Mx5 Silver Spot Olkusz - dla uśmiechu 10.04.22

Dział o spotkaniach regionalnych - planowane spotkania, relacje z minionych spotów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
maniekott
Donator
Donator
Posty: 517
Rejestracja: 07 sie 2008, 20:46
Model: NB FL
Lokalizacja: Klucze

29 mar 2022, 22:17

Mam pomysł na nasze kolejne spotkanie.
Ponieważ od pewnego czasu z żoną pomagamy grupie 20 dzieci wraz z ich mamami, które pochodzą z Ukrainy.

Co byście powiedzieli na spotkanie się i przy okazji podarowanie tym małym pociechom trochę uśmiechu?

Moja propozycja to gdyby każda załoga przeznaczyła ok 30 zł na ten cel i we własnym zakresie kupiła dla dzieci trochę słodyczy. Jakąś czekoladę, wafelki, paluszki, lizaki lub jakąś malowankę itp. według uznania.
30zł to nie jakaś wielka kwota, a przy liczbie kilku/kilkunastu MIAT zrobi się niezły zapas słodkości.
Myślę, że kilkoro młodych byłoby również chętnych na jakąś małą przejażdżkę za pasażera.

Zdaję sobie sprawę, że mogą być tacy co mają dosyć odmienne zdanie co do pomagania osobą z za wschodniej granicy - szanuję to.

Proszę napiszcie w komentarzach co o tym pomyślę sądzicie i kto ewentualnie jest chętny.
Awatar użytkownika
Domel
Donator
Donator
Posty: 356
Rejestracja: 26 gru 2013, 10:41
Model: NC FL
Wersja: bordo z hameryki
Lokalizacja: Kraków

30 mar 2022, 17:17

wstępnie chętny. Dam znać bliżej spotu....
Awatar użytkownika
Gieras
Donator
Donator
Posty: 336
Rejestracja: 29 sie 2020, 16:00
Model: NC
Wersja: 2.0 PRHT
Lokalizacja: Mazowieckie

30 mar 2022, 17:32

Dawanie słodyczy to promowanie złych nawyków żywieniowych oraz droga ku próchnicy zębów. Może lepiej zrzucić sie po te 30 złotych i kupić im jakieś kredki, flamastry, kolorowanki itp. W jakim wieku są te dzieciaki?
Awatar użytkownika
maniekott
Donator
Donator
Posty: 517
Rejestracja: 07 sie 2008, 20:46
Model: NB FL
Lokalizacja: Klucze

30 mar 2022, 19:39

Gieras pisze:
30 mar 2022, 17:32
Dawanie słodyczy to promowanie złych nawyków żywieniowych oraz droga ku próchnicy zębów. Może lepiej zrzucić sie po te 30 złotych i kupić im jakieś kredki, flamastry, kolorowanki itp. W jakim wieku są te dzieciaki?

Dzieci są od 1,5 roku do 13 lat. Nie musimy ograniczać się do słodyczy. Wszystko co wywoła uśmiech na ich buziach będzie super.
Awatar użytkownika
Scyzor
Donator
Donator
Posty: 882
Rejestracja: 06 mar 2018, 12:33
Model: NB FL
Wersja: Memories II
Lokalizacja: SC

06 kwie 2022, 16:13

Z dużą chęcią bym się pojawił - ale ten termin niestety odpada. Dzień (a raczej wieczór) wcześniej hucznie świętuję z moją córą jej 18-tkę więc raczej nie będę w formie... :P Liczę na zrozumienie, jednocześnie czekam na foty. I oczywiście wyglądam następnego spotkanka!
Awatar użytkownika
maniekott
Donator
Donator
Posty: 517
Rejestracja: 07 sie 2008, 20:46
Model: NB FL
Lokalizacja: Klucze

06 kwie 2022, 20:55

Scyzor pisze:
06 kwie 2022, 16:13
Z dużą chęcią bym się pojawił - ale ten termin niestety odpada. Dzień (a raczej wieczór) wcześniej hucznie świętuję z moją córą jej 18-tkę więc raczej nie będę w formie... :P Liczę na zrozumienie, jednocześnie czekam na foty. I oczywiście wyglądam następnego spotkanka!
Oj tam świętujesz. Przyznaj się, że będziesz pilnował imprezy jak się młodzi bawią 😉

Do następnego
Awatar użytkownika
Scyzor
Donator
Donator
Posty: 882
Rejestracja: 06 mar 2018, 12:33
Model: NB FL
Wersja: Memories II
Lokalizacja: SC

06 kwie 2022, 21:17

maniekott pisze:
06 kwie 2022, 20:55
Oj tam świętujesz. Przyznaj się, że będziesz pilnował imprezy jak się młodzi bawią 😉

Do następnego
Oficjalnie - robię za fotografa. Nieoficjalnie ... kwestia interpretacji :D
Rychło do następnego! :)
Bawcie się dobrze - niech pogoda będzie dla Was łaskawa.
ODPOWIEDZ