[Rzeszów] i podkarpacie

Dział o spotkaniach regionalnych - planowane spotkania, relacje z minionych spotów.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

29 wrz 2020, 0:54

- To może jakąś listę zrobimy - to może i nowi chętni się znajdą ..??
- Czyli:

1 - Ubek (Łańcut)
2 - Cezarr (Warszawa)
3 - Maciekzx (Pruchnik) - rozumiem, że na 80% ??
4 - Almi69 (Tarnobrzeg)
5 - PK. (Chwałowice)
6 - Michalkow (Ostrowiec)
7 - Donisław (Ostrowiec) - na 50%
8 - Michał (Tarnobrzeg)
- Sandro (Rzeszów) - to mogę Cię też wpisać ..??
- U mnie jeszcze jedna Miata chętna, ale nie ma kierowcy :/ ....

- Jeśli coś nie tak wpisałem - to dajcie znać..
- Hmm - szykuje się fajny spocik - prawie ogólnopolski :D ..
- Znacie jakieś miejsce w Nisku, które by z łatwością pomieściło taką ilość Miat ..??
- Też fajnie było by, gdyby każdy w miarę możliwości poinformował znajomych Miatowców przez FB, SMS'y i inne dostępne środki o tym spocie - nie każdy zagląda co trochę na forum - sam większość zlotów zaliczam tylko dla tego, że ktoś mi ESa przyśle...
Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

29 wrz 2020, 6:45

Oczywiście jestem. Może Cezarr by ustalił miejsce spotkania i jakąś trasę skoro zna rejon
Awatar użytkownika
maciekzx
Posty: 118
Rejestracja: 11 wrz 2014, 7:32
Model: NB
Lokalizacja: Pruchnik

29 wrz 2020, 6:55

PK. pisze:
29 wrz 2020, 0:54
- To może jakąś listę zrobimy - to może i nowi chętni się znajdą ..??
- Czyli:

1 - Ubek (Łańcut)
2 - Cezarr (Warszawa)
3 - Maciekzx (Pruchnik) - rozumiem, że na 80% ??
4 - Almi69 (Tarnobrzeg)
5 - PK. (Chwałowice)
6 - Michalkow (Ostrowiec)
7 - Donisław (Ostrowiec) - na 50%
8 - Michał (Tarnobrzeg)
- Sandro (Rzeszów) - to mogę Cię też wpisać ..??
- U mnie jeszcze jedna Miata chętna, ale nie ma kierowcy :/ ....

- Jeśli coś nie tak wpisałem - to dajcie znać..
- Hmm - szykuje się fajny spocik - prawie ogólnopolski :D ..
- Znacie jakieś miejsce w Nisku, które by z łatwością pomieściło taką ilość Miat ..??
- Też fajnie było by, gdyby każdy w miarę możliwości poinformował znajomych Miatowców przez FB, SMS'y i inne dostępne środki o tym spocie - nie każdy zagląda co trochę na forum - sam większość zlotów zaliczam tylko dla tego, że ktoś mi ESa przyśle...
Ja raczej nie wyrobie do niedzieli, bo dopiero dostałem zamach, a muszę jeszcze poczekać na sprzęgło po kevlarze🙄😔
ubek
Donator
Donator
Posty: 1340
Rejestracja: 24 lis 2012, 22:05
Lokalizacja: Łańcut

29 wrz 2020, 12:31

E tam sprzęgło złożyć długo nie schodzi potrzymam Ci skrzynie pójdzie raz dwa

Gdzie z tego Niska się udajemy? Są w okolicy jakieś fajne trasy, boczne drogi z ładnymi widokami i dobrym asfaltem? Ja znam zalew w Biszczy na granicy lubelskiego i podkarpackiego.
White NA BP'95
Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

29 wrz 2020, 12:45

ubek pisze:
29 wrz 2020, 12:31
E tam sprzęgło złożyć długo nie schodzi Obrazek potrzymam Ci skrzynie pójdzie raz dwa Obrazek

