[Śląsk] Rozpoczęcie sezonu 2016

23 kwietnia

Dział o spotkaniach regionalnych - planowane spotkania, relacje z minionych spotów.

Moderator: Moderatorzy

SLAVO
Posty: 194
Rejestracja: 02 maja 2014, 4:42
Model: NC
Wersja: NISEKO 2.0 ;-)
Lokalizacja: Hindenburg - Zabrze

24 kwie 2016, 15:18

meewosh szczerze mówiąc to obojętne.... najważniejsze żeby było ZajeFajnie ;)
Jeżeli kiedyś stracę ŻYCIE prowadząc moją MX-5 nie martw się, pamiętaj że UMARŁEM z UŚMIECHEM NA TWARZY :-)
Awatar użytkownika
Pirat
Donator
Donator
Posty: 1224
Rejestracja: 09 maja 2012, 22:21
Model: NA
Lokalizacja: Rybnik

24 kwie 2016, 15:20

Dzięki wszystkim za świetną sobotę, największe podziękowania należą się oczywiście Maćkowi za profi organizację, jak zobaczyłem jego bagażnik, to myślałem, że przy okazji jedziemy do jakiegoś domu dziecka, nie spodziewałem się "prezentów" dla nas :kciuk:.
W ogóle, technicznie to chyba nasz najsprawniejszy przejazd - 22 auta i nigdzie nie rozerwaliśmy kolumny, jednak blokowanie skrzyżowania ze światłami na czerwonym, to było lekkie przegięcie. Na dodatek Yanosik twierdzi, że jest tam "fotoradar czerwonego", ktoś może to potwierdzić/zdementować?

P.S.

Maciek, będziesz mógł podesłać to logo?
matpilch
Donator
Donator
Posty: 4239
Rejestracja: 10 lut 2010, 18:44
Model: Inny
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

24 kwie 2016, 16:48

przejazd kolumną pierwsza klasa, trochę się tego obawiałem ze względu na dużą liczbę 'nowych', ale poradziliście sobie doskonale. następnym razem przemową będzie tylko 'dzień dobry, zapraszam do samochodów' :mrgreen:

za prezenty należy dziękować przede wszystkim naszej Mistrzyni Karolinie, potem Maździe Polska a na końcu mojemu bratu, który to przywiózł z Warszawy.

eksperyment z obiadem wyszedł dobrze (nie licząc obsuwy Białego Borka, jedna kelnerka, serio?), ale kiełba z ognicha to je to i na pewno następnym razem do tego wrócimy.

za zdjęcia jak zawsze dziękujemy niezawodnej Ani, oby przeziębienie nie trwało zbyt długo.

tymczasem czas myśleć nad akcją z dziećmi, skoro tylu was wczoraj o to pytało ;)
miata lov!
osemka
Donator
Donator
Posty: 140
Rejestracja: 10 wrz 2014, 7:53
Model: NB FL
Lokalizacja: Ruda Śląska

24 kwie 2016, 17:39

Ja również dziękuję, wzorowa organizacja, wszystko pięknie wyszło :kciuk:
Chyba jako grupa fajnie się prezentowaliśmy, brawo My!

Pirat pisze:blokowanie skrzyżowania ze światłami na czerwonym, to było lekkie przegięcie. Na dodatek Yanosik twierdzi, że jest tam "fotoradar czerwonego", ktoś może to potwierdzić/zdementować?


