[Bydgoszcz/Toruń] mini spotkania regionalne

Dział o spotkaniach regionalnych - planowane spotkania, relacje z minionych spotów.

Moderator: Moderatorzy

B4rtek
Posty: 387
Rejestracja: 16 paź 2012, 13:16
Model: NB
Lokalizacja: Kujawy / CIN
Kontakt:

21 lip 2013, 22:04

Dziękuję obecnym za przybycie :mrgreen:

Podsyłam kilka fotek, dużo ich nie ma, ale zawsze coś - byłem zbyt zafrasowany innymi miatkami żeby skupić się na foto :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Coś jest w tym czerwonym kolorze, zdałem sobie sprawę, że zdominował fotorelację :oops:

Łukaszu musimy się ustawić na osobną sesję ;)
Awatar użytkownika
lukasjogabonito
Posty: 132
Rejestracja: 08 wrz 2012, 11:37
Model: NB FL
Lokalizacja: Pel/Bdg

22 lip 2013, 12:41

Ok;) Btw. Zaraz się kontaktuję z Maciejem - mgteam w sprawie jakiegoś spotkania torowego :cool:
www.vizdesign.pl - wizualizacje wnętrz
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5460
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

22 lip 2013, 14:55

B4rtek, świetne fotki, juz je przygarnalem na dysk :mrgreen: kolro czerwony zawsze sie przebija na wierzch hehe
Ok;) Btw. Zaraz się kontaktuję z Maciejem - mgteam w sprawie jakiegoś spotkania torowego :cool:

Panowie, przypominam o inicjatywie srtb http://forum.mx5klubpolska.pl/viewtopic.php?t=11540 ! Wplacamy kaucje i cwiczymy ile dusza zapragnie. Lepszej okazji po prostu nei bedzie a nikt jeszcze z mx5 sie nie zarejestrowal :nonono:
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
mgteam
Posty: 142
Rejestracja: 12 cze 2012, 10:02
Lokalizacja: Bydgoszcz

25 lip 2013, 8:56

Jutro powtórka?
Tym razem mi pasuje :wink:

1. mgteam
Obrazek
B4rtek
Posty: 387
Rejestracja: 16 paź 2012, 13:16
Model: NB
Lokalizacja: Kujawy / CIN
Kontakt:

25 lip 2013, 9:38

Ja niestety odpadam :(
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5460
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

25 lip 2013, 9:50

Jutro jestem u scyzoryków ;)
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
mgteam
Posty: 142
Rejestracja: 12 cze 2012, 10:02
Lokalizacja: Bydgoszcz

02 sie 2013, 15:03

Dzisiaj ktoś coś?
Obrazek
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5460
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

02 sie 2013, 16:09

Tyram do bardzo późna :/
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
B4rtek
Posty: 387
Rejestracja: 16 paź 2012, 13:16
Model: NB
Lokalizacja: Kujawy / CIN
Kontakt:

03 sie 2013, 13:55

To może przyszły piątek 9 sierpnia? Termin z wyprzedzeniem :)
Będę miał coś do pokazania :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5460
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

03 sie 2013, 14:42

B4rtek pisze:To może przyszły piątek 9 sierpnia? Termin z wyprzedzeniem :)
Będę miał coś do pokazania :mrgreen:

Doskonale, gra :)
Uturbiasz juz? :P
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
Awatar użytkownika
Sigma
Donator
Donator
Posty: 842
Rejestracja: 15 wrz 2010, 19:24
Model: NB FL
Wersja: Unplugged
Lokalizacja: Toruń

04 sie 2013, 17:49

A gdzie w ten piątek? Ponownie Łuczniczka? I o której? :)
"A designer knows he has achieved perfection not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away." – Antoine de Saint-Exupéry
Obrazek
B4rtek
Posty: 387
Rejestracja: 16 paź 2012, 13:16
Model: NB
Lokalizacja: Kujawy / CIN
Kontakt:

04 sie 2013, 19:07

Five doszła paczka z Ju-e-sej, wszystko wygadałeś! :oops:

Fotka szpiegowska:

Obrazek

:mrgreen:

Sigma Łuczniczka na 20 :)
lukasjogabonito podrzucę Ci fotki jeśli będziesz, bo jakoś ciężko idzie mi wrzucenie ich na serwer
Awatar użytkownika
lukasjogabonito
Posty: 132
Rejestracja: 08 wrz 2012, 11:37
Model: NB FL
Lokalizacja: Pel/Bdg

