Chwałowice i okolice :) - spot i przejażdżka, oraz prezentacja Miat na Dożynkach..

15 sierpnia - kto może - pokażmy swoje Miaty na Dożynkach :D ..

Dział o spotkaniach regionalnych - planowane spotkania, relacje z minionych spotów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

24 lip 2021, 19:58

Kochani !
- 15 sierpnia zostaliśmy zaproszeni na Dożynki w Chwałowicach (koło Stalowej woli, Sandomierza, Annopola..)..
- W związku z tym proponuję małą przejażdżkę zakończoną spotkaniem i prezentacją Miat na wspomnianej imprezie...
- Kto może i komu się chce - zapraszam :senkju: :D . . . .
- Trasa zapewne będzie taka, "jak zwykle", bo fajnie się nią jeździ, choć jeszcze do przedyskutowania jest "punkt startowy" i długość trasy..
- Plan "imprezy" jest taki:
- Około godziny 15:20 spotykamy się w miejscowości Radomyśl nad Sanem na parkingu przy budynku gminy - współrzędne GPS: 50.680477, 21.944754 - miejsce jest też oznaczone na mapce, do której link jest poniżej..
- Wyruszamy w trasę około 15:30..
- Po wyjechaniu z Radomyśla, mamy kawałek prostej drogi i tam możemy się mijać - tak, by Ci, co chcą jechać ciut szybciej - byli na początku - za dwoma Miatami jadącymi z przodu (ja będę prowadził, a kolega, który zna trasę i potem będzie jechał z tyłu, ma "zabezpieczyć" nam zjazd z głównej drogi - stąd lepiej by jechał z przodu..)..
- W miejscowości Nowiny, skręcamy w lewo i cieszymy się jazda :) .. Będę prowadził... ..Pamiętajcie, że to zwykłe drogi - za każdym zakrętem może się czaić jakiś zwierzaczek na środku drogi, lub dzieciak, czy jakiś pojazd, a drogi są dość wąskie... ..Dobrze byśmy trzymali ciut większe odległości od siebie - tak, by się widzieć, ale też by nie pozwiedzać komuś bagażnika :) ... ..Droga jest z początku łagodnie pogięta - jakby ludzie ją robiący coś wypili z procentami, i potem coraz bardziej się gnie - jakby ci pracownicy cały czas dodawali procentów podczas budowy drogi - aż w końcu mamy kilka bardzo ostrych i wąskich zakrętów - jakby się już od tych procentów przewracali .. :) ...
- Po kilku ostrych zakrętach przejeżdżamy przez wał przeciwpowodziowy - znajomi obiecali mi pokierować ruchem w miejscach przejazdów przez wały - chodzi o to, że im szybciej się przez nie przejeżdża, tym większa frajda, ale też nie widać, co jest parę metrów przed samochodem i trzeba uważać by w kogoś lub coś nie wjechać... ..Jeśli będzie na wale stał ktoś z zieloną chorągiewką i trzymał ją w górze (lub machał) - znaczy, że droga za wałem jest "czysta" i możemy przejechać szybciej (chyba, że będziemy widzieć, że ktoś przed nami hamuje...)..
- Teraz bardzo ważna sprawa - jeśliby ktoś nie pamiętał - im szybciej przejeżdżamy przez taki wał, tym bardziej tracimy przyczepność , a droga za wałem może gwałtownie skręcać ... (możecie sprawdzić na mapce..)...
- Pierwszy raz proponuję przejechać ze średnią prędkością, a najwyżej później jeszcze sobie tam szybciej pojeździmy...
- W przypadku pierwszego przejazdu - droga ze szczytu wału skręca trochę w prawo, drugi jest prawie prosto, i potem kolejny (w kolejnej miejscowości) - pierw droga skręca ostro w lewo, zaraz potem w prawo i potem w miarę prosto przeskakuje się przez kolejny wał (czyli można wgnieść gaz do oporu, jeśli ktoś da znaki chorągiewką, że "czysto" za wałem...) ..
- Będę starał się prowadzić z odpowiednią prędkością...
- Co jakiś czas będę zwalniał, by Miaty z tyłu mogły spokojnie nas doganiać...
- Trasa ma coś koło 20 kilometrów + dojazd do niej z Radomyśla - to parę dodatkowych kilometrów...
- Po przejechaniu trasy - wjeżdżamy na teren Dożynek - mamy mieć tam przygotowane miejsce (jedna Miata będzie już tam chyba stała..).. ...Mają nas powitać (coś tam powiedzieć do mikrofonu, jeśli się nie zamotają..) - mamy tam być koło 16:00...
- Na miejscu mamy około godziny postoju - to czas jednego z konkursów (naszych, bo będą też konkursy dożynkowe chyba jakieś..) - czyli wyboru "najładniejszych Miat" (Jeszcze nie wiem kto i jak będzie wybierał - prawdopodobnie coś tam ze sceny ktoś zapowie i ludzie będą głosować..)... ..Mają nas też czymś poczęstować, byśmy nie głodowali, każdy może też na własną rękę oczywiście zwiedzać wystawiane tam kulinaria - powinny być darmowe i różne ... :) ... ..Także w tym czasie możemy sobie pogadać, a ludzie mogą podziwiać nasze Miatki :) ... ..Można też popracować nad drugim konkursem, o którym poniżej napiszę..
- Później myślę że jeszcze pojeździmy - jak będziecie chcieli - może jeszcze tą "opisaną" trasą, albo eskortując kogoś...
- Wstępny plan jest taki, że zaczynamy około 15:00 - 15:30, przejeżdżamy ~20 kilometrów lub więcej (zależy od tego, ile zainteresowani tematem będą chcieli przejechać :D ..) i dojeżdżamy na miejsce około 16:00 - tam ustawiamy swoje Miaty jako "atrakcje", dostajemy poczęstunek.. ..Będzie to też tradycyjny spot, a kto będzie chciał - może wziąć udział w konkursach...
- Potem już każdy zdecyduje, czy jeszcze pojeździmy, czy pogadamy, kto pojedzie do domu, a kto będzie bawił do nocy...
- Zapewne będzie można skosztować też lokalnych wyrobów - niestety niektóre z nich "będą dostępne" tylko dla pilotek lub pilotów (%)...

