DWinkle2021 | 24-26.09

sudeckie winkle szlakiem pałaców i zamków

Forum o zlotach ogólnopolskich - tych które już były oraz wszystkich planowanych.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Morfi
Donator
Donator
Posty: 1697
Rejestracja: 11 lut 2012, 16:56
Model: NA
Wersja: 1.8 vvt
Lokalizacja: Wrocław

07 maja 2021, 6:04

Vyre pisze:
06 maja 2021, 21:37
Hej a odpowiesz na pytanie osek'a?
Osek wczoraj dostał info.

Dla tych którzy nie wiedzą czy jadą sami czy z pilotem/ką to można przelać za 1 os. Myślę, że w lipcu samotnicy będą dobierać się w pary do pokoi.
montego blue ze "świnką w środku", wersja kanadyjska
NAFL 1,8L
Awatar użytkownika
pavlacos
Donator
Donator
Posty: 681
Rejestracja: 12 lut 2018, 9:30
Model: NC
Wersja: Koksed by Five
Lokalizacja: Wrocław

07 maja 2021, 9:08

Póki co chyba pozostanę na rezerwie rezerwy jako obserwator :)

aczkolwiek jest to mega kuszące i ciekawy jestem tras po polskiej stronie ale odległy termin na plan
okolice trochę zjeździłem na 2 kółkach i bywało różnie, ale na pewno atrakcji jest masę do obczajenia - jeżeli taka byłaby formuła, zatem nie bedę spojlował :P
czeskie wiem że są zajefajne :diablo:
Motór jest bogiem, Prędkość nałogiem, Tuning zabawą, Freestyle podstawą
Obrazek
Awatar użytkownika
Morfi
Donator
Donator
Posty: 1697
Rejestracja: 11 lut 2012, 16:56
Model: NA
Wersja: 1.8 vvt
Lokalizacja: Wrocław

08 maja 2021, 7:57

Moi drodzy. Nadeszła chwila by ustalić listę uczestników zlotu. Niektórzy wiedzą jakie jest moje podejście do „Forum MX5 Klub Polska”. Z całego serca wspieram społeczność tego Forum. Wg mnie, jest to jedyne miejsce gdzie wiedza i doświadczenie nie znikają w czeluściach Internetu. Znam przypadki forów, które znikły bo ich użytkownicy przenieśli się na inne media (vide Forum MX5 Romania). Uważam, że ludziom którzy je tworzą należy się uznanie i wielkie podziękowanie. Forum funkcjonujące na serwerach komercyjnych wymaga jego utrzymywania, stąd wskazane jest wspieranie finansowe w postaci dobrowolnych składek wpłacanych przez członków Klubu. Forum może więc funkcjonować przede wszystkim dzięki donatorom, którym z tego miejsca chciałbym szczególnie podziękować za ich wkład w „to dzieło”. Wartość merytoryczną forum stanowią wpisy jego użytkowników. Wielu z nas dzieli się swoim doświadczeniem z MX5 i pomaga innym posiadaczom tego roadstera. To właśnie dzięki tym ludziom forum jest taką „kopalnią wiedzy”.
Wiem, że funkcjonują grupy miłośników MX5 na FB czy Instagramie. Cieszę się, że ci ludzie kochają swoje MX5-ki tak jak i forumowicze. Chętnie będziemy ich gościli na naszych zlotach jednakże pierwszeństwo udziału zawsze będą mieli forumowicze.
Po moim wywodzie zapewne już domyślacie się kryteriów, które zostały użyte do zbudowania listy uczestników zlotu DWinkle2021. Podaję więc w kolejności: donator i liczba postów na forum. Poniżej lista z ułożona wg tych kryteriów. Pod uwagę zostały wzięte wyłącznie osoby, które wpłaciły zaliczkę.
Osoby "pod kreską" są póki co na rezerwie. W gronie organizatorów zdecydujemy czy ew. powiększyć grono uczestników zlotu.
Załączniki
lista_startowa.png
lista_startowa.png (17.15 KiB) Przejrzano 2259 razy
montego blue ze "świnką w środku", wersja kanadyjska
NAFL 1,8L
Awatar użytkownika
ababcka
Posty: 37
Rejestracja: 03 maja 2020, 17:50
Model: NA
Wersja: NA + NB :D
Lokalizacja: Wrocław

