pytanie o klimaytyzację i airbag

Ogólny dział techniczny związany z tematami eksploatacyjnymi, mechanicznymi i elektroniką wszystkich generacji Mazd MX-5.

Moderatorzy: pirul, Moderatorzy

Ozzy
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2007, 18:54

01 cze 2007, 20:04

Witam!

Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem mazdy mx5 nb z 2002r :). Auto niestety jest uszkodzone i poduszki wyszly. W związku z tym mam pytanie. Mimo że jest to młode auto to poduszki są na kodzie migowym, na dodatek ma crasz sensor z przodu. Nie wiem czy wystarczy wymienić podzespoły i wszystko będzie ok, czy musze jeszcze zerować komputer airbag.

Drugie pytanko dotyczy klimatyuzacji - nie mam jej w aucie, a chciałbym mieć :). Mam możliwość skombinowć całą klime (kompresor, rurki, nagrzewnice, osuszacz i chłodnice) ale od NA z 94r i nie wiem czy pasuje do NB, więc jeżeli ktoś przerabiał ten temat to proszę o info.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
R.E.D.
Donator
Donator
Posty: 2364
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:27
Model: NB FL
Lokalizacja: silesia

01 cze 2007, 21:47

moze napraw samochodzik, pojezdzij troche i wtedy ostatecznie zdecydujesz czy ci ta klima jest na serio potrzebna :wink: ja tez chcialem z klima, ale teraz uwazam, ze w tym samochodzie nie jest to konieczne (chociaz jeszcze nie przezylem lata) :razz:

jesli chodzi do samej mechaniki to nie wiem czy mocowania beda pasowac. musialbys tez pasem sobie zalatwic :wink:
pitbull2000
Posty: 191
Rejestracja: 21 sty 2007, 21:08

01 cze 2007, 23:47

Komputer musisz niestety wyzerować, w Raszynie koło Warszawy chyba ktoś to ogarnął, poza nim nikt w Warszawie tego nie zrobi, wcześniej jeździliśmy z tymi sterownikami do Niemiec.
pitbull2000
Posty: 191
Rejestracja: 21 sty 2007, 21:08

05 cze 2007, 21:33

Jeśli chcesz konkretny kontakt w sprawie resetu sensora to odezwij się na PW.
ODPOWIEDZ