[Białystok] Lokalna integracja

Dział o spotkaniach regionalnych - planowane spotkania, relacje z minionych spotów.

Moderator: Moderatorzy

tataskrzat
Posty: 65
Rejestracja: 13 lut 2011, 13:39
Lokalizacja: białystok

09 maja 2016, 12:43

Powiem jeszcze że ta niedziela na długo mi zostanie w głowie , te rozmowy z dzieciakami ta ich radość to bezcenne wspomnienia. Świata ich łatwo się nie zmieni ale taki kontakt z nami jest im bardzo potrzebny . Wychowawczyni na koniec bardzo dziękowała i nie ukrywała że jest pełna podziwu że tak to zorganizowaliśmy. Pytała jak do tego doszło i w ogóle. Zostawiliśmy po sobie bardzo dobre wrażenie i wspomnienia.

Chłopaki a może kasę która nam została w jakiejś małej części przeznaczyć na nasz kolejny przyjazd , np. na dzień dziecka ?

Jak to jakiś dziadek kiedyś powiedział : " jeszcze nigdy tak niewielu , tak niewielkim nakładem pracy nie zapewniło tak wiele radości dzieciom " chyba jakoś tak to szło :)
Awatar użytkownika
macvas
Posty: 38
Rejestracja: 22 kwie 2016, 12:30
Model: Inny
Wersja: GJ
Lokalizacja: Białystok

09 maja 2016, 12:55

tataskrzat pisze:Chłopaki a może kasę która nam została w jakiejś małej części przeznaczyć na nasz kolejny przyjazd, np. na dzień dziecka ?


Jestem jak najbardziej na tak! Będzie na jakieś upominki na Dzień dziecka. Jesteśmy tak kreatywną ekipą, że i tym razem Ich czymś zaskoczymy :git:

Po wczorajszym dniu poczułem jakby jakaś część mnie umarła (głównie przy grze w piłkę) i narodziła się na nowo (w Dzieciaków oraz Waszym towarzystwie). Rewanż w gałę jak najbardziej za, zwłaszcza że warunki będą lepsze (i drzewa Wam nie pomogą) a Ja mam czas popracować nad kondycją.


kompletnie na marginesie:
Jak Panie opiekunki będą planowały datę eventu to fajnie, aby Dzień Dziecka odbył się konkretnie w Dzień Dziecka, albo coś koło tego. To tak w kwestii mojej obecności - z góry zastrzegam, że weekend 4-5 czerwca mam w rodzinie wesele, z którego nijak się wymigam. Oczywiście finalnie zrobią tak jak im będzie najwygodniej a My się dostosujemy i stawimy w możliwie jak najsilniejszym składzie. Jutro wstępnie zapodam temat chłopakom z Klubu Mazdaspeed.
tataskrzat
Posty: 65
Rejestracja: 13 lut 2011, 13:39
Lokalizacja: białystok

09 maja 2016, 19:17

właśnie wracam z bidula , rozmawiałem z dyrektorką i mówi żeby rzeczy nie kupować bo jak się kupi coś dla kilku dzieci albo jakiejś grupy to będą żale pozostałych , zapytałem co myśli o konsoli to powiedziała że obawia się że będą dzieciaki ciężkie do odciągnięcia od niej więc lepiej nie.

Obydwoje doszliśmy do wniosku że dla dzieciaków najlepszy będzie kontakt z nami :)

Jest taki pomysł : zabrać np. 10 - 12 dzieciaków na paintballa , dzieciaki powyżej załóżmy 11 roku życia . My musimy wybrać termin ( proponuję II połowę czerwca ) i jej podać . Ona ogłasza u siebie że jest załóżmy 10 miejscówek ale tylko dla tych co zasłużą swoim zachowaniem , im to pomaga w wychowaniu bo dzieciakom zależy i się starają . No i NAS czeka mega zabawa !!!! Ludzi najlepiej poznaje się w walce :) Postrzelamy sobie i w ogóle , pojedziemy na kilka samochodów , zrobimy ognisko.

No i trzeba też cos za tą kasą zrobić dla dzieciaków poniżej 11 roku życia , też jakieś wyjście tylko że spokojniejsze , np. fikoland czy zoo + kino ( może w kinie jakieś zniżki dostaniemy ) i tak samo niech dzieciaki zasłużą zachowaniem na wyjście .

Ot i w ten sposób proponuję spożytkować nasze fundusze :) co szanowne grono na to ????