08 maja 2021, 9:39

Jako osoby, które rok temu dołączyły do społeczności, mamy przywilej korzystania ze wspomnianej przez Ciebie kopalni wiedzy, w której na szczęście znaleźliśmy rozwiązania wszystkich napotkanych przez nas dotychczas problemów.
Dzięki temu, nauczeni doświadczeniami z innych forów w przeszłości ("użyj opcji szukaj!" :diablo:), zamiast zaśmiecać tę wspólną przestrzeń kolejnymi postami na ten sam temat, wykorzystujemy zgromadzoną tutaj wiedzę podczas długich dni spędzonych nad naszymi (i nie tylko) Miatami w garażu i dzielimy się nią na wrocławskich spotach i wypadach, ale nie sądziłam, że każda z tych aktywności musi zostać uwieczniona postem.
Taka forma "kategoryzacji" forumowiczów działa jak miecz obosieczny – z jednej strony utwierdza użytkowników starszych stażem w przekonaniu, że forum jest jedyną formą komunikacji (nie ma w tym nic złego), z drugiej tych "młodszych" odstrasza z udziału w tej komunikacji, skoro i tak nie będziemy mieli szansy dorównać. W ten sposób forum "żyje" tylko dla pierwszej z tych grup.
Oczywiście oboje z Grześkiem rozumiemy, że jako organizator masz pełne prawo decydować o kryterium przyjęcia na wyjazd :)
Awatar użytkownika
Vyre
Posty: 45
Rejestracja: 23 lis 2018, 0:16
Model: NB FL
Wersja: 1.8 Midnight Blue
Lokalizacja: Wrocław

08 maja 2021, 11:13

Rozumiem też że zaliczki osób drugiego sortu (czyt. z małą ilością postów) będą zwracane w jakimś przyzwoitym terminie?
Bo fakt, pisane było że jest bezzwrotna aczkolwiek nie było pisane ze ilość postów się liczy poza kolejnością zapisów.
Awatar użytkownika
Sachim
Donator
Donator
Posty: 548
Rejestracja: 11 paź 2017, 12:42
Model: Inny
Wersja: NA - NBFL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

08 maja 2021, 11:36

Przecież jest info w pierwszym poście?

ご満悦、、笑

Awatar użytkownika
Vyre
Posty: 45
Rejestracja: 23 lis 2018, 0:16
Model: NB FL
Wersja: 1.8 Midnight Blue
Lokalizacja: Wrocław

08 maja 2021, 12:03

Ano jest. Mea culpa.
Awatar użytkownika
Hookie
Donator
Donator
Posty: 3401
Rejestracja: 01 gru 2011, 19:22
Model: NB FL
Wersja: 1.8 Memories 2
Lokalizacja: Sosnowiec

08 maja 2021, 14:27

Czuję się doceniony, za co bardzo dziękuję. :P Trochę się tych postów przez lata nazbierało, choć ja zawsze byłem raczej przede wszystkim beneficjentem wiedzy innych. :D Ależ ten czas leci, to już 10 lat. ;)

Rzeczą, którą powinny wziąć pod uwagę osoby nastawione nieco sceptycznie do kryteriów jest to, że pierwszym z nich nie są posty, a dobrowolna wpłata na wsparcie forum, która wynosi tyle-co-psińco rocznie. Jeśli ktoś zapisuje się na zlot ogłaszany na forum, to chyba nie powinien mieć pretensji, że premiowana jest właśnie aktywność na forum i wspieranie jego działalności? :)
2011-12: NB 1.8 '98 10th Anni 2260 - Miatulka
2013: NA 1.6 '90 - Babcia
2015 - 2017: NBfl 1.6 '04 - Furia
2019: NBfl 1.8 '01 - Hejka 2.0
2018 - 2022: ND 2.0 '16 Club - Kocur
Maj 2022: - obecnie: NBfl 1.8 '03 - Żaba
Awatar użytkownika
wromiata
Donator
Donator
Posty: 156
Rejestracja: 26 gru 2019, 12:41
Model: NC
Wersja: 2.5
Lokalizacja: Wrocław

