OPOCZNO i reszta świata 2018

Dział o spotkaniach regionalnych - planowane spotkania, relacje z minionych spotów.

Moderator: Moderatorzy

HANKA
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2017, 21:28
Model: NA
Wersja: 1992

28 kwie 2017, 21:32

I ja też postaram się przyjechać, jak tylko furmankę zarejestruję :D :D :D :winner:
Awatar użytkownika
Mariusz K.
Donator
Donator
Posty: 434
Rejestracja: 06 mar 2013, 12:29
Model: NA
Lokalizacja: Parczówek/Opoczno i RŚw

02 maja 2017, 13:40

Mariusz K. pisze:
nickesh v2.0 pisze:
nikolakis pisze:Na mapce mx5 trasy, oznaczony jest odcinek między Odrzywołem a Sulgustowem jako pusta, wąska, kręta droga przez las :)
W rzeczy samej :)

http://mx5klubpolska.pl/forum/viewtopic ... 77#p330877


Cześć
Sprawdzę tę trasę w weekend majowy i ocenię ją i dam znać , sam kilkakrotnie miałem tam ochotę pojechać bo widziałem również że ktoś ją zaznaczył jako ciekawą ...


Cześć
Jak obiecałem tak zrobiłem , tu macie filmik :
https://youtu.be/IloFA6W4uNQ
Trasa ogólnie krótka , szary śliski asfalt no i wczoraj był ruch co widać na filmie ,na końcu widać już prostą do samego Sulgustowa ( druga minuta 32sek) . Jeśli chodzi o spot 27-05 to ja wolałbym trzymać się planu lecz zawsze nawet w ostatniej chwili można coś zmienić . Mamy jeszcze trochę czasu.
Mariusz K.
Awatar użytkownika
nick.es
Moderator podróży
Moderator podróży
Posty: 7684
Rejestracja: 11 mar 2014, 10:13
Model: NB FL
Lokalizacja: Costa Blanca

02 maja 2017, 14:26

No tak - pisałem, że krótki OS-ik. Alentka dobry, że kiedyś można tam zrobić czasówkę ;)

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Łukasz_S
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie 2016, 8:56
Model: NB
Lokalizacja: Łódź

13 maja 2017, 13:04

nikolakis pisze:Jestem zainteresowany i myślę, że jeszcze kilka osób z Łodzi się przyłączy.


Ja się chętnie przyłącze. Dajcie znać o której i skąd start z LDZ
Awatar użytkownika
Mariusz K.
Donator
Donator
Posty: 434
Rejestracja: 06 mar 2013, 12:29
Model: NA
Lokalizacja: Parczówek/Opoczno i RŚw

15 maja 2017, 19:45

Witajcie koledzy i koleżanki

Wygląda na to że będzie nas kilkanaście aut :kciuk: więc z kolegą zdecydowaliśmy o oficjalnym zgłoszeniu naszego spotkania do Urzędu Gminy w celu wydania pozwolenia a co za tym idzie wykluczenia ewentualnych problemów ze wszechobecną strażą miejską itp. służbami , myślę że w tym tygodniu je dostaniemy . Parking przed Zamkiem Kazimierzowskim jak również przy zalewie jest już zarezerwowany tylko dla nas, sesja zdjęciowa przed w/w zamkiem do lokalnej gazety również zaklepana także wypucować autka :bicz: . Kolega darkul71 pracuje nad darmową kiełbaską na grilla , w drodze powrotnej ze zwiedzania zajrzymy do miejscowego producenta owej kiełbaski i pojedziemy nad zalew na konsumpcję .

ZAPRASZAM JESZCZE TYCH ,KTÓRZY SIĘ NIE ZDECYDOWALI
Mariusz K.
Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

16 maja 2017, 4:44

Mariusz K. pisze:Witajcie koledzy i koleżanki

Wygląda na to że będzie nas kilkanaście aut :kciuk: więc z kolegą zdecydowaliśmy o oficjalnym zgłoszeniu naszego spotkania do Urzędu Gminy w celu wydania pozwolenia a co za tym idzie wykluczenia ewentualnych problemów ze wszechobecną strażą miejską itp. służbami , myślę że w tym tygodniu je dostaniemy . Parking przed Zamkiem Kazimierzowskim jak również przy zalewie jest już zarezerwowany tylko dla nas, sesja zdjęciowa przed w/w zamkiem do lokalnej gazety również zaklepana także wypucować autka :bicz: . Kolega darkul71 pracuje nad darmową kiełbaską na grilla , w drodze powrotnej ze zwiedzania zajrzymy do miejscowego producenta owej kiełbaski i pojedziemy nad zalew na konsumpcję .