- Teraz o konkursach :)
- Będzie "pucharek" za najdłuższą przebytą trasę na ten spot - myślę, że się nie będziecie o to kłócić - jak ktoś jedzie z daleka - może zrobić zdjęcie licznika, ale myślę, że powinno wystarczyć info. skąd jest...
- Będzie "konkurs piękności" - wybierzemy 3 najładniejsze Miaty...
- Będzie konkurs "fotograficzny" - zostanie on rozstrzygnięty już po spocie - chodzi o to, by porobić fajne zdjęcia lub/i filmiki - po zlocie podam miejsce (dysk Google i e-mail), gdzie każdy będzie mógł wrzucić max 3 wybrane najładniejsze fotki (filmiki na Youtube raczej..)(resztę fotek będzie można wrzucić do innego katalogu, by się podzielić z innymi :) ..) - i z tych fotek potem ktoś wybierze "najładniejszą" (ktoś - czyli albo my i inni odwiedzający forum, albo jakimś dzieciakom się to zleci, jeśli Wy nie będziecie chcieć wybierać...).. ..Zdjęcia muszą być z tego spotu - obojętnie czy gdzieś z trasy, czy z placu dożynek - to dodam, że po placu powinny sobie spacerować koniowie - i to nawet z jeźdźcami - więc kto wie - może ktoś zrobi jakąś scenkę z koniem i Miatą - w myśl motta "Jinba ittai" .. :D :D (..Tylko nie wsadzajcie konia do Miaty.. :D )..
- Będzie też "pucharek" dla tego, co zostanie najdłużej - więc jeśli ktoś chce wygrać pucharek zlotowy - to wystarczy trochę cierpliwości (.. i jakiś namiot, oraz prowiant - hehe ... :ryjezesmiechu: - to żarcik z tym namiotem oczywiście ..)..
- W związku z imprezą nie ma żadnych opłat, postaram się o zlotowe naklejki oczywiście :) ..
- Podaję linka do mapy Google z wyznaczoną proponowaną trasą: https://www.google.com/maps/dir/50.6805 ... e0!5m1!1e4