Miałem akurat włączone GoPro w tym momencie, wg mnie na tym skrzyżowaniu nie ma nic poza czterema zwykłymi kamerami monitorującymi ruch. Nie mam pojęcia, czy na podstawie tego można wystawiać mandaty. Aha, po zobaczeniu tego fragmentu mój film został przypadkowo usunięty :lol:

edit:
zapomniałbym: zdjęcia cacy! Pełna profeska, dzięki!
Awatar użytkownika
dev
Posty: 16
Rejestracja: 10 lis 2013, 11:25
Model: Inny
Wersja: Toyota Celica V
Lokalizacja: Mikołów

24 kwie 2016, 18:29

Dzięki wszystkim za miło spędzoną sobotę! :D

Wrzucam również moje zdjęcia:
Obrazek
https://onedrive.live.com/redir?resid=2 ... t=album%2c
Pozdrawiam!
---
Mąż tam w świecie za funtem odkładał funt
Na Toyotę przepiękną aż strach
Awatar użytkownika
m_g
Donator
Donator
Posty: 120
Rejestracja: 01 maja 2015, 15:06
Model: NC
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

24 kwie 2016, 19:19

Pirat pisze:Yanosik twierdzi, że jest tam "fotoradar czerwonego", ktoś może to potwierdzić/zdementować?

Spokojnie jak na wojnie, były zwykłe kamery (specjalnie zwróciłem uwagę), te do rejestracji przejazdu na czerwonym, podobnie jak te do odcinkowego pomiaru prędkości są żółte i z daleka rzucają się w oczy.
Awatar użytkownika
R.E.D.
Donator
Donator
Posty: 2364
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:27
Model: NB FL
Lokalizacja: silesia

24 kwie 2016, 20:07

ja rowniez chcialem podziekowac maci za organizacje :kciuk:
w sumie nie spodziewalem sie takiej ilosci dziur, ale zadna felga nie pekla, wiec nie bylo tak zle :lol:

oczywiscie podziekowania dla fotografow - szczegolnie dla annomalii :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
kustef
Donator
Donator
Posty: 406
Rejestracja: 22 mar 2015, 16:05
Model: NB
Lokalizacja: Ruda Śląska

24 kwie 2016, 20:53

podłączam się do podziękowań przesyłanych przez poprzednich uczestników rozpoczęcia- było ekstralsko 8-)
Annomalia
Posty: 55
Rejestracja: 13 kwie 2015, 7:31
Model: NB FL

24 kwie 2016, 21:19

dev pisze:Wrzucam również moje zdjęcia

Są świetne !!!
Awatar użytkownika
nick.es
Moderator podróży
Moderator podróży
Posty: 7684
Rejestracja: 11 mar 2014, 10:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Costa Blanca

24 kwie 2016, 22:37

Początkowo przymierzaliśmy się do wzięcia udziału w Rozpoczęciu, ale niefortunnie zbiegło się ono z dwoma innymi imprezami (w tym roku kalendarz imprez klubowych pęka w szwach - oby tak dalej! :kciuk: ). A szkoda, bo chętnie byśmy z Wami pośmigali. Chociaż dość często wizytujemy na Śląsku (zwykle jeździmy trasami tego zlotu), to jakoś tak pechowo kalendarz rozbiega nam się z eventami. W przyszłości będziemy musieli się poprawić :roll:

A tymczasem...
m_g pisze:niech ktoś się hajtnie, bo pojeździłbym jeszcze ;)
Właśnie za tydzień "ktoś" się hajta i z tej okazji, w imieniu Pary Młodej, niewyjeżdżonych gorąco zapraszamy do obstawy: viewtopic.php?f=20&t=19564 :)
Awatar użytkownika
unaimed1337
Donator
Donator
Posty: 384
Rejestracja: 25 gru 2014, 18:41
Model: NC FL
Wersja: Turbo
Lokalizacja: Rybnik/Kraków

24 kwie 2016, 23:59

To teraz ja, dziękuję wszystkim za udział i matplichowi za organizację :winner: .
Było świetnie, załapałem się tez na parę sensownych zdjęć.
Jedyne do czego mógłbym mieć zastrzeżenia, to do homeopatycznych porcji w restauracji, ale to najmniejszy problem :D.
Dziękuję jeszcze raz wszystkim !
OutRun - NCFL 2.0 Turbo viewtopic.php?f=22&t=16824
331.2hp 373nm
Opos
Donator
Donator
Posty: 407
Rejestracja: 07 kwie 2013, 11:21
Model: NB FL
Lokalizacja: Śląsk