08 maja 2021, 15:02

Wow, nie spodziewałem się że nawet na tak fajnym forum będziemy dzielić się na lepszy i gorszy sort. Cieszę się że się dostałem, zgadzam się oczywiście z tym że organizator może wymyślić sobie każdy sposób kwalifikacji. Zazwyczaj jest to kolejność zgłoszeń. Tutaj wyżej stawiani są Ci którzy zapłacili w przeszłości za wsparcie forum, jest to całkiem miłe że chcecie nagradzać te osoby, ale mam poczucie że takimi działaniami MX5 Klub Polska zbliża się do "Syndykat BMW". Boję się za niedługo będziemy mieli ordery za wkład w rozwój klubu (jest zresztą na ten temat wątek na forum).
Z całą sympatią i bez złośliwości, ale zastanawiam się nad konsekwencją organizatorów, w sytuacji w której jeden z nich sam nie jest donatorem.
Nie miałem zamiaru wypowiadać się na ten temat, ale czuję się zaskoczony, że niektórym z nas pomysł na dzielenie "na fajniejszych i tych mniej" całkiem odpowiada.
mutra
Donator
Donator
Posty: 3662
Rejestracja: 13 mar 2016, 15:50
Model: ND
Wersja: GT Sport nav+
Lokalizacja: Nottinghamshire

08 maja 2021, 16:49

Kryterium doboru uczestników jest określane przez organizatorów zlotu i to jest ok. Tyle tylko że takie informacje powinny się znajdować IMO w pierwszym poście żeby wszystko było jasne zanim ludzie zaczną robić plany
Awatar użytkownika
KyRy
Moderator
Moderator
Posty: 3747
Rejestracja: 13 mar 2008, 11:23
Model: NA
Wersja: Chiquita
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka
Kontakt:

08 maja 2021, 19:58

wromiata pisze:
08 maja 2021, 15:02
Z całą sympatią i bez złośliwości, ale zastanawiam się nad konsekwencją organizatorów, w sytuacji w której jeden z nich sam nie jest donatorem.
Ale to on jest ORGANIZATOREM!
Ma nie być człowieka na zlocie, który ON dla Nas tworzy? No bez jaj...

Śmiało, szlaki przetarte.
Poza KKD i DWinklami nie kojarzę aby do tej pory w Naszym regionie były organizowane jakieś inne klubowe wydarzenia.
Są: Chiquita | 93LE | Błękitna Laguna
Były: NA 1.6 92 Blue | NA 1.8 96 Bura | NA 1.6 92 SE | NA 1.6 89 Miata | NA 1.6 93 Smerfeta | NA 1.8 97 Czarna Wdowa | NA 1.6 95 Szczur | NA 1.8 97 Clean Bandit | NA 1.6 96 Merlota | NA 1.6 94 Żaba
Awatar użytkownika
wromiata
Donator
Donator
Posty: 156
Rejestracja: 26 gru 2019, 12:41
Model: NC
Wersja: 2.5
Lokalizacja: Wrocław

08 maja 2021, 20:31

mutra pisze:
08 maja 2021, 16:49
Kryterium doboru uczestników jest określane przez organizatorów zlotu i to jest ok. Tyle tylko że takie informacje powinny się znajdować IMO w pierwszym poście żeby wszystko było jasne zanim ludzie zaczną robić plany
Zgadzam się z Tobą i uważam, że w takiej sytuacji, gdy gramy w otwarte karty nikt nie mógłby się poczuć poszkodowany
KyRy pisze:
08 maja 2021, 19:58
Ale to on jest ORGANIZATOREM!
Ma nie być człowieka na zlocie, który ON dla Nas tworzy? No bez jaj...
Jasne że nie. Chodziło mi bardziej o zwrócenie uwagi na niespójność. Z jednej strony doceniamy że wspólnie tworzymy i wspieramy społeczność, z drugiej sami jej nie chcemy wspierać. Liczę na to, że jak najwięcej osób będzie chciało wspierać cegiełką oraz swoją wiedzą nasze forum, bez potrzeby dzielenia na tych lepszych i gorszych. A jeżeli chcemy tworzyć imprezy dla poszczególnych użytkowników, to wystarczy poinformować o tym na wstępie (tak jak to robi rok w rok zlot kobiet)
Awatar użytkownika
ababcka
Posty: 37
Rejestracja: 03 maja 2020, 17:50
Model: NA
Wersja: NA + NB :D
Lokalizacja: Wrocław