- Tym samym otwieram listę uczestników:

1. Almi69 (Tarnobrzeg)
2. PK. (Chwałowice)
3. RG.. (Chwałowice)
4. Jakaś NA z automatyczną skrzynią, tempomatem i innymi bajerami..
5. Sandro (Rzeszów)
6. Konioczynka (Ełk)
7. Pitokthc (Zaklików)
8. Donisław (Ostrowiec Świętokrzyski)
9. KOORDYNACJA (Radom)
10. Michał_Tbg (Tarnobrzeg)
11. Biszkopt_85 (Radom) (na 50%)
11. Srebrna NA z Rzeszowa

12. ..to miejsce czeka na Ciebie ;) ..

- Mój numer telefonu w razie co: 66 55 72 880 - może się przydać na spocie, albo przed lub po...
- Więcej info w rozmowach poniżej..

- Przyjeżdżajcie, zanim paliwo pójdzie tak w górę, że z każdym zlotem będzie się trzeba już liczyć, jak z wyjazdem do Egiptu na tygodniowe wakacje ...
PS - Tekst szary, to tekst stary - nie aktualny - został dla orientacji, co było wcześniej..
Ostatnio zmieniony 15 sie 2021, 0:41 przez PK., łącznie zmieniany 9 razy.
Awatar użytkownika
Sandro
Donator
Donator
Posty: 128
Rejestracja: 10 gru 2018, 8:54
Model: NC FL2
Lokalizacja: Rzeszów

27 lip 2021, 11:36

Jak będzie ładna pogoda to postaram się przyjechać :)
Awatar użytkownika
Konioczynka
Donator
Donator
Posty: 718
Rejestracja: 27 mar 2018, 17:14
Model: NC FL
Wersja: Prawilna Sport
Lokalizacja: Mazury / Ełk

27 lip 2021, 11:57

Będę jechał w bieszczady, możliwe że uda się dojechać - dodaje do obserwowanych.

Tylko trasa co zawsze to jaka ?
KoniOczynka
NBFL 1.6 => NCFL 2.0
Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

27 lip 2021, 13:56

Konioczynka pisze:
27 lip 2021, 11:57
Będę jechał w bieszczady, możliwe że uda się dojechać - dodaje do obserwowanych.

Tylko trasa co zawsze to jaka ?
Wąsko, kręto, góra, dół, super nawierzchnia
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

31 lip 2021, 1:50

- Dzięki za zainteresowanie :D :D :senkju:
- Sorry, że nie zaglądam codziennie i nie odpisuję na bieżąco ..
- Będziemy się starać o ładną pogodę :D .. - Ostatnio na zlot w Tarnobrzegu cały czas pokazywało mi, że będzie lało i nawet jak wyjeżdżaliśmy, to zaraz trzeba było dach zarzucać, bo zaczęło padać, ale po chwili przestało i pogoda realna była super wbrew temu, co zapowiadano :D . . . .
- Konioczynka - chyba znów będę musiał zrobić nagrodę za najdłuższą przebytą odległość na ten spot :D . . . .
- Trasę już podaję - znaczy dorzucę ją na początku, żeby wszystkie informacje były w jednym miejscu...
- No - trasa choć krótka, to mi wydaje się fajna, a i jak na razie chyba nikt nie narzekał na nią, a głosy "pochwały" słyszałem :D . . .
- Podaję linki do filmików pokazujących przejażdżkę tą trasą - filmiki stare, ale droga jest w tym samym miejscu - tylko próg zwalniający został na szczęście usunięty :D .. (na muzykę nie zwracajcie uwagi..)
https://patrz.pl/film,trasa1ax-avi,157236.html
https://patrz.pl/film,trasa2cx-avi,157237.html
- Znajomi obiecali pokierować ruchem w niektórych miejscach, ale nie wiem co z tego wyjdzie - szansa jest - można by wtedy przejechać przez wały wzdłuż Wisły z większą prędkością - co daje dość fajne odczucia :D . . . .
- Jeszcze nie wiem skąd wystartujemy - myślę na razie o Radomyślu, który jest obok miejscowości, gdzie ustawiony jest początek trasy - to się jeszcze dopracuje :) - Jeśli chcecie dłuższą trasę, to ją w którymś kierunku wyciągniemy :D ...
- Niebawem dorzucę kolejne informacje .. ;)
Awatar użytkownika
KOORDYNACJA
Posty: 143
Rejestracja: 20 lip 2018, 12:58
Model: ND RF
Wersja: RF AT 2018 Recaro
Lokalizacja: Radom