Oczywiście moja ulubienica :) szybko zauważyła mój samochód na parkingu , jak do niej zaszedłem to powiedziała że bardzo się cieszy że przeszedłem i że jak tylko zobaczyła miatkę to mnie wypatrywała. Poganiali mnie po boisku trochę więc jutro znów będę miał zakwasy ale chociaż baterię pełną :)

Aha , dyrektorka zaprasza nas na 1.06.2016 ( dzień dziecka )do nich, organizują pokazy , jakieś przedstawienia i zabawy . Jest to impreza dla osób które w jakiś sposób angażują się w sprawy bidula. Rodziców dzieciaków nie będzie bo dla nich jest inny dzień. Co prawda mają ograniczone miejsca ale 6-8 osób śmiało przyjmą :) ba , z otwartymi rękoma ! :)

Wystarczy nasza obecność , dzieciaki będą nas pamiętały więc mamy szlak przetarty :)

Tutaj lista chętnych :
1.Adam (ja)
Awatar użytkownika
gradek11
Donator
Donator
Posty: 140
Rejestracja: 13 sie 2015, 6:49
Model: NB FL
Wersja: Memories II
Lokalizacja: Białystok

09 maja 2016, 19:29

tataskrzat pisze:Aha , dyrektorka zaprasza nas na 1.06.2016 ( dzień dziecka )do nich, organizują pokazy , jakieś przedstawienia i zabawy . Jest to impreza dla osób które w jakiś sposób angażują się w sprawy bidula. Rodziców dzieciaków nie będzie bo dla nich jest inny dzień. Co prawda mają ograniczone miejsca ale 6-8 osób śmiało przyjmą :) ba , z otwartymi rękoma ! :)


A w jakich godzinach może wiesz? Bo to środek tygodnia więc przydałoby się już pracować nad grafikiem w pracy ;)

1.Adam
2. gradek11 - na razie wstępnie z mocnym akcentem raczej na tak :)
Awatar użytkownika
macvas
Posty: 38
Rejestracja: 22 kwie 2016, 12:30
Model: Inny
Wersja: GJ
Lokalizacja: Białystok

09 maja 2016, 20:51

1. Adam
2. gradek11 - na razie wstępnie z mocnym akcentem raczej na tak :)
3. macvas
4. ..
tataskrzat
Posty: 65
Rejestracja: 13 lut 2011, 13:39
Lokalizacja: białystok

10 maja 2016, 8:54

mam zaproszenie w ręku , idzie to tak :

".. serdecznie zapraszają na imprezę z okazji dnia dziecka która odbędzie się dnia 01.06.2016 o godz. 13.00 przy ul. 11 listopada 6 ..." :)
Awatar użytkownika
macvas
Posty: 38
Rejestracja: 22 kwie 2016, 12:30
Model: Inny
Wersja: GJ
Lokalizacja: Białystok

10 maja 2016, 9:41

Brzmi prawidłowo.
Możemy już zaklepywać wolne w robocie i obmyślać czym tu dzieciaki jeszcze zaskoczyć :D
Kostek
Posty: 260
Rejestracja: 29 wrz 2014, 23:21
Model: NB FL
Lokalizacja: Białystok

10 maja 2016, 12:20

Podesłał by mi ktoś link do wydarzenia na FB z ostatnich nadawek ?

Co do dnia dziecka chętnie pomogę jak by coś trzeba było, tylko na razie jest to zbyt odległy termin i nie mam pojęcia czy nie będę zawalony robotą.

Dziś jest spot ?
Mój pierwszy raz na Tor Poznań 2min 3s NBFL 1.6
Awatar użytkownika
gradek11
Donator
Donator
Posty: 140
Rejestracja: 13 sie 2015, 6:49
Model: NB FL
Wersja: Memories II
Lokalizacja: Białystok

10 maja 2016, 12:26

Spot dziś jest

Wysłane z Xperia M4 Aqua
Kardyniak
Posty: 118
Rejestracja: 30 kwie 2014, 16:47
Lokalizacja: Białystok

11 maja 2016, 1:59

Hej co do paintballa w tym mocno siedzę, mam znajomości mógłbym coś załatwić by było coś tam taniej.
Jutro się dowiem więcej.
Hakuuna ma Miataaa!
Awatar użytkownika
macvas
Posty: 38
Rejestracja: 22 kwie 2016, 12:30
Model: Inny
Wersja: GJ
Lokalizacja: Białystok

11 maja 2016, 7:10

Kardyniak to świetna wiadomość, czekamy na konkrety, bo wczoraj wstępnie ustaliliśmy że niezły termin "na strzelanie" to 11 czerwca br. - później zaczyna się okres urlopowy i organizacyjnie może się to skomplikować.

