszonkowego 100 PLN na nową czapeczkę. Razem z mamą ustailiśmy że bedzie to adekwatna kara.
I nie chodzi o tą czapeczkę. Ale o poszanowanie cudzej własności. Musi wszystko być przypięte łańcuchem, ukryte, dozorowane... bo inaczej to tylko zniszczyć. Mam nadzieję że młodzieniec wyciągnie odpowiednią lekcję i będzie lepiej dobierał sobie kolegów.
Brawo! Zapamięta tą lekcję do końca życia. Dobrze że "mamusia" była na poziomie, bo z tym jest niestety różnie, nawet w "lepszych" rodzinach.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
vodka
Posty: 692
Rejestracja: 31 lip 2016, 20:09
Model: ND
Wersja: RF AT
Lokalizacja: DW

03 cze 2021, 6:11

monkahead pisze:
01 cze 2021, 13:59
polokokt pisze:A ja dzisiaj miałem dosyć niemiłą reakcję na widok MX'a :(
Pojechałem po syna do szkoły podstawowej. Zaparkowałem blisko bramy, na krawężniku w rzędzie z innymi czekającymi autami. I zostawiając otwarte auto udałem sie kilka kroków w miejsce gdzie się czeka na dzieciaki. I tak sobie zza krzaka obserwuję, że w kierunku auta idzie grupa chłopaków, którzy wyszli chwilę wcześniej. Chwilę popatrzyli... i odchodzą. Ale dwóch postanowiło się wrócić. I jeden odważny napluł do środka. Cóż, nie zastanawiałem się. Gościa dogoniłem niespiesznie, bo też chyba myślał że ktoś zostawił tak auto bez dozoru i po prostu sobie odszedł... Wiek 11 lat. Odwaga grupy była do momentu jak się zjawiłem. Potem sprawca został, reszta się ulotniła (a to oni go podobno napuścili żeby to zrobił - także kiepski dobór kolegów). Ucierpiała czapeczka leżąca na siedzeniu pasażera. Także poprposiłem o wykonanie telefonu do mamy i zaprosiłem mamę pod szkołę. Mama pojawiła się w ciągu kilku minut. Szybka rozmowa. W ramach naprawienia szkody, młodzieniec wypłacił mi z kieszonkowego 100 PLN na nową czapeczkę. Razem z mamą ustailiśmy że bedzie to adekwatna kara.
I nie chodzi o tą czapeczkę. Ale o poszanowanie cudzej własności. Musi wszystko być przypięte łańcuchem, ukryte, dozorowane... bo inaczej to tylko zniszczyć. Mam nadzieję że młodzieniec wyciągnie odpowiednią lekcję i będzie lepiej dobierał sobie kolegów.
Brawo! Zapamięta tą lekcję do końca życia. Dobrze że "mamusia" była na poziomie, bo z tym jest niestety różnie, nawet w "lepszych" rodzinach.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
najczesciej nieststy im "lepsza" rodzinka, tym gorsza reakcja na zwrocenie uwagi...
Awatar użytkownika
dawdon3
Donator
Donator
Posty: 42
Rejestracja: 02 mar 2017, 21:56
Model: NA
Wersja: przedlift
Lokalizacja: Kraków

12 lip 2021, 23:37

To ja mam dwie anegdotki.

Postawiłem auto na parkingu pod pracą.
Pełny covid, piękne słonko, pusty parking 50x150m i tylko Miatka na samym środku.
Wyszliśmy w kilka osob z pracy na obiad, przechodzimy obok i moja menadżerka. "Patrzcie jakie ktoś ma super auto!"

Bielsko-Biała, droga na Miedzybrodzie, ta fajna. Stoimy z Tata przed ogrodem, a jakies 150m dalej zza zakretu wyjeżdża czerwona ND. "Patrz jakie fajne auto" "Tak tato, zajebiste. Też takie mam, tylko starsze"
Awatar użytkownika
Scyzor
Donator
Donator
Posty: 882
Rejestracja: 06 mar 2018, 12:33
Model: NB FL
Wersja: Memories II
Lokalizacja: SC