07 sie 2021, 9:00

Obecny 🤞
&
🙏 dłuższa trasa 🙏
#Miata_z_automatem_wymiata :winner:

Obrazek
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

07 sie 2021, 13:26

KOORDYNACJA pisze:
07 sie 2021, 9:00
Obecny 🤞
&
🙏 dłuższa trasa 🙏
- Spoko - wydłużymy lub będziemy jeździć tam i z powrotem - tylko gdzieś od 4pm z pół godziny lub troszkę dłużej - dobrze, żebyśmy postali na placu tych Dożynek - obiecałem dyr. GCK, że Miaty będą do podziwiania w tym czasie .. :D
- Możemy też eskortować tych, którzy będą chcieli się wcześniej zerwać .. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

11 sie 2021, 1:47

- Pucujcie Miaty, bo "pucharki" dla wybranych jako najładniejsze Miat - już się robią :D .. :winner:
Screenshot_20210810-233919~2.png
Screenshot_20210810-233919~2.png (452.2 KiB) Przejrzano 3923 razy
- Inne też się już robią :D ..
Screenshot_20210810-225905~2.png
Screenshot_20210810-225905~2.png (365.86 KiB) Przejrzano 3923 razy
- Tu szybki (graficzny) podgląd mapki:
Mapka.png
Mapka.png (382.73 KiB) Przejrzano 3923 razy
- A tu plakat imprezy, w której mamy w jakimś stopniu uczestniczyć .. :)
plakat.jpg
plakat.jpg (636.12 KiB) Przejrzano 3923 razy
- Aha - już 2 osoby mnie poinformowało, że próbowały pisać w tym poście i ich wiadomości nie są wyświetlane (dobrze, że miały telefon..) - w razie co mój numer jest u góry w opisie...

- Co prawda w związku z imprezą nie ma żadnych opłat i każdy może przyjechać bez wpisywania się, i we wszystkim uczestniczyć, jednak chętnym polecałbym się wpisywać na listę, by potem nie brakło naklejek zlotowych, wyznaczonego miejsca na Dożynkach i poczęstunku ... ;) ..
Awatar użytkownika
KOORDYNACJA
Posty: 143
Rejestracja: 20 lip 2018, 12:58
Model: ND RF
Wersja: RF AT 2018 Recaro
Lokalizacja: Radom

11 sie 2021, 23:30

PK. pisze:
11 sie 2021, 1:47
- Pucujcie Miaty, bo "pucharki" dla wybranych jako najładniejsze Miat - już się robią :D .. :winner:
Screenshot_20210810-233919~2.png

- Inne też się już robią :D ..
Screenshot_20210810-225905~2.png

- Tu szybki (graficzny) podgląd mapki:
Mapka.png

- A tu plakat imprezy, w której mamy w jakimś stopniu uczestniczyć .. :)
plakat.jpg

- Aha - już 2 osoby mnie poinformowało, że próbowały pisać w tym poście i ich wiadomości nie są wyświetlane (dobrze, że miały telefon..) - w razie co mój numer jest u góry w opisie...

