mam na sprzedaż komplet opon z innego auta. Bieżnik mają jeszcze bardzo dobry (pisząc to, zauważyłem, że nie zrobiłem sobie zdjęcia - dodam później), ale z racji wieku (8 lat) ślizgają już na deszczu. Może ktoś potrzebuje np do upier..
[S] Frigo HP2 225/45/R17
Stare opony
Moderator: Moderatorzy
- seb.szef
- Donator

- Posty: 52
- Rejestracja: 16 sty 2025, 8:52
- Model: NA
- Wersja: 1.8 | '94
- Lokalizacja: Kraków
Cześć,
mam na sprzedaż komplet opon z innego auta. Bieżnik mają jeszcze bardzo dobry (pisząc to, zauważyłem, że nie zrobiłem sobie zdjęcia - dodam później), ale z racji wieku (8 lat) ślizgają już na deszczu. Może ktoś potrzebuje np do upier..
? Komplet za 200.
mam na sprzedaż komplet opon z innego auta. Bieżnik mają jeszcze bardzo dobry (pisząc to, zauważyłem, że nie zrobiłem sobie zdjęcia - dodam później), ale z racji wieku (8 lat) ślizgają już na deszczu. Może ktoś potrzebuje np do upier..