13 lip 2021, 8:32

Wojtek Wawa pisze:
07 mar 2021, 21:33
I szczerze mówiąc dzieci miały rację. Fajniej jechać rwd top down, niż puszką 4x4 o wartości domu.
I to właśnie uwielbiam w Miatach (szczególnie mówię tu o starszych generacjach, które powoli zyskują status youngtimerów). To autko, którym nie wstyd pojawić się w towarzystwie dziesięciokrotnie droższych fur, bo i tak każdy na jego widok pokiwa głową z podobnym uznaniem. Oczywiście pod warunkiem, że jest zadbane i nie zeżarte w połowie przez rudą :D

Z innych obserwacji przypominam sobie swoje pierwsze wrażenia z wyjazdu na miasto. Śmiałem się wówczas do siebie, że nie zdawałem sobie sprawy z tego że Miata to taki trochę gejowóz, bo znacznie częściej oglądają się za nim chłopcy i mężczyźni niż dziewczęta i kobiety :P
Awatar użytkownika
Arthur
Donator
Donator
Posty: 311
Rejestracja: 21 maja 2019, 15:12
Model: NA
Wersja: '97 1.8
Lokalizacja: Warszawa

16 lip 2021, 13:48

A to ja dodam od siebie - jakiś czas temu w Warszawie miał miejsce fotospot w ruch "Miasto budzi się" organizowany przez ekipe Wildshooter's w czasie eventu jak wielu innych użytkowników różnych aut jeździłem po mieście.

Stojąc w korku na alejach ujazdowskich przy Łazienkach słyszę nagle z chodnika po drugiej stronie ulicy
"Patrz ktoś miate robił - HAHAHAHHA' koniec cytatu :D było to trzech gości na rowerach max liceum tak na oko no ale still :D
Awatar użytkownika
heretic
Posty: 446
Rejestracja: 05 lut 2015, 0:57
Model: ND
Wersja: SkyPassion+
Lokalizacja: Łódź

30 lip 2021, 18:19

Scyzor pisze:
13 lip 2021, 8:32
Wojtek Wawa pisze:
07 mar 2021, 21:33
I szczerze mówiąc dzieci miały rację. Fajniej jechać rwd top down, niż puszką 4x4 o wartości domu.
Śmiałem się wówczas do siebie, że nie zdawałem sobie sprawy z tego że Miata to taki trochę gejowóz, bo znacznie częściej oglądają się za nim chłopcy i mężczyźni niż dziewczęta i kobiety :P
Obawiam się że to się tyczy wszystkich aut :D
Awatar użytkownika
Scyzor
Donator
Donator
Posty: 882
Rejestracja: 06 mar 2018, 12:33
Model: NB FL
Wersja: Memories II
Lokalizacja: SC

31 lip 2021, 20:45

heretic pisze:
30 lip 2021, 18:19
Obawiam się że to się tyczy wszystkich aut :D
Czy ja wiem...? Piękniejsza płeć chyba częściej ogląda się za samochodami "bogatymi", albo dziwnymi - np. Beetle cabrio :P
Awatar użytkownika
heretic
Posty: 446
Rejestracja: 05 lut 2015, 0:57
Model: ND
Wersja: SkyPassion+
Lokalizacja: Łódź

31 lip 2021, 20:52

Scyzor pisze:
31 lip 2021, 20:45
heretic pisze:
30 lip 2021, 18:19
Obawiam się że to się tyczy wszystkich aut :D
Czy ja wiem...? Piękniejsza płeć chyba częściej ogląda się za samochodami "bogatymi", albo dziwnymi - np. Beetle cabrio :P
Miałem Beetle cabrio i wywoływał bardzo duże zainteresowanie, zdecydowanie największe z aut którymi jeździłem, głównie wśród ludzi 60+ i dzieci :lol:
Z 'bogatymi' niestety nie mam doświadczenia :(
Awatar użytkownika
Scyzor
Donator
Donator
Posty: 882
Rejestracja: 06 mar 2018, 12:33
Model: NB FL
Wersja: Memories II
Lokalizacja: SC

31 lip 2021, 21:06

heretic pisze:
31 lip 2021, 20:52
Miałem Beetle cabrio i wywoływał bardzo duże zainteresowanie, zdecydowanie największe z aut którymi jeździłem, głównie wśród ludzi 60+ i dzieci :lol:
Z 'bogatymi' niestety nie mam doświadczenia :(
Cóż, ja dotychczas jeździłem autkami, które raczej nie budziły żadnego zainteresowania przechodniów, więc bawi mnie teraz jakiekolwiek ;)
Awatar użytkownika
heretic
Posty: 446
Rejestracja: 05 lut 2015, 0:57
Model: ND
Wersja: SkyPassion+
Lokalizacja: Łódź