08 maja 2021, 21:22

Hookie pisze:
08 maja 2021, 14:27
Rzeczą, którą powinny wziąć pod uwagę osoby nastawione nieco sceptycznie do kryteriów jest to, że pierwszym z nich nie są posty, a dobrowolna wpłata na wsparcie forum, która wynosi tyle-co-psińco rocznie. Jeśli ktoś zapisuje się na zlot ogłaszany na forum, to chyba nie powinien mieć pretensji, że premiowana jest właśnie aktywność na forum i wspieranie jego działalności? :)
Nie ma w tym nic złego, że wspieranie finansowe forum jest premiowane. Ale gdyby od początku, podczas zapisów, wspomnieć coś w stylu "zachęcam do wrzucenia cegiełki na forum. W przypadku dużego zainteresowania, donatorzy będą mieli pierwszeństwo" nikt by się nie oburzył, a forum zdecydowanie by na tym zyskało, wilk syty i owca cała :) Nie jestem nastawiona negatywnie do samego kryterium, a faktu jego ukrycia i ujawnienia dopiero wraz z listą. Nie rozumiem po co w takim razie ogłaszać w ogóle wyjazd na forum (z definicji – publicznym) i tworzyć ułudę otwartości?
Takie rozwiązanie sprawy nie przekona nikogo do wpłacenia cegiełki, a osoby rozważające wpłatę (jak my z Grześkiem) może tylko zrazić.
Awatar użytkownika
Hookie
Donator
Donator
Posty: 3401
Rejestracja: 01 gru 2011, 19:22
Model: NB FL
Wersja: 1.8 Memories 2
Lokalizacja: Sosnowiec

08 maja 2021, 21:31

Nie wiem, ja się spodziewałem, że się nie załapię, ale zaliczkę wpłaciłem - nie ja to organizuję, nie ja wyznaczam kryteria. ;) W pierwszym poście była wzmianka o tym, że organizatorzy jakąś metodę selekcji przyjmą. Przyjęli taką i... już. Nie wypada mi chyba tu bronić organizatorów skoro się załapałem, ale... Oni organizują, ich sprawa. Forum jest publiczne, ale zlot jest organizowany w takim gronie, jakie ustalają organizatorzy. Nie da się na taką jazdę wziąć 50 aut i już. Nie da się wszystkich zadowolić, więc zawsze można samemu zorganizować zlot lub podpiąć się pod inny. :) też się nie raz nie załapałem na różne wypady, ale nie przyszłoby mi do głowy, żeby winić organizatora. Dziwna mi się troche ta krytyka wydaje po prostu. ;)
2011-12: NB 1.8 '98 10th Anni 2260 - Miatulka
2013: NA 1.6 '90 - Babcia
2015 - 2017: NBfl 1.6 '04 - Furia
2019: NBfl 1.8 '01 - Hejka 2.0
2018 - 2022: ND 2.0 '16 Club - Kocur
Maj 2022: - obecnie: NBfl 1.8 '03 - Żaba
Awatar użytkownika
wromiata
Donator
Donator
Posty: 156
Rejestracja: 26 gru 2019, 12:41
Model: NC
Wersja: 2.5
Lokalizacja: Wrocław

08 maja 2021, 21:47

Hookie pisze:
08 maja 2021, 21:31
W pierwszym poście była wzmianka o tym, że organizatorzy jakąś metodę selekcji przyjmą. Przyjęli taką i... już.
Przecież w pierwotnym poście nie było informacji o selekcji, a o to się rozchodzi cała dyskusja. Post został później zaktualizowany 😂
Awatar użytkownika
Hookie
Donator
Donator
Posty: 3401
Rejestracja: 01 gru 2011, 19:22
Model: NB FL
Wersja: 1.8 Memories 2
Lokalizacja: Sosnowiec