- Co prawda w związku z imprezą nie ma żadnych opłat i każdy może przyjechać bez wpisywania się, i we wszystkim uczestniczyć, jednak chętnym polecałbym się wpisywać na listę, by potem nie brakło naklejek zlotowych, wyznaczonego miejsca na Dożynkach i poczęstunku ... ;) ..
A myjnie mamy jakaś po drodze ale tuż przed wjazdem na Dożynki ? Bo na tych winklach to się zdeka utytramy ;-) 😉

Co by nie bo jak na Zlocie w Radomiu po drodze do Kazimierza po przeprawie promem wjechaliśmy na rynek tak umorusani jak byśmy z zawodów Off-Road wracali 🤣🤣🤣
Załączniki
Screenshot_20210812-003157_Gallery.jpg
Screenshot_20210812-003157_Gallery.jpg (1.17 MiB) Przejrzano 3882 razy
#Miata_z_automatem_wymiata :winner:

Obrazek
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

13 sie 2021, 15:03

KOORDYNACJA pisze:
11 sie 2021, 23:30

A myjnie mamy jakaś po drodze ale tuż przed wjazdem na Dożynki ? Bo na tych winklach to się zdeka utytramy ;-) 😉

Co by nie bo jak na Zlocie w Radomiu po drodze do Kazimierza po przeprawie promem wjechaliśmy na rynek tak umorusani jak byśmy z zawodów Off-Road wracali 🤣🤣🤣
- Kurcze - o myjni nie pomyślałem ..
- Ale to wieś jest, więc trochę kurzyku nie powinno przeszkodzić w podobaniu się Miat ludziom .. :)
- Chyba najbliższa, jaka jest, to jest w Annopolu - jakieś 17 kilo od miejsca spotu - przy Biedronce (przy głównej drodze) - ale nie wiem nawet czy w niedzielę jest czynna...
- No - po promie Miaty były nieźle umorusane - ale jak zdjęcia pokazywałem ludziom to nie pytali "czemu takie brudne Miaty", ale "jak wy żeśta się zmieścili w 10 samochodów na jednym promie...?" hehe :D
- Ja nawet nie wiem czy zdążę swoje umyć - może trochę - ale moje nie biorą udziału w konkursach (znaczy nawet jak by ktoś zagłosował, to nie będą liczone..)..
- A jak już o konkursach mowa, to pucharki już czekają gotowe.. :)
PuchLMS.png
PuchLMS.png (513.85 KiB) Przejrzano 3815 razy
- Tak - jeśli się komuś kojarzy jakoś dziwnie z jakąś grą - to Unreal był oczywiście inspiracją :D :D ...
- Bloczki na jedzonko już też mam (będzie też chyba sporo darmowego, bo zawody kulinarne też tam będą.. :) )
- Także naklejki już się laserują ..
Klejka.jpg
Klejka.jpg (159.77 KiB) Przejrzano 3815 razy
- Ludzie na motorach, którzy mieli kierować ruchem, się wymigali, dla tego zaraz idę szukać kogoś innego, do tej zaszczytnej misji .. :)
Awatar użytkownika
KOORDYNACJA
Posty: 143
Rejestracja: 20 lip 2018, 12:58
Model: ND RF
Wersja: RF AT 2018 Recaro
Lokalizacja: Radom

13 sie 2021, 15:43

Laserowe naklejki ... No proszę proszę ... Ktoś tu poprzeczkę podnosi 🤣🤣🤣
#Miata_z_automatem_wymiata :winner:

Obrazek
Awatar użytkownika
Donislaw
Donator
Donator
Posty: 239
Rejestracja: 12 sie 2016, 16:12
Model: NA
Wersja: 1.6
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Kontakt:

14 sie 2021, 8:30

kto jedzie przez ostrowiec?
Awatar użytkownika
KOORDYNACJA
Posty: 143
Rejestracja: 20 lip 2018, 12:58
Model: ND RF
Wersja: RF AT 2018 Recaro
Lokalizacja: Radom

14 sie 2021, 12:45

Przyjadę, pochwalić się nowym nabytkiem ...