Gdzie z tego Niska się udajemy? Są w okolicy jakieś fajne trasy, boczne drogi z ładnymi widokami i dobrym asfaltem? Ja znam zalew w Biszczy na granicy lubelskiego i podkarpackiego.
I już jest dobrze, myślę, że Biszcza jest OK, dalej zdecydujemy. Pozostaje gdzie się spotkamy, Orlen, Tesco, nie wiem gdzie jakiś fajny parking, nie znam Niska poza WKU, ha ha
Awatar użytkownika
michalkow
Posty: 98
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:18
Model: NA
Wersja: 1.6 1997
Lokalizacja: Ćmielów

29 wrz 2020, 13:29

Bardzo istotne pytanie - o której zaczynamy?
Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

29 wrz 2020, 13:53

michalkow pisze:
29 wrz 2020, 13:29
Bardzo istotne pytanie - o której zaczynamy?
Jak w propozycji spotkania - 10.00. Nadal pozostaje kwestia - gdzie? Zaproponuję parking przy Tesco. Jeśli macie lepsze miejsce to dajcie namiar
cezarr
Posty: 20
Rejestracja: 02 lip 2019, 16:30
Model: ND
Lokalizacja: Warszawa

30 wrz 2020, 13:06

Panowie nie wiem czy mi się uda wpaść, bo prawdopodobnie dopiero w sobotę rano wyjadę z Warszawy. Co do miejsca spotkania to naprzeciwko Tesco przy ul. Sandomierskiej jest opuszczony budynek InterMarche z dużym, zazwyczaj pustym parkingiem. Zaraz obok jest też Orlen, jakby ktoś musiał zatankować.
Kierunek Biszcza wydaje się dobrą opcją, proponuję trasę bocznymi drogami przez Zarzecze, Ulanów, Krzeszów.
Awatar użytkownika
michalkow
Posty: 98
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:18
Model: NA
Wersja: 1.6 1997
Lokalizacja: Ćmielów

30 wrz 2020, 18:16

A może spróbujmy jechać w stronę Janowa Lubelskiego? Tam też jest zalew, dobre miejsce na zakończenie. Moglibyśmy pokierować się na z Niska na Biłgoraj. Wracałem tamtędy z tegorocznego zlotu na Roztoczu, całkiem fajna droga z zakrętami i dużą ilością lasów. A potem moglibyśmy kierować się na Frampol i odbić w stronę Janowa. Zahaczymy dzięki temu o Roztocze i przejedziemy przez Lasy Janowskie.

To tylko propozycja, która może być niezbyt wygodna dla osób, które przyjadą z Rzeszowa. Dlatego nie upieram się, tym bardziej że słabo znam tamtejsze tereny.
Awatar użytkownika
maciekzx
Posty: 118
Rejestracja: 11 wrz 2014, 7:32
Model: NB
Lokalizacja: Pruchnik

30 wrz 2020, 19:31

ubek pisze:
29 wrz 2020, 12:31
E tam sprzęgło złożyć długo nie schodzi Obrazek potrzymam Ci skrzynie pójdzie raz dwa Obrazek

Gdzie z tego Niska się udajemy? Są w okolicy jakieś fajne trasy, boczne drogi z ładnymi widokami i dobrym asfaltem? Ja znam zalew w Biszczy na granicy lubelskiego i podkarpackiego.
Gdybym je miał na miejscu to nie byłoby problemu :) dopiero dotarło do firmy która ma je obijać kevlarem, więc wątpię żeby zdążyli je zrobić i odesłać, choć nadzieja jest ;)
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

01 paź 2020, 0:04

- Cezarr - a jaką trasą jedziesz (jeśli to nie jakaś tajemnica..) ..??
- Bo często ludzie jeżdżą Stalowa - Warszawa - przez moją miejscowość .. :)
- Generalnie możesz jechać przez Ostrowiec (jeśli nie masz innych planów..) - wtedy mógłbyś się zgadać z Michałem (nie wiem czy Marcin i Piter będą też jechać - nie potwierdzili - Marcin chce, ale nie wiadomo, czy wolne dostanie...) - to na 2 Miaty byście jechali, lub nawet więcej :D ..
- Możecie też spotkać się w Ożarowie - gdybyś jechał nie przez Ostrowiec, ale przez Ożarów jechał..
- Ewentualnie też w Annopolu moglibyśmy się spotkać i już na Nisko razem jechać ...
- Tak czy inaczej - też mógłbym się przyłączyć w Annopolu, lub tu gdzie mieszkam :)
- Do Ostrowca masz jakieś 170 km i powinieneś się w 2 godzinki wyrobić na trasie, o ile nie planujesz postojów - myślę, że dałoby się ewentualnie przesunąć godzinę spotkania w Nisku - bo głupio tak by było, gdyby był spot w Nisku, Ty byłbyś Miatą w Nisku, ale na spocie by Cie nie było ...