08 maja 2021, 21:54

A, oki, to może nie jestem na bieżąco. :) Na etapie wpłacania zaliczek widzialem stosowne info po prostu, więc selekcja nie jest dla mnie zaskoczeniem.
2011-12: NB 1.8 '98 10th Anni 2260 - Miatulka
2013: NA 1.6 '90 - Babcia
2015 - 2017: NBfl 1.6 '04 - Furia
2019: NBfl 1.8 '01 - Hejka 2.0
2018 - 2022: ND 2.0 '16 Club - Kocur
Maj 2022: - obecnie: NBfl 1.8 '03 - Żaba
Awatar użytkownika
R.E.D.
Donator
Donator
Posty: 2364
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:27
Model: NB FL
Lokalizacja: silesia

08 maja 2021, 22:32

wromiata pisze:
08 maja 2021, 21:47
Przecież w pierwotnym poście nie było informacji o selekcji, a o to się rozchodzi cała dyskusja. Post został później zaktualizowany 😂
przeca pod pierwszym postem jak byk widnieje:
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2021, 16:37 przez Morfi, łącznie zmieniany 2 razy.
sugerujesz, że forum nie zlicza wszystkich edycji? to może zgłoś bląd w odpowiednim miejscu ;)

pewnie mało kto doczytał zmiany i tyle. organizator podjął taką, a nie inną metodę kwalifikacji i to jego sprawa - jego piaskownica i jego zabawki.
porównywanie do zlotu kobiet jest trochę nietrafione bo co tutaj miało być napisane? dla donatorów, w dalszej kolejce dla tych z większym stażem i jeszcze kolejnych dzisięć podpunktów gdyby się odpowiednia ilość osób z kolejnych grup nie zebrała?

dalsza dyskusja na temat decyzji organizatora jak dla mnie jest bezsensowna bo wszystkim się nie dogodzi, a każdy kolejny powstający z dupy problem, to kolejny krok do organizowania zamkniętych zlotów w kotlinie :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
irekJ
Donator
Donator
Posty: 2621
Rejestracja: 25 mar 2014, 11:48
Model: ND
Wersja: Mocny Full
Lokalizacja: PL | CH | IT

09 maja 2021, 2:48

Moi Drodzy,
Aż musiałem zrobić sobie przerwę w urlopowaniu i wykopać notebooka z szafy bo nie wierzyłem co ja czytam.
Morfiego znam od wielu lat, od zawsze wspierał aktywnie każdy zlot w Kotlinie a teraz podjął się zorganizowania, praktycznie samodzielnie, największego przedsięwzięcia jakie miało miejsce w naszej okolicy. Może nie każdy zdaje sobie sprawę, ale każde wcześniejsze, oficjalne, zgrupowanie wiązało się dla organizatorów z ogromem pracy, wydatków pokrywanych z własnej kieszeni, godzin pracy i wiszenia na telefonie. Na prawdę każda z zaangażowanych osób ma lepsze sposoby na spędzanie wolnego czasu, a chyba każdy zlot do tej pory zorganizowany był wynikiem wielu próśb kierowanych do Nas przez klubowiczów. Tym bardziej z naszej strony było miło, że ludzie to doceniali, wracali i bezustannie dopytywali kiedy następny zlot aby czasem go nie przegapić... to była zawsze siła napędowa do organizacji kolejnego spotkania.
Pomimo tego połowa nieformalnych liderów grupy dolnośląskiej z różnych względów musiała się wycofać z aktywnego życia klubowego (w tym ja) to fakt, że są jeszcze ludzie którzy chcą bezinteresownie pchać to do przodu, pomimo przeciwności losu, zasługuje na uznanie.

