{POZNAŃ} Z PRZYMRUŻENIEM OKA, 14/15 MAJA 2016

Dział o spotkaniach regionalnych - planowane spotkania, relacje z minionych spotów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
lassana
Donator
Donator
Posty: 320
Rejestracja: 27 lip 2012, 9:17
Lokalizacja: POZNAŃ

09 maja 2016, 21:30

Dobry wieczór Wszystkim,

pracujemy już na bardzo wysokich obrotach i gdybyśmy byli nie bardzo mili................ :evil: jak to w zwyczaju mamy :lol: , to wybaczcie nam proszę, ale widzimy już lekkie zmęczenie materiału...........ALE!!!!!!!!!!!!!!!!! nadrobimy to w sobotę!!!!!!!!!!! 8-)

Jeśli zdarzy się jeszcze ktoś, kto przespał swoje wcześniejsze chęci zabawy z nami,to już proszę o kontakt na PW.
Załączniki
zmeczenie.jpg
zmeczenie.jpg (56.82 KiB) Przejrzano 2436 razy
lassana
Awatar użytkownika
lassana
Donator
Donator
Posty: 320
Rejestracja: 27 lip 2012, 9:17
Lokalizacja: POZNAŃ

12 maja 2016, 21:55

ZADOWOLENIE ;)
Załączniki
przed.jpg
lassana
Awatar użytkownika
Smock
Donator
Donator
Posty: 776
Rejestracja: 28 kwie 2012, 20:34
Model: NC FL
Lokalizacja: Poznań

13 maja 2016, 16:16

Cześć ;-)

Już jutro czeka nas niesamowita przygoda. Będzie to spotkanie inne niż dotychczas, będzie obfitowało w wiele wydarzeń i niezapowiedzianych zwrotów akcji. Aby jednak machina, której start zaplanowany jest na godz.10.58 (i której to machiny jesteście niezbędnymi elelmentami) działała bez zarzutu, proszeni jesteście o:

- punktualność- a nawet wskazany jest przyjazd kilka minut wcześniej
- miejcie proszę zatankowane samochody
- miejcie przy sobie kilka złotych w bilonie
- wiem, że to najmniej ważne ale tak na wszelki wypadek ;) alko kupujemy we własnym zakresie oczywiście pomyśleliśmy o tych co zapomną i będzie okazja zrobienia zakupów
- Cam spokojnie możesz zabrać obcasy wieczorna impreza będzie na sali tanecznej
- w miejscu odprawy w Dopiewie działajcie zgodnie z wytycznymi, ponieważ te pierwsze 30 min. jest kluczowe dla powodzenia naszego przedsięwzięcia - później będziemy mieć duuuużo czasu, by się nagadać ;-)

Wyśpijcie się, wypocznijcie dziś, jutro sporo emocji ;-)
Do zobaczenia ;-)
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2641
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

13 maja 2016, 16:32

Wyśpijcie - pobożne życzenia...... :shock:
Wyśpie sie po .....
Teraz żyć chcę i pobawić sie do tego.....
Więc już wkrótce do miłego


Ale coś z rymem poszło choć z rumem lepiej by to wyglądało.....
Malinowy Król
Posty: 454
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:19
Model: ND
Wersja: 2.0
Lokalizacja: Koszalin/Poznań

13 maja 2016, 21:19

za 20 zł zatankowane, gacie wyprane, auto zatankowane :D

do jutra! :mrgreen:
Pozdrawiam!

była: NA 1.6 1990, NB 1.8 2000, NC 2.0 2008, NA 1.8 1997, NCfl 2.0 2010.
jest: ND 2.0 2018.
Do[Man]
Donator
Donator
Posty: 830
Rejestracja: 03 lut 2013, 11:44
Model: NA
Lokalizacja: Gdańsk/Kutno

13 maja 2016, 21:54

novy pisze:za 20 zł zatankowane, gacie wyprane, auto zatankowane :D

do jutra! :mrgreen:

Novy nie pij juz więcej :mrgreen:
caponarc
Posty: 34
Rejestracja: 20 mar 2011, 16:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Poznań