Na ten moment wstępny plan jest na jednego konkretnego eventa w czerwcu jeszcze przed okresem urlopowym, a co będzie dalej to się zobaczy. Myślę, że jakaś inicjatywa raz na kwartał to czasokres odpowiedni dla większości z Nas.

Adam, dzięki że Nas wczoraj odwiedziłeś. Jak zauważyłeś z frekwencją bywa różnie, ale zawsze jest z kimś o czymś pogadać.


W kwestii kompletowania ekipy na DD:
tataskrzat pisze:mają ograniczone miejsca ale 6-8 osób śmiało przyjmą

Dałem info w wątku regionalnym. Zobaczymy jakie będzie zainteresowanie u Nas. Póki co ja na bank i wstępnie Pan Janek (zielony mx5 nb)
tataskrzat
Posty: 65
Rejestracja: 13 lut 2011, 13:39
Lokalizacja: białystok

12 maja 2016, 11:47

Kardyniak pisze:Hej co do paintballa w tym mocno siedzę, mam znajomości mógłbym coś załatwić by było coś tam taniej.
Jutro się dowiem więcej.




dawaj wieści bo nie mogę spokojnie usiedzieć na miejscu :) :)
Kardyniak
Posty: 118
Rejestracja: 30 kwie 2014, 16:47
Lokalizacja: Białystok

12 maja 2016, 23:28

Jeżeli akcja będzie w środku tygodnia ( 1czerwiec to środa) to jest taniej.
Musimy tylko ustalić czy chcemy się postrzelać na hali reballami (kulki gumowe, wielokrotnego użytku), czy na podwórku farbą.
Jezeli hala to wyjdzie 10/15pln osoba na godzinę. (oczywiście z całym sprzętem)
Jeżeli podwórko i farba tutaj liczymy inaczej. Jak dobrze pamiętam to 35pln z całem sprzętem i pełnym magazynkiem kul, doładowanie kulek to 30pln/500kulek.

Co do opcji na zewnątrz to jeszcze da się coś na pewno utargować, akcja w szczytnym celu w końcu ;).
Hakuuna ma Miataaa!
tataskrzat
Posty: 65
Rejestracja: 13 lut 2011, 13:39
Lokalizacja: białystok

14 maja 2016, 16:17

No to co , wybieramy termin 11/06.2016 tak jak na spocie ustalaliśmy ? ja jestem za. Uważam że zabawa na podwórku będzie lepsza bo możemy zrobić ognicho no i pewnie po farbie mniejsze siniaki będą :) to róbmy listę kto z nas się pisze i dodatkowo weźmiemy załóżmy 10 dzieciaków ( połowę dziewczyn połowę chłopaków ) , co do godziny to może 16-17 ?

Lista :)
1. tataskrzat
Awatar użytkownika
macvas
Posty: 38
Rejestracja: 22 kwie 2016, 12:30
Model: Inny
Wersja: GJ
Lokalizacja: Białystok

16 maja 2016, 11:56

Ekipa na paintball'a:

1. tataskrzat
2. macvas
3. ...

Dzięki za odwiedziny w pracy Adam :)
Dfens
Posty: 56
Rejestracja: 07 wrz 2014, 21:43
Model: NB
Wersja: mixed
Lokalizacja: Białystok

16 maja 2016, 13:42

U mnie z terminami niewypał. 1 - dyżur, 11 - Szkolenie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
tataskrzat
Posty: 65
Rejestracja: 13 lut 2011, 13:39
Lokalizacja: białystok

16 maja 2016, 14:01

macvas pisze:Dzięki za odwiedziny w pracy Adam :)



Dwie pieczenie na jednym ogniu , czyli pogawędka i w brzuchu pyszne pierogi :)
Kardyniak
Posty: 118
Rejestracja: 30 kwie 2014, 16:47
Lokalizacja: Białystok

17 maja 2016, 15:04

Gdzie dobre pierogi?;)
Niedkugo info nt paintballa.
Hakuuna ma Miataaa!
tataskrzat
Posty: 65
Rejestracja: 13 lut 2011, 13:39
Lokalizacja: białystok

17 maja 2016, 16:46

Kardyniak pisze:Gdzie dobre pierogi?;)


w urzędowym miejskim bufecie na Słonimskiej :) No i sprzedają je fajne babki z jajami :)
tataskrzat
Posty: 65
Rejestracja: 13 lut 2011, 13:39
Lokalizacja: białystok

20 maja 2016, 7:58

chłopaki , nie tak szybko bo nie nadążam zapisywać :P

ekipa na dzień dziecka :

1. Adam
2. gradek11 - na razie wstępnie z mocnym akcentem raczej na tak :)
3. macvas
4. ..
Kardyniak
Posty: 118
Rejestracja: 30 kwie 2014, 16:47
Lokalizacja: Białystok