31 lip 2021, 21:33

Scyzor pisze:
31 lip 2021, 21:06
heretic pisze:
31 lip 2021, 20:52
Miałem Beetle cabrio i wywoływał bardzo duże zainteresowanie, zdecydowanie największe z aut którymi jeździłem, głównie wśród ludzi 60+ i dzieci :lol:
Z 'bogatymi' niestety nie mam doświadczenia :(
Cóż, ja dotychczas jeździłem autkami, które raczej nie budziły żadnego zainteresowania przechodniów, więc bawi mnie teraz jakiekolwiek ;)
I o to chodzi! :D
Chociaż trochę przykro zdać sobie sprawę, że jak to wyżej Wojtek napisał, jesteśmy niszą nisz :cry:
Awatar użytkownika
maniekott
Donator
Donator
Posty: 517
Rejestracja: 07 sie 2008, 20:46
Model: NB FL
Lokalizacja: Klucze

01 sie 2021, 19:51

Jeśli poruszacie temat spojrzeń na miate/kierowcę. To najbardziej mi się podoba gdy stojąc na światłach oczywiście zadowolony i 🙂 bo jesteś miatą, widzę zazdrosne i smutne spojrzenia osób siedzących w jakiś wypasionych SUV-ach za pół bańki. A ja w zwykłej nbfl z 1.6 💪 i z 🧸 na felgach
Danillo
Donator
Donator
Posty: 2166
Rejestracja: 24 lip 2014, 9:52
Model: Inny
Wersja: ND1
Lokalizacja: W-wa

01 sie 2021, 22:29

Kilka dni temu podjechałem na wymianę szyby. Parkując zacząłem zamykać dach PRHT i zobaczyłem swoje odbicie w witrynie. Pierwszy raz widziałem procedurę zamykania PRHT „z zewnątrz” i muszę przyznać, że miałem efekt WOW 😉
Pozdrawiam, Danillo
Awatar użytkownika
Scyzor
Donator
Donator
Posty: 882
Rejestracja: 06 mar 2018, 12:33
Model: NB FL
Wersja: Memories II
Lokalizacja: SC

02 sie 2021, 20:48

maniekott pisze:
01 sie 2021, 19:51
A ja w zwykłej nbfl z 1.6 💪 i z 🧸 na felgach
U Ciebie to te miśki robią robotę ;) Nie sposób się nie uśmiechnąć jak się je widzi :P
Awatar użytkownika
szwykowskov
Posty: 38
Rejestracja: 11 kwie 2017, 8:04
Model: NB
Lokalizacja: Warszawa

11 wrz 2021, 17:26

Dziś na światłach dostałem kciuka w górę od pana na oko w okolicach 40tki siedzącego w (chyba) przedostatniej generacji Z4, absolutnie mnie zamurowało ze zdumienia i samozadowolenia, więc uznałem, że zapisze takie wydarzenie na forum :D
Awatar użytkownika
monkahead
Donator
Donator
Posty: 1378
Rejestracja: 31 gru 2019, 8:56
Model: NC FL
Wersja: Summer Edition '12
Lokalizacja: Sosnowiec

13 wrz 2021, 5:55

A mnie wczoraj na trasie z Zakopanego pozdrowił motocyklista, pierwszy raz mi się coś takiego przytrafiło.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
maniekott
Donator
Donator
Posty: 517
Rejestracja: 07 sie 2008, 20:46
Model: NB FL
Lokalizacja: Klucze

14 wrz 2021, 8:03

Czekam na mamę bo na zakupy ze mną przyjechała na parkingu Carrefour. Siedzę w aucie i przeglądam internety i widzę kątem oka dziewczynkę ok 6latek jak się kręci. Po chwili tata tej małej "przepraszam Pana, czy mogę zrobić zdjęcie córce z 🧸? Bo bardzo jej się podobają"
Radość dziecka bezcenna
Awatar użytkownika
Sloner
Posty: 108
Rejestracja: 28 gru 2018, 16:29
Model: ND
Wersja: SkyPassion
Lokalizacja: Lublin

14 wrz 2021, 8:49

Niedawno stałem na przejeździe kolejowym czekając na przejazd pociągu i za mną dwóch chłopaczków na motocyklach zaczyna dyskusję od "ej, ale mały samochód" :)
Spytali mnie "czy pali gumę" :)
ODPOWIEDZ