14 maja 2016, 8:34

No nic, mi i Martusi pozostaje życzyć Całej Ekipie powodzenia i wiatru w uszach! :) Nam nie udało się tym razem, bardzo boli serce z tego powodu. Do zoba później! :)))
piotr k.
Donator
Donator
Posty: 325
Rejestracja: 13 wrz 2006, 21:51
Model: NA
Lokalizacja: Poznań

14 maja 2016, 22:14

Chyba pierwszy wróciłem z imprezy. Mamy to szczęście, że w naszym mieście działają lassana i Smock. Dziękuję organizatorom i całej rzeszy pomocników. To była bardzo wesoła impreza z kilkoma genialnymi pomysłami. Właściwie to nie była, a jeszcze jest, bo teraz trwa druga część spotkania, może jeszcze weselsza i pewnie potrwa do rana. Poza tym było naprawdę Z PRZYMRUŻENIEM OKA- zdobyłem najmniej punktów i wygrałem. Pozostało mi przeprosić Fiveopac'a, że nie wygrał mimo, że to on i jego sympatyczna pilotka zdobyli najwięcej punktów.
piotr k.
Awatar użytkownika
Kamien
Donator
Donator
Posty: 967
Rejestracja: 24 mar 2014, 16:09
Model: ND
Wersja: 2.0 Sport
Lokalizacja: Poznań

15 maja 2016, 8:53

Powiem tak...
Trudno mi wyobrazić sobie jak ta trójka osób planowała, jeździła, kombinowała i wymyśliła coś takiego. Do tego zaangażowała połowę mieszkańców pewnej wsi, pełnej pięknych i świetnych ludzi :D.
To wszystko całkowicie bezinteresownie - tak po prostu, żeby kilkudziesięciu osobom zrobić dobrze - bez skojarzeń - :D
I jeszcze w dodatku zdobyli sponsorów :shock:

To jest po prostu nie do opisania. Dziękowałem już kilka razy ALE JESZCZE RAZ ! LASSANA, MEKA, SMOCK i wszystkie zaangażowane osoby :poklony: :poklony: :poklony: :poklony:

Dziękujemy...

ps.
Widok MX5 jeżdżących chaotycznie po wioskach - bezcenny :kciuk:
A najlepszy był ten dziadek przy płocie - Panie to, to szlachta jeździ :kciuk:

ps1.
A ja przez rok zastanawiałem się czy kupić MX5 :shock:

ps2.
I tak, jak na części imprez można powiedzieć - było fajnie, ale.... to TU naprawdę nie ma ALE !!!!

ps3.
I tak, jak często narzekam - to tu po prostu nie mam jak !

ps4.
eee - głowa mnie boli :(
sleven
Posty: 465
Rejestracja: 17 kwie 2009, 12:46
Lokalizacja: POZnan*

15 maja 2016, 13:29

helo :) impreza byla przeeeeeEpicka! Genialny pomysl i organizacja na najwyzszym poziomie... Szok... Fantastycznie sie bawilismy, akumulatory naladowane na dlugo! Bylo tyle frajdy, co kawalek jakies jajca :) Lokalesi musieli miec niezly ubaw widzac tyle emixow i nas wszystkich z seria dziwnych pytan :) Rewelacja. Dobrze Was wszystich znow po zimie zobaczyc :D Pozdro ekipa!

Lassana, Meka, Smock jestescie wspaniali! Zaangazowanie, bezinteresownosc, pomysly, cierpliwosc... Brawa dla pomagierow :winner:
Awatar użytkownika
Kamien
Donator
Donator
Posty: 967
Rejestracja: 24 mar 2014, 16:09
Model: ND
Wersja: 2.0 Sport
Lokalizacja: Poznań

15 maja 2016, 15:10

Paczuszka zdjęć - tylko dla wytrwałych jedyne 570MB ;) - na serwerze mam jakiś miesięczny limit transferu danych, więc kto pierwszy ten lepszy...

http://www.furnigo.eu/mx5/mx5_zpo.zip


Uwaga ! paczka jest zaszyfrowana a hasło to - sympatyczne zwierzątko z rajdowej piosenki :kciuk:

Podpowiem, że pisane małymi literami w liczbie pojedynczej ;)

Mały edit dot. zdjęć.