23 maja 2016, 18:09

Dowiadywalem się co do Paintballa.
Najlepsza opcja jest na hetmanskiej bo w miarę blisko jest możliwość ogniska. Do tego mam sterefe gdzie dzieciaki mogą jeszcze z łuków do siebie postrzelac ;)..
Cenowo jest do dogadania.
Jeżeli my też chcemy pogrqc w paintball. To my płacimy normalnie ale dzieciaki mają za free(plus dodatkowe kulki na pewno taniej). Jeżeli my tylko patrzymy to pewnie płacimy za same kulki dla dzieciaków. Także myślę że wyjdzie niedrogo.
Strefa z lukami dla dzieciaków za darmo. Myślę że.wyjdzie jakieś 300pln za wzzystko plus rzeczy na ognicho.
Ja jeszcze nie wiem czy będę mógł towarzyszyć niestety w tym roku Prqca dyplomowa a ja zaocznie studiuje więc każda okazja spotkania promotora musi być wykorzystana ;/
Hakuuna ma Miataaa!
tataskrzat
Posty: 65
Rejestracja: 13 lut 2011, 13:39
Lokalizacja: białystok

24 maja 2016, 11:09

Kardyniak daj jakiś numer tel do siebie , coś nie mogę ich na necie znaleźć. Wszystko co piszesz brzmi naprawdę super :)

Ekipa na paintball'a:

1. tataskrzat
2. macvas
3. ...
Awatar użytkownika
macvas
Posty: 38
Rejestracja: 22 kwie 2016, 12:30
Model: Inny
Wersja: GJ
Lokalizacja: Białystok

30 maja 2016, 11:29

Adam, ja najprawdopodobniej pojutrze spóźnię się troszkę - wypadła pewna sprawa w robocie i punktualnie na 13:00 raczej nie dotrę. Tak tylko uprzedzam, bo przybyć przybędę ;)
A reszta jak?
Awatar użytkownika
gradek11
Donator
Donator
Posty: 140
Rejestracja: 13 sie 2015, 6:49
Model: NB FL
Wersja: Memories II
Lokalizacja: Białystok

30 maja 2016, 18:56

Ja zgłaszam, że we środę jestem, udało mi się wyrwać wolny dzień w pracy. spotykamy się jakoś wcześniej czy już na miejscu?
Odnośnie 11 to u mnie niestety wielka niewiadoma, nie wiem czy będę miał wtedy samochód...
tataskrzat
Posty: 65
Rejestracja: 13 lut 2011, 13:39
Lokalizacja: białystok

31 maja 2016, 11:03

spotkajmy się wcześniej , razem będzie raźniej :) dziś pod biawarem wszystko obgadamy. termin 11.06 stoi pod znakiem zapytania ale to wieczorem wszystko opowiem
MarekSz
Posty: 141
Rejestracja: 14 paź 2014, 20:50
Model: Inny
Lokalizacja: Białystok

31 maja 2016, 14:39

A to dziś jest jakieś spotkanie pod biawarem ?
Awatar użytkownika
gradek11
Donator
Donator
Posty: 140
Rejestracja: 13 sie 2015, 6:49
Model: NB FL
Wersja: Memories II
Lokalizacja: Białystok

31 maja 2016, 14:57

no właśnie, dziś jest jakiś spot?:)
tataskrzat
Posty: 65
Rejestracja: 13 lut 2011, 13:39
Lokalizacja: białystok

31 maja 2016, 17:20

jest , ja już pędzę
Awatar użytkownika
macvas
Posty: 38
Rejestracja: 22 kwie 2016, 12:30
Model: Inny
Wersja: GJ
Lokalizacja: Białystok

31 maja 2016, 19:13

Spotu cyklicznego nie było - a przynajmniej nie tego z Klubu MS ;)

Adam, właśnie napisała do mnie Kinga (srebrna Mazda 3 BK, na ostatnim spocie) w sprawie jutrzejszej wizyty w DD.
Z racji tego, że ona zostawiła auto do naprawy, a wyraziła chęć aby jutro tam z Nami być - dałem jej namiar tel. na Ciebie 8-) , bo ja tak jak wspominałem wcześniej, zapewne nie zjawię się punktualnie. Może Ty lub ktoś od Nas będzie miał możliwość zgarnąć ją w drodze do?
Kardyniak
Posty: 118
Rejestracja: 30 kwie 2014, 16:47
Lokalizacja: Białystok

05 cze 2016, 12:16

7mego będzie spot pod Biawarem?
Hakuuna ma Miataaa!
ODPOWIEDZ