05 sie 2013, 10:32

Skoro Ci tak wygodniej to ok;) postaram się być :kciuk:
www.vizdesign.pl - wizualizacje wnętrz
mgteam
Posty: 142
Rejestracja: 12 cze 2012, 10:02
Lokalizacja: Bydgoszcz

06 sie 2013, 7:58

No to ładny spocik się szykuje :kciuk:
1. B4rtek,
2. Fiveopac,
3. Sigma, ?
4. lukasjogabonito,
5. mgteam,
Obrazek
B4rtek
Posty: 387
Rejestracja: 16 paź 2012, 13:16
Model: NB
Lokalizacja: Kujawy / CIN
Kontakt:

06 sie 2013, 20:02

normalnie małe Kielce :onie:
B4rtek
Posty: 387
Rejestracja: 16 paź 2012, 13:16
Model: NB
Lokalizacja: Kujawy / CIN
Kontakt:

08 sie 2013, 18:24

1. B4rtek,
2. Fiveopac
3. Sigma ?
4. lukasjogabonito
5. mgteam
6. Dizajer

Będzie cały przekrój miatek :)
To może i Toruń w silniejszej grupie nas odwiedzi? :grraauu:
Awatar użytkownika
lukasjogabonito
Posty: 132
Rejestracja: 08 wrz 2012, 11:37
Model: NB FL
Lokalizacja: Pel/Bdg

09 sie 2013, 7:44

Mnie niestety nie będzie jednak :neutral: Do zobaczenia mam nadzieję na następnym spotkaniu.
www.vizdesign.pl - wizualizacje wnętrz
Awatar użytkownika
Sigma
Donator
Donator
Posty: 842
Rejestracja: 15 wrz 2010, 19:24
Model: NB FL
Wersja: Unplugged
Lokalizacja: Toruń

09 sie 2013, 10:26

B4rtek pisze:Będzie cały przekrój miatek :)
To może i Toruń w silniejszej grupie nas odwiedzi? :grraauu:


Ja do Torunia niedawno wróciłem - jak stąd wybywałem to poza mną był tylko Rzari ;)
"A designer knows he has achieved perfection not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away." – Antoine de Saint-Exupéry
Obrazek
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5460
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

04 paź 2013, 11:53

Nie śpimy jezdzimy! ;)

http://forum.mx5klubpolska.pl/viewtopic.php?p=231253#231253
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2641
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

08 mar 2014, 19:27

Witam wszystkich z Torunia i okolic. Z racji fantastycznej pogody pozwoliłem sobie dziś na otwarcie sezonu w Toruniu Bydgoszczy i Inowrocławiu przemierzając spacerowym tempem w/w miejscowości Top Down. Może znajdzie się jeszcze kilka osób na wspólne wypady i nie tylko. Wiem, że w BDG sprawnie funkcjonuje kolega Fiveopac a w CIN bawią bracia posiadacze dwóch Miatek. Jeden z nich to B4rtek. I wiem, że już coś kiedyś próbował zorganizować. Może uda się "skręcić" czasem jakieś "spotkanko" na wymianę w każdym z miast. A może kiedyś się zorganizuje jakąś większą i dłuższą wyprawę. Czy w Toruniu naprawdę nikogo więcej nie ma. Choć od dealera Mazdy w Toruniu dostałem info, że jest już 7 Miatek w mieście. Do tej pory spotkałem dwa razy czarną plus samego dealera który jest strasznie zapracowany - (pozdrawiam Przemka). Czekam na jakiś odzew a może coś większego się uda.
DEXTER
Posty: 4974
Rejestracja: 24 wrz 2011, 13:17
Model: NA
Lokalizacja: Poznań

08 mar 2014, 19:53

Ja w lecie chętnie do Was wpadnę, od dawna się wybieram do CT na wycieczkę ;)

Pozdr.
DEX
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2641
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

08 mar 2014, 23:47

DEXTER pisze:Ja w lecie chętnie do Was wpadnę, od dawna się wybieram do CT na wycieczkę ;)