A co ;-)

Ps.
Pierwsze takie lampy w Polsce dedykowane do ND
Załączniki
VideoCapture_20210814-134134.jpg
VideoCapture_20210814-134134.jpg (1.58 MiB) Przejrzano 3755 razy
VideoCapture_20210814-134226.jpg
VideoCapture_20210814-134226.jpg (805.98 KiB) Przejrzano 3755 razy
VideoCapture_20210814-134144.jpg
VideoCapture_20210814-134144.jpg (562.03 KiB) Przejrzano 3757 razy
VideoCapture_20210814-133809.jpg
VideoCapture_20210814-133809.jpg (353.96 KiB) Przejrzano 3757 razy
#Miata_z_automatem_wymiata :winner:

Obrazek
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

15 sie 2021, 0:00

KOORDYNACJA pisze:
13 sie 2021, 15:43
Laserowe naklejki ... No proszę proszę ... Ktoś tu poprzeczkę podnosi 🤣🤣🤣
- Ee - po prostu laser został mi po firmie, więc mogę se w domu podłubać naklejki - fajnie iskry lecą przy wycinaniu :D ..
KOORDYNACJA pisze:
14 sie 2021, 12:45
Przyjadę, pochwalić się nowym nabytkiem ...

A co ;-)

Ps.
Pierwsze takie lampy w Polsce dedykowane do ND
- Wyglądają fajnie :) - szkoda, że nie będzie drugiej ND do porównania ..
- Ale od czegoś trzeba zacząć ..
- Może zgadzasz się z Marcinem z Ostrowca, żeby gdzieś na trasie się złapać - jedziecie z tego samego kierunku...?
- Ja z domu będę startował koło 15:10 - jeśli będziecie przejeżdżać przez Chwałowice, to może też się zgramy, by jechać razem, tylko u nas jest też odpust chyba i pewnie o tej porze będzie problem z zaparkowaniem na rynku, ale to jakoś się znajdziemy czy zdzwonimy jak będzie trzeba, a jak nie, to w Radomyślu koło 15:25...
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

15 sie 2021, 0:06

Donislaw pisze:
14 sie 2021, 8:30
kto jedzie przez ostrowiec?
- Może się z Mariuszem zgadzasz ..??
- Zakładam, że jedziesz przez Chwałowice - celuj tak, żeby przejeżdżać o 15:10 - to się zdzwonimy i będziemy razem jechać :D ..
- Koło mnie może być problem z zaparkowaniem, bo w tym czasie będzie msza i jeszcze odpust - już wstawiłem Miatę w bramę, żeby mi ktoś nie zastawił wyjazdu..
- Ja będę dopiero dostępny po 15:00, więc bez stresu, jak wcześniej nie będę odbierał telefonu ... :)
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

15 sie 2021, 0:22

Konioczynka pisze:
27 lip 2021, 11:57
...możliwe że uda się dojechać..
- Mam nadzieję, że plany się nie zmieniły - jeśli tak, to od której strony będziesz jechać ..??
- Może się z kimś zgrasz na trasie, bo z każdej strony ktoś jedzie :D ..
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

15 sie 2021, 0:25

Sandro pisze:
27 lip 2021, 11:36
Jak będzie ładna pogoda to postaram się przyjechać :)
- Jest Was dwie ekipy z Rzeszowa (ma nadzieję, że nikt planów nie zmienił) - to też możecie się zgadać i jechać razem - zawsze to im więcej Miat koło siebie, tym fajniej :D ..
- Pogoda ma być chyba fajna :) ...
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

15 sie 2021, 0:28

almi69 pisze:
27 lip 2021, 13:56
Wąsko, kręto, góra, dół, super nawierzchnia
- Jacku - myślę, że z Michałem się już zgadaliście :) ..?
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

