BMW E46 330CIA

MSport

Giełda rzeczy niezwiązanych bezpośrednio z tematyką MX-5

Moderator: Moderatorzy

bjorm
Donator
Donator
Posty: 3663
Rejestracja: 13 lis 2013, 14:16
Model: ND
Lokalizacja: NO/PL

08 sty 2023, 20:44

Auto w moich rękach od 3 lat. Od kiedy kupiłem przejechałem chyba z 2000km. Obecny przebieg 178.000km.
Dobra wersja bo MSport z VIN, 3.0 bena i automat, do tego wzmacniacz + Harman Kardon.

Anglik po przekładce w Krakowie. Zanim kupiłem wysłałem autotesto, wynik był pozytywny więc kupiłem. Chyba nadal mam link do testu.

https://www.autotesto.pl/dev/?id=678896 ... f61431f6f8
login oh3IdimT

Brak info o wypadkach itp. Przebieg zgodny z historią w UK. Na karoserii nie ma rdzy. Na zawieszeniu sa jakies wypryski, mało ważne dla bezpieczeństwa itp.

Za auto dałem 3 lata temu 23.000zł. W tym czasie wsadziłem w nie jakieś 15 tys na naprawy i utrzymanie.

Auto robiłem u meeega dokładnego, znanengo na forum BMW i obcykanego w temacie BMW, Szymona w Zielonej Górze. Mam zdjęcia, masę zdjęć z każdej wizyty u niego. Części zamawialiśmy tylko z czescidobmw.pl. Posiadam większość faktur.

Auto stojąc u mnie na wsi tylko marnieje, może ktoś będzie miec radochę na co dzień.

Auto w pełni sprawne, wszystko co miało choć cień niedociągnięcia, zużycia, wymieniono. Przeszło detialingi środka, lakieru, dachu, felg, hamulców itp. Czy silnik bierze olje nie wiem, nie da sie tego ocenic na przestrzeni 2000km w 3 lata.

Aż nie jestem w stanie spamiętać co dokładnie robiliśmy z autem ale na pewno było
- podwójna płukanka i nowy olej w automacie, chodził i chodzi zajebiście.
- pełne nowe zawieszenie, amory, sprężyny, geometrie i inne elementy zawieszenia
- regeneracja generatora, jakieś paski, termostaty, elektryka, elemnty przełożenia napędu
- renowacja felg, nowe opony, hamulce, dystanse, rozporka kielichow
- nowa kierownica, nowe zegary EU, ręczny
- ...

Na razie wystawiam tylko na forum, nie mam parcia ze sprzedażą, oraz chce uniknąć oszołomów z olx.

Jakby co, proszę pytać na maila lub whatsup +47 dziewięć osiem trzy zera 23 5

Cena: 33.000zl.

Foty: https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
マツダ恋人 || ND 1.5 + NC 2.0 + NC 2.0T ||
Kiedyś: NC 2.5 FM + 20th A + 1.8 || NBFL Mem + Mem || będzie: ... RX-9 Genesis ||
Awatar użytkownika
Apc
Posty: 116
Rejestracja: 24 wrz 2020, 15:53
Model: NC
Wersja: 2.0
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

11 sty 2023, 9:02

Cześć,

możesz się podzielić informacją jak namierzyć wspomnianego Szymona?
Obrazek
bjorm
Donator
Donator
Posty: 3663
Rejestracja: 13 lis 2013, 14:16
Model: ND
Lokalizacja: NO/PL

12 sty 2023, 8:55

Apc pisze:
11 sty 2023, 9:02
Cześć,
możesz się podzielić informacją jak namierzyć wspomnianego Szymona?
Siema
simson-o@wp.pl
マツダ恋人 || ND 1.5 + NC 2.0 + NC 2.0T ||
Kiedyś: NC 2.5 FM + 20th A + 1.8 || NBFL Mem + Mem || będzie: ... RX-9 Genesis ||
ODPOWIEDZ