TARNOBRZEG AFTERPARTY :)

..Wracając ze zlotu w Tarnobrzegu możecie wstąpić do Antoniowa na mini imprezkę ..

Forum o zlotach ogólnopolskich - tych które już były oraz wszystkich planowanych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

30 cze 2021, 20:52

! UWAGA UWAGA ! :D :D

- Kochane Zlotowiczki i Zlotowicze !

- "Bezpośrednio po zakończeniu" zlotu w Tarnobrzegu (18-VII-2021) - mamy zaproszenie od Wójta Gminy Radomyśl nad Sanem i od Dyrektor Domu Kultury w Chwałowicach na małe
"AFTERPARTY" :slinotok:
do miejscowości Antoniów, która jest w sumie niedaleko Tarnobrzega :D :D ...
- Przyznam, że nie wiem jeszcze dokładnie co i jak - na razie tylko spotkaliśmy się na drodze i bez wysiadania z samochodu zamieniliśmy kilka zdań - dowiem się o szczegółach, to oczywiście tu napiszę...
- Generalnie jest tam jakaś impreza i jesteśmy na nią zaproszeni - znaczy ktokolwiek ma Miatę (a jak ktoś by nie miał - to jedną może mógłbym pożyczyć :D ..) - i kto będzie chętny ... - Myślę, że fajnie jakbyśmy się pokazali większą grupą :D :D . . .
- Impreza zaczyna się chyba o 15:00 mszą - my chyba dotarlibyśmy tam później (zależy o której się skończy zlot w TBG)...
- Myślę, że od około 16:00 do późna będzie tam jakaś muzyka itd..
- Obiecano nam poczęstunek - więc czegóż więcej chcieć (prócz pogody i machiny do wydłużania czasu .. ;) ) :D
- Ja już swoją obecność obiecałem - mam nadzieję, że znajdą się jeszcze chętni by dołączyć 8-)
- Wspomniana miejscowość jest około 35 km od miejsca zakończenia zlotu w Tarnobrzegu (muszę sprawdzić na GPS - na razie tak "strzelam na oko" - dla niektórych może być nawet po drodze lub prawie po drodze :) (Dla przykładu - jeśli ktoś będzie wracał do Tarnobrzega - to wystarczy, że tylko o około 35 kilometrów zboczy z trasy :lol: :D ..)..
- Jeśli byliby chętni - to możemy też się przejechać po okolicznych - jak to nazwał Michał - "zwariowanych drogach" Obrazek
- Dobrze byłoby, gdybyśmy się określili ile nas tam będzie - by poczęstunku i naklejek afterpartowych nie brakło ;)
- Aha - nie wiążą się z tym dodatkowe opłaty, chyba, że ktoś sobie na miejscu piwo kupi czy coś, jak go napój z pokrzyw nie zadowoli :D
- Wspomniany Antoniów jest w stronę Sandomierza - tylko trochę dalej i za Wisłą (trzeba ją ominąć zwiedzając okoliczne miejscowości, pola, lasy..)..
- Możemy co prawda jechać prosto na imprezkę - tam zjeść coś, prezentując przy okazji swoje autka i potem się rozjechać, ale myślę, że warto by było pozwiedzać po drodze - więc proponuję taką trasę - ciut dłuższa, ale czy nie o to chodzi ..? :D :

Obrazek
https://goo.gl/maps/gHnuatjgbT2S6pPp8 - czyli ze "zwiedzaniem okolicy" wyszłoby 65 kilometrów - to temat jeszcze do obgadania :)
- Fragment trasy, którą moglibyśmy jechać: https://patrz.pl/film,trasa1ax-avi,157236.html :shock: (..bez obaw - ten paskudny próg zwalniający już nie będzie nikomu przeszkadzał :roll: ..)
- Tu jeszcze jeden fragment (nie zwracajcie uwagi na muzyczki..): https://patrz.pl/film,trasa2cx-avi,157237.html
- Plusem tych dróg jak dla mnie jest to, że zakręty są nie tylko w lewo i prawo, ale też w górę i w dół .. :lol:

- Tak więc otwieram listę chętnych:
1- PK.
2- Almi
3- Pitokthc
4- Paulina
5- Biszkopt i Magda (Jeśli się uda..)
6- Marcin (Ostrowiec)
7- Michał
8- Beciia
9- Michalkow z ekipą :)
..


