[NA/NB] pomocy co to jest ??? pilne

Audiofilie wszystkich województw! Łączcie się!

Moderatorzy: pirul, Moderatorzy

jacob1
Posty: 38
Rejestracja: 04 cze 2012, 18:06
Lokalizacja: Warszawa / Londyn

29 cze 2012, 7:51

witam,

bardzo prosze o pomoc w rozgryzieniu co to jest, czy to nawigacja, czy tylko radio? czy to dobre czy szajs? gosciu mi chce to sprzedac bo nie umie tego obslugiwac, a ja mysle i mysle i nie wiem sam .....
musze mu dzis dac znac, lubie sie bawic elektronika itd itp ale musialbym chociaz dostac namiary na to co to jest. w zestawie jest to radio BOSE ponizej tak w ogole
Załączniki
1.jpg
2.jpg
vampirek
Posty: 1064
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:11
Lokalizacja: Stolica

29 cze 2012, 8:03

Dopoki tego nie wybebeszysz z samochodu nie zobaczysz co to jest. Generalnie wydaje się że to jest TV i Odtwarzacz audio z Monitorem po prostu. Lub jakiś wymysł mazdy z Navi bo niby klawisz na tym jest. Ale dopiero jak wyjmiesz radio zobaczysz jakie są Tam podłaczenia z tyłu. Niemniej jednak auto to NB czyli roczniki do 2001 średnio mi się widzi żeby było wyposażone w fabryczna nawigację...
Jeśli chcesz aby Twoje auto było bezawaryjne. Nie Tuninguj Go!
jacob1
Posty: 38
Rejestracja: 04 cze 2012, 18:06
Lokalizacja: Warszawa / Londyn

29 cze 2012, 8:06

pierwsze wrazenie mialem dokladnie takie jak ty, czyli tv z audio i to wsio,ale ten przycisk od navi mnie rozwalil ;/ nie wiem co o tym myslec, napisze jeszcze do kolesia, sam on powiedzial ze jest to rzadki model ..... ale szukam w necie chocby fotki z takim zestawem i nic ;/ niby duzo nie chce ale po co topic kase jak nie warto....
vampirek
Posty: 1064
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:11
Lokalizacja: Stolica

29 cze 2012, 8:52

Jak jest Antena do Navi to musi być klejona gdzieś na szybie lub desce rozdzielczej. Jeśli tego nie ma to jest to tylko tv z Audio i nic poza tym.
Jeśli chcesz aby Twoje auto było bezawaryjne. Nie Tuninguj Go!
zolt
Posty: 1081
Rejestracja: 20 wrz 2011, 21:35
Lokalizacja: Wrocław

29 cze 2012, 10:04

Ja akurat antene GPS mam schowana w desce, wiec moze byc niewidzoczna. Dodatkowo radio moze miec po prostu opcje dolaczenia zewnetrznego modulu nawigacji i stad ten przycisk.
jacob1
Posty: 38
Rejestracja: 04 cze 2012, 18:06
Lokalizacja: Warszawa / Londyn

29 cze 2012, 18:04

ok Panowie i Panie dla info, radyjko Bose, a navi ADDZEST czyli w japonskim tlumaczeniu Clarion. Kurcze dostalem model itd ale hehe i tak nie moge nic konkretnego znalezc. tyle co sie dowiedzialem to uzywa to map NAVITEK nie mylic ze znanym navigonem. Navitek to japonski wymysl z lat 90-tych ponoc dobry sprzet tylko ciezko z mapami z poza japoni.... ale z tego co obczailem na forach, to np jaguar korzysta z naviteka, poza tym jest moze jakis magik na forum ktory by tam zainstalowac umial windowsa lub cos? albo chociaz podpowiedziec jak to zrobic?
ODPOWIEDZ