ZAPRASZAM JESZCZE TYCH ,KTÓRZY SIĘ NIE ZDECYDOWALI



Z Tarnobrzega 2 sztuki NBFL. Oj będzie się działo.
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 269
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

18 maja 2017, 1:00

- O której z Ostrowca startujecie ??
- To może bym się przyłączył .. ;)
Awatar użytkownika
piter003
Donator
Donator
Posty: 166
Rejestracja: 25 wrz 2015, 19:00
Model: NB
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

18 maja 2017, 5:48

Myślę że 8.00-8.15 statoil obwodnica
Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

18 maja 2017, 5:57

PK. pisze:- O której z Ostrowca startujecie ??
- To może bym się przyłączył .. ;)


PK jeśli jedziesz ze Stalówki spotkajmy się w Sandomierzu i pojedziemy razem.
MikeyMike
Donator
Donator
Posty: 353
Rejestracja: 24 sty 2016, 15:54
Model: Inny
Wersja: Bezmiatowy :(
Lokalizacja: Kielce

18 maja 2017, 11:11

piter003 pisze:Myślę że 8.00-8.15 statoil obwodnica

Czyli około 9:00 przejeżdżalibyście przez ten Bliżyn? Tam bym dołączył :)
Awatar użytkownika
piter003
Donator
Donator
Posty: 166
Rejestracja: 25 wrz 2015, 19:00
Model: NB
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

18 maja 2017, 11:22

MikeyMike pisze:
piter003 pisze:Myślę że 8.00-8.15 statoil obwodnica

Czyli około 9:00 przejeżdżalibyście przez ten Bliżyn? Tam bym dołączył :)

Tak sobie myślę a jak nie to poczekasz albo my poczekamy ;)
Awatar użytkownika
FuzBal
Posty: 265
Rejestracja: 14 lip 2015, 21:16
Model: Inny
Lokalizacja: ŁDZ
Kontakt:

18 maja 2017, 18:03

moja nadal sie robi :( :(
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 269
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

18 maja 2017, 21:53

almi69 pisze:
PK. pisze:- O której z Ostrowca startujecie ??
- To może bym się przyłączył .. ;)


PK jeśli jedziesz ze Stalówki spotkajmy się w Sandomierzu i pojedziemy razem.

- Almi - na priv Ci odpisałem, co by tu nie zaśmiecać..
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 269
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

18 maja 2017, 22:01

piter003 pisze:Myślę że 8.00-8.15 statoil obwodnica

- To Piter postaram się być koło 8mej - co by mi tylko nic nie wypadło - może już z Almi'm będziemy tworzyć kolumnę samochodów Obrazek Obrazek :D..
Awatar użytkownika
Mariusz K.
Donator
Donator
Posty: 434
Rejestracja: 06 mar 2013, 12:29
Model: NA
Lokalizacja: Parczówek/Opoczno i RŚw

19 maja 2017, 8:01

FuzBal pisze:moja nadal sie robi :( :(

Cześć
To proszę zwiększyć tempo prac , zwiększyć zatrudnienie , lub pracować w nadgodzinach , :lol: bo termin się zbliża .
Mariusz K.
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 269
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

19 maja 2017, 9:33

HANKA pisze:I ja też postaram się przyjechać, jak tylko furmankę zarejestruję :D :D :D :winner:

- A jak tam Hanka twa Furmanka ?? :D - zarejestrowana już ??
Kokomo666
Posty: 103
Rejestracja: 06 lut 2017, 10:48
Model: NB FL
Wersja: Phoenix 1,8
Lokalizacja: Piaseczno

19 maja 2017, 11:29

Robi się ciekawie...
Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

19 maja 2017, 13:05

Mam propozycję zrobienia pamiątkowych kubków. Takie wydarzenie trzeba jakoś zaakcentować. Koszt kubka 15zł.Nie wiem jak włożyć zdjęcie. Mam na wzór kubek syna. Co prawda nie ten klimat bo BMW, ale jako wzór. Zrobione ze zdjęcia w realu, to chyba moja MX5 , 27. 05, 2017. OPOCZNO.