25 kwie 2016, 7:52

I ja się dołączam do podziękowań całej ekipie za miło spędzony czas. Organizatorowi Maciowi za sprawne poprowadzenie tak licznej kolumny i mazdowe gifty. Ani i dev'owi za poświęcenie w robieniu tylu dobrych fotek.
Przy tak licznej ekipie Maciej na pewno nie będzie miał problemu z zebraniem odpowiedniej grupy na spotkania z dziećmi z Domów Dziecka i inne zacne inicjatywy :kciuk:
Jumpman
Donator
Donator
Posty: 3628
Rejestracja: 06 lut 2012, 17:41
Model: NA
Wersja: FL
Lokalizacja: Ruda Śląska

25 kwie 2016, 9:11

My z żonką niestety w pewnym momencie musieliśmy zrobić natychmiastowy odwrót i nawet nie było czasu powiedzieć bye bye... sorki! Jednak do czasu jak byliśmy, to mieliśmy podobne odczucia jak wszyscy przedmówcy - wyśmienita robota matpilch

Mam nadzieję, że szybko trafi się okazja znów pośmigać z większą ekipą.

Co do naszego anno(r)malnego fotografa :P to chyba byłoby uczciwie w podzięce za tak wiele świetnych fot i poświęcenie ufundować jej jakiś ciepły szalik albo nawet polar z napisem:
Mx-5 Silesian Team
Photo-Service :mrgreen:
Live to ride - ride to live! HD or MX5 or 1302S or 126P ?

Części do NA - rozbiórka czerwonej - kliknij

Moja Lalunia :)
Awatar użytkownika
grzes
Posty: 3651
Rejestracja: 31 sty 2010, 10:00
Model: NA
Wersja: 93' LE
Lokalizacja: Ruda Śl.
Kontakt:

25 kwie 2016, 9:30

Ok kurka. Zapomniałem o temacie.. wkładałem silnik do speeda i bęc.

Może na zamknięcie sezonu się wyrobię :ryjezesmiechu:
NA BRG 95'/ NA 93’/ 95' 1.8T/ Rx8 HP/ NC 1.8+/ Rx8 HP/NB Mazdaspeed 300+/ Rx8 40th /ND SkyFreedom / Rx8 R3/ ND Sky RF AT+
90’ Cosmo 20B/ 93' NA/ 80' RX7 FB/ 77'RX4/ 19' 6 GJ/ 22' i20N/ 22' i30N
https://www.facebook.com/machinedperformance
SLAVO
Posty: 194
Rejestracja: 02 maja 2014, 4:42
Model: NC
Wersja: NISEKO 2.0 ;-)
Lokalizacja: Hindenburg - Zabrze

26 kwie 2016, 5:32

Wielkie podziękowania dla naszego PROFESJONALNEGO FOTOGRAFA Pani ANI :ryjezesmiechu:

DZIĘKUJEMY ANIU :kciuk:

Obrazek

Obrazek
Jeżeli kiedyś stracę ŻYCIE prowadząc moją MX-5 nie martw się, pamiętaj że UMARŁEM z UŚMIECHEM NA TWARZY :-)
dawid986
Posty: 31
Rejestracja: 03 mar 2015, 8:59
Model: NB
Wersja: 1.8l 5b
Lokalizacja: Racibórz

26 kwie 2016, 18:29

Wielkie dzięki za organizacje wypadu, jazda w kolumnie na taka odległość i jeszcze w tak zgranej ekipie to czysta przyjemność z jazdy, blokowanie skrzyżowań i rond powodowało u mnie szeroki uśmiech na twarzy :mrgreen: jeśli będzie więcej takich wypadów to niemal na pewno będę na każdym :kciuk:
Pozdro
ODPOWIEDZ