15 sie 2021, 0:35

- Tak więc - ja dopiero nie dawno wróciłem do domu - jest po 1:30 w nocy i zaraz idę jakiś obiad sobie zrobić...
- W dzień przed 15:00 może być różnie z moją dostępnością na telefon (i wszelką inną), ale po 15:00 już będzie Ok :) ..
- Jeśli ktoś miałby się spóźnić i chciałby, aby na niego zaczekać - to dzwońcie - 66 55 72 880 - w przeciwnym wypadku wyjeżdżamy z Radomyśla o 15:30 ...
- Postarajcie się nie spóźnić, bo mam ludzi do kierowania ruchem umówionych na konkretny czas...
- Trasa będzie ciut inna, ale wzbogacona o fajny element - później kto będzie chciał, to pojedziemy tą wcześniejszą wersję tej trasy :)
- O szczegółach powiem na "odprawie" :D ..
- Niestety nie zdążyłem ogarnąć swoich Miat - nawet aku nie zdążyłem przywiązać - może nie wypadnie z bagażnika ... :roll: - na szczęście Miaty z Chwałowic nie biorą udziału w konkursie :D hehe...
- Aha - motorowcy, którzy mieli kierować ruchem nas wystawili, ale na szczęście znalazłem spoko pozytywnie nakręconych ludzi, więc mamy mieć obstawę pewnych miejsc na trasie (testowaliśmy jazdę - im też się podobało :D ..
- To do zobaczenia :D Obrazek
Obrazek

PS. - Nie polecam spożywania posiłków w czasie jazdy trasą - zwłaszcza przy przejeżdżaniu przez wały przeciwpowodziowe, bo może się to skończyć wsadzeniem sobie jedzonka w oczy, zamiast we właściwe miejsce (lub niezamierzonym, spontanicznym i gwałtownym poczęstowaniem kogoś siedzącego obok..)..
Awatar użytkownika
KOORDYNACJA
Posty: 143
Rejestracja: 20 lip 2018, 12:58
Model: ND RF
Wersja: RF AT 2018 Recaro
Lokalizacja: Radom

15 sie 2021, 1:46

Ostrowiec mi nie po drodze chyba

W drodze powrotnej owszem
Załączniki
Screenshot_20210815-015341_Maps.jpg
Screenshot_20210815-015341_Maps.jpg (512.53 KiB) Przejrzano 3725 razy
#Miata_z_automatem_wymiata :winner:

Obrazek
Awatar użytkownika
Donislaw
Donator
Donator
Posty: 239
Rejestracja: 12 sie 2016, 16:12
Model: NA
Wersja: 1.6
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Kontakt:

15 sie 2021, 6:01

Na powrocie Biorę Cie na trasy przez 2 wąwozy a nawet trzy :)
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

15 sie 2021, 8:35

KOORDYNACJA pisze:
15 sie 2021, 1:46
Ostrowiec mi nie po drodze chyba
- To może się gdzieś złapiecie po drodze z ekipą z Tarnobrzega .. ? :)
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

15 sie 2021, 8:38

Donislaw pisze:
15 sie 2021, 6:01
Na powrocie Biorę Cie na trasy przez 2 wąwozy a nawet trzy :)
- Marcin - kurcze nie kuś :slinotok: - wyjeździłem paliwo na szukanie "GridGirls" i nie wiem czy mi starczy, by wracać do domu przez Ostrowiec .. :?
Awatar użytkownika
KOORDYNACJA
Posty: 143
Rejestracja: 20 lip 2018, 12:58
Model: ND RF
Wersja: RF AT 2018 Recaro
Lokalizacja: Radom

15 sie 2021, 11:19

Kochani ja już jadę...
Jadę tak jak na mapce ale mogę zdeka zboczyć z trasy jeśli ktoś by też jechał. Tarnów Dębica a może Kolbuszowa a może ktoś z Rzeszowa ?
Jak coś to czekam na tel 606592153
#Miata_z_automatem_wymiata :winner:

Obrazek
Awatar użytkownika
KOORDYNACJA
Posty: 143
Rejestracja: 20 lip 2018, 12:58
Model: ND RF
Wersja: RF AT 2018 Recaro
Lokalizacja: Radom

15 sie 2021, 11:21

PK. pisze:
15 sie 2021, 8:35
KOORDYNACJA pisze:
15 sie 2021, 1:46
Ostrowiec mi nie po drodze chyba
- To może się gdzieś złapiecie po drodze z ekipą z Tarnobrzega .. ? :)
Chętnie a kto jedzie ?


Ps. Next time przydała by się grupa na WhatsUpie

Pozdro
#Miata_z_automatem_wymiata :winner:

Obrazek
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

15 sie 2021, 13:43

KOORDYNACJA pisze:
15 sie 2021, 11:21
PK. pisze:
15 sie 2021, 8:35
KOORDYNACJA pisze:
15 sie 2021, 1:46
Ostrowiec mi nie po drodze chyba
- To może się gdzieś złapiecie po drodze z ekipą z Tarnobrzega .. ? :)
Chętnie a kto jedzie ?