- Michał - no - w Janowie fanie zalew zrobili - nawet myślałem, żeby tam kiedyś zlota zrobić :)
- Ale co do trasy nie chcę się wtrącać - jedynie gdybyśmy przejeżdżali przez Stalową - to moglibyśmy zaglądnąć na taką stację, gdzie często stoi Miata - może by właściciela poznał, lub choćby ulotkę "klubową" zostawił .. :)

- Jacku i Michale - a Wy którędy planujecie jechać z TBG - bezpośrednio na Stalową, czy przez Sandomierz (i wtedy byśmy się złapali gdzieś na trasie..), czy może przez Annopol :D - choć to już byście chyba sporo nadrobili...??

- Maćku - ale mówiłeś im, że przydałoby Ci się to sprzęgło na sobotni zlot .. :) ?? - Czasem takie coś pomaga - ja naklejki zamawiałem i chciałem mieć już na zlot - napisałem jak sprawa wygląda - i zrobili od ręki - choć normalnie kilka dni powinno to zająć - i już w sortowni leżą - od kuriera wszystko zależy... - Czasem się udaje szybko pozałatwiać :) ..
- To faktycznie szanse nie są zbyt wielkie - ale nadzieja jest - to czyli na 10% można Cię chyba liczyć ..?? :)
- Gdybyś mieszkał bliżej - to pożyczyłbym Ci swoją drugą Miatę - bo chętna na wyjazd - gość, który miał nią jechać chyba się wykruszył - coś ostatnio przez kogoś mnie poinformował, że raczej nie da rady - więc wolna stoi...

- Ubek - jeśli to ta Biszcza, którą widzę na mapie, to szykuje się jednak spora trasa - to w Nisku znam dobrą i tanią stację - często tam tankuje, gdy jestem w pobliżu :) ...

- ...A co tam - reklamę jeszcze puszczę :D - Mam uszczelki do tylnych lamp NA - do sprzedania - 2 kpl - nie wiem po ile teraz chodzą - ostatnio jak sprawdzałem, na Allegro nie znalazłem, a na Ebay'u kosztowały jakieś 30zł + więcej niż drugie tyle za przesyłkę - ja mogę sprzedać po 25zł za komplet - gdyby ktoś chciał ;) . ..

- W razie gdyby ktoś miał się spóźnić, lub byśmy się nie mogli odnaleźć - to numer do mnie jest na dole strony spoko.link ..
Awatar użytkownika
michalkow
Posty: 98
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:18
Model: NA
Wersja: 1.6 1997
Lokalizacja: Ćmielów

01 paź 2020, 12:08

Proponuję taką trasę https://bit.ly/3jlawPW Tylko asfalt na końcówce mnie trochę niepokoi...
Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

01 paź 2020, 13:58

michalkow pisze:
01 paź 2020, 12:08
Proponuję taką trasę https://bit.ly/3jlawPW Tylko asfalt na końcówce mnie trochę niepokoi...
coś wymyślimy, oby tylko towarzystwo miatowe dopisało
cezarr
Posty: 20
Rejestracja: 02 lip 2019, 16:30
Model: ND
Lokalizacja: Warszawa

02 paź 2020, 7:29

PK., wszystko zależy od tego, jak się dzisiaj z pracą wyrobię. Ciągle jest szansa, że dziś przyjadę, ale jeśli będę jechał jutro to odpadam, bo wyjechałbym pewnie na spokojnie w okolicach 9. Zobaczymy! Swoją drogą mieszkam 3km od Stadionu Narodowego, gdzie co czwartki są spoty, a mi się jeszcze nigdy nie udało tam dotrzeć..