Ja na prawdę mam bezwarunkowy szacunek do ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie Miaty, nie chcę nikogo punktować, ale po prostu serce mnie boli jak czytam niektóre posty. Nie tylko w tym temacie ale generalnie. Dlatego większość z "Nas" wycofała się z grup FB itp aby nie musieć wdawać się w zbędne dyskusje. Zakładam, że ewentualne pretensje i uwagi są podykotowane chęcią aktywnego partycypowania w życiu klubowym co mnie bardzo cieszy. Natomiast sam nie raz, nie dwa i nie trzy nie załapałem się na imprezę na którą bardzo chciałem jechać. Nigdy nie przeszłoby mi nawet przez myśl aby, choćby prywatnie krytykować, czyjąś pracę włożoną w organizację klubowego spotkania niezależnie od powodu odrzucenia mojego CV.
Dlatego mam serdeczną prośbę do Wszystkich aby cieszyli się tym co mamy, że w ogóle jest możliwość pojeżdżenia i ciągle nie brakuje ludzi którzy chcą poświęcić swój czas i wysiłek aby to doszło do skutku i ostatecznie powstrzymali się od niepotrzebnych emocji. Nawet jeśli dla kogoś dobór słów, komunikacja, forma wydały się niestosowne to mogę zagwarantować, że to wszystko jest dla Was. Nikt nie czerpie żadnego zysku z organizacji zlotów, nie bijemy żadnych rekordów... natomiast kończąc ten przydługi wywód smutna prawda jest taka, że liczba miejsc jest zawsze ograniczona. Dodam, że pisze powyższe jako szeregowy uczestnik zlotu... ale jako osoba zaangażowana od wielu lat w podobne imprezy po prostu musiałem coś z siebie wydusić.

PS. Gdyby kogoś to interesowało to w przeszłości zawsze niemała grupa lądowała na liście rezerwowej w drodze jak zawsze nieobiektywnej i nieuczciwej eliminacji. Niemniej zawsze robiliśmy wszystko aby każdy kto na prawdę chciał mógł się pojawić, wystarczyło wykazać się odrobiną cierpliwości i determinacji. A teraz odpowiedzcie sobie sami, czy po lekturze powyższych postów osoby odpowiedzialne będą chciały stanąć na rzęsach aby spróbować znaleźć te kilka dodatkowych łózek czy zapewnić pod restauracją +5 dodatkowych miejsc parkingowych... ja wiem, że tak bo to fantastyczni ludzie nawet jak nie są donatorami choć są klubowiczami od pierwszych dni istnienia tego przybytku :)
Czy się uda? Nie wiem... dużo nas będzie.
Awatar użytkownika
pavlacos
Donator
Donator
Posty: 681
Rejestracja: 12 lut 2018, 9:30
Model: NC
Wersja: Koksed by Five
Lokalizacja: Wrocław

09 maja 2021, 7:26

Holibka, teraz nie wiem, czy moge coś tu napisać, skoro mnie w ogóle nie ma na liscie :D

Sam jestem raczej czytającym, tam gdzie moge coś w miare do rzeczy napisać to piszę (pomijam watki sprzedażowe :D) więc zawsze post do kolekcji i przynajmniej mi sie przypomniało żeby dodać cegiełkę na forum :ryjezesmiechu:

imho prawidłowe i słuszne kryterium, które powinno byc oczywiste, dla forumowiczów bez jego ogłaszania ;)
zreszta jakie przyjac? kolejnosc wplat czy losowanie, czy może kolor miaty?

Bardzo dobry przekaz zeby tu byc i pisać na forum Akurat te osoby co sa na liście to tez chcialbym poznać na żywo, a ktorych nie znam, ponieważ kojarze tylko z postów.

Też widze ze się grupa rozprasza na fb i inne komunikatory, więc taki przy okazji apel calkiem do rzeczy.
Przyjmuje ze te posty to tak z dobrej zlosci, ze ktoś nie załapał się na imprezę pierwszej klasy :D

Nie da rady jezdzic przyjemnie tak ogromną grupą, także to też bierzcie pod uwagę, no i życzę cierpliwości :)
Motór jest bogiem, Prędkość nałogiem, Tuning zabawą, Freestyle podstawą
Obrazek
Awatar użytkownika
Morfi
Donator
Donator
Posty: 1697
Rejestracja: 11 lut 2012, 16:56
Model: NA
Wersja: 1.8 vvt
Lokalizacja: Wrocław

