boczna mocowanie hardtopu

Ogólny dział techniczny związany z tematami eksploatacyjnymi, mechanicznymi i elektroniką wszystkich generacji Mazd MX-5.

Moderatorzy: pirul, Moderatorzy

dimmu
Posty: 125
Rejestracja: 07 paź 2007, 8:49
Lokalizacja: bielsko-biała
Kontakt:

16 lis 2007, 16:29

Hej
Słuchajcie wlasnie dostalem boczne zaczepy do hardtopu, kwestia tylko taka ze nie mam dziurek w plastikach na które przychodzą. Czy ktoś z was mogłby mi podesłąć fotke albo jakąś instrukcje na wymiary dziurek w tych boczkach oraz ich dokładna lokazacje. Chcialbym to jaknajdokładniej wyciąć zeby nie było wiadać ze to nie oryginalne ale nie wiem gdzie ciachać ?? w srodku są takie jakby zaznaczenia gdzie maja byc te otwory ale nie wiem czy to napewno to.
Jesli możecie to prosze o jakąś pomoc .
piotr k.
Donator
Donator
Posty: 325
Rejestracja: 13 wrz 2006, 21:51
Model: NA
Lokalizacja: Poznań

16 lis 2007, 18:11

Już wcześniej ktoś pisał o tym, że na plastikowych boczkach jest zaznaczone od wewnątrz gdzie wyciąć otwór. Potwierdzam- bardzo cienka słabo widoczna linia w kształcie stadionu jest dokładnie w miejscu oryginalnego otworu. Łatwo to wyciąc otwornicą (takie wiertełko z ugiętą w okrąg piłką dostępne w każdym sklepie narzędziowym i w większości marketów) i dopiłować albo dociąć nożykiem proste odcinki. Ten otwór oczywiście musi odsłonić dwa miejsca do przykręcenia zaczepów (M8).
piotr k.
dimmu
Posty: 125
Rejestracja: 07 paź 2007, 8:49
Lokalizacja: bielsko-biała
Kontakt:

17 lis 2007, 10:23

Mam problem z tymi zaczepami jakby nie pasowały ??
Czy jest jakas roznica pomiedzy zaczepami w NA i NB ??
Awatar użytkownika
R.E.D.
Donator
Donator
Posty: 2364
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:27
Model: NB FL
Lokalizacja: silesia

10 gru 2007, 8:47

watpie zeby byla jakas roznica - napisz co dokladnie nie pasuje
ODPOWIEDZ