[Poznań] Warsztat

Forum informacyjne zawierające dane kontaktowe do warsztatów, mechaników i firm usługowych związanych z MX-5.

Moderatorzy: pirul, Moderatorzy

Zgredu
Posty: 20
Rejestracja: 09 sty 2018, 21:50
Model: NB FL
Wersja: Silver Blues
Lokalizacja: Plewiska

02 sty 2022, 19:39

Cześć,
podbijam temat, bo na gwałt szukam kogoś sensownego do zajęcia się moją MX-5 NBFL :(
Jak mieszkałem w okolicy Warszawy, to nie miałem problemów bo Dr Kokon umiał wszystko, a w Poznaniu już nie jest tak dobrze. Z tego, co pamiętam RM Customs już nie funkcjonują (niech ktoś mnie poprawi, jeżeli jestem w błędzie), dlatego po przyjeździe do Poznania skorzystałem z usług serwisowych (rutynowe działania eksploatacyjne) innej firmy, poleconej przez grupowiczów z facebooka. Nie jestem zadowolony z efektów, a poza tym warsztat jest z drugiej strony miasta i mi nie po drodze, jeżeli efekty są niezadowalające.

Kogo jeszcze polecanie?

Poczynając od rutyny - zmiana oleju i filtrów, sprawdzenie wszystkich podzespołów, aż po rozgrzebanie innych problemów - piszczący pasek w mokre/chłodniejsze dni (rozrząd zmieniony niecały rok temu i dwa razy wracałem na naciąganie paska), kontrolka ABS na stałe (od kiedy zabrałem auto z tamtego warsztatu - panowie niby coś sprawdzali i stwierdzili, że "prawdopodobnie" to może być lewy przedni czujnik ABS i muszę go sobie sam załatwić), albo światło w środku, które się nie zapala przy otwarciu drzwi kierowcy.
Do tego doszedł jeszcze w czasie ostatniej trasy wydech, który w święta postanowił się rozszczelnić (nie znam szczegółów, bo wszystkie warsztaty były zamknięte) i wprawdzie nic nie wisi i nic nie odpada, ale za to brzęczy na niektórych obrotach i wyraźnie głośniej się odzywa (nie ukrywam, że brzmi pięknie, ale wolałbym się nie bać, że podczas jazdy coś postanowi zrobić sobie przystanek na trasie).

Uwielbiam to auto i nie chciałbym, żeby cierpiało :/
Awatar użytkownika
Tomai
Donator
Donator
Posty: 3864
Rejestracja: 14 wrz 2008, 9:11
Model: NC
Wersja: 2.0 Power by Five
Lokalizacja: Poznań / Kaźmierz

02 sty 2022, 20:56

Auto Naprawa
Łukasz Kalisz
tel. 513 639 426
ul. Unii Lubelskiej 3 Poznań
Hala nr 3 ( teren WSK)

Nie byłem tam od kilku lat, bo już tam nie mieszkam, ale jeśli gość nadal tam jest to polecam, w swoim czasie ogarniał mi i NA i NB.
Była NA BRG 1.8 118 Km 146 Nm
Była NBFL Phoenix 1.8 138KM 156Nm
Była NBFL Garnet Red Mica 1.8
Jest NC 2.0 174KM 199Nm
ODPOWIEDZ