CO WY NA TO? kwestia tylko ile sztuk zrobić. Zamówienie muszę zrobić do środy.
MikeyMike
Donator
Donator
Posty: 353
Rejestracja: 24 sty 2016, 15:54
Model: Inny
Wersja: Bezmiatowy :(
Lokalizacja: Kielce

19 maja 2017, 13:48

A może naklejki pamiątkowe? Tylko fajny projekt by się przydał :)
Awatar użytkownika
Mariusz K.
Donator
Donator
Posty: 434
Rejestracja: 06 mar 2013, 12:29
Model: NA
Lokalizacja: Parczówek/Opoczno i RŚw

19 maja 2017, 14:04

Wprawdzie w sprawie naklejki byłem dzisiaj u gościa od reklam ( niestety będzie dopiero w poniedziałek )i miała to być niespodzianka no ale jak już temat jest na tapecie to czekam na jakieś propozycje graficzne bo ze mnie grafik jest żaden i wstyd pokazać te moje wypociny .
Mariusz K.
Awatar użytkownika
almi69
Donator
Donator
Posty: 267
Rejestracja: 19 mar 2017, 16:51
Model: NB FL
Lokalizacja: Tarnobrzeg

19 maja 2017, 15:13

Mariusz K. pisze:Wprawdzie w sprawie naklejki byłem dzisiaj u gościa od reklam ( niestety będzie dopiero w poniedziałek )i miała to być niespodzianka no ale jak już temat jest na tapecie to czekam na jakieś propozycje graficzne bo ze mnie grafik jest żaden i wstyd pokazać te moje wypociny .


Propozycja będzie , co prawda kubek mojego syna z BMW. Donislaw wrzuci fotkę. Mam ograniczone możliwości zdjęciowe, wychodzi, że tylko moja. Nr rej, zasłoniemy i wpiszemy OPOCZNO. Naklejki też może zrobić w tej samej grafice.
Awatar użytkownika
darkul71
Posty: 12
Rejestracja: 04 paź 2016, 21:19
Model: NA
Wersja: 1991
Lokalizacja: Opoczno

19 maja 2017, 15:23

Coś na ruszt zorganizowane, pozostają tylko chęci. W drodze powrotnej musimy dać info ile osób i głodni nie odjedziemy :git:
HANKA
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2017, 21:28
Model: NA
Wersja: 1992

19 maja 2017, 15:41

PK. pisze:
HANKA pisze:I ja też postaram się przyjechać, jak tylko furmankę zarejestruję :D :D :D :winner:

- A jak tam Hanka twa Furmanka ?? :D - zarejestrowana już ??

Jadę jako pilot ;)
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 269
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

19 maja 2017, 19:34

MikeyMike pisze:A może naklejki pamiątkowe? Tylko fajny projekt by się przydał :)

- Kurczę - to myślimy podobnie - bo i mi naklejki chodziły cały dzień po głowie :)..
- Z tym, że ja chciałem zrobić naklejki u siebie - miałem napisać do Mariusza na priv - ugadać się i zrobić niespodziankę pozostałym :/..:)
- Tak więc jak chcecie - moge zrobić u siebie naklejki - tylko 2 kolorowe - mam laser - pozostałość po firmie i trochę laminatu-naklejki - srebrny metal/czarny - wygląda to mniej więcej tak:
Obrazek
Obrazek
- Tylko te ze zdjęć są na "naklejce" magnetycznej - a tej już mam same ścinki - mógł bym zrobić na takiej zwykłej naklejce - oczywiście też błyszczący metal - bo tej mi trochę zostało - o tak (mniej więcej) to wygląda..:
Obrazek
- Tylko wiadomo - grafika 2 kolorowa - metal i czarny (laser wypala metaliczną powłokę i zostaje czarny podkład)..
- Oczywiście kształt może być "fikuśny" :D..
- Za trochę poszukam - miałem gdzieś jakąś prostą grafikę w tematyce Miaty..
- Aha - no i jakie napisy by tam miały być może pierw ustalmy - poza oczywiście "Opoczno" i "2017".. :)..
- Myślałem tak w formie znaczka pocztowego - okrągłego - tylko ciut większe..
- Kolory magnetycznej i zwykłej są takie same (na zdjęciach wydają się być inne..) - tylko grubość inna, no i magnetyczną można ściągnąć (przeważnie robią to kradzieje - im ładniejsza naklejka, tym szybciej znika mi z samochodu :/..)(oczywiście magnetyczne przyczepia się do blachy..), a naklejane 3mają się raczej mocno i można przylepić gdzie się chce - tylko jak by ktoś chciał później odkleić z karoserii - to nie wiem czy lakier został by na samochodzie, czy na naklejce :/..
- Oczywiście nie ma znaczenia, czy były by np. czarne litery na srebrnym tle, czy srebrne litery na czarnym tle :)..
..
- Nie wiem - myślałem o czymś w tym stylu - tylko musiał by mi ktoś podać tekst - bo bez tego nie idzie za bardzo rozplanować..:
Obrazek
PS. - Oczywiście nie chce za nie kasy - każdy dostanie za darmo - tylko pod warunkiem, że mi starczy tych pozostałości laminatu - czyli raczej takie mniejsze musiały by być - może coś koło 4 cm średnicy (jeśli by były kształtu jak wyżej..).. ...No - chyba, że ze 30 Miat będzie - to wtedy trza by coś zmniejszać lub bardziej ekonomiczny kształt dać..
Ostatnio zmieniony 19 maja 2017, 21:13 przez PK., łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 269
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

