IV Youngtimer Party

Forum o zlotach ogólnopolskich - tych które już były oraz wszystkich planowanych.

Moderator: Moderatorzy

matti
Posty: 121
Rejestracja: 30 lis 2006, 14:05
Model: NA
Wersja: miata
Lokalizacja: Poznań

03 mar 2008, 10:59

allo alllo !!!! Mam pytanko - ponieważ na tę imprezkę zgłaszałem się na samym wstępie gdy pojawił się ten post -- ale z przyczyn różnych dopiero dzis przeczytałem że można się już zgłaszać bezpośrednio do automobil-klubu i tu zong i informacja że nie ma wolnych miejsc -----czy możesz mi powiedzieć czy ktoś przesłał nasze zgłoszenia czy będę mógł wziąść udział czy też nie
proszę o szybką odpowiuedź


matti
WIND IS PAINTER OF MY SKY
Dizajer
Posty: 1101
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:04
Lokalizacja: Poznań / Kujawy
Kontakt:

06 mar 2008, 11:57

musiałem spasować.. siła wyższa... matti możesz wejść na moje miejsce
matti
Posty: 121
Rejestracja: 30 lis 2006, 14:05
Model: NA
Wersja: miata
Lokalizacja: Poznań

06 mar 2008, 14:55

ojej super dzięki ale właśnie sprzedaje moją NA i zostanie mi tylko NBFL więc niestety nie będę mógł a szkoda ale siła wyższa za to pocieszające jest to że moja śliczna Madzia bedzie miała nowego Pana który będzie ją kochał i będzie w naszym klubie bo to taki sam wariat jak my wszyscy !!!!!
Madzie moja jedzie do Warszawy tak więc wszystkich kolegów z warszawy i okolic bedę prosił ładnie o powitanie nowego zapaleńca

NIECH MOC I POGODA BEDZIE Z WAMI
WIND IS PAINTER OF MY SKY
Stig
Posty: 93
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:50
Lokalizacja: Poznań

11 mar 2008, 19:26

Kurde panowie... Pisałem już o wszystkim wyżej. Prosiłem żeby każdy kto jest zainteresowany wysłał do mnie maila. Zgłosiły się 2 osoby. Dałem im w odpowiednim czasie linka do zgłoszeń. Zresztą na forum też są linki w tym temacie ! ! ! Przecież nie będę zgłaszał kogo innego jak nawet nie wiem czy przyjedzie. Miejsca były przez 3 dni od otwarcia listy. Teraz jest już zamknięta. A rezygnowanie z imprezy po zgłoszeniu się pozostawię bez komentarza. Pomyślmy jak wygląda teraz klub miaty w oczach koła Youngtimer. Mówiliśmy że będzie nas wielu. Potem większość NA się wykruszyła. Zgłosiliśmy się my z kuzynem i 2 inne z czego jedna też się wykruszyła... Panowie. Moi serdeczni koledzy z koła walczą tu z różnymi nagonkami na miaty. Stwarzają nam możliwość startów gdyż co druga NA zgłosiła się wstępnie (patrz. początek tego tematu 7 miat NA zgłasza chęc udziału. a startuje jedna) a tu nagle startują tylko 2 osoby z samego koła ( trudno żeby było inaczej) i 1 miata z poza. No Zajefajny puchar. Wpadliśmy do klasy gość. Szczerze mówiąc to wstyd mi się przyznawać że jestem z miata klub polska bo zawaliliśmy sprawę. Nie widzę żadnego błędu organizacyjnego z mojej strony ale jeśli ktoś coś wyłapał to proszę o info. Bo moim zdaniem to zawalili zgłaszający się. Na następny raz:
-Śledzić temat o imprezie.
-Przy pewnej chęci startu pisać maila a nie zaśmiecać forum.
-Zgłaszać się tylko jeśli jest się pewnym a nie mówić "no było by fajnie, jestem chętny jak będzie ładna pogoda, tor będzie suchy, moja papużka zdrowa a paliwo tanie" TYLKO KONKRETNE ZGŁOSZENIA ! ! ! Rozumiem że czasem ciężko jest przewidzieć niektóre rzeczy ale błagam. Postarać się...

Następna impreza w lecie.
Relacje z najbliższej na końcu marca.
Zapraszam kibiców do Poznania 29 Marca. Będzie na co popatrzeć.

-
Zablokowany