Okazuje się, że Windows nie radzi sobie z zaszyfrowanymi plikami i nie da się rozpakować pliku.
Proponuję skorzystać z darmowego programu http://www.7-zip.org/


Jak już zainstalujemy program, klikamy prawym przyciskiem na pliku ZIP

Obrazek

A potem wpisujemy hasło...

Obrazek

... i powinno się rozpakować

Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 maja 2016, 19:18 przez Kamien, łącznie zmieniany 5 razy.
rogI
Posty: 1362
Rejestracja: 12 kwie 2012, 11:05
Lokalizacja: Poznań

15 maja 2016, 16:01

Warto to auto mieć i w tym zacnym gronie być choćby dla jednej takiej imprezy :kciuk:
Organizatorom raz jeszcze składam pokłony bo słów brak :poklony: :poklony: :poklony:
Dexowi dziękuję za zaproszenie na prawy i zajebisty rajd :kciuk:
A wszystkim z którymi widziałem się po długiej przerwie hurtowo odpowiadam: Tak, żyję. Tak, mam jeszcze mazdę.
Do zobaczenia!
Awatar użytkownika
Kamien
Donator
Donator
Posty: 967
Rejestracja: 24 mar 2014, 16:09
Model: ND
Wersja: 2.0 Sport
Lokalizacja: Poznań

15 maja 2016, 18:03

Mały edit dot. zdjęć.

Okazuje się, że Windows nie radzi sobie z zaszyfrowanymi plikami i nie da się rozpakować pliku.

Proponuję skorzystać z darmowego programu http://www.7-zip.org/
Malinowy Król
Posty: 454
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:19
Model: ND
Wersja: 2.0
Lokalizacja: Koszalin/Poznań

15 maja 2016, 18:43

Ogromne PODZIĘKOWANIA dla trójki poznańskich muszkieterów: LASSANA, MEKA, SMOCK oraz ich niezliczonej liczby pomocników za przygotowanie ARCY spotkania. Pomysł z rajdem przebił oczekiwania wszystkich, a ilość zagadek, rebusów i misji przypominała najlepsze gry komputerowe, szkoda tylko że nie można włączyć kodów i dłużej grać ...
DZIĘKUJEMY
Pozdrawiam!

była: NA 1.6 1990, NB 1.8 2000, NC 2.0 2008, NA 1.8 1997, NCfl 2.0 2010.
jest: ND 2.0 2018.
Do[Man]
Donator
Donator
Posty: 830
Rejestracja: 03 lut 2013, 11:44
Model: NA
Lokalizacja: Gdańsk/Kutno

15 maja 2016, 19:17

Odkąd przyjezdzam na Wasze imprezy powtarzam, że nie ma lepszych niż te w Wielkopolsce 8-) I ta impreza to potwierdziła :winner:
Lassana Meka i Smock jesteście najlepsi :!: :!: :!: :winner: :winner: :winner: :poklony: :poklony: :poklony:
Dzięki wielkie za organizacje i wspaniałą wspólną zabawę.
Również podziękowania należą się wszystkim tym, którzy pomagali w organizacji i tym co co współzawodniczyli. To dzięki Wam te imprezy są tak wyjątkowe :winner:
Ola i Doman
PS: Piotrze z tego co mi wiadomo to Five i tak był by drugi :mrgreen:
Awatar użytkownika
MaciekW
Donator
Donator
Posty: 250
Rejestracja: 11 mar 2016, 20:20
Model: ND
Wersja: 2.0 SkyPassion
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