Obrazek Pozdrowionka

PS. Przepraszam, że tak małą imprezkę wepchałem do ogólnopolskich, ale jest ona "doklejona" do ogólnopolskiej imprezy, więc gdzież indziej bym mógł ją umieścić ... :roll:
Ostatnio zmieniony 16 lip 2021, 13:19 przez PK., łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Beciia
Posty: 65
Rejestracja: 16 lut 2020, 18:06
Model: NC FL
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

11 lip 2021, 9:19

My też jesteśmy chętni , ale na chwilę , bo potem czeka nas długa droga do domu.
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

15 lip 2021, 9:06

Beciia pisze:
11 lip 2021, 9:19
My też jesteśmy chętni , ale na chwilę , bo potem czeka nas długa droga do domu.
- Dzięki :D
- Już wpisani na listę :D
- Oo - faktycznie macie kawałek do przejechania :) - mam nadzieję, że nie musicie w poniedziałek rano do pracy gonić .. ;)
- To myślę, że macie pierwsze miejsce, jeśli chodzi o odległość do pokonania na zlot :winner:
- Myślę, że szczegóły trasy dogadamy przed wyjazdem z TBG - znaczy czy jedziemy tak, jak wrzuciłem na mapce, czy z jakiegoś odcinka zrezygnujemy..
- Czas przejazdu to myślę, że pomiędzy godziną a dwoma godzinami - zależy jak będziemy jechać i co będzie na drodze (oraz czy cała trasę zrobimy - jeśli byśmy skrócili trasę, to i w pół godziny pewnie byśmy dojechali..)..
- A na miejscu coś zjemy, prezentując w tym czasie Miatki i potem to już wyjdzie w praniu - kto będzie chciał - zostanie ile będzie chciał lub mógł :) ..
- W sumie jest nas tak mała grupka, że możemy improwizować i naciągać plan, by wszystkim pasował ;) ...
- Sorki, że dopiero teraz aktualizacja - zaganiany jestem, jak większość ;) ..
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

15 lip 2021, 10:10

- Naklejki "afterpartowe" już się robią :D ..
klejka.png
klejka.png (246.52 KiB) Przejrzano 810 razy
Awatar użytkownika
Beciia
Posty: 65
Rejestracja: 16 lut 2020, 18:06
Model: NC FL
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

15 lip 2021, 12:13

PK. pisze:
15 lip 2021, 9:06
Beciia pisze:
11 lip 2021, 9:19
My też jesteśmy chętni , ale na chwilę , bo potem czeka nas długa droga do domu.
- Dzięki :D
- Już wpisani na listę :D
- Oo - faktycznie macie kawałek do przejechania :) - mam nadzieję, że nie musicie w poniedziałek rano do pracy gonić .. ;)
- To myślę, że macie pierwsze miejsce, jeśli chodzi o odległość do pokonania na zlot :winner:
- Myślę, że szczegóły trasy dogadamy przed wyjazdem z TBG - znaczy czy jedziemy tak, jak wrzuciłem na mapce, czy z jakiegoś odcinka zrezygnujemy..
- Czas przejazdu to myślę, że pomiędzy godziną a dwoma godzinami - zależy jak będziemy jechać i co będzie na drodze (oraz czy cała trasę zrobimy - jeśli byśmy skrócili trasę, to i w pół godziny pewnie byśmy dojechali..)..
- A na miejscu coś zjemy, prezentując w tym czasie Miatki i potem to już wyjdzie w praniu - kto będzie chciał - zostanie ile będzie chciał lub mógł :) ..
- W sumie jest nas tak mała grupka, że możemy improwizować i naciągać plan, by wszystkim pasował ;) ...
- Sorki, że dopiero teraz aktualizacja - zaganiany jestem, jak większość ;) ..
Na szczęście mamy w poniedziałek jeszcze urlop, więc na luzie ;)
Ogólnie to my już jutro ruszamy w Wasza stronę. Na piątek zatrzymamy się w Sandomierzu , żeby pojeździć po okolicznych drogach z winnicami i pozwiedzać miasto. ;)
Awatar użytkownika
michalkow
Posty: 98
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:18
Model: NA
Wersja: 1.6 1997
Lokalizacja: Ćmielów

