Śląsk- Bosmal + Tatra

Dział o spotkaniach regionalnych - planowane spotkania, relacje z minionych spotów.

Moderator: Moderatorzy

Preferowany termin wyjazdu:

15-16 lipca
5
42%
29-30 lipca
7
58%
 
Liczba głosów: 12
Jumpman
Donator
Donator
Posty: 3628
Rejestracja: 06 lut 2012, 17:41
Model: NA
Wersja: FL
Lokalizacja: Ruda Śląska

11 lip 2017, 8:53

Ja moge jedynie od siebie dodać, że o ile 29go pracuje nad terminem, to 5go odpadam na bank...ale to tylko informacyjnie, nie patrzcie na mnie.
Live to ride - ride to live! HD or MX5 or 1302S or 126P ?

Części do NA - rozbiórka czerwonej - kliknij

Moja Lalunia :)
Awatar użytkownika
m_g
Donator
Donator
Posty: 120
Rejestracja: 01 maja 2015, 15:06
Model: NC
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

11 lip 2017, 14:12

matpilch pisze:z tego co mi wiadomo, Piotrek proponował dwa terminy, które mu pasowały. wypadałoby najpierw spytać pomysłodawcę i organizatora, zanim zaczniecie przesuwać mu imprezę.


Spokojnie jak na wojnie ;) absolutnie nie miałem zamiaru wchodzić Piotrkowi w paradę. Pojawił się temat ślubu, więc zaproponowałem przesunięcie wypadu do Tatry, bo jednak łatwiej przesunąć nasz wypad niż ślub, a fajnie byłoby być tu i tu. Wszystko jest do dogadania, tym bardziej, że chętnych na wyjazd nie było aż tak dużo.
(Ja się dostosuję i jeśli zdecydujemy, że jedziemy tego 29. to oczywiście też będę)
Awatar użytkownika
Pirat
Donator
Donator
Posty: 1224
Rejestracja: 09 maja 2012, 22:21
Model: NA
Lokalizacja: Rybnik

11 lip 2017, 19:40

Tak nie bardzo wiem czy się już odzywać czy jeszcze poczekać na rozwój sytuacji, póki co mam bardzo wstępnie klepnięty nocleg w Stramberku i w zasadzie czekałem na potwierdzenie ilości osób chętnych, żeby ten temat już zamknąć. Nadal nie dostałem odpowiedzi od Bosmala, więc ta część "imprezy" jest wciąż nie pewna, a samo przesunięcie całego wyjazdu... Boję się, że jeśli o mnie chodzi to na pewno nie w sierpniu :(.
Awatar użytkownika
Chezus
Donator
Donator
Posty: 1167
Rejestracja: 07 lip 2016, 20:45
Model: NB FL
Wersja: Impuls
Lokalizacja: SZA

11 lip 2017, 19:50

Ja sam nie wiem. Jakby Bosmal nie wypalił, to spokojnie można wtedy obie imprezy połączyć chyba, nie? Poczekajmy jak się rozwinie sytuacja. Daj znać jak dostaniesz odpowiedź od Bosmala i będziemy myśleć.
The answer is always Miata.
Awatar użytkownika
m_g
Donator
Donator
Posty: 120
Rejestracja: 01 maja 2015, 15:06
Model: NC
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

11 lip 2017, 20:37

Jak mamy wstępnie zarezerwowany nocleg, a sierpień odpada, to zostajemy przy 29. Pytanie, czy tak jak pisze Chezus, dałoby się zrobić ślub + Czechy jednego dnia, a Bosmal w niedzielę, w drodze powrotnej?
Awatar użytkownika
kaktus
Posty: 4
Rejestracja: 10 sty 2014, 0:20
Model: NB
Wersja: Miracle
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

13 lip 2017, 20:20

Cześć Wam, Jeżeli byłaby możliwość dołączenia się na wspólny trip, to ja z moją połówką chętnie byśmy dołączyli. Jesteśmy z Tarnowskich Gór i oba terminy nam pasują :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Chezus
Donator
Donator
Posty: 1167
Rejestracja: 07 lip 2016, 20:45
Model: NB FL
Wersja: Impuls
Lokalizacja: SZA

14 lip 2017, 7:42

kaktus pisze:Cześć Wam, Jeżeli byłaby możliwość dołączenia się na wspólny trip, to ja z moją połówką chętnie byśmy dołączyli. Jesteśmy z Tarnowskich Gór i oba terminy nam pasują :)

Myślę, że z dołącznieniem chyba nie będzie problemu, ale czekamy aż się dokładnie plan wyklaruje, co tam jest wczesniej w dyskusji. Data zatwierdzona i potwierdzona, to 29-30. Czekamy na info od Pirata co i jak.
The answer is always Miata.
Awatar użytkownika
Pirat
Donator
Donator
Posty: 1224
Rejestracja: 09 maja 2012, 22:21
Model: NA
Lokalizacja: Rybnik

15 lip 2017, 13:16

Dostałem odpowiedź od Bosmala... Zwiedzania muzeum w soboty nie ma, a dodatkowo ze względu na tajemnice badawcze :shock: muzeum i tak nie jest udostępniane do indywidualnego zwiedzania (tylko grupy szkolne i studenci) :facepalm:
Muzeum Tatry jest czynne do 17.00 z czego ostatnie wejście jest na pół godziny przed zamknięciem, zakładając że o 14.00 wyjechalibyśmy z Dąbrowy Górniczej to nawet trzymając się dwupasmówek mamy prawie dwie godziny jazdy...
Tak więc patrząc na to wszystko, proponuję odpuścić wyjazd na czas nieokreślony....
Awatar użytkownika
m_g
Donator
Donator
Posty: 120
Rejestracja: 01 maja 2015, 15:06
Model: NC
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

15 lip 2017, 14:47

- a nie możemy pojechać w niedzielę rano prosto do Kopřivnic? Jedziemy, zwiedzamy, wracamy - wszystko w ciągu jednego dnia.
Google maps z Katowic pokazuje ~1,5h, wiec spokojnie możemy zrobić dłuższą przerwę np. w Cieszynie. Ktoś byłby chętny na taki wyjazd?
Awatar użytkownika
Chezus
Donator
Donator
Posty: 1167
Rejestracja: 07 lip 2016, 20:45
Model: NB FL
Wersja: Impuls
Lokalizacja: SZA

18 lip 2017, 12:48

Też niegłupia opcja, choć ta z noclegiem przyjemniejsza. Z trasą też chodzi, żeby ogarnąć jakieś kręte boczne drogi, a nie lecieć głownymi. Może omówimy to na spocie jutro? Na czym staje? Co robimy w końcu?
The answer is always Miata.
ODPOWIEDZ