[Kraków / małopolskie] Nowy dach

MSincognito?

Forum informacyjne zawierające dane kontaktowe do warsztatów, mechaników i firm usługowych związanych z MX-5.

Moderatorzy: pirul, Moderatorzy

Awatar użytkownika
empitness
Posty: 134
Rejestracja: 15 mar 2014, 16:43
Model: NB FL
Wersja: Sportive
Lokalizacja: Kraków

16 cze 2014, 21:52

Czy ktoś jest w stanie polecić firmę zajmującą się szyciem nowych dachów lub sprowadzaniem i montażem gotowców, najlepiej na południu?

Z tego co przejrzałem forum najbardziej polecany jest zakład Pietryga w Borzykowie, ale chociaż atrakcyjny cenowo, to jednak dojazd 5h w jedną stronę z Krakowa nie uśmiecha mi się.

W okolicy znalazłem jedynie MSincognito z Wieliczki, który zbiera dobre opinie, ale cenowo nie wypada zbyt korzystnie. Dzwoniłem tam dzisiaj i za dach z Sonnelandu z podgrzewaną szybą liczą 1700zł + 500zł za montaż. Do tego nie są wliczone takie rzeczy jak linki napinające. Z tego co czytałem u Pietrygi można się zmieścić w 1700zł za całość.

Czy ktoś może polecić jakiś zakład bliżej Krakowa lub instalował nowy dach w MSincognito i mógłby podzielić się wrażeniami?
wojteks
Posty: 969
Rejestracja: 05 maja 2012, 19:54
Model: NA
Lokalizacja: Podkarpackie

17 cze 2014, 5:40

empitness pisze:zakład bliżej Krakowa

Bliżej nie jest ale coś zaproponuję http://www.cabriolety.com.pl/
Awatar użytkownika
MateuszW
Posty: 42
Rejestracja: 04 gru 2016, 13:07
Model: NA
Wersja: Miata 90'
Lokalizacja: Międzybrodzie Bialskie/Kraków
Kontakt:

06 kwie 2023, 17:30

Cześć! Temat założony już dość dawno a ja jestem właśnie w tej sytuacji. Czy ktoś może polecić jakąś firmę gdzie kupię/uszyję nowy dach do NA?

Najlepiej jak najbliżej Krakowa, bo wycieczka choć atrakcyjna to dużo spraw do ogarnięcia z autkiem a mało czasu :D

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Casperiously
Donator
Donator
Posty: 98
Rejestracja: 02 mar 2023, 5:15
Model: NA
Lokalizacja: krk

17 sie 2023, 0:11

@MateuszW

Tez się podpinam, tez spod Krakowa.

Znalazleś coś?
Awatar użytkownika
Casperiously
Donator
Donator
Posty: 98
Rejestracja: 02 mar 2023, 5:15
Model: NA
Lokalizacja: krk

28 sie 2023, 20:17

bump
ODPOWIEDZ