[Poznań] Dobry i przystępny cenowo lakiernik

Forum informacyjne zawierające dane kontaktowe do warsztatów, mechaników i firm usługowych związanych z MX-5.

Moderatorzy: pirul, Moderatorzy

Awatar użytkownika
dmk
Posty: 4572
Rejestracja: 16 sie 2009, 22:19
Model: ND RF
Wersja: SkyFreedom, Recaro
Lokalizacja: Komorniki

17 sie 2009, 11:02

Szukam dobrego (sprawdzonego) lakiernika/blacharza w Poznaniu lub okolicach (chętnie Przeźmierowo/Luboń itd.). Mam do zrobienia tylne lewe nadkole (niestety są małe bąble już na brzegach) i do wycięcia fragment tego samego błotnika przy progu (od spodu - najprawdopodobniej był kiedyś zapchany tam kanał i całość od dołu jest pęknięta i przekorodowana).

W Przeźmierowie podobno jest dwóch "dużych" lakierników - Kaczmarek* i ..., no właśnie - o tym drugim słyszałem dobrą opinię, ale nie pamiętam nazwy/adresu.

*Kaczmarek (Przeźmierowo, ul. Łanowa 3) - osobiście odradzam tą firmę. Wiele razy korzystałem z ich usług (z raczej pozytywnymi wrażeniami) do czasu, aż nie zostałem oszukany. Zrobiono mi usługę za 300 zł (oddałem auto z rozliczeniem bezgotówkowym z OC sprawcy) tłumacząc się, że ubezpieczalnia więcej nie wypłaciła, po czym po miesiącu dostałem dokument, że przelano im 2100 zł (nie wymienili wtedy pękniętego zderzaka, lampy, a uszkodzenia lakieru zostały zamalowane ręcznie, gdzie po miesiącu pojawiła się korozja - wszystko powstałe w wyniku tego "wjechania mi w tył"). Całe szczęście to nie była jeszcze Miata.

PS Cena oczywiście jakaś racjonalna - kiedyś taka usługa z lakierowaniem w komorze bezpyłowej to było 500zł... a dziś? Jak to może wyglądać?
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2010, 9:50 przez Karolina, łącznie zmieniany 1 raz.
Jest: MX-5 NDRF 2.0 - viewtopic.php?f=22&t=26399
Była: MX-5 NB 1.8T - viewtopic.php?f=22&t=2932
Była: RX-8 HP - http://forum.rxklub.pl/index.php?/topic ... x-hp-aka-wóz-rodzinny/
Awatar użytkownika
Tomai
Donator
Donator
Posty: 3864
Rejestracja: 14 wrz 2008, 9:11
Model: NC
Wersja: 2.0 Power by Five
Lokalizacja: Poznań / Kaźmierz

17 sie 2009, 15:39

Ul. Studzienna , ( za rondem śródka, za zawadami). Tel. 606692172.Tadeusz .
Powiedz że jesteś od Tomka od zielonej mazdy mx-5, będzie wiedział. Robiłem tam już w sumie swoje ostatnie chyba ze 4 samochody , ( razem z madzią- progi ). Tanio ani szybko nie jest ale jeszcze nigdy nie narzekałem na jakość. Ostatnio cena była 350 za element. Pozdrawiam
Była NA BRG 1.8 118 Km 146 Nm
Była NBFL Phoenix 1.8 138KM 156Nm
Była NBFL Garnet Red Mica 1.8
Jest NC 2.0 174KM 199Nm
Awatar użytkownika
dmk
Posty: 4572
Rejestracja: 16 sie 2009, 22:19
Model: ND RF
Wersja: SkyFreedom, Recaro
Lokalizacja: Komorniki

20 sie 2009, 8:49

Tomai pisze:Ul. Studzienna , ( za rondem śródka, za zawadami). Tel. 606692172.Tadeusz .
Powiedz że jesteś od Tomka od zielonej mazdy mx-5, będzie wiedział. Robiłem tam już w sumie swoje ostatnie chyba ze 4 samochody , ( razem z madzią- progi ). Tanio ani szybko nie jest ale jeszcze nigdy nie narzekałem na jakość. Ostatnio cena była 350 za element. Pozdrawiam


Dzięki, w przyszłym tygodniu się przejadę do tego pana - a ktoś jeszcze?
Jest: MX-5 NDRF 2.0 - viewtopic.php?f=22&t=26399
Była: MX-5 NB 1.8T - viewtopic.php?f=22&t=2932
Była: RX-8 HP - http://forum.rxklub.pl/index.php?/topic ... x-hp-aka-wóz-rodzinny/
ODPOWIEDZ