[Podkarpacie] Spotkania regionalne

Dział o spotkaniach regionalnych - planowane spotkania, relacje z minionych spotów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

30 maja 2017, 5:33

Mariusz K. pisze:Almi69 rozwiń temat, i nie dręcz, co wymysliłeś?


W tej chwili -zarys programu i sprawy formalne, przede mną wizyta w urzedach miast.Mam pozwolenie na rozbicie 8-10 namiotów na terenia MARINY nad Jeziorem jest zaplecze sanitarne. Co dalej ? czas pokaże .Pomysł jest, ale czy wyjdzie? Próbuję namówić Raport Turbo TVN.
Awatar użytkownika
Donislaw
Donator
Donator
Posty: 239
Rejestracja: 12 sie 2016, 16:12
Model: NA
Wersja: 1.6
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Kontakt:

30 maja 2017, 6:41

Najlepiej jak by Almi i Mariusz połaczyli siły :P
Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

30 maja 2017, 16:37

Od dzisiaj TARNOBRZEG i reszta świata.
Awatar użytkownika
GTwice
Posty: 153
Rejestracja: 18 maja 2016, 18:50
Model: NC FL
Wersja: 2.0 Sport PRHT
Lokalizacja: Chorzów/Rzeszów

02 lip 2017, 10:08

Witajcie
Wróciłem właśnie w rodzinne strony - dzieje się coś w Rzeszowie? Jakieś spoty, pojeżdżawki itp.? Widzę że jakieś większe spotkania są planowane, ale ja tu niestety będę średnio co trzeci tydzień więc to nie dla mnie.
2012 Mazda MX-5 NCFL 2.0 PRHT Stormy Blue - link
Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

06 lip 2017, 11:12

GTwice pisze:Witajcie
Wróciłem właśnie w rodzinne strony - dzieje się coś w Rzeszowie? Jakieś spoty, pojeżdżawki itp.? Widzę że jakieś większe spotkania są planowane, ale ja tu niestety będę średnio co trzeci tydzień więc to nie dla mnie.


Zapraszam na" TARNOBRZEG i reszta świata". Przygotowuję spot 26 sierpnia.
Bardzo mocno zapraszam - masz NC , a chcę zaprezentować wszystkie generacje. Od NA do ND i RF które będą z salonu w Rzeszowie. NC bardzo mile widziana. Zaglądnij też na "OPOCZNO i reszta świata" oraz "Świętokrzyski - spoty duże i małe"to nasza otwarta nieformalna grupa. Zapraszamy do NAS. Spotykamy się średni raz w miesiącu. Już coś się szykuje na sobota, lub niedziela.

Napisz na priv nr telefonu pogadamy.
Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

20 lip 2017, 13:57

Stało się - po zatwierdzeniu przez Prezydenta Miasta ogłaszam oficjalny program ZLOTU Mazd MX-5 w TARNOBRZEGU. 26 SIERPIEŃ 2017.( sobota)

do godz. 11-tej Zjazd na Pl. Bartosza Głowackiego. Uwaga zakaz wjazdu - bez obawy mamy pozwolenie na wjazd z każdej strony.
do godz. 14-15 -tej Konkurs na najładniejszy samochód, konkurs jazdy sprawnościowej, prezentacja generacji MX-5, od NA do ND, możliwość
przejażdżki MX-5 ND lub RF dzięki Dilerowi Mazdy Czach Rzeszów. Jazda sprawnościowa - slalom ,parkowanie itp. z kubkiem
wody na masce.Prosta wesoła zabawa przy małych prędkościach.
14-15 - ta Przejazd nad Jezioro Tarnobrzeskie - pozostawienie naszych pasażerów.
Przejazd do Domu Dziecka w Skopaniu po dzieci. Powrót nad Jezioro.
Gry, zabawy, konkursy, piknik, grill z dziećmi .
W tym czasie możliwość zjazdu na najdłuższej TYROLCE w Polsce 500 metrów w promocyjnej cenie. Zawiozą i przywiozą na
miejsce naszego pikniku.
Czas zakończenia - nieokreślony - Dla chętnych możliwość rozbicia namiotu na MARINIE - koszt 8zł + 10 zł od osoby. Zaplecze sanitarne dostępne.
Toalety, prysznice, restauracja na miejscu.
JURY konkursu na najładniejszy samochód - Prezydent Miasta Tarnobrzega + 4-ro dzieci z Domu Dziecka w Skopaniu.
TARNOBRZEG i reszta świata WY MIATA.
POTWIERDZENIE uczestnictwa w osobnym poście. Z A P R A S Z A M.

Spotkania regionalne - Tarnobrzeg i reszta świata.
.
Awatar użytkownika
maciekzx
Posty: 118
Rejestracja: 11 wrz 2014, 7:32
Model: NB
Lokalizacja: Pruchnik

13 sie 2017, 12:05

Kto się wybiera z okolic Rzeszowa na zlot do Tarnobrzega? Fajnie byłoby pojechać razem :)
ODPOWIEDZ