15 maja 2016, 20:47

Cóż można dodać do słów poprzedników...?
W zasadzie nic... ale nie wypada tak zakończyć, dlatego...
My również dziękujemy Wam Wszystkim za świetne przyjęcie, atmosferę, emocje itd.
Przed wszystkimi zaangażowanymi w organizację chylimy czoła! :senkju:
Już czekamy na kolejne spotkania i choć mamy "parę" kilometrów, postaramy się również pojawić - o ile tylko będzie taka możliwość.
szymek
Posty: 1491
Rejestracja: 06 cze 2013, 14:55
Lokalizacja: Poznań

16 maja 2016, 6:40

Dziękuję wszystkim za niesamowity weekend :winner:
Ja jadę do Zabrza, aby dojść do siebie, bo jeszcze czuję sobotnią noc...
DEXTER
Posty: 4974
Rejestracja: 24 wrz 2011, 13:17
Model: NA
Lokalizacja: Poznań

16 maja 2016, 8:17

Organizatorzy poszli z rozmachem... takim, jakiego sobie nawet nie wyobrażałem! Co rebus, zadanie, kolejny etap rajdu szczęka opadał mi coraz bardziej :kciuk:
Załatwienie pogody na sobotę to już arcydzieło ;) Te opalone czoła BEZCENNE :kciuk:
Impreza dopełniła perfekcyjność wyjazdu :winner:

Endorfiny 100% :mrgreen:

PS. rogI, to ja dziękuje za pilotowanie i towarzystwo!

Pozdr.
DEX
Grzech74
Posty: 3
Rejestracja: 04 mar 2016, 10:46
Model: NC FL
Wersja: 2.0 160KM

16 maja 2016, 8:34

Wielkie dzięki za MEGAPROFESJONALNIE zorganizowaną imprezę :)
Zadowoleni, nadpaleni slońcem, z orką na ustach :lol:

zachwyceni

Grzech z Aguchą

P.S

Widzimy się zgodnie z obietnicą na festynie :)
"wygrywanie to nie wszystko, to jedyne co się liczy..."
kamilwlkp
Posty: 54
Rejestracja: 03 wrz 2015, 10:49
Model: NA
Wersja: 1.6
Lokalizacja: Poznań

16 maja 2016, 15:48

Bardzo miło było mi poznać całą ekipę z Wlkp! Dziękuję za ciepłe przyjęcie i profesjonalną organizację :) z pewnością- do zobaczenia!
Awatar użytkownika
Smock
Donator
Donator
Posty: 776
Rejestracja: 28 kwie 2012, 20:34
Model: NC FL
Lokalizacja: Poznań

16 maja 2016, 17:39

Uffffff jakoś tam poszło… ;) uwierzcie nam, że byliśmy trochę podenerwowani tym czy się to wszystko co zaplanowaliśmy uda, czy będzie pogoda, czy zdążymy wszystko zrobić na czas, czy zaakceptujecie nasze pomysły itd. Oczywiście ,że macie rację z tymi podziękowaniami dla Wszystkich pomagierów, sędziów czy nawet organizatorów :lol: ale bardzo chcemy podziękować Wam za to, że nam zaufaliście i tak licznie przyjechaliście nie wiedząc co Was czeka. Tak jak napisałem tuż przed imprezą to Wy byliście bardzo ważnym elementem tego przedsięwzięcia i to Wam należą się podziękowania.

I aby być fair play wobec Synka i Oli :winner: w załączniku wyniki rajdu
Załączniki

[Rozszerzenie xlsx zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2641
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

16 maja 2016, 19:13

WSTAWIĘ TU DLA TYCH KTÓRZY EWENTUALNIE NIE MAJĄ FB

Opis później - no to później już nastąpiło i postaram się bardzo krótko opisać jak to wszystko było......

Tak więc 16 marca roku pańskiego 2016, o godzinie 12:07 Sz. P. w osobie lassana Monika Olszanowska​ ogłosiła Wszem i Wobec na portalu Miata MX-5 Klub Polska, iż zatęskniła za naszymi osobami i chcąc w oczy spojrzeć i radość w nich zobaczyć post maleńki zostawiła. A w tym poście kilka "cyfer" i opisu co do czego, gdzie i z kim, oraz po co i dlaczego.....