Pozdr.
DEX


DEXTER - ja już tak kombinowałem co by do Was z odwiedzinami wpaść na Poznańskie Rozpoczęcie Sezonu 2014, bo tu mnie tak cichutko. I jeśli nic mi nie wyskoczy to chociaż tak grabę uścisnąć sobie podjadę i zapoznać się. A może znalazłby się ktoś u Was w towarzystwie chętny na większą eskapadę typu - patrz link poniżej:

http://www.mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=2073&start=1380#p252091

Peecer pisze:Witając serdecznie pozdrawiam gorąco i aż miło się zrobiło na sercu czytając wspomnienia z tras, które absolutnie nie są mi obce bowiem pokonuje je od 89 roku. Andorrę staram się zaczepić co roku i obecnie staram się poznawać Hiszpanię bowiem Francję już dość poznałem. Ostatnia Moja trasa, którą przesyłam w załączniku wyniosła ponad 11 tyś. km. Teraz planuję Portugalię - Algarve. Może bylibyście zainteresowani wspólnym wyjazdem lub znacie kogoś kto by chciał przeżyć troszkę więcej tyś km na swych plecach i czterech literach. W planach mam między innymi:
1. Plaża Omaha w Normandii
2. Gaztelugatxe - niesamowita atrakcja Hiszpanii http://turystyka.wp.pl/gid,15729781,title,Gaztelugatxe-niesamowita-atrakcja-Hiszpanii,galeria.html?ticaid=1124ad
3. Benagil - najbardziej niesamowita plaża w Europie http://turystyka.wp.pl/gid,16017018,title,Benagil-najbardziej-niesamowita-plaza-w-Europie,galeria.html
4. Lucerna - jedno z najpiękniejszych miast zachodniej Europy http://turystyka.wp.pl/gid,16009621,title,Lucerna-jedno-z-najpiekniejszych-miast-zachodniej-Europy,galeria.html

Oczywiście są to tylko propozycję i kolejność do ustalenia oraz miejsca. Jednak głównym celem jest Portugalia Algarve
http://algarve.net.pl/

Nie omijając oczywiście Andorry i jednej z najciekawszych tras tamtych rejonów - Andorra - Castellfollit de la roca. Sama miejscowość nie wielka ciekawie i malowniczo położona - ale ścieżka do niej iście szatańska. Nie jestem w stanie napisać ile było zakrętów na tym krótkim odcinku - dość powiedzieć, że najdłuższa prosta miała około 400 - 500m. I tak przez ok 120 km. Pan K. Hołowczyc zamilkł po pierwszych kilkunastu wirażach i do końca drogi odezwał się tylko ze dwa razy.

Jeżeli ktoś byłbym zainteresowany serdecznie zapraszam.

Jeżeli znaleźli by się chętni więcej mogę podpowiedzieć i opisać lub podsunąć klika ciekawych projektów.
Awatar użytkownika
Sigma
Donator
Donator
Posty: 842
Rejestracja: 15 wrz 2010, 19:24
Model: NB FL
Wersja: Unplugged
Lokalizacja: Toruń

09 mar 2014, 8:19

W Toruniu wielu zaangażowanych miatowiczów nigdy nie było... Sam fakt, że parę NC wyjechało z salonu niestety nie znaczy, że są zainteresowani klubem. Parę lat temu były nas 4 osoby, z czego 2 niezainteresowane utrzymywaniem kontaktu :/

No, ale może teraz pójdzie lepiej :)
"A designer knows he has achieved perfection not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away." – Antoine de Saint-Exupéry
Obrazek
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2641
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

09 mar 2014, 9:58

Sigma pisze:W Toruniu wielu zaangażowanych miatowiczów nigdy nie było... Sam fakt, że parę NC wyjechało z salonu niestety nie znaczy, że są zainteresowani klubem. Parę lat temu były nas 4 osoby, z czego 2 niezainteresowane utrzymywaniem kontaktu :/

No, ale może teraz pójdzie lepiej :)


No nie powiem, że byłoby miło. Fakt wyjazdu z salonu dotyczy chyba troszke starszych osób, które nie koniecznie czują potrzebę jakiegoś miłego spotkania. Sigma a Ty więcej jodu wdychasz czy powietrze z Ciechocinka tak zapytam przewrotnie? A kto jest prócz Nas jeszcze z Torunia? Masz jakiś kontakt?
Awatar użytkownika
Sigma
Donator
Donator
Posty: 842
Rejestracja: 15 wrz 2010, 19:24
Model: NB FL
Wersja: Unplugged
Lokalizacja: Toruń

09 mar 2014, 10:55

Obecnie więcej jestem w Toronto :) Niestety ze starych "naszych" to jedynie @Rzarii, ale on swoją sprzedał i na razie nowej nie kupił :/ Ale może jeszcze do miatek wróci :)

Peecer pisze:Fakt wyjazdu z salonu dotyczy chyba troszke starszych osób, które nie koniecznie czują potrzebę jakiegoś miłego spotkania.


