Miatowy trening w Czaplinku, 20. maja 2012

z cyklu: "ściganie spontaniczne":D

Forum o zlotach ogólnopolskich - tych które już były oraz wszystkich planowanych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dżunior
Donator
Donator
Posty: 4106
Rejestracja: 09 lis 2008, 13:42
Model: ND
Wersja: SkyFreedom Recaro
Lokalizacja: Calpe / NDM
Kontakt:

17 maja 2012, 20:08

Po konsultacji z organizatorami naszego niedoszłego ścigania, które miało być częścią Majówki Kaszubskiej, mam dla Was propozycję spontanicznego weekendowego ścigania. :grraauu:
Spontanicznego, gdyż miałoby się ono odbyć w najbliższy weekend, a dokładnie w niedzielę. :mrgreen:

Zasady takiej jak podawałem uprzednio:
Start ok. 11:00, następnie zapoznanie z trasą, otwarty trening i część najważniejsza: czasówka (prowadzona pod nadzorem aparatury pomiarowej TAG Heuer :cool: ).
Słowem: bardzo dużo jeżdżenia po doskonałej nawierzchni, z dokładnym pomiarem progresu. :mrgreen:

Oczywiście byłaby opcja wyjazdu z Warszawy w sobotę przed południem, by wieczorem osiąść nad jakimś jeziorem i przy zimnym piwku pogadać i wyspać się przed imprezą. :mrgreen: Ja byłbym chętny - mam nadzieję że nie tylko ja, tym bardziej że weekend zapowiada się słoneczny. :mrgreen:

Cena imprezy: 250PLN/os. Płatność dokonywana na miejscu. Zgłoszenia tu w wątku, poprzez PW lub telefonicznie (607 097 598).
Warunkiem zorganizowania treningu jest zgłoszenie się w ciągu najbliższych 24 godzin min. 10 osób. :mrgreen: O postępach będę informował na bieżąco. :mrgreen:
MX-5 ND SkyFreedom 8-)
Elise S2 111R '06 | Boxster 981 GTS '15 | Cayman 981 GT4 '16 | i3 120Ah '18 | Multivan T5 '15 #TriWóz | Taycan GTS Sport Turismo
CE 04 | RnineT
Zablokowany