10 maja 2021, 8:01

Informuję, że wraz z AAA i Tomkiem pracujemy nad bazą noclegową i miejscami na obiad, które pomieszczą 40 aut i wszystkich uczestników (a nie jest to zadanie trywialne). Jeśli uda się to załatwić to pojadą wszyscy, którzy wpłacili zaliczki. Proponuję więc, że póki co nie będę zwracał wpłaconych zaliczek. Jeśli jednak ktoś z listy rezerwowej chce zrezygnować z udziału w zlocie to proszę o PW by nie zaśmiecać wątku.
Informuję również, że w niedzielę w ramach nauki bezpiecznej jazdy po po czeskich winklach, grupa zostanie podzielona na dwie/trzy podgrupy tak by każdy był zadowolony z jazdy.
montego blue ze "świnką w środku", wersja kanadyjska
NAFL 1,8L
Awatar użytkownika
Szydeu
Posty: 69
Rejestracja: 21 lut 2019, 12:59
Model: NB FL
Wersja: 1.8
Lokalizacja: Wrocław

10 maja 2021, 10:46

Dzięki!
Awatar użytkownika
lipekm
Donator
Donator
Posty: 243
Rejestracja: 27 maja 2020, 10:03
Model: NC FL2
Wersja: 2.0 Sport + aut
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

11 maja 2021, 7:15

ababcka pisze:
08 maja 2021, 9:39
Jako osoby, które rok temu dołączyły do społeczności, mamy przywilej korzystania ze wspomnianej przez Ciebie kopalni wiedzy, w której na szczęście znaleźliśmy rozwiązania wszystkich napotkanych przez nas dotychczas problemów.
[...]
Taka forma "kategoryzacji" forumowiczów działa jak miecz obosieczny – z jednej strony utwierdza użytkowników starszych stażem w przekonaniu, że forum jest jedyną formą komunikacji (nie ma w tym nic złego), z drugiej tych "młodszych" odstrasza z udziału w tej komunikacji, skoro i tak nie będziemy mieli szansy dorównać. W ten sposób forum "żyje" tylko dla pierwszej z tych grup.
Oczywiście oboje z Grześkiem rozumiemy, że jako organizator masz pełne prawo decydować o kryterium przyjęcia na wyjazd :)
Dzień dobry, to wszystko zależy od indywidualnego podejścia. Dołączyłem równo rok temu i udało się załapać, nawet nie na ostatnim miejscu :D Do zobaczenia na trasie!
Yacht Club :slinotok:
Team Koza :kciuk:
Team Leniwiec :git:
White Pearl Sloth
Awatar użytkownika
KyRy
Moderator
Moderator
Posty: 3747
Rejestracja: 13 mar 2008, 11:23
Model: NA
Wersja: Chiquita
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka
Kontakt:

11 maja 2021, 9:25

Wystarczy pochwalić się swoim autem w odpowiednim dziale i prowadzić sobie "dzienniczek" lub wykazać jakąś aktywność w spotkaniach regionalnych.
Są: Chiquita | 93LE | Błękitna Laguna
Były: NA 1.6 92 Blue | NA 1.8 96 Bura | NA 1.6 92 SE | NA 1.6 89 Miata | NA 1.6 93 Smerfeta | NA 1.8 97 Czarna Wdowa | NA 1.6 95 Szczur | NA 1.8 97 Clean Bandit | NA 1.6 96 Merlota | NA 1.6 94 Żaba
laboch
Posty: 8
Rejestracja: 26 kwie 2021, 13:04
Model: ND
Wersja: 2.0 freedom
Lokalizacja: K-Koźle

13 maja 2021, 15:23

Morfi pisze:
10 maja 2021, 8:01
Informuję, że wraz z AAA i Tomkiem pracujemy nad bazą noclegową i miejscami na obiad, które pomieszczą 40 aut i wszystkich uczestników (a nie jest to zadanie trywialne). Jeśli uda się to załatwić to pojadą wszyscy, którzy wpłacili zaliczki. Proponuję więc, że póki co nie będę zwracał wpłaconych zaliczek. Jeśli jednak ktoś z listy rezerwowej chce zrezygnować z udziału w zlocie to proszę o PW by nie zaśmiecać wątku.
Informuję również, że w niedzielę w ramach nauki bezpiecznej jazdy po po czeskich winklach, grupa zostanie podzielona na dwie/trzy podgrupy tak by każdy był zadowolony z jazdy.
Jako uczestnik wielu rajdów (i innych podobnych imprez) w przeszłości, wiem że pojemność imprezy jest zawsze ograniczona, jeżeli mamy na uwadze zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa i porządku zarówno imprezy jak i uczestników.
Jako ostatni na liście trzymam kciuki za rozszerzeniem bazy noclegowej i umożliwieniem udziału z imprezie.

