[Warszawa] Toczenie tarcz hamulcowych

roboty mało a przy wymianie klocków zawsze warto.

Forum informacyjne zawierające dane kontaktowe do warsztatów, mechaników i firm usługowych związanych z MX-5.

Moderatorzy: pirul, Moderatorzy

spilner
Posty: 847
Rejestracja: 06 lut 2009, 9:02
Lokalizacja: Wwa

14 lut 2011, 18:19

Polecam AutoSzlif przy ul. Dęblińskiej 9 (w kompleksie usługowym Grochowska 45) - w ciągu półtorej godziny doprowadzili cztery wielkie, nieco pokrzywione seryjne talerze z Legacy 3.0R do imponująco ładnego stanu. Bicie zredukowane do 0.01mm, powierzchnie cierne po zabiegu wyglądały dużo ładniej niż w fabrycznych Mikodach niedawno nabytych do paru aut w rodzinie. Koszt takiej polerki - 30 zł za tarczę.

Demontaż i montaż tarcz + wymianę klocków można bardzo sprawnie ogarnąć po sąsiedzku w warsztacie Jasiński - Elektromechanika pojazdowa.
I know I get a lot of stick from the other two idiots about thinking this, but the MX-5 is a car that smiles when you drive it. It wants to be driven, in the way that those husky dogs actually enjoy pulling sledges. - James May
Marcin Zzzz...
Posty: 37
Rejestracja: 20 gru 2011, 23:13
Lokalizacja: Wa-wa/Praga Północ

17 cze 2014, 13:33

To jest namiar na warsztat w Raszynie.
http://wwww.toczenietarcz.pl

Przetoczenie 2 tarcz osi przedniej kosztowało mnie 100 PLN. Najtańszy zakład jaki znalazłem pozostali wołali sobie od 140-200 PLN za 2 tarcze.
Poślizg kontrolowany, najpiękniejsza forma przemieszczania się.
lukasz.miracle
Posty: 141
Rejestracja: 22 cze 2014, 12:11
Model: NB
Wersja: Miracle
Lokalizacja: Warszawa

31 sty 2015, 23:30

Troche czasu minelo, pojawilo sie moze cos nowego w tym temacie?
„Zdaję sobie sprawę, że ci spośród was, którzy mają owłosione klatki piersiowe, będą drwić i cmokać z niezadowoleniem. Powiedzą, że to „samochód dla bab”, że jest „gejowski” i tak dalej.
Możecie trwonić pieniądze na Mustangi i Ferrari. Jednak jeśli chcecie sportowego samochodu, MX-5 nada się idealnie. Żaden inny pojazd nie oferuje lepszego stosunku ceny do wartości. Żaden nie da wam też tyle radości. Mazdzie przyznaję pięć gwiazdek tylko dlatego, że nie mogę dać jej czternastu.” ~Jeremy Clarkson
ODPOWIEDZ