Michalkow, to start w końcu z Niska, czy ze Stalowej Woli?
Ostatnio zmieniony 21 paź 2020, 23:50 przez cezarr, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
michalkow
Posty: 98
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:18
Model: NA
Wersja: 1.6 1997
Lokalizacja: Ćmielów

02 paź 2020, 8:04

cezarr pisze:
02 paź 2020, 7:29
@PK., wszystko zależy od tego, jak się dzisiaj z pracą wyrobię. Ciągle jest szansa, że dziś przyjadę, ale jeśli będę jechał jutro to odpadam, bo wyjechałbym pewnie na spokojnie w okolicach 9. Zobaczymy! Swoją drogą mieszkam 3km od Stadionu Narodowego, gdzie co czwartki są spoty, a mi się jeszcze nigdy nie udało tam dotrzeć..

@michalkow, to start w końcu z Niska, czy ze Stalowej Woli?
Dzięki, że zwróciłeś uwagę - źle oznaczyłem punkt startu. ;) Powinno być Nisko oczywiście. Teraz chyba jest ok, ale zerknij w wolnej chwili. Gdyby Ci się udało dotrzeć do nas, to byłoby świetnie :D
https://bit.ly/3inqesv
cezarr
Posty: 20
Rejestracja: 02 lip 2019, 16:30
Model: ND
Lokalizacja: Warszawa

02 paź 2020, 8:12

Potwierdzam, teraz jest okej! ;)
Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

02 paź 2020, 10:20

Czyli godzina 10-ta zostaje?
Awatar użytkownika
michalkow
Posty: 98
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:18
Model: NA
Wersja: 1.6 1997
Lokalizacja: Ćmielów

02 paź 2020, 11:08

almi69 pisze:
02 paź 2020, 10:20
Czyli godzina 10-ta zostaje?
Tak
Awatar użytkownika
maciekzx
Posty: 118
Rejestracja: 11 wrz 2014, 7:32
Model: NB
Lokalizacja: Pruchnik

02 paź 2020, 11:15

Sprzęgło udało się wysłać dziś, więc niestety odpadam :(
Awatar użytkownika
mojo
Posty: 249
Rejestracja: 27 kwie 2019, 15:25
Model: Inny
Wersja: 124 Spider
Lokalizacja: Warszawa

02 paź 2020, 12:33

O widzę lasy janowskie objeżdżacie - ja jutro planuje się tam wybrać tzn ten rezerwat Imielty chciałem zaliczyć ale z uwagi na pogodę rano i wieczorem to raczej pojadę 595 bo bez dachu moja druga połowa nie chce jeździć jak jest poniżej 20 stp. Może gdzieś Was spotkam :)
Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

02 paź 2020, 13:06

mojo pisze:
02 paź 2020, 12:33
O widzę lasy janowskie objeżdżacie - ja jutro planuje się tam wybrać tzn ten rezerwat Imielty chciałem zaliczyć ale z uwagi na pogodę rano i wieczorem to raczej pojadę 595 bo bez dachu moja druga połowa nie chce jeździć jak jest poniżej 20 stp. Może gdzieś Was spotkam :)
jak będziesz w okolicy to dzwoń 606353879 z dziką rozkoszą zobaczymy Fiata bliźniaka nie 595, a ma być ponad 20 stopni
cezarr
Posty: 20
Rejestracja: 02 lip 2019, 16:30
Model: ND
Lokalizacja: Warszawa

02 paź 2020, 13:43

mojo pisze:
02 paź 2020, 12:33
O widzę lasy janowskie objeżdżacie - ja jutro planuje się tam wybrać tzn ten rezerwat Imielty chciałem zaliczyć ale z uwagi na pogodę rano i wieczorem to raczej pojadę 595 bo bez dachu moja druga połowa nie chce jeździć jak jest poniżej 20 stp. Może gdzieś Was spotkam :)
A czy ja Ciebie przypadkiem nie widuję w okolicach Wiatraka? Niejednokrotnie widziałem identyczną Fiatę wyjeżdżającą z ul. Nizinnej.
Awatar użytkownika
mojo
Posty: 249
Rejestracja: 27 kwie 2019, 15:25
Model: Inny
Wersja: 124 Spider
Lokalizacja: Warszawa

02 paź 2020, 14:13

cezarr pisze:
02 paź 2020, 13:43
A czy ja Ciebie przypadkiem nie widuję w okolicach Wiatraka? Niejednokrotnie widziałem identyczną Fiatę wyjeżdżającą z ul. Nizinnej.
Raczej nie chyba że się przejechałem akurat wycieczkowo ale rzadko bywam na Grochowie. Najprędzej mnie spotkasz Ochota-Tarczyn :) Spiderów to mało widuję ale Abarthów to trochę jeździ ale nie wiem o którym z aut piszesz.
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