Pozdrawiam wszystkich.
AL
Awatar użytkownika
Morfi
Donator
Donator
Posty: 1697
Rejestracja: 11 lut 2012, 16:56
Model: NA
Wersja: 1.8 vvt
Lokalizacja: Wrocław

02 cze 2021, 11:02

aktualizacja pierwszego posta
montego blue ze "świnką w środku", wersja kanadyjska
NAFL 1,8L
Awatar użytkownika
Żółwik
Donator
Donator
Posty: 411
Rejestracja: 17 wrz 2020, 19:14
Model: NA
Wersja: 1.6 Satsuki
Lokalizacja: Dzierżoniów

02 cze 2021, 14:42

Czy hotel Maria koło Wałbrzycha to ten w Zagórzu Śląskim? Jeśli tak, to połowa z nas pogubi podwozie na tamtejszym dojeździe po betonowych płytach...
Awatar użytkownika
KyRy
Moderator
Moderator
Posty: 3747
Rejestracja: 13 mar 2008, 11:23
Model: NA
Wersja: Chiquita
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka
Kontakt:

02 cze 2021, 20:14

Nie. To Hotel na wylocie z Wałbrzycha w kierunku Książa
Są: Chiquita | 93LE | Błękitna Laguna
Były: NA 1.6 92 Blue | NA 1.8 96 Bura | NA 1.6 92 SE | NA 1.6 89 Miata | NA 1.6 93 Smerfeta | NA 1.8 97 Czarna Wdowa | NA 1.6 95 Szczur | NA 1.8 97 Clean Bandit | NA 1.6 96 Merlota | NA 1.6 94 Żaba
Awatar użytkownika
Hookie
Donator
Donator
Posty: 3401
Rejestracja: 01 gru 2011, 19:22
Model: NB FL
Wersja: 1.8 Memories 2
Lokalizacja: Sosnowiec

02 cze 2021, 20:36

Wow, mega miejsce. :) Super zlocik się szykuje!
2011-12: NB 1.8 '98 10th Anni 2260 - Miatulka
2013: NA 1.6 '90 - Babcia
2015 - 2017: NBfl 1.6 '04 - Furia
2019: NBfl 1.8 '01 - Hejka 2.0
2018 - 2022: ND 2.0 '16 Club - Kocur
Maj 2022: - obecnie: NBfl 1.8 '03 - Żaba
Awatar użytkownika
Żółwik
Donator
Donator
Posty: 411
Rejestracja: 17 wrz 2020, 19:14
Model: NA
Wersja: 1.6 Satsuki
Lokalizacja: Dzierżoniów

02 cze 2021, 22:34

Aaa, kojarzę, fajnie :)
Awatar użytkownika
Morfi
Donator
Donator
Posty: 1697
Rejestracja: 11 lut 2012, 16:56
Model: NA
Wersja: 1.8 vvt
Lokalizacja: Wrocław

04 sie 2021, 7:54

Aktualnie mamy 38 załóg i 60 uczestników. Wszyscy z listy rezerwowej są więc na liście głównej.
Prosimy o informację na PW od osób, które zgłosiły udział jednej osoby i wpłaciły 100zł, czy przypadkiem nie będą jednak jechały z kimś na prawym. Prosimy wówczas o dopłacenie 100zł zaliczki. Jedynaków i jedynaczki "sparujemy" w pokojach dwuosobowych. Jeśli ktoś chce jedynkę to proszę o info na PW. Podobnie kto z kim chce dzielić ... pokój też na PW ;) Czekamy do 15.08 i wrzucamy listę pokoi.

Aktualizacja info w pierwszym poście.
montego blue ze "świnką w środku", wersja kanadyjska
NAFL 1,8L
ODPOWIEDZ