Tak więc brać szanowna - tych co za fryzjerów walczyć godna, niczym nie zmąconym umysłem podpisywać się zaczęła i swą obecność zaznaczyła. Z małej listy tworzyć się zaczęła rzeka osób z bliska i daleka....

Było Nas tam wielu - ale żaden nie śmiał podważyć słuszności spotkania w tym terminie Szanownego Gremium - w osobach lassana&Smock [ Olszanowska Monika & Wadelski Rafał ].

I tak to wszystko poczęło się tworzyć, zapisy, dociekania, co to będzie - turniej jakiś i zagadki... Przeca Oni są najlepsi w taki gry i czad zabawy.....

By na końcu nie zanudzać LISTA OSÓB ZACNA BYŁA.

..................................

I tu Szacun dziś ogromny - podziw również - jak zdołali Nas rozbawić, czas zagospodarować cały, ani chwili nudy nikt z Nas nie miał czasu zaznać - wieczny banan na mej twarzy, zadań bez liku i pytań z kącików ukrytych czy to pod skałą czy nad tablicą parafialną....

Trzeba oddać im pokłony - niech Nam żyją 100 lat Oni - niech tych imprez końca nie ma - doceńmy ich zawsze i niech wiedzą, że na pomoc liczyć mogą - postarajmy się być zawsze pomocni przy każdej okazji.....

A wracając do zabawy:
Zaskoczyli Nas ogromnie, podział ludzi na dwie grupy - Ci zieloni i czerwoni - wszystko z głową pomyślane, i bezpiecznie i wspaniale. Każdy dostał swe zadanie, każdy szukał gdzie popadnie - odpowiedzi na szalone ich pytanie.
1. A to co to jest ten kierat?
2. A o której się dziś zbiera ten autobus co do Śremu jedzie żwawo przez Brodnicę taką małą;
3. Kormorany czy tu były?
4. Czartoryskich znaj rodziny;
5. Egipskie ciemności pomyl z Pickiem w gipsie - może pomysł to był nowy....
6. I tych zadań było wiele - jeszcze więcej śmiechu i szalonego zamętu...

Później klejem bawić się kazali, kredki w ręce mi podali - a pomaluj se samochód - kolor jaki - jaki chcesz kolego - byle tylko był sklejony - bo już dyplom oprawiony ....

I tak cały dzień za Nami tak niesamowitej i wspaniałej zabawy.

Tutaj kończąc swój ten krótki opis zdjęć poniżej - pisałem naprawdę z ogromnym uśmiechem od ucha do ucha - nie bacząc na styl, błędy, ortografię..... Mam to naprawdę dziś totalnie "olane".... Opisem właśnie chciałem ukazać atmosferę luźnego spotkania ludzi których spotkać można na tak szalonych zabawach....

Serdecznie podziękować chciałem w tym miejscu - za jak zawsze gorące przyjęcie, za jak zawsze wspaniałą gościnę, oprawę i pomimo słabego wyniku w tej szalonej zabawie - wg własnej opinii wybawiłem się jak zawsze - na maksa i bez ograniczeń -

ORGANIZATOROM - jesteście wspaniali

Pozostałym uczestnikom - DZIĘKUJE ZA KOLEJNY WSPANIAŁY WEEKEND.....

I DO ZOBACZENIA.....


UWAGA I: Proszę potraktować podpisy pod zdjęciami z przymrużeniem oka.

UWAGA II: Gdyby ktoś poczuł się dotknięty proszę o informację i uwagę.

UWAGA III: Gdyby ktoś coś chciał dodać również takową informację proszę przesłać.

UWAGA IV: Proszę również wybaczyć, że nie wszystkich podpisałem pod zdjęciami co spowodowane tylko jest, że nie znam wszystkich nazwisk.

UWAGA V: Za jakość zdjęć proszę krwi sobie nie wzbudzać - w końcu robił to profesjonalny fotograf - profesjonalnym sprzętem foto za grube miliony rubli.

UWAGA VI: I obszerny opis z podziękowaniami, przebiegiem weekendu, jakimś rymem, opisem, wazeliną by załapać się na kolejny raz wstawię jak wypocznę, tudzież mój umysł ogarnie tą kuwetę i usłyszę od kilku osób, że starszy będę - MĄDRZEJSZY już zapewne NIE.....

.....................................................


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.980129302105706.1073741867.100003259359906&type=1&l=fa9b25ca78
matusz
Donator
Donator
Posty: 1246
Rejestracja: 21 maja 2012, 22:06
Model: NB
Wersja: 1.8
Lokalizacja: Poznań

17 maja 2016, 8:30

Co tu dużo pisać........ Impreza bezapelacyjnie niezwykle udana! Wszystko zagrało idealnie! Miejsce wspaniałe i sprawdzone :)
Nie mam wątpliwości, że ta edycja dzięki 5 godzinnej (!!!) "trasie wstępnej" wymagała od naszych niezastąpionych Organizatorów najwięcej pracy! Zabawa była przednia! :kciuk:
Powtórzę się tylko to co mi już do głowy przyszło: warto było abyśmy się wszyscy trochę się "przemęczyli" na zamknięciu zeszłego sezonu aby Monika, Rafał i Monika mogli odpocząć, nabrać troszkę perspektywy i wrócić ze zdwojoną siłą! Jak wszyscy mogliśmy się przekonać są w tym co robią niezastąpieni! :winner:

Dziękujemy!
Ania & Mateusz

P.S. Kiedy Peecer w końcu wydasz ten tomik wierszy i ucieszysz szersze gremium swoim talentem! :mrgreen:
była czerwona NA 1.6 -> II wice mistrz MMC West 2014 w klasie 1.6
Awatar użytkownika
lassana
Donator
Donator
Posty: 320
Rejestracja: 27 lip 2012, 9:17
Lokalizacja: POZNAŃ

19 maja 2016, 11:09

Cieszę się, że wszystkim ;) się podobało, było tyle podziękowań, że czuję się skrępowana.............

DZIĘKUJĘ, ŻE BYLIŚCIE................... :****
Załączniki
dziękuję.png
dziękuję.png (11.12 KiB) Przejrzano 1932 razy
lassana
sleven
Posty: 465
Rejestracja: 17 kwie 2009, 12:46
Lokalizacja: POZnan*

22 maja 2016, 21:24

Kamien! Dziekuje bardzo za foty, dziala, faktycznie teraz dziala po Twojej instrukcji :kciuk:
Peecer, Twoje opisy sa Kozak! :winner:
Awatar użytkownika
Kamien
Donator
Donator
Posty: 967
Rejestracja: 24 mar 2014, 16:09
Model: ND
Wersja: 2.0 Sport
Lokalizacja: Poznań

23 maja 2016, 9:51

sleven pisze:Kamien! Dziekuje bardzo za foty, dziala, faktycznie teraz dziala


:kciuk:
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5460
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

24 maja 2016, 15:12

To i ja odgrzeje, że było przeepicko ;) Dziękuję za kawał genialnej roboty organizacyjnej, Lassana , Smock i ekpia - jesteście najlepsi :D

20160514_104919.jpg


Zadania były przegenialne, błyskotliwie wymyślone i zrealizowane :senkju:

20160514_131212.jpg


20160514_200117.jpg


No i oczywiście uczestnicy zacni, szlachetni i ukontentowani ;)

20160514_112632.jpg


20160514_192849.jpg


20160514_232243.jpg


Dziękuje ślicznie za najlepsze miejsce i puchar :lol: całe życie drugi :lol: :lol:

ps.
Jak nie zorganizujecie zakończenia to gole się na łyso i zapuszczam niebieski wąs !
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2641
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

25 maja 2016, 6:37

Fiveopac pisze:ps.
Jak nie zorganizujecie zakończenia to gole się na łyso i zapuszczam niebieski wąs !

Dajcie mu się ogolić i zapuścić ten wąs ......
Potem dopiero info o zakończeniu...... Proszę...... :ryjezesmiechu:
ODPOWIEDZ