Gościnne auta na zlocie

Tak czy nie?

Dział o spotkaniach regionalnych - planowane spotkania, relacje z minionych spotów.

Moderator: Moderatorzy

tunix
Posty: 169
Rejestracja: 11 lut 2006, 10:36

11 kwie 2007, 21:12

Rad Mox pisze:żółty kurczak zajefajnie :)

ile km już najechałeś?

czy mx-5 jest chociaż w czymś fajniejsza ? ;-)


Niecały 1000 km.

Auto jest bardzo różne od Miaty. Im więcej nim jeżdżę tym bardziej wydaje mi się, że to nie samochód, a jakaś piekielna maszyna. Głównie przez efekty dźwiękowe - ciężko to opisać, ale nie brzmi jak silnik samochodowy. Na obrotach jest szybka. Odzwyczaiłem się już od takich przyspieszeń i muszę jeszcze trochę się z nimi oswoić.

S2K jest dużo bardziej serio. Jeżdżąc MX5 zawsze byłem wyluzowany, w S2K mimowolnie mocno koncentruję się na prowadzeniu. To auto ciągle prowokuje. Moim zdaniem te samochody są tak inne, że jeśli ktoś szczerze kocha jeden, to drugi mu nie podejdzie.

tx
Awatar użytkownika
Konrad
Posty: 516
Rejestracja: 23 mar 2006, 10:39
Model: NA
Wersja: BRG TAN
Lokalizacja: Boat City
Kontakt:

11 kwie 2007, 21:32

tunix pisze:S2K jest dużo bardziej serio. Jeżdżąc MX5 zawsze byłem wyluzowany, w S2K mimowolnie mocno koncentruję się na prowadzeniu. To auto ciągle prowokuje. Moim zdaniem te samochody są tak inne, że jeśli ktoś szczerze kocha jeden, to drugi mu nie podejdzie.

tx

Hmm, ja tak mam jak szybko jadę miatą na śliskim (brak elektronicznych poprawiaczy). BTW - w zeszły czwartek uczestniczyłem w szkoleniu na torze w Miedzianej Górze i mocno zweryfikowałem swoje poglądy na temat ABS. To co wyprawiają współczesne samochody z akurat działającym (dla mnie komputer jak działa, to święto...) ABS to jakiś kosmos jest. Za to miata przy moim współudziale genialnie rozbijała pachołki. Chyba lepsze było w tej konkurencji tylko pucharowe Picanto, hihi.
ALWAYS BLUE SKY !!!
2004-2019 1.6 NB '99 Bandit
2019- NA'92 BRG TAN
Rad Mox
Posty: 273
Rejestracja: 25 sty 2007, 19:11
Lokalizacja: Boat City
Kontakt:

11 kwie 2007, 22:17

Moim zdaniem te samochody są tak inne, że jeśli ktoś szczerze kocha jeden, to drugi mu nie podejdzie.


ostrooo, nie przyjdzie mi sprawdzić, dzisiaj na ostro przejechałem się wieczorem mx-em, też mozna poszaleć, ale brakuje mocy okrutnie, kiedy mx konczy, ska zaczyna jazdee, cały czas mam nadzieje, ze sie pojawisz, zeby ja usłyszeć :)
pozdrawiam
Radek

www.mx5.prv.pl
Miata Klub Polska
Rad Mox
Posty: 273
Rejestracja: 25 sty 2007, 19:11
Lokalizacja: Boat City
Kontakt:

11 kwie 2007, 22:18

aa i spotkałem panią w chlyslerku crossfire - również śmigała top down :))
pozdrawiam
Radek

www.mx5.prv.pl
Miata Klub Polska
Adi
Posty: 105
Rejestracja: 17 mar 2007, 19:20
Lokalizacja: Hiszpania

12 kwie 2007, 18:51

jedyny rozsądny powód dla którego miałbyś sie nie pojawić na zlocie to chyba taki ze możesz wszystkich w tym swoim "kurczaczku" rozkochać i następny zlot to już bedzie zlot tychy co S2K mają lub mieć by chcieli
Awatar użytkownika
Konrad
Posty: 516
Rejestracja: 23 mar 2006, 10:39
Model: NA
Wersja: BRG TAN
Lokalizacja: Boat City
Kontakt:

12 kwie 2007, 21:01

Chicken run!
ALWAYS BLUE SKY !!!
2004-2019 1.6 NB '99 Bandit
2019- NA'92 BRG TAN
perver
Posty: 321
Rejestracja: 12 kwie 2007, 10:09
Lokalizacja: Olsztyn

12 kwie 2007, 22:40

tunix chyba przesadzasz? Mimo mojego wiotkiego stazu na tym forum uwazam,ze powinienes przyjechac!!! Bez dwoch zdan!!! Ja mimo,ze nie mam juz hondy smigam na zloty hondy bo mam tam przyjaciol, i szczerze to w d... mam czy ludzie ktorzy mnie nie znaja beda za moimi plecami marudzic ze ktos nie ma np. hondy :D
Jedziesz sie spotkac z ludzmi, z ktorymi masz o czym gadac i tyle. Spedzic milo czas :D
Co do ankiety to nie bierz do glowy,bo nie bylo trzeciego wariantu i ankieta przez to byla nie obiektywna :(
Licze,ze spotkam Cie na zlocie ze swoim kurczakiem :wink:

No i zamawiam przejazdzke o ile bedzie szansa! :mrgreen:
Po co jezdzic skoro mozna latac...
kot...
Posty: 77
Rejestracja: 22 lut 2007, 18:29
Lokalizacja: Wroclaw/ Olsztyn

13 kwie 2007, 22:16

tunix pisze:Dziękuję wszystkim za opinie. Mając za sobą 800 km w S2K wiem, że do Miaty już nie wrócę. Ze względu na to, oraz na wyniki ankiety wycofuję moją załogę ze zlotu. Życzę wszystkim świetnej pogody i udanej imprezy. Może kiedyś przyjadę jako pilot :)

Pozdrawiam,
Bartek


tunix.... plizzzz..... nnie rob mi tego :neutral: mialam nadzieje przynajmniej posiedziec na siedzeniu kierowcy i chociaz fote pstryknac....
nie daj sie sprowokowac innym, pakuj sie i nie wymyslaj!
AGENt
Posty: 2019
Rejestracja: 10 lis 2006, 18:52
Model: NA
Wersja: oryginalna
Lokalizacja: Bayern

14 kwie 2007, 16:37

Jestem za, a nawet przeciw, chyba że na samym końcu:p by nie psuć wizerunku całej parady:)
ODPOWIEDZ