[Warszawa] Emulator MP3/Ipod

Forum informacyjne zawierające dane kontaktowe do warsztatów, mechaników i firm usługowych związanych z MX-5.

Moderatorzy: pirul, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5452
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

21 kwie 2010, 14:38

cabriofun pisze:Bose olało temat w mazdzie, w audi MMI BOSE dało rade, montując nawet 2 sloty na karty SDHC

Ale powiem ci, ze widzialem na fotkach modele BOSE w NC przed faceliftem ze znaczkiem "MP3" zamiast "6 disc" wiec takie zwierze istnieje tyle ze byl to pewnie kolejny pretekst by wycignac kilka dodatkowych $$$ od klienta.
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
MaciejG
Donator
Donator
Posty: 122
Rejestracja: 30 kwie 2014, 12:53
Model: NC
Lokalizacja: Nowa Wieś (WPR)

19 maja 2021, 14:36

Fiveopac pisze:
17 kwie 2010, 13:03
A teraz kilka fotek z montazu.
Oczywiscie nie dalo sie tego podlaczyc bez wycigneicia radia, gdyby kierownica byla po drugiej stronie byloby to mozliwe. Bez tego nie da sie dojsc reką do odpowiedniego gniazda. Niestety jestesmy skazani na wydlubanie radia. Nie jest to trudne poza jednym momentem ale po kolei:
Jest szansa dostać te fotki?
Bo chyba zaginęły, a mam plan w przyszłym tygodniu się za to zabrać i przydałyby mi się, żeby się mentalnie i sprzętowo przygotować. :)
Chyba kupię Wefa WF-606, ale montaż jest identyczny.
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5452
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

20 maja 2021, 6:10

MaciejG pisze:
19 maja 2021, 14:36
Fiveopac pisze:
17 kwie 2010, 13:03
A teraz kilka fotek z montazu.
Oczywiscie nie dalo sie tego podlaczyc bez wycigneicia radia, gdyby kierownica byla po drugiej stronie byloby to mozliwe. Bez tego nie da sie dojsc reką do odpowiedniego gniazda. Niestety jestesmy skazani na wydlubanie radia. Nie jest to trudne poza jednym momentem ale po kolei:
Jest szansa dostać te fotki?
Bo chyba zaginęły, a mam plan w przyszłym tygodniu się za to zabrać i przydałyby mi się, żeby się mentalnie i sprzętowo przygotować. :)
Chyba kupię Wefa WF-606, ale montaż jest identyczny.
Nie wiem czy dokopie się do fot sprzed 11 lat :lol: Temat wyciagniecia radio to łatwizna, poza tą jedną ukrytą śrubką. Podważasz od frontu plastikowe trójkątne maskownice obok radia/tunelu, pod nimi po bokach masz dwie śrubki mocujące radio no i zostaje ostatnia ukryta od wewnątrz od strony kierownicy.
WEFA ostatnio podpinałem i działą mega dobrze, w przeciwientswie do o połowe tańszych interface'ów noname z allegro.
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
MaciejG
Donator
Donator
Posty: 122
Rejestracja: 30 kwie 2014, 12:53
Model: NC
Lokalizacja: Nowa Wieś (WPR)

21 maja 2021, 13:33

Fiveopac pisze:
20 maja 2021, 6:10
MaciejG pisze:
19 maja 2021, 14:36
Fiveopac pisze:
17 kwie 2010, 13:03
A teraz kilka fotek z montazu.
Oczywiscie nie dalo sie tego podlaczyc bez wycigneicia radia, gdyby kierownica byla po drugiej stronie byloby to mozliwe. Bez tego nie da sie dojsc reką do odpowiedniego gniazda. Niestety jestesmy skazani na wydlubanie radia. Nie jest to trudne poza jednym momentem ale po kolei:
Jest szansa dostać te fotki?
Bo chyba zaginęły, a mam plan w przyszłym tygodniu się za to zabrać i przydałyby mi się, żeby się mentalnie i sprzętowo przygotować. :)
Chyba kupię Wefa WF-606, ale montaż jest identyczny.
Nie wiem czy dokopie się do fot sprzed 11 lat :lol: Temat wyciagniecia radio to łatwizna, poza tą jedną ukrytą śrubką. Podważasz od frontu plastikowe trójkątne maskownice obok radia/tunelu, pod nimi po bokach masz dwie śrubki mocujące radio no i zostaje ostatnia ukryta od wewnątrz od strony kierownicy.
WEFA ostatnio podpinałem i działą mega dobrze, w przeciwientswie do o połe tańszych interface'ów noname z allegro.
Hehe... Dzięki!
Kompletnie nie spojrzałem na daty. :)
Jakoś dam radę, bo właśnie widziałem dobrą opinię o WEFA, a od dawna brakuje mi zestawu głośnomówiącego i odtwarzania MP3.
Dzięki jeszcze raz! :)
ODPOWIEDZ