02 paź 2020, 14:18

Ok - kto chce naklejki pamiątkowe przyklejane, a kto magnetyczne ..??
- Może uda mi się je zrobić jeszcze - małe - sam napis - bez strachu - darmowe - ja stawiam ;) ..
Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

02 paź 2020, 14:24

PK. pisze:
02 paź 2020, 14:18
Ok - kto chce naklejki pamiątkowe przyklejane, a kto magnetyczne ..??
- Może uda mi się je zrobić jeszcze - małe - sam napis - bez strachu - darmowe - ja stawiam ;) ..
Przyklejana dla mnie
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

02 paź 2020, 14:26

mojo pisze:
02 paź 2020, 12:33
O widzę lasy janowskie objeżdżacie - ja jutro planuje się tam wybrać tzn ten rezerwat Imielty chciałem zaliczyć ale z uwagi na pogodę rano i wieczorem to raczej pojadę 595 bo bez dachu moja druga połowa nie chce jeździć jak jest poniżej 20 stp. Może gdzieś Was spotkam :)
- Bierz Fiatę :D - przecież też ma dach, a przyjemniej będzie na miejscu :D ..
- No i dołączaj do nas choć na trochę ;) - jak to tak jeździć samemu (znaczy wyprawa jednym samochodem..) ..
Awatar użytkownika
mojo
Posty: 249
Rejestracja: 27 kwie 2019, 15:25
Model: Inny
Wersja: 124 Spider
Lokalizacja: Warszawa

02 paź 2020, 14:36

PK. pisze:
02 paź 2020, 14:26
- Bierz Fiatę :D - przecież też ma dach, a przyjemniej będzie na miejscu :D ..
- No i dołączaj do nas choć na trochę ;) - jak to tak jeździć samemu (znaczy wyprawa jednym samochodem..) ..
Osobiście jeździłem fiatą bez dach przy 10 stp i to nawet grubo ponad 100 i mi to pasi ale rozumiem stronę pasażerką bo dziś dostajesz kataru i wuj wie co to, udajesz się do lekarza to masz szansę że kolegę z 19-stką przywleczesz albo na wszelki wypadek wpakują Cię na kwarantanne - takie czasy :( Z dachem to dla mnie jazda tym maluchem (124) to jak siedzenie w konserwie - fan jest jak wiatr targa fryz :D 50-100 km zrobić to bym jeszcze namówił ale 500 to jak napisałem - rozumiem argumenty. Pewnie wyjedziemy dość rano bo ja albo jadę o 7.00 albo zanim się zbiorę to o 12.00 :D Jak nie macie nic przeciw że to nie miata czy fiata to podjadę najpierw do Niska i może się spotkamy i poznamy.
Awatar użytkownika
michalkow
Posty: 98
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:18
Model: NA
Wersja: 1.6 1997
Lokalizacja: Ćmielów

02 paź 2020, 15:04

mojo pisze:
02 paź 2020, 12:33
O widzę lasy janowskie objeżdżacie - ja jutro planuje się tam wybrać tzn ten rezerwat Imielty chciałem zaliczyć ale z uwagi na pogodę rano i wieczorem to raczej pojadę 595 bo bez dachu moja druga połowa nie chce jeździć jak jest poniżej 20 stp. Może gdzieś Was spotkam :)
Konieczne przyjedź Spiderem. Bardzo chciałbym się przymierzyć do takiego, ciekaw jestem czy faktycznie jest tak mało miejsca jak w ND. :D

EDIT: Wiadomo, zaproszenie aktualne także w przypadku 595:) Widziałeś mapkę? Prawdopodobnie polecimy nad Zalew Janowski i tam sobie zrobimy postój.
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

02 paź 2020, 17:21

- Tak tak - wbijaj śmiało :)
- Nam też zdarza się nieMiatami jeździć :)
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

02 paź 2020, 21:50

- Ok Jacku - twoja naklejka już zrobiona :)

[youtube]https://youtu.be/5-KPiNWk-iE[/youtube]
ODPOWIEDZ