Ps. Next time przydała by się grupa na WhatsUpie

Pozdro
- Jacek i Michał - nie chce podawać numerów bezpośrednio, ale sami je podali na stronie zlotu z Tarnobrzega jak co .. :)
viewtopic.php?f=19&t=33159
- Tam na początku są ich numery podpisane - więc możecie się zdzwaniać po drodze :D ..
- NIe mam WhatsUp'a :? , ani Facebook'a :roll: - ale owszem - można :D ..
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

15 sie 2021, 13:50

KOORDYNACJA pisze:
15 sie 2021, 1:46
Ostrowiec mi nie po drodze chyba
- Mariusz - tak patrzę na trasę, którą jedziesz, i się zastanawiam, czy Ty aby nie masz w planach zgarnąć wszystkich pucharków z tego spota .. :D ...
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

15 sie 2021, 13:51

- Już 3 Miaty stoją na placu Dożynek - ja za trochę tam podjadę czwartą i ruszamy do Radomyśla na miejsce startu.. :D
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

16 sie 2021, 0:00

Hej - ja dopiero nie dawno wróciłem do domu - mam nadzieję, że wszyscy dojechali bez żadnych niespodziewanek .. :)
- Dzięki wielkie za .... - wszystko :D :senkju: :D ..
- Postaram się tu wrzucić fotki, linki i inne takie - może w dzień, albo za trochę .. :)
VIDEO0471_exported_180673.jpg
VIDEO0471_exported_180673.jpg (222.67 KiB) Przejrzano 3643 razy
VIDEO0471_exported_134292.jpg
VIDEO0471_exported_134292.jpg (214.43 KiB) Przejrzano 3643 razy
- A co do uszkodzonej opony - na tym kiedyś wracałem do domu .. :shock:
Dsc00221.jpg
Dsc00221.jpg (432.66 KiB) Przejrzano 3643 razy
- No i coś w rodzaju humoru z tego placu - rozmawiamy sobie z Rafałem kawałek od Miat (już wieczorem..) - patrzę - idzie jakiś nawalony gość prosto do Miaty i grzebie przy rozporku - mówię, że kurcze, zaraz się zacznie odlewać mi do Miaty ... ..Na szczęście jak podszedł - poczuł chyba respekt - popatrzył na Miatę, odwrócił się i obszczał samochód, który był obok ... :? :lol:
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

16 sie 2021, 14:12

- Kilka zdjęć (resztę wrzucę potem na googledysk..) - za wiele nie zrobiłem, bo jakoś chyba zestresowany byłem za bardzo..
Screenshot_20210816-134234.png
Screenshot_20210816-134234.png (632.42 KiB) Przejrzano 3615 razy
- Przygotowania - malowanie chorągiewek ..
Screenshot_20210816-134207.png
Screenshot_20210816-134207.png (593.3 KiB) Przejrzano 3615 razy
Screenshot_20210816-134132.png
Screenshot_20210816-134132.png (635.89 KiB) Przejrzano 3615 razy
Screenshot_20210816-133938~2.png
Screenshot_20210816-133938~2.png (775.22 KiB) Przejrzano 3615 razy
Screenshot_20210816-133844~2.png
Screenshot_20210816-133844~2.png (732.52 KiB) Przejrzano 3615 razy
Screenshot_20210816-133816~2.png
Screenshot_20210816-133816~2.png (649.8 KiB) Przejrzano 3615 razy
Screenshot_20210816-133733~2.png
Screenshot_20210816-133733~2.png (599.39 KiB) Przejrzano 3615 razy
Screenshot_20210816-133707~2.png
Screenshot_20210816-133707~2.png (613.68 KiB) Przejrzano 3615 razy
Screenshot_20210816-133642~2.png
Screenshot_20210816-133642~2.png (657.74 KiB) Przejrzano 3615 razy
..cdn..
ODPOWIEDZ