15 lip 2021, 16:08

PK. pisze:
15 lip 2021, 9:06
Beciia pisze:
11 lip 2021, 9:19
My też jesteśmy chętni , ale na chwilę , bo potem czeka nas długa droga do domu.
- Dzięki :D
- Już wpisani na listę :D
- Oo - faktycznie macie kawałek do przejechania :) - mam nadzieję, że nie musicie w poniedziałek rano do pracy gonić .. ;)
- To myślę, że macie pierwsze miejsce, jeśli chodzi o odległość do pokonania na zlot :winner:
- Myślę, że szczegóły trasy dogadamy przed wyjazdem z TBG - znaczy czy jedziemy tak, jak wrzuciłem na mapce, czy z jakiegoś odcinka zrezygnujemy..
- Czas przejazdu to myślę, że pomiędzy godziną a dwoma godzinami - zależy jak będziemy jechać i co będzie na drodze (oraz czy cała trasę zrobimy - jeśli byśmy skrócili trasę, to i w pół godziny pewnie byśmy dojechali..)..
- A na miejscu coś zjemy, prezentując w tym czasie Miatki i potem to już wyjdzie w praniu - kto będzie chciał - zostanie ile będzie chciał lub mógł :) ..
- W sumie jest nas tak mała grupka, że możemy improwizować i naciągać plan, by wszystkim pasował ;) ...
- Sorki, że dopiero teraz aktualizacja - zaganiany jestem, jak większość ;) ..
To my też jednak się dopisujemy ;) Mamy blisko, dlatego wrócimy wcześniej w niedzielę do domu, a potem najwyżej przyjedziemy na 2 auta z synem.
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

16 lip 2021, 13:43

Beciia pisze:
15 lip 2021, 12:13

Na szczęście mamy w poniedziałek jeszcze urlop, więc na luzie ;)
Ogólnie to my już jutro ruszamy w Wasza stronę. Na piątek zatrzymamy się w Sandomierzu , żeby pojeździć po okolicznych drogach z winnicami i pozwiedzać miasto. ;)
- A - to super :git:
- To macie jeszcze imprezkę "beforeparty" :D - przyjemnego zwiedzania :D .
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

16 lip 2021, 13:47

michalkow pisze:
15 lip 2021, 16:08

To my też jednak się dopisujemy ;) Mamy blisko, dlatego wrócimy wcześniej w niedzielę do domu, a potem najwyżej przyjedziemy na 2 auta z synem.
- :kciuk: Super :D
- Już dopisani i naklejki dorobione :)
- Co by tylko pogoda była - bo jakimiś deszczami straszą - ale i tak damy radę :D ..
Awatar użytkownika
PK.
Posty: 267
Rejestracja: 23 mar 2017, 23:23
Model: NA
Wersja: + NB
Lokalizacja: Chwałowice koło Stalowej Woli
Kontakt:

19 lip 2021, 18:16

- No i pogoda jednak dopisała :D
- Bałem się ciuteczkę, że jak zacznie padać, to te kręte drogi, po których "rajdowaliśmy", będą bardzo wyrzucać i przepadnie frajda z szybszej przejażdżki nimi, ale na szczęście było Ok :D . . .
- Jakiś gość mnie wieczorem zaczepił i powiedział, że jak zobaczył nas jadących przez jego wieś, to aż spadł z roweru, z wrażenia (był troszkę "dziabnięty"..) :D
- Trochę organizatorzy pomieszali (pewnie dla tego, że było kilku różnych..), i nas w porę nie zapowiedzieli, no i nie wszystko, co obiecali, zdążyli "spełnić", ale poganialiśmy po okolicy, coś tam się zjadło i pogadało - więc myślę, że bardzo źle nie było - ludzie nas widzieli :D ..
- Mam nadzieję, że kolejnym razem będzie lepiej :D ..
- :poklony: :poklony: :poklony: :poklony: Dzięki wielkie Wam za poświęcenie i przedłużenie Tarnobrzeskiej imprezy w moich okolicach :senkju:
- Heh - na końcu się trochę zamotałem - bo przecież mogłem wskoczyć w Miatkę i Was odprowadzić - teraz mi głupio, że tak zostałem - na drugi raz się poprawię .. :oops:
IMAG6479.jpg
IMAG6479.jpg (269.32 KiB) Przejrzano 714 razy
IMAG6488.jpg
IMAG6488.jpg (452.67 KiB) Przejrzano 714 razy
IMAG6481.jpg
IMAG6481.jpg (225.23 KiB) Przejrzano 714 razy
IMAG6482.jpg
IMAG6482.jpg (153.84 KiB) Przejrzano 714 razy
- Tu zdjęcia ze zlotu w TBG i z Afterparty - choć za wiele niestety nie zrobiłem.. :
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
- Filmiki postaram się za jakiś czas - jak ogarnę.. :)
ODPOWIEDZ