19 maja 2017, 19:42

almi69 pisze:
Mariusz K. pisze:Wprawdzie w sprawie naklejki byłem dzisiaj u gościa od reklam ( niestety będzie dopiero w poniedziałek )i miała to być niespodzianka no ale jak już temat jest na tapecie to czekam na jakieś propozycje graficzne bo ze mnie grafik jest żaden i wstyd pokazać te moje wypociny .


Propozycja będzie , co prawda kubek mojego syna z BMW. Donislaw wrzuci fotkę. Mam ograniczone możliwości zdjęciowe, wychodzi, że tylko moja. Nr rej, zasłoniemy i wpiszemy OPOCZNO. Naklejki też może zrobić w tej samej grafice.

- Hehe - Almi - na razie nie pokazałeś kubka jeszcze, więc nikt tej sprawy nie porusza - wstawcie zdjęcie, a zapewne będą się ludzie wypowiadać :)
- Tylko jeśli bym miał robić naklejki - to raczej kolorowa grafika z kubka nie przejdzie u mnie - drukarki kolorowej nie uruchomię w najbliższym czasie - o ile ją kiedyś uruchomię - na razie mogę tylko grawewrować coś takiego jak na zdjęciach powyżej..
Awatar użytkownika
Mariusz K.
Donator
Donator
Posty: 434
Rejestracja: 06 mar 2013, 12:29
Model: NA
Lokalizacja: Parczówek/Opoczno i RŚw

19 maja 2017, 21:15

Cześć
Do PK.
Podobają mi się te twoje projekty naklejek , wyglądają naprawdę fajnie, zaprojektuj coś z miejscem spotkania, datą i oczywiście tematem mx5, jako organizator pokryje koszty. Dzięki za pomysły i zaangażowanie. Czekam na propozycje.
Mariusz K.
Awatar użytkownika
Donislaw
Donator
Donator
Posty: 239
Rejestracja: 12 sie 2016, 16:12
Model: NA
Wersja: 1.6
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Kontakt:

20 maja 2017, 7:14

obiecany kubek od almiego :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Donislaw
Donator
Donator
Posty: 239
Rejestracja: 12 sie 2016, 16:12
Model: NA
Wersja: 1.6
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Kontakt:

20 maja 2017, 7:33

A może by przy okazji zlotu zorganizować zbiórkę dla fundacji "SOS Małym Molosom" ? :)
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 269
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

20 maja 2017, 12:46

Donislaw pisze:obiecany kubek od almiego :)
Obrazek

Almi - ale to chyba trzeba by jakies zdjęcie np. z czterema modelami Miaty najlepiej (czy ile ich tam jest teraz..) - tak koło siebie zaparkowane..
- Nie wiem czy starczy na takie coś czasu..
- Musieli by się ludzie wypowiedzieć kto chce kubek, aby wiadome było ile zamówić - także ludzie - wypowiadajcie się..
- Ja teraz nie zdążę - ale w przyszłości mogę popracować nad taką grafiką (to na zlocie możemy zrobić nawet jakies zdjęcia do tego..)..
- To jak teraz by nie wyszło - to może na następny zlot zrobimy - myślę, że jeszcze będziesz Almi organizował nad zalewem w TBG (bo na ostatni nie mogłem przyjechać..) - to można by o Sandomierz zahaczyć - kiedyś byłem tam na zlocie starych samochodów - bardzo fajnie było to na rynku zorganizowane :).. ...Turyści by mieli radochę jak by samymi Miatami obstawił cały rynek :D..
Awatar użytkownika
GTwice
Posty: 153
Rejestracja: 18 maja 2016, 18:50
Model: NC FL
Wersja: 2.0 Sport PRHT
Lokalizacja: Chorzów/Rzeszów

20 maja 2017, 16:20

Alex pisze:
nikolakis pisze:Jestem zainteresowany i myślę, że jeszcze kilka osób z Łodzi się przyłączy.

Moze tak sie zdarzyc ;-)

Może i ja dołączę jeśli inne obowiązki nie wyskoczą.
2012 Mazda MX-5 NCFL 2.0 PRHT Stormy Blue - link
ODPOWIEDZ