[Wrocław] Akumulatory

Bobix

Forum informacyjne zawierające dane kontaktowe do warsztatów, mechaników i firm usługowych związanych z MX-5.

Moderatorzy: pirul, Moderatorzy

Brat
Posty: 236
Rejestracja: 01 lis 2013, 19:02
Model: NB
Lokalizacja: Wrocław

19 maja 2015, 20:16

Szczerze polecam firmę Bobix (ul. Długa 11/13).

W sklepie zostałem powitany radosnym "To pan przyjechał tym ślicznym autkiem? One mają takie małe żelowe akumulatory w bagażniku!". Za darmo i od ręki stestowali mi stary akumulator, zaproponowali zastępniki kwasowe ("bez gwarancji, bo one nie są dedykowane do takiego ładowania, ale za to po kosztach, tak w ramach eksperymentu"). Jako że mój stary akumulator był umarły dostałem propozycję akumulatora zastępczego. Po tygodniu odebrałem nowego, oryginalnego Panasonica AMG z eleganckim montażem i przetestowaniem wszystkiego co się (prądy ładowania...). Sam akumulator za całkiem sensowną kwotę.

TL;DR: Kompetentni, mili, frontem do klienta.
Po co jeździć jak można latać?
Awatar użytkownika
vodka
Posty: 693
Rejestracja: 31 lip 2016, 20:09
Model: ND
Wersja: RF AT
Lokalizacja: DW

04 paź 2016, 20:13

Potwierdzam wszystko co napisał kolega. Byłem dzisiaj, dokładnie to samo Panowie mówili. Ja się skusiłem na zamiennik w postaci Yuasa w cenie "po kosztach" (faktycznie nigdzie taniej na internetach nie znalazłem, wręcz wszędzie jest sporo drożej). Zobaczymy jak się będzie Aku spisywać, jak padnie szybko kupię oryginał :)
ODPOWIEDZ