Można się zdziwić - wszystko zależy czy zorganizujemy się w stylu "stoimy na parkingu i oglądamy korki od oleju" czy "wsiadamy w auta i jedziemy w fajną trasę po okolicy". Według opcji 2 funkcjonuje 3city - i trzeba powiedzieć, że średnia wieku była 30+ ;)
"A designer knows he has achieved perfection not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away." – Antoine de Saint-Exupéry
Obrazek
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2641
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

09 mar 2014, 17:53

No ja właśnie zaparkowałem w garażu po całym dniu ujeżdżania. Mam problemy z kręgosłupem i jestem po operacji ale nie jestem w stanie odmówić sobie zrobienia iluś km. Dziś ok. 150 i już czuję to dość ostro. Niestety zdrowie troszkę podupadło ale wierzę, że w końcu musi się to unormować i cały czas szykuję się do wyjazdu w okolicach Czerwiec - Sierpień do Portugalii. Oby kręgi wytrzymały hah a ah ah a. To może któregoś razu gdzieś się spotkamy i zaczniemy od Nas dwóch. Wiem, że czarną NC pomyka "czarna" długowłosa kobieta bo już dwa razy minąłem. Może kiedyś i tu zajrzy......
Awatar użytkownika
Fiveopac
Administrator
Administrator
Posty: 5460
Rejestracja: 06 mar 2006, 13:56
Model: NC
Wersja: 2,5 Turbo
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

09 mar 2014, 20:58

Wiadomo, ze na spotkania ja chetny jestem zawsze :) niemniej ostatnio mam taka tradycje, ze na okres zimowy silnik opuszcza komore i wraca na wiosne ;) juz niedlugo powinien uczynic comeback i sklecimy jakis lokalny spot, najlepiej polaczony z zabawa na bydgoskim torze :P
Less roof, more fun!
Obrazek
blow-off.pl Najlepsze zawory blow-off i dv w sieci :mrgreen:
B4rtek
Posty: 387
Rejestracja: 16 paź 2012, 13:16
Model: NB
Lokalizacja: Kujawy / CIN
Kontakt:

10 mar 2014, 19:34

Uśmiech nie schodzi mi z twarzy jak pomyślę, że wreszcie trafiła się osoba chętna na integrację klubową :mrgreen:
Peecer gdy następnym razem znajdziesz się w okolicach Inowrocławia, daj mi znać ;)

Jeżeli chodzi o rozpoczęcie miatowego sezonu w naszej okolicy to byłoby miło wreszcie poznać się i uskutecznić małą trasę, W Bydgoszczy są jeszcze dwie aktywne miatki poza Pawłem, więc mamy już kilka osób :)
Awatar użytkownika
Peecer
Donator
Donator
Posty: 2641
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:23
Model: ND
Wersja: 100th Anniversary
Lokalizacja: Kętrzyn - Toruń

10 mar 2014, 19:51

No nie ukrywam, że od piątku zrobiłem już ok 500 km włącznie z dniem dzisiejszym. Nie wiem czy jeszcze w tym tygodniu zawitam do Ina - gdyby jednak tak było zostawię "njusa"......
Ostatnio zmieniony 10 mar 2014, 20:51 przez Peecer, łącznie zmieniany 1 raz.
DEXTER
Posty: 4974
Rejestracja: 24 wrz 2011, 13:17
Model: NA
Lokalizacja: Poznań

10 mar 2014, 20:42

Fiveopac pisze:juz niedlugo powinien uczynic comeback i sklecimy jakis lokalny spot, najlepiej polaczony z zabawa na bydgoskim torze :P


Fajnie byłyby się spotkać ;) Jak terminy przypasują to się zjawię. Choć terminarz napięty 8-)

Pozdr.